2:2

Niziołek 41 (k), Swędrowski 76 - Patora 48, Smektała 79
Arbiter: Marek Opaliński ( Legnica)

Pogorzelec- Kwaśniewski, Ganowicz, Gierak, Nitkiewicz, Kursa, Kubiak, Deja, Niziołek, Sędrowski, Gondek Witan- Hiszpański, Budzyński, Pielach, Litwniuk, Maksymiuk, Słotwiński, Pożak, Tetych, Darmochwał, Patora

Już w sobotę 19 listopada puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Kluczborku z MKS-em. Zapraszamy na relacje live z tego spotkania. Startujemy od 15:45.
 15:35 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Kluczborku
 Trwa rozgrzewka przed meczem wiślaków. Mimo słabych warunków i opadów deszczu mecz odbędzie się.
 Mamy składy i są zaskoczenia
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Sebastian Głaz, Konrad Nowak, Sylwester Patejuk, Łukasz Płonowski, Jakub Smektała i Łukasz Turzyniecki
 Na ławce MKS-u zasiedli Grzegorz Wnuk, Robert Brzęczek, Michał Kojder, Bartłomiej Olszewski, Krystian Sanocki, Adm Setla, Jakub Skoczylas
 Pada o godziny 10:00 w Kluczborku. Ale mecz odbędzie się tak zadecydował delegat PZPN-u.
 Rozpoczyna się prezentacja sylwetki Wisły i składów.
 Wiślacy już w szatni
 Do szatni udają się także gracze MKS-u
 Ostatnie takty muzyki i zaraz zaczynamy ten arcyważny mecz.
 Wiślacy gotowi do gry. Dziś zagramy na czerwono.
 Gospodarze dziś białe koszulki, niebieskie spodenki.
 Jeszcze chwila jeszcze moment. Ależ się denerwujemy. Oby udało się dziś wygrać!!!!
 Wychodzą!!!!!!!!!
 Łatwo nie będzie gospodarze chcą też wygrać.
 Powitanie ekip. Zaraz gramy!!!!!
 Zaraz wiślackie kółeczko i głośne kto wygra??? WISŁA!!!!!!!!!!!!!!!
 Głośne Wisła niesie się po stadionie w Kluczborku!!!!!. WISŁA
2' Pożak wywalcza aut
 Zablokowane uderzenie Tetycha, poprawka Maksymiuka zbyt lekka i pewnie Oskar Pogorzelec
4' Kwaśniewski nabija Pielacha i róg dla MKS-u. Mecz toczony w ciszy. Klatka pusta
 Faul w polu karnym przy próbie główki. Od wolnego zacznie Witan.
5' Kwaśniewski pole karne, ale nikt nie sięga ten centry.
6' Patora za mocno do Tetycha. Od autu MKS
7' Solowa akcja i uderzenie Piotra Darmochwała. Nad bramką gospodarzy
8' Faulowany Słotwiński. Od wolnego z własnej połowy Wisła
9' Uderzenie zza pola karnego Darmochwała. Nad bramką.
10' Darmochwał chciał dobrze dograć do Patory, ale piłka jak na złość zatrzymała się w kałuży...
11' Uff!!!. Mieliśmy szczęście głową Kubiak, ale pewnie w bramce Andrzej Witan!!!. Brawo Wiciu!!!!!
12' Faul Litwniuka. Kibice w Kluczborku domagali się żółtka. Na szczęście bez kartki dla Ivana
14' Darmochwał i mamy aut
16' Hiszpański zatrzymuje akcję MKS-u. Piłka na aucie
17' Zakotłowało się pod bramką Andrzeja Witana. Piłka wylądowała nawet w puławskiej bramce, ale na szczęście sędziowie nie uznali tego gola. To był faul na bramkarzu.
 Ostrzeżona ławka gospodarzy
18' Dawid Pożak sam na sam z Pogorzelcem ale nie ma bramki!!!!. Sygnalizują wiślacy, że powinien być rzut rożny ale sędzia każe grać dalej!!!
20' Zablokowana centra Darmochwała. Mimo warunków całkiem dobry mecz w Kluczborku
23' Gierak z dystansu ale wysoko nad bramką Witana
23' Gracze MKS-u zaczynali w białych koszulkach, ale teraz ich stroje są prawie czarne.
25' Faulowany jeden z wiślaków gwizdek sędziego milczy.
26' Swędrowski zatrzymany przez kałużę.
28' Lekka mgła nad stadionem.
 Za mocne podanie do Tetycha. Łapie piłkę Pogorzelec
29'  Maksymiuk
30' Nie powiemy,że boisko robi się łatwiejsze. Coraz więcej błota na zielonej murawie
32' Dobrze,że bez kartki bo wejście Słotwińskiego było bardzo ostre. Od wolnego gospodarze
 Centra Niziołka z rzutu wolnego. Nikt jej nie przeciął od bramki zacznie Witan
34' Dużo wody jest szczególnie środkowej strefie boiska.
35' Patora chciał podać do Pożaka, ale piłka lekko stanęła w kałuży
 Od wolnego wiślacy.
36' Ależ okazja dla Wisły!!!!. Centra Darmochwała w pole karne, przedłużenie piłki przez Maksymiuka piłka trafia w słupek a dobitkę Patory łapie Pogorzelec!!!. Ależ okazja dla wiślaków!!!
39' Centra gospodarzy i corner dla MKS-u.
40' Rzut karny dla MKS-u. Ręka w swoim polu karnym zagrał Mateusz Pielach, który się wywrócił....
41'  Niziołek
 Pewny strzał Niziołka w prawy róg i MKS prowadzi z Wisłą 1:0.
 MKS MKS MKS krzyczą fani. No szczęśliwa bramka i ogromny pech wiślaków...
43' Tetych zablokowany
 Adam Piekutowski ma jakieś uwagi do pracy arbitrów.
45' +1
 Wyrzucony z ławki Adam Piekutowski.
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo pechowa ta pierwsza połowa dla wiślaków. Puławianie prezentowali się lepiej od gospodarzy, ale pechowe zagranie Mateusza Pielacha i rzut karny spowodowały, że gospodarze prowadzą
 Liczymy, że druga odsłona będzie lepsza dla wiślaków.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. Oby druga połowa była dla nas szczęśliwsza.
 Po przerwie do gry wejdzie Sylwester Patejuk.
 Gospodarze powitani brawami są na boisku
 Oby ta gorzka czarna kawa, którą piję była ostatnią rzeczą gorzką chwilą na tym meczu
 Są wiślacy!!!!
 Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!!!!!!
 WISŁA PUŁAWY w klatce!!!!!. Brawo Pany!!!!
46'  Patejuk za Słotwińskiego
46'  Zaczyna MKS
 Około 10 fanów Wisły. Na trybunach także pozdrowienia dla Pogoni Siedlce i Legii Warszawa
47' Obudzili się fani MKS-u jak usłyszeli fanów Wisły
48'  GOOOOOOOOOLLLL ADAM PATORA!!!!! BRAWO WISŁA BRAWO ADAM!!!!!
 Kapitalna akcja wiślaków. Drybling Sylwestra Patejuka uderzenie broni Pogorzelec dobitka Patory i mamy remis!!!!. Gramy WISŁA!!!!!
49' Chwilę później Gierak trafia w Gieraka. Mogło być 2:1.
50' Centruje Tetych ale nad bramką!!!!
50' Gondek wywalcz aut dla MKS-u
 To był jednak róg Ganowicz zablokowany i kolejny corner. Uważnie PANY!!!!!
51' Pielach faulowany i od wolnego Wisła. Tylko zwycięstwo WISEŁKO tylko zwycięstwo!!!!!!!
53' Tetych centruje piąstkuje Ogorzelec
54' Hiszpański traci piłkę. Od autu MKS
55'  Kursa za krytykowanie decyzji sędziego. Rzut wolny dla Wisły
55' Wrzutka Patejuka i głową obrońcy MKS-u
56' Patora faulowany w środkowej strefie boiska.
 Miejscowi słusznie zauważyli, że dziś padł pierwszy historyczny gol strzelony przez Wisłę MKS-owi
58'  Niziołek, który uniemożliwiał szybkie wznowienie gry
59'  Setla za Gondka
 Była historyczna bramka czas na historyczną wygraną!!!
61' Patejuk ale pewnie łapie centrę Ogorzelec
62' Setla z dystansu obok bramki. Uważamy Panowie!!!!!
63' Nitkiewicz zatrzymuje Tetycha.
65' Z dystansu Pożak. Niecelnie
66' Patora źle do Patejuka
67'  Smektała za Pożaka
 Dzięki Pożi za grę.
70' Rzut rożny dla MKS-u. Musimy uważać!!!
 WISEŁKA krzyknęli nasi Fani!!!!
71' Faulował Patejuk. od wolnego MKS
 Wrzutka w pole karne wyłapana przez Witana.
72'  Nitkiewicz za taktyczny faul na Tetychu
 Patejuk z rzutu wolnego pewnie Ogorzelec
74' Nitkiewicz blokuje Patorę. Od bramki gospodarze
75' Setla do Niziołka ten w pełnym biegu, ale uderzenie obok bramki Witana
75' Do gry szykuje się Konrad Nowak!!!
76'  Swędrowski
76'  Nowak za Patorę
 Dobra centra z rzutu rożnego piłka idealnie trafia do Swędrowskiego a ten wolejem pakuje piłkę do siatki
78' Leży Hiszpański
  Swędrowski za faul na Hiszpańskim
 Zakotłowało się pod bramką MKS-u. Byle dalej gospodarze!!!!
 Do gry gotowy Bartłomiej Olszewski
79'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL JAKUB SMETKAŁA!!!! BRAWO SMEKTKI!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Uderzył zza pola karnego Tetych, piłka trafiła w słupek dopadł do niej Jakub Smektała i wpakował piłkę do siatki!!!! 2:2
80'  Olszewszki za Kubiaka
83' Powalczył Nowak i mamy róg....
 I kolejny róg dla Wisły
 Szarżował Smektaała i kolejny corner
84' Czwarty róg
86' Ależ emocje
87' Faulował Nitkiewicz. Bez kartki!!!!
87' Z woleja po centrze Smektały Patejuk. Niecelnie
88' Hiszpański musiał faulować rywala. Groźny rzut wolny dla ekipy MKS-u
88'  Hiszpański
 Wybita centra Niziołka. Gramy do końca PANY!!!!!!!!!
90' +4
90+1'  Tetych
90+2'  Darmochwał za faul taktyczny
90+3' Nie opanował piłki Nowak
90+4' Faulowany Maksymiuk. Od wolnego Wisła
90+5' Zakotłowało się pomiędzy zawodnikami. To są emocje, to są nerwy
90+6'  Koniec spotkania!!!!!
 Remisem zakończyło się spotkanie puławskiej Wisły w Kluczborku. Wiślacy mogli wygrać, ale dzięki za ten remis i za walkę bowiem puławianie dwukrotnie musieli gonić rywali
 Idą nasi piłkarze podziękować kibicom za doping.