0:0

-
Arbiter: Tomasz Tatarzyński ( Kraków)

Ciołek- Brzozowski, Mazurek, Gieletycz, Skoczylas, Wołos, Bonin, Brzyski, Kotowicz, Bednara, Prytuliak Owczarzak- Kuban, Pielach, Cyfert, Brągiel, Skałecki, Ednilson Furtado, Drozdowicz, Zając, K.Puton, Paluchowski

Już w środę 21 kwietnia ekipa Wisły rozegra w Chełmie szlagierowe spotkanie z Chełmianką. Początek naszej relacji od 16:45.
 16;16 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Chełmie
 Mamy już składy. Jest kilka zmian.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Kacper Kołotyło, Łukasz Wiech, Bartłomiej Bartosiak, Dominik Cheba, Łukasz Kacprzycki, Kacper Kondracki, Karol Czelny
 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę. Brawa dla nich!!!!!!
 Na ławce Chełmianki zasiedli Jakub Szymkowiak, Michał Budzyński, Michał Wawryszczuk, Paweł Myśliwiecki, Krystian Wójcik, Michał Grądz, Przemysław Kanarek
 Około 15 stopni ciepła w Chełmie. Słońca nie widzimy, ale nie na szczęście nie pada. Po trasie okropna zlewa w Lublinie oby ona nie dotarła tutaj
 W Kraśniku miejscowa Stal prowadzi z KS-em Wiązownica 1:0. Tam grają od 16
 Mocny wiatr na obiekcie w Chełmie
 Zapaliły się latarnie na stadionie. Nie wiemy czy to specjalnie. Nie nie są to jupitery :)
 Chwilę przed spotkaniem zamieniłem dwa zdania z Michałem Budzyńskim, który dziś chyba nie zagra bowiem tak naprawdę trenuje dopiero od 2 tygodni po urazie
 Od naszej ostatniej wizyty w Chełmie zamontowano pulpity pod laptopy. To się chwali. Niestety nie ma trybuny krytej.
 Trwa rozgrzewka za 17 minut zaczynamy. Szlagier wiadomo bez kibiców, ale zawsze to szlagier. Historycznie nie wygraliśmy tu od dawna bo ostatnia wygrana na Stadionie Miejskim w Chełmie to sezon 2007/2008 kiedy to dokładnie 20 kwietnia 2008 roku po golach Rafała Dryka i Wojciecha Kępki pokonaliśmy rywali z Chełma 2:1
 Ostatnie minuty rozgrzewki. W Kraśniku do przerwy Stal prowadzi z KS-em Wiązownica 1:0
 Obie ekipy powoli udają się do szatni aby tam posłuchać ostatnich uwag szkoleniowców.
 Kolejny stadion i kolejny spiker podaje, że prezesem Wisły jest Pan Piotr Owczarek
 Wychodzą wiślacy!!! Ekipa Dumy Powiśla na czerwono
 Czekamy na gospodarzy
 W głośnikach hymn Chełmianki
 Chełmska husaria do boju do boju w głośnikach.... Oby tym razem do boju ruszyła Wisła
 Ekipa Chełmianki już na placu gry. Chełmianie na czarno
1'  Zaczyna Chełmianka
 Z ciekawostek obserwatorem na meczu jest Pan Dariusz Tomas z Jarosławia a delegatem Zbigniew Związko
3' Rzut rożny dla Chełmianki wywalczył go Tomasz Brzyski
4' Drozdowicz uderza, ale niestety trafia w plecy Paluchowskiego.
4' Wpadł w pole karne Wisły Grzegorz Bonin, ale uderzył wysoko nad bramką Piotra Owczarzaka
6' Długa wrzutka z autu przez Kubana głową zgrywa Cyfert ale pewnie Ciołek
7' Bonin dobrze lewą stroną wystawia piłkę Kotowiczowi ale ten uderza nad bramką Wisły
10' Za mocne dogranie Krystiana Putona do Paluchowskiego i pewnie łapie Ciołek
12' Kotowicz w polu karnym, ale zblokowane podanie i pewnie Piotr Owczarzak
14' Centra Ednilsona ale nie przeciął jej żaden z wiślaków..
 Chwilę później z głębi pola piłka do Paluchowskiego ale zbyt mocna i pewnie Ciołek w bramce
15' Błąd obrony gospodarzy Brzozowski do Ciołka ten popełnia błąd piłka trafia do Krystiana Putona ale niestety jego uderzenie szybuje nad poprzeczką. To powinna być bramka dla Wisły
17' Skałecki faulem zatrzymuje Bonina.
22' Ależ blisko bramki wiślacy!!!! W słupek uderzył Adrian Paluchowski
24' Faul w ataku gospodarzy. Od rzutu wolnego wiślacy
27' Jakaś rozmowa Bonina z sędzią głównym
28' Wrzutka Krystiana Putona, ale penie Sebastian Ciołek
31' Dużo walki w Chełmie.
 Faulowany Skoczylas. Od wolnego gospodarze.
32' Centra Brzyskiego wycofanie piłki do Brzozowskiego, ale piłka nad bramką Owczarzaka
34' Niezłe uderzenie Emila Drozdowicza, ale pewnie Ciołek w bramce gospodarzy
35'  Wołos za jakieś uwagi do pracy sędziego
36' Faulowany Ednilson przez Gieletycza. Od wolnego wiślacy
38' Kuban mądrze nabija rywala i rzut rożny dla Wisły
39' Kapitalna postawa Brągiela w obronie!!!!
40' Ostrzeżony przez arbitra bocznego trener Tomasz Złomańczuk
42' Uraz jednego z graczy gospodarzy. Przerwa w grze
44' Jeszcze Wisła w ataku
45' +1
45+1' Bonin uderza połka trafia do Skoczylasa, którego blokuje Pielach.. Było groźnie
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania w Chełmie. Bardzo dużo walki w tym spotkaniu. Widać, że gospodarze bardzo zmobilizowani do gry. Puławianie mogli i powinni prowadzić, ale Adrian Paluchowski trafił niestety w słupek
 Do Chełma wracamy za chwilę.
 Będą zmiany w Wiśle.
 Do gry gotowi są Bartłomiej Bartosiak oraz Łukasz Kacprzycki
 Wybiegają wiślacy!!!!
46'  Bartosiak za Ednilsona
Kacprzycki za Zająca
46'  Grądz za Giletycza
47' Za mocne podanie do Brągiela. Od autu Chełmianka
48' Wrzutka Bonina głową Brągiel pewnie broni Owczarzak
50'  Skałecki
52'  Kotowicz za faul na Brągielu
 Zaostrzyło się to spotkanie
55' Prytuliak prowokuje Skałeckiego.
55' Faulowany Krystian Puton sędzia pokazuje faul dla gospodarzy....
56'  Myśliwiecki za Kotowicza
59' Wołos w aut
60' Brzydkie zachowanie Myśliwieckiego, który fauluje Pielacha...
 Do gry gotowy Dominik Cheba
61' Rzut karny dla Chełmianki......
 Strzelał będzie Prytuliak...
 BRAWO PIOTREK OWCZARZAK!!111 BRONI TO BRAMKARZ WISŁY!!!!!!!!!!
 Kapitalnie wyczuł do bramkarz WISŁY!!!!!!!!!!!!!
62'  Cheba za Drozdowicza
63' Wpadł w pole karne Chełmianki Paluchowski ale dobrze zablokował go Brzozowski
64' Zagotował się Brzyski, który nie chciał oddać piłki po faulu
66'  Kacprzycki za faul na rywalu
68' Brzydki mecz. Dużo fauli i walki.
69' Kuban fauluje Bonina.
 Brzyski z wolnego Owczarzak nad poprzeczkę!!!!!
 Jednak wejdzie do gry Michał Budzyński
 W Wiśle do gry gotowy Łukasz Wiech
72'  Wiech za Brągiela
72'  Budzyński za Prytuliaka
74' Mnożą się faule sporo nerwów.
75' Kolejne ostrzeżenie dla trenera Złomańczuka
76'  Wójcik za Brzyskiego
79'  Kuban za protesty
80'  Skoczylas za faul
82' Dośrodkowanie Kacprzyckiego Brzozowski głową na róg...
 Pielach zablokowany chwilę później Ciołek szybszy od Paluchowskiego
83' Brzozowski próbował uderzać, ale został dobrze wyblokowany przez Kubana
84' Myśliwiwcki sam na sam z Owczarzakiem ale nie ma gola piłka obok bramki!!!!!
85' Z dystansu Skałecki, ale pewnie Ciołek
86' Kacper Kondracki gotowy do gry
89'  Budzyński za faul na Paluchowskim
 Paskudny faul Budynia
  Trener Tomasz Złomańczuk
89'  Kondracki za K.Putona
90' +4
90+1' Jakiś uraz gracza gospodarzy. To Paweł Myśliwiecki
90+2' Od autu Wisła
90+3' Wiech uprzedza Myśliwieckiego
 Jeszcze ostatnie sekundy walki w Chełmie!!!!
90+4'  Cheba
90+5' Już po czasie ale gramy nadal
90+5'  Koniec spotkania!!!
 Bardzo trudne spotkanie w Chełmie zakończone remisem. Obie ekipy miały swoje okazje do strzelenia bramki, puławianie szczególnie w pierwszej połowie a gospodarze w drugiej części gry nie wykorzystali rzutu karnego.