- Stanisławski 61
Arbiter: Przemysław Białacki ( Rykoszyn)

Zając- Ptak, Jakilik, Bienias, Tetych, Sobala, Kędziora, Reczulski, Świątek, Marszalik, Radwanek
Socha- Król, Poznański, Pielach, Litwniuk, Maksymiuk, Szymankiewicz, Szczotka, Puton, Zmorzyński, Stanisławski

48' Jak to nie wpadło???? Zmorzyński kapitalnie wpada w pole karne uderza my widzimy piłkę w siatce, ale wyrasta na linii bramkowej obrońca i wybija piłkę z pustej bramki!!!! To powinno być 0:1!!!!
 16:19 Piotrek wita ze stadionu Suche Stawy w Krakowie
 Za 40 minut gramy bardzo ważny mecz Hutnikiem
 Nie pada, ale duszno w Nowej Hucie. Są pojedynczy fani z Puław. Witamy
 Mamy składy zaraz je podamy. Jest kilka zmian.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Karol Barański,Jakub Mażysz, Krystian Kusal, Łukasz Kacprzycki, Mateusz Supryn,Adrian Popiołek
 Na ławce Hutnika zasiedli Dawid Migdał, Dariusz Gawęcki, Przemysław Antoniak,Patryk Kołodziej, Hubert Pachowicz, Szymon Pietrzyk
 Warunki są znośne jak na III-ligę. Ale było okropnie brudno na stanowiskach. Dobrze,że jakiś Pan z obsługi miał szmatkę i troszkę starł. Ogólnie super że jest prąd.
 Nie pada, ale bardzo duszno i parno w Krakowie. Około 28 stopni ciepła.
 Nie oszukujmy mimo, że jesteśmy w królewskim mieście Krakowie czuć tutaj atmosferę III a może i IV ligi.
 Trwa rozgrzewka.
 W rozgrywanym od 15:30 spotkaniu Chełmianka Chełm prowadzi z Wiślanami Jaśkowice 1:0
 Jakiś zmęczony słońcem kibic krzyczy w stronę zawodników czy kibiców Wisły czy Wy macie kibiców .... No zapowiada się fajna atmosfera spotkania.
 Wychodzi słońce nad Suchymi Stawami. I lecą w stronę zawodników czy kibiców epitety. Najłagodniejsze to szmaciarze. Oj nie służy chyba krakowskie powietrze temu panu
 Na razie nerwowy Pan chyba się uspokoił. Może dopadła go drzemka? Służb porządkowych na stadionie praktycznie nie ma.
 Na meczu prezes Wisły Pan Grzegorz Nowosadzki, dyrektor sportowy Kamil Dylda i kilku najwierniejszych fanów Dumy Powiśla.
 Rozpoczyna się prezentacja sylwetek obu ekip.
 Szanowni Państwo. Nadszedł czas na poznanie głównych aktorów tego spotkania rzekł spiker i rozpoczyna czytanie składów.
 Powoli schodzą do szatni wiślacy.
 Od naszej ostatniej wizyty na Suchych Stawach zmieniło się niewiele.Na wniosek konserwatora zabytków zlikwidowano tylko jupitery
 Obie ekipy już w szatniach. Słuchają ostatnich uwag trenerów. Za kilka minut zaczynamy grę.
 Na trybunach widzimy Piotra Żemłę. Witamy Żemyk
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!!
 Wisła na czerwono, Hutnik na białe koszulki, niebieskie spodenki
 Przed meczem Puchar dla Hutnika za awans do III ligi
2' Faulowany Zmorzyński. Wisła od wolnego.
 Wrzutka w pole karne piłka trafia do Litwniuka ten uderza, ale piłka obok bramki
4' Na spalonym jeden z graczy gospodarzy. Tylko zwycięstwo HKS niesie się z sektora gospodarzy,
5' Zmorzyński wywalcza róg dla Wisły. Brawo Zmora krzyczy Marcin Popławski
 Źle wiślacy bo nikt z naszych nie sięga piłki kontra gospodarzy, ale Mkasymiuk ofiarnie zatrzymuje rywala
7' Podanie Szymankiewicza do nikogo. Od bramki Zając.
8' Zablokowana centra Litwniuka.
10' Kibice Hutnika pozdrawiają Magdeburg.
11' Od autu Wisła. Gra toczy się głównie na połowie gospodarzy. Hutnik czeka na kontry.
12'  Szczotka
 Ostre wejście Konrada w nogi rywala i słuszna kartka.
 W Rzeszowie Stal prowadzi z Orlętami Radzyń Podlaski 1:0. W Chełmie Chełmianka z Wiślanami 2:0
15' Uff!!! Ratuje nas słupek po strzale głową jednego z rywali. Niestety nie wiemy który numer uderzał.
18' Dużo nerwów na boisku.
21' Od autu Wisła.
22' Uderza Stanisławski, ale Zając przed siebie.
23' Przerwa w grze. Urazu doznał jeden z graczy rywali
24' Już wszystko OK akcja Wisły ale Puton zdaniem sędziego wyszedł z piłką na aut. Lekko nie zgadzamy się, ale cóż.
26' W pole karne Wisły wrzuca piłkę Ptak, ale nikt do niej nie dochodzi. Od bramki zacznie Paweł Socha
 A na trybunach Szkocja
 Stal Rzeszów prowadzi z Orlętami już 3:0
27' Prosty błąd Ptaka i piłkę mają wiślacy. Zaszło słońce nad Nową Hutą
28' Kolejny faul. Od rzutu wolnego Duma Powiśla
29' Kolejny raz kontra Hutnika Ptak, ale nie wiadomo co chciał zrobić czy strzelał czy podawał. Piłka mija bramkę Pawła Sochy
30'  Pielach za faul na Sobali
 Dobra wrzutka w pole karne ale pewnie obrona Wisły potem uderzenie z dystansu i Socha broni
31' Bulwa centruje ale prosto w ręce Zająca.
 Ostre strzelanie w Rzeszowie gdzie Stal gromi Orlęta 5:0
32' Kolejny raz Zmorzyński lewą stroną, ale pewnie kolejny raz wyłapał piłkę Zając.
33' I trzecia akcja Zmorzyńskiego, ale tym razem piłka po jego centrze wychodzi na aut
35' Król wywalcza aut
 Mozolnie buduje atak Wisła
 Na spalonym Sobala a tu okrzyki co Ty pokazujesz
37' Kontra rywali i róg.
39' Zmorzyński i zaczniemy od autu
40' Wrzutka Putona i zaczniemy od rogu.
41' Zakotłowało się pod bramką Hutnika krzyczą ręka nasi gracze ale sędzia pokazuje tylko róg...
 Druga wrzutka złapana przez Zająca
43' Obrońcy gospodarzy w aut
 Stanisławski do Maksymiuka, ale ten nie zdołał oddać strzału. Od bramki Zając
44' Jeszcze rzut wolny dla Hutnika. Trzeba bronić
 Wrzutka w pole karne Wisły i Poznański na róg.
 Faul w ataku rywala. Od bramki Paweł Socha
45'  Koniec pierwszej połowy
 No cóż pierwsze 45 minut za nami. Nie zobaczyliśmy w nich bramek. Mecz był bardzo wyrównany obie drużyny miały sytuacje do strzelenia bramki, ale póki co goli nie oglądamy. Widać, że to bardzo trudny mecz dla Wisły
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Będzie zmiana w Wiśle. Rozgrzewa się Łukasz Kacprzycki
 Są zawodnicy Hutnika i sędziowie. Nie ma wiślaków, którzy słuchają uwag trenera
 Są też wiślacy.
46'  Kacprzycki za Szczotkę
 A chwilę wcześniej po dobrym podaniu Kacprzyckiego niecelnie uderzał także Zmorzyński. Zmobilizowana Wisła
 Ale teraz było okazja!!!! Zmorzyński wpadł w pole karne uderzył i widzieliśmy piłkę w siatce ale piłkę z pustej bramki wybił obrońca!!! Dlaczego???? To powinno być 0:1
50' Leży Kacper Szymankiewicz sędzia ani hutnicy nie przerywają gry i atakują.
 Leży Szymankiewicz, ale oczywiście sędziowie ani hutnicy nie przerywają gry. Dopiero dzieje się to po niecelnym uderzeniu Sobali
 Udzielana jest pomoc Kacprowi, który chwilę później wraca na plac gry
53' Wpadł w pole karne Hutnika Stanisławski i Zając na róg...
55' Świątek z dystansu ale pewnie Socha
56' Za mocno Szymankiewicz do Putona
57' Zając uprzedza Stanisławskiego i Wisła od autu
58' Wiślacy na pewno w drugiej połowie grają aktywniej. Niestety bramek nie oglądamy.
59'  Marszalik za faul na Kacprzyckim
 Wrzutka Putona i róg...
61' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL SZYMON STANISŁAWSKI!!!!!!!!!!!!BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO STASIU!!!!!!!!
 W końcu!!!!! Wpadła ta piłka do siatki. Dobra wrzutka z rzutu rożnego piłka trafia do Stanisławskiego, który wpada w pole karne i uderza z 11 metrów obok bezradnego bramkarza rywali!!!! BRAWO PANY!!!!!!!
65' Król w aut. Musimy to obronić!!!!!! WISLA WISŁA
66' Kontra Wisły Puton do Szymankiewicza ten wpada w pole karne ale Zając lepszy
 Trzy zmiany w Hutniku. Tego często nie oglądamy
67' Pietrzyk za Reczulskiego
Antoniak za Marszalika
Pachowicz za Radwanka

Puton wpadł w pole karne, ale przegrał rywalizację z Zającem
70' Wpadł w pole karne Stanisławski ale uderzył obok słupka
71' Do gry gotowy Adrian Popiołek
72' Zając ratuje Hutnika. Uderza Maksymiuk ale Zając kapitalnie odbija. Dobra postawa bramkarza Hutnika
72'  Popiołek melduje się na boisku za Putona
75' Od autu Wisła. Musimy walczyć do końca!!!!!!
76' Do gry gotowy Gawęcki
76'  Gawęcki za Jakilka
77' W ataku gospodarze.
78' Trafiony piłką jeden z wiślaków. Przerwa w grze. Gramy jeszcze!!!! WISŁA WISŁA
79' Szymankiewicz fauluje w ataku
 Wrzutka w pole karne Wisły taka na aferę spokojnie Socha!!! Brawo Paweł!!!!
80'  Supryn za Szymankiewicza
 Nie śpieszy się Kacper
 Kradnie czas Kacper. To normalne!!!!
82' Za mocno rywale. Od bramki Socha
83' Tym razem atak Wisły zatrzymany przez obronę Hutknika
 Gramy do końca WISEŁKO GRAMY DO KOŃCA!!!!
85' Zając ratuje Hutnik kolejny raz!!!! Supryn za na sam i broni bramkarz!!!!!!
87' Maks mądrze zatrzymuje rywala. Tu jednak przydaje się cwaniactwo z I Ligi Maksa
88' Wpadł w pole karne Stanisławski ale uderzył obok bramki
 Gramy do końca!!! WISEŁKO GRAMY DO KOŃCA!!!! DOPINGUJCIE WISŁĘ głośno jak możecie!!!!!!!!
89' Maksymiuk z rzutu wolnego Stanisławski głową ale zbyt lekko
90' Będzie zmiana w Wiśle. Do gry gotowy Karol Barański. Dawaj Baranek!!!!!!!
 Stanisławski z prawej strony mija się z piłką Zając ale nie zdołał oddać strzału Kacprzycki
90' +4
90+1'  Barański za Zmorzyńskiego
90+2' Jeszcze rzut rożny dla Wisły
90+3' Oby dalej wiślacy
90+4' Poznański byle dalej!!!!
 Panie sędzio!!!!!
90+4' Ile jeszcze???? Panie Białacki!!!! KONIEC!!!!!!!!!!
90+5' Kotłuje się na boisku. Widać że są nerwy. Jazda z k.... z trybun......
 Były chyba dwie żółte kartki dla graczy Hutknika.
Kędziora
Świątek
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!!! Bardzo trudne spotkanie dla wiślaków, ale wygrywamy i wracamy do Puław z 3 oczkami. Brawo WISŁA.
 Wygrana wiślaków mogla i powinna być wyższa, ale liczy się wygrana i cenne 3 oczka. BRAWO WISŁA!!!!!
 Kółeczko wiślaków i tak się tak się bawi WISEŁKA!!!!!!!!
 Jeszcze piątki wiślaków z kibicami. BRAWO!!!!!!!!!!!