Paluchowski 3,80, Banach 82 - Głowacki 57(k)
Arbiter: Paweł Dziopak ( Tychy)

Socha- Kuban, Wiech, Wawszczyk, Cheba, Carlos Daniel, Puton, Lisowski, Ednilson Furtado, Kondracki, Paluchowski
Kaczorowski- Danielewicz, Poczobut, Prokić, Marczk, Małecki, Wrona, Góra, Głowacki, Wolski, Michalik

Już w sobotę 18 września ekipa Wisły rozegra hitowe starcie z liderem i faworyzowaną Stalą Rzeszów. Początek naszej relacji od 15:45
 15:15 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 W Puławach chłodno około 12 stopni lekko siąpi deszcz
 Mamy już składy obu ekip. Bardzo mocne zestawienie Stali
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Dylan Ruiz-Diaz, Karol Czelny, Emil Drozdowicz, Łukasz Kacprzycki, Dominik Banach, Borys Piotrowski
 Na ławce Stali zasiedli natomiast Krystian Stępniowski, Mariusz Sławek, Ramil Mustafaev, Marcel Kotwica, Rafał Maciejewski, Dawid Olejarka, Jakub Szczypek, Samuel Kuc, Miłosz Kaczor
 Wybiegają wiślacy witani brawami. Ekipa Dumy Powiśla mimo, że osłabiona deklaruje dzisiaj walkę o 3 punkty
 Na trybunie pewni siebie dziennikarze Radia Rzeszów. No niestety oni tutaj są faworytami, ale wierzymy, że Wisła zatrzyma hegemona z Rzeszowa
 Pod stadionem około 70 policjantów w pełnym opancerzeniu.
 Według informacji organizatorów rzeszowianie zgłosili przyjazd 120 fanów.
 Delegatem meczowym jest dzisiaj Kazimierz Oleszek z Warszawy a obserwatorem Mariusz Śledź z Białej Podlaskiej
 Dobre informacje napłynęły do Nas z Białej Podlaskiej gdzie drugą wygraną odnieśli młodzi wiślacy występujący w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Ekipa trenerów Mariusza Abramczyka i Marcina Popławskiego pokonała TOP 54 Biała Podlaska 2:1. Bramki dla puławian zdobywali Kacper Szymanek oraz Leon Brykowski
 Obie ekipy zeszły już do szatni. Przed nami ostatnie sekundy wyczekiwania na pierwszy gwizdek sędziego
 Czekamy na obie ekipy.
 Wychodzi Stal, która zagra dziś na szaro
 Wybiegają wiślacy!!!! Ekipa Dumy Powiśla w pasiakach
1'  Zaczyna Stal
 Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo krzyczą Fanatycy Wisły, którzy po długiej przerwie pojawili się na meczu
2' Wrzutka Głowackiego i róg dla gości
3' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!! BRAWO PALUSZEK!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Ależ początek Wisły!!!. Błąd przy tej sytuacji popełnił bramkarz Stali Kaczorowski, który kiwał się z Paluchowskim i przy próbie wybicia piłki nabił napastnika Dumy Powiśla!!!
 Krzyczą kibice kto wygra mecz!!! Głośne WISŁA WISŁA
6' Paluchowski sam na sam szybszy Kaczorowski, ale i tak arbiter boczny podniósł chorągiewkę w górę
8' Pod stadionem autokar z kibicami Stali
11' Z dystansu uderzał Kacper Kondracki nad bramką
12' Faulowany Prokić. Od rzutu wolnego Stal
 Zamieszanie pod bramką Sochy uderza Marczuk ale wysoko nad bramką Wisły
 Jesteśmy zawsze tam gdzie Stal rzeszowska gra niesie się spod bramy stadionu
 Jakieś problemy kibiców z Rzeszowa, którzy krzyczą piłka nożna dla kibiców.
15' Cheba zatrzymuje Małeckiego. Od autu goście
17' Kolejna szansa dla Wisły Paluchowski do Kondrackiego ten do Ednilsona ale Portugalczyk tylko w boczna siatkę
 Przerwa w grze uraz Pawła Sochy.
20' To mogło być 2:0, Lisowski z prawej strony do Ednilsona, ale podanie zbyt mocne i Portugalczyk nie zdołał oddać strzału
22' Wolski do Danielewicza ten głową obok bramki Sochy
24' Upadł w polu karnym Stal Paluchowski ale sędzia każe grać dalej!!!!
 Jakieś problemy Pawła Sochy, który dostał w głowę.... Źle to wygląda
25' Potrzebna będzie zmiana. Już rozgrzewa się Piotr Owczarzak
26'  Owczarzak za Sochę
 Kibice Stali zza płotu oglądają ten mecz. Póki co w ciszy
30' Walczyć trenować Puławy muszą panować krzyczą Fanatycy !!!!!!
31' Ależ okazja dla Stali, uderzenie Danielewicza, ale kapitalnie Owczarzak na róg!!!!
 Walczą jak lwy wiślacy!!
32'  Wolski za faul na Lisowskim
33' Coraz bardziej nerwowo grają goście
 Mnożą się faule na wiślakach
35' Lisowski za mocno do Kondrackiego.
36' Co wyprawia tutaj sędzia Dziopak?? Kolejny faul zawodnika Stali
37'  Prokić
Wawszczyk
 Zamieszanie pod bramką Wisły ale Owczarzak zmienia lot piłki
39' Michalik zablokowany przez Kubana
40' Kontra Wisły Wrona uprzedza Kondrackiego i aut dla Wisły
41' Ależ uderzenie Lukasa Kubana, ale Kaczorowski na róg!!!!
43' Wrzutka Stali Kuban głową na róg
 Małecki trafił jednego z wiślaków i przerwa w grze....
44'  Danielewicz za próbę wymuszenia rzutu karnego
45' +4
45+1' Wawszczyk uprzedza rywala i kolejny róg
 Źle rzeszowianie i od bramki grę wznowi Piotr Owczarzak
45+3' Za mocne podanie do Prokicia i od bramki znowu grę wznowi Piotr Owczarzak
45+4'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsze 45 minut. Co w niej oglądaliśmy?? Wiele emocji i wiele walki. Widać, że puławianie nie przestraszyli się wielkich nazwisk w zespole rywala i walczą o korzystny wynik. Oby tak dalej w drugiej połowie
 Do Puław wracamy za kilka minut
 Są gracze Stali
 Wybiegają wiślacy!!!!
46'  Zaczyna Wisła
 Za moimi plecami Bartłomiej Kursa pozdrawiamy Bartka
46'  Ednilson
47' Uderzenie Góry, ale pewnie Owczarzak
49' Kolejne brzydkie zachowanie zawodnika gości, ale bez kartki!!!
52' Lisowski faulem zatrzymuje Głowackiego
 Mżawka nad Puławami
54'  Danielewicz
54'  Danielewicz za drugą żółtą!!!
 Kibice Stali wpakowani do autokarów i aut i udali się do domów
56' Prokić kopie Lisowskiego i co?? I rzut wolny dla Stali...
56'  Cheba
 I będzie niestety rzut karny dla Stali... Co wyprawia sędzia!!!!
58'  Głowacki
60' Cieszą się dziennikarze z Rzeszowa
63' Pogubił się młody sędzia z Tychów. Szkoda, ze arbiter ze Śląska nie panuje nad meczem i popełnia sporo błędów
65' Wrona w aut.
 Będą dwie zmiany w Wiśle. Do gry gotowi Dominik Banach oraz Dylan Ruiz-Diaz
67' Wrzutka Kondrackiego ale pewnie łapie to Kaczorowski
68'  Banach za Kondrackiego
Ruiz-Diaz za Ednilsona
71' Cheba zatrzymuje Prokicia
72'  Poczobut
74'  Maciejewski za Prokicia
Sławek za Wolskiego
Olejarka za Michalika
75' Ależ szansa dla Wisły Wawszczyk głową ale kapitalnie Kaczorowski!!!!
76' Ruiz-Diaz ale zbyt mocne podanie i szybszy Kaczorowski
 WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy cały stadion!!!!!
 Ostatnie minuty to coraz większa przewaga Wisły. Ale dobrze broni się lider z Rzeszowa
80' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO PALUSZEK!!!!!!!
 Jeszcze jeden krzyczą kibice!!!!!!
 Co tu się dzieje!!!!!! Kapitalne podanie do Dominika Banacha ten zablokowany, ale dał radę podać piłę do Adriana Paluchowskiego a ten pokonał Kaczorowskiego!!!!
81' Teraz kapitalnie Piotrek Owczarzak!!!!!
82' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL DOMINIK BANACH!!!!!! BRAWO DOMINIK!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!
84' Kapitalna piłka z własnej połowy do Banacha a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Kaczorowskiego!!!!
 Nie panuje nad wydarzeniami na boisku sędzia Dziopak!!!!!
85'  Jacek Linowski
86'  Mustafaev za Małeckiego
87' Dominik Banach wychodzi sam na sam i co?? i spalony....
 WISŁA WISŁA WISŁA krzyczą kibice!!!!
89' Będą dwie zmiany w Wiśle!!!!
90'  Kacprzycki za Carlosa Daniela
Drozdowicz za Paluchowskiego
90' +4
90+1' Jest doping dla Wisły!!! Są emocje!!!
 Są też smutni Panowie z Rzeszowa. Ci pewni wygranej hegemoni!!!!
 Piękne garnitury piękne suknie ale czy to ważne?? Za chwilę to Wisła będzie cieszyła się z 3 punktów!!!!!!
90+3' Zablokowany Sławek....
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!
 Ależ piękne chwile w Puławach. Skazywani na porażkę wiślacy utarli nosa faworytowi Stali Rzeszów, którą pokonali 3:1!!!!!
 Kółeczko wiślaków i kto wygrał mecz!!!!!
 Idą piłkarze podziękować za doping. Dialog kibiców z zawodnikami!!!! Gromkie dziękujemy!!!!!!!