1:1

Żemło 48 - Zjawiński 75
Arbiter: Jarosław Przybył ( Kluczbork)

Penkovets- Litwniuk, Żemło, Poznański, Hiszpański, Maksymiuk, Popiołek, Pożak, Szczotka, Patejuk, Smektała R.Misztal -Jędrych, Chyła, Zjawiński, Żytko, Burkhardt, Janicki, Mroziński, Świerblewski, Szrek, Wrzesiński

Już w poniedziałek 22 maja puławska Wisła rozegra bardzo ważne ligowe spotkanie z Pogonią Siedlce. Początek naszej relacji ze stadionu MOSIR-u od 17:45
 17:17 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Dziś arcyważne spotkanie dla Wisły. Jeśli realnie chcemy walczyć o utrzymanie musimy w meczu przyjaźni wygrać z Pogonią Siedlce
 Pogoda do gry sprzyja. Około 24 stopni ciepła, słońce.
 Mamy składy. Są zaskoczenia.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Andrzej Witan, Adrian Cierpka, Piotr Darmochwał, Sebastian Głaz, Łukasz Płonowski i Łukasz Turzyniecki
 Na ławce Pogoni zasiedli dziś Przemysław Frąckowiak, Marcin Paczkowski, Michał Bajdur, Paweł Łydkowski,Eusebio Bancessi, Piotr Krawczyk, Piotr Kurbiel
 Około 100 widzów na trybunach. Trwa rozgrzewka
 Bardzo trudny mecz i bardzo ważny dla nas. Pogoń może już praktycznie czuć się I ligowcem na kolejny sezon.
 Mimo to dziennikarze z Siedlec już są. Witamy ich serdecznie bo jak kibice z nimi także mamy serdeczne relacje.
 Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania. Ależ to będą emocje. Wygraj to dla Nas Wisełko wygraj to dla Nas!!!!!!
 Ostatnie minuty i sekundy.
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Każde nazwisko wiślaków nagrodzone przez kibiców brawami.
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Pogoń na czerwono
 Zaraz kółeczko wiślaków!!!!!
 KTO WYGRA MECZ??? WISŁA WISŁA
2' Chyła zatrzymany przez Hiszpańskiego. I róg dla gości
3' Bardzo dobra akcja gości, wycofanie przed pole karne uderza Świerblewski i Penkovets na róg
 Na meczu trener Zagłębia Dariusz Banasik.
6' Bardzo dużo nerwów dziś w Puławach.
7' Centruje Patejuk , ale pewnie w bramce Rafał Misztal
 Na meczu także Jacek Magnuszewski, Marek Nowak, Mateusz Pielach
10' Centra z rzutu rożnego wypiąstkowana przez Penkovetsa. Kolejny róg
12' Pożak na drugą stronę do Patejuka ten uderza ale za lekko i broni Rafał Misztal.
13' Ładnie powalczył o piłkę Maksymiuk ta trafiła do Smektały, który chciał wycofać przed pole karne. W to wszystko wmieszali się obrońcy Pogoni i kończy się na strachu.
16' Łokciem trafiony Fabian Hiszpański. Źle to wygląda.
 Na szczęście wstaje Hiszpan, ale źle to wyglądało.
17' Mała kontrowersja obrońca Pogoni podaje piłkę bramkarzowi ten ją łapie. Ale gwizdek sędziego Przybyła milczy
 Nie będzie to łatwy mecz. Pogoń dobrze się dziś broni. Nie ma póki co dopingu dla obu ekip
19' Dobrze z akcją rozpędził się Smektała, ale piłka nie dotarła do Pożaka
21' Pożak wywalcza róg.. Może teraz??
22' Zjawiński centruje i jest zablokowany przez Hiszpańskiego. Corner dla Pogoni
23' Bronią się wiślacy.
25' Zatrzymany Smektała w polu karnym.
26' Poznański do Smektały ale za mocno
27' Chyła faulem zatrzymuje Smektałę. Od wolnego Wisła
 Mocny strzał Patejuka ale wybija to uderzenie Misztal!!!
30' Nerwowo w Puławach
 Widać, że obu ekipom zależy na wygranej
31' Z dystansu uderza Szczotka. Nad bramką
33' Smektała wpada w pole karne uderza po krótkim słupku, ale tylko boczna siatka
34' Faulowany Pożak. Kolejny rzut wolny dla Wisły
 Wrzutka Hiszpańskiego, ale pewnie łapie piłkę Rafał Misztal
36' Maksymiuk dobrze przerywa kontrę gości
38' Bardzo szybko mija nam ten mecz.
39' Zjawiński w dobrej sytuacji nie trafia w piłkę.
41' Żemło w ostatniej chwili zatrzymuje Wrzesińskiego i róg dla gości
 Dobre rozegranie rzutu rożnego uderza Chyła i Penkovets na róg
 Radzą sobie wiślacy i od autu gospodarze
43' Pożak za mocno do Szczotki. Od autu Pogoń
44' Wrzesiński z dystansu ale obok bramki.
45'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównane i nerwowe spotkanie w Puławach. Obu ekipom zależy dziś na wygranej ale póki co bramek przy Hauke-Bosaka nie ma.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy.
 Na meczu obecny także Velijko Nikitović.
 Za chwilę zaczynamy. Są wiślacy powitani brawami
 Nie widzimy żadnej zmiany. Jeszcze kółeczko wiślaków.
 Drugą połowę gramy bez włączonych jupiterów.
46'  Zaczyna Pogoń
47' Faulowany Patejuk. Od wolnego Wisła
47'  Szrek za ten faul
48'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL PIOTR ŻEMŁO!!!!!!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO ŻEMYK!!!!!!
 Hiszpański centruje w pole karne a głową w polu karnym piłkę do siatki pakuje Piotrek Żemło!!! Brawo Żemyk!!!! BRAWO WISŁA
51' Z dystansu Zjawiński. Nad bramką Penkovetsa.
52'  Poznański
53' Wrzutka w pole karne Żemło głową na róg
54' Mogło być 2:0. Poznański nie trafia w piłkę z kilku metrów!!!!!. WISŁA WISŁA WISŁA
55' I kolejny raz dobrze Żemło. Bronimy!!!
56' Ależ szarża Smektały. Faulował Chyła
  Chyła
58'  Bajdur za Świerblewskiego
 A chwilę wcześniej ładnie głową uderzał Smektała. Niecelnie
 Pojawił się doping. Głośne WISŁA PUŁAWY NA TRYBUNACH
60' Pożak i mamy róg
 Głową Patejuk ale w nogi obrońców.
61' Szrek nie opanował piłki. Od autu Wisła
 Wisła to Pany trójkolorowe szatny. Jest atmosfera. Doping dla Wisły i Pogoni. Oczywiście na jednym sektorze kibice obu ekip
 Jak to ktoś za mną powiedział. Jeszcze pół godziny. Bronimy!!!!
62' Nikt nie sięga piłki zagranej przez Szczotkę.
63' Uderza Janicki ale prosto w nogi Żemły. Brawo Żemyk!!!!!
65' Bajdur i wiślacy na róg
 A teraz na trybunach Legia Warszawa!!!
66' Pogoń w ataku. Siedlczanie grają dziś na serio
66' Janicki ręką. Od wolnego Wisła
69' Szczotka zablokowany w polu karnym i tylko róg....
 Uderza głową Poznański, ale niecelnie.
 Będą zmiany w obu ekipach.
70' 20 minut....
71'  Krawczyk za Janickiego
72' Jeszcze 18 minut.... Bronimy to!!!!!
73' Zjawiński zablokowany
 Kontra wiślaków i Pożak wywalcza aut
 Do gry szykuje się Piotr Darmochwał
75'  Zjawiński
 Akcja lewą stroną Pogoni wycofanie przed pole karne do Zjawińskiego ten mocnym strzałem pakuje piłkę do siatki
76' Szczotka i mamy róg
 Centra w pole karne Pogoni łapie piłkę Rafał Misztal ale ją wypuszcza kotłuje się pod bramką Misztala ale sędzia orzeka faul
77'  Żemło
77'  Darmichwał za Smektałę
79' Krawczyk sam na sam z Penkovetsem ale broni nasz bramkarz!!!!!! Brawo NAZAR!!!
80' Burkhardt ale broni Penkovets
 Do gry gotowy Łukasz Płonowski
81' Uderza głową Darmochwał nad bramką!!!!
82'  Płonowski za Popiołka
 1258 to liczba fanów, którzy zasiedli dziś na trybunach
83' Zjawiński do Krawczyka ten uderza ale wysoko nad bramką
84' Wpadł w pole karne Wisły Bajdur i co?? I broni Penkovets!!!! Brawo Nazar!!!!
86' Do gry szykuje się Sebastian Głaz
87'  Głaz za Szczotkę
88' Wiślacy jeszcze wierzą!!! My też!!!!
 Za mocne podanie do Darmochwała.
89' Do gry gotowy Eusebio
90' +4
90+1'  Eusebio za Zjawińskiego
90+2'  Głaz
90+3' Żemło zatrzymuje Bajdura. Róg dla Pogoni
 Faul w ataku
90+4' Jeszcze gramy!!!!!!! WISŁA
90+5' Goście w ataku
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom utrzymać korzystnego wyniku z Pogonią. Dziś po bardzo trudnym spotkaniu ekipa Dumy Powiśla zremisowała 1:1
 Teraz wiślaków czeka maraton trudnych spotkań w Tychach, w Nowym Sączu i na koniec z Górnikiem Zabrze.