1:0

Witkowski 26 -
Arbiter: Marcin Szrek ( Kielce)

Dybowski - Kabała, Janeczko, Stępień, Grzesik, Radulj, Kubowicz, Witasik, Witkowski, Mikita, Ropski Madejski- Sedlewski, Żemło, Poznański, Sulkowski, Murawski, Szymankiewicz, Darmochwał, Pożak, Smektała, Zulciak

Już w sobotę 18 listopada puławska Wisła rozegra ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym roku. W Tarnobrzegu ekipa Dumy Powiśla zmierzy się z miejscową Siarką. Początek naszej relacji od 12:45.
 12:32 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Tarnobrzegu
 Trwa rozgrzewka. Obie ekipy już na placu gry. Około 5 stopni ciepła, nie pada
 Mamy składy. Są niespodzianki, ale to zaraz
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Dawid Brzeski, Adrian Popiołek, Alen Ploj,Krystia Kusal, Robert Hirsz i Sylwester Patejuk
 Witamy Sylwka po bardzo długiej przerwie w meczowej 18.
 Na ławce Siarki zasiedli dziś Mateusz Jedynak, Krystian Furgacz, Konrad Zaradny, Mateusz Broź, Mateusz Wawrylak, Jakub Głaz, Michał Dawidowicz
 Po drodze mijaliśmy auta na puławskich blachach, czyli sporo fanów Wisły jedzie na ten bardzo bliski wyjazd
 Wiemy jak trudny będzie to mecz dla Wisły. Wierzymy jednak, że wygramy!!!! Dopingujcie przed monitorami, tabletami i telefonami Wisłę.
 Murawa w Tarnobrzegu bardzo nasiąknięta wodą. Przed dwa dni w tym mieście padało.
 Czuć chłód, ale mamy jesień. Dobrze, że nie pada i dobrze, że mamy zadaszenie nad trybuną prasową.
 Pozdrawiamy także kopię,który miał być tutaj z nami, ale z przyczyn rodzinnych został w domu.
 Trwa rozgrzewka. A miejscowy spiker rozpoczyna swój show za mikrofonem
 Schodzą wiślacy do szatni
 Zmieniło się w Tarnobrzegu to, że obie ekipy przebierają się już w szatniach pod trybunami nie w pobliskiej hali MOSIR-u
 Powoli do szatni schodzą też piłkarze Siarki.
 Wychodzi słońce nad Tarnobrzegiem. W głośnikach rap. A wcześniej hity Opola między innymi Nie liczę godzin i lat.
 Faktycznie Piotrek nie liczy tych godzin i lat, które spędził na wyjazdach i w drodze z Wisłą.
 Jak słyszymy to jakaś piosenka o Siarce.
 Jeszcze obie ekipy w szatniach!!! Zaraz wyjadą
 I zaczniemy ten ciężki bój o wszystko. Bo te 3 punkty są nam potrzebne jak człowiekowi tlen do życia.
 Klatka niestety kolejny raz pusta. Dobrze, że są fani Wisły na trybunie gospodarzy.
 Wychodzą!!!!!
 Wisła zagra w tradycyjnych pasiakach, Siarka żółte koszulki, czarne spodenki
 Jeszcze kółeczko wiślaków i głośne WISŁA
1'  Zaczyna Siarka
2' Rzut wolny dla Siarki
 Wrzutka w pole karne głową Janeczko, ale pewnie Madejski
 W odpowiedzi kiwał się Dybowski za swoim polem karnym ale ostatecznie wybił piłkę i w ataku Siarka
3' Wiślacy od rzutu wolnego.
4' Zła centra Grzesika. Od bramki Madejski
4' Zulciak kapitalnie wypuszcza Smkektałę ten wpada w pole karne, ale chorągiewka arbitra w górze. Spalony
7' Kolejna wrzutka Grzesika i pewnie Madejski
10' Smetkała zablokowany i róg...
 Dobra centra na Poznańskiego, ale dwa razy pewnie obrona Siarki
12' Z dystansu Janeczko, ale pewnie Madejski
 W odpowiedzi atak Wisły, ale Smektała na minimalnym spalonym
14' Za mocne podanie do Smektały. Pewnie Dybowski
15' Głową Ropski, ale niecelnie
 Mecz toczony w zupełnej ciszy
17' Sedlewski wywalcza aut
 Bardzo dobra wrzutka Sedlewskiego, ale Darmochwał nie sięgnął tej piłki. Od bramki Dybowski
20' Tym razem z prawej strony centrował Kabała. Pewnie Madejski
22' Janeczko wpadł w pole karne, ale uderzenie obok bramki
24' Ależ kontra Wisły. To powinno być 0:1. Pożak kapitalnie podaje do Smektały ten wpada w pole karne, ale uderza prosto w Dybowskiego!!!!
26'  Witkowski
 Niestety. Błąd puławskiej obrony piłka z prawej strony trafia na lewą do Witkowskiego, który uderza i pokonuje Madejskiego
 Niestety wiślacy mieli okazję prowadzić i chwilę później przegrywają. Taka jest piłka. Walczymy!!!
29' Od wolnego Siarka.
 Wrzutka w pole karne Janeczki, ale pewnie puławska obrona
33' Gospodarze już na czas.
 Bardzo dobre podanie Zulciaka do Sedlewskiego ten nie opanował dobrze piłki
37' Faulowany Żemło przez Mikitę. Od wolnego Wisła
38' Na razie jest źle. Oby było lepiej.
39' Uderzenie zza pola karnego piłka trafia w głowę Poznańskiego łapie ją Madejski, ale za linią i róg dla gospodarzy
 Siarka aż 8 zawodnikami na swojej połowie
41' Smektała centruje z prawej strony Dybowski łapie.
42' Szymankiewicz traci piłkę uderza Kabała, ale jego uderzenie zablokowane przez Poznańskiego
43'  Janeczko
 Co gorsza leży jeden z wiślaków brzydko potraktowany przez Janeczkę.
44' Grzesik trafia piłką w twarz jednego z wiślaków
45' +1
 To Niklas Zulciak, który na szczęście już wstał. Nagrodzone to brawami kibiców. Uderzenie Grzesika bardzo soczyste
45+1' Jeszcze rzut wolny dla Siarki. Bronimy to!!!!!!
 Stępień wysoko nad bramką
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety po 45 minutach nie jest dobrze. Wiślacy przegrywają co przy takiej murawie jak mamy dziś nie zwiastuje niczego dobrego
 Wiślacy mogli prowadzić, ale to gospodarze wykorzystali jedną z szans i prowadzą. Oby druga odsłona była dla nas lepsza
 My zapraszamy na kilka minut przerwy i ciepły obiad. Do Tarnobrzegu wracamy za kilka minut
 Zaraz zaczynamy. Oby to było zwycięskie 45 minut dla Wisły. Głośno dopingujcie Wisłę.
 Będą dwie zmiany w Wiśle
 Do gry szykują się Dawid Brzeski i Alen Ploj
 Z boiska zejdą Piotr Darmochwał i Kacper Szymankiewicz
46'  Brzeski za Szymankiewicza
Ploj za Darmochwała
47' Poznański wybija piłkę na róg
50' Dużo walki i nerwów na boisku
51' Ropski głową ale pewnie Madejski
 Na spalonym Smektała
52' Uderzał Mikita, ale bardzo niecelnie
55' Za mocne podanie. Wiślacy w ataku ale dobrze obrona Siarki
 Kontra Siarki, ale Ropski nie sięga tej piłki
60' Ależ biegnie czas. Wiślacy próbują, ale kolejny raz dobrze obrona Siarki. My wierzymy!!!!
 Do gry gotowy Robert Hirsz. Stawiamy wszystko na jedną kartę
61' Brzeski uderza i róg...
61'  Hirsz za Pożaka
 Niestety Poznański nie zdołał oddać strzału.
 Uraz Żemły. Jakieś zderzenie z rywalem. Eh....
 Gracz Siarki już wstał Żemyk też, ale nasz obrońca musi opuścić plac gry
64' Centra Smektały wyłapana przez Dybowskiego
65' Faulowany Smektała. Rzut wolny dla Wisły. Może teraz??
  Kabała
67' Sulkowski w mur, dobitka Murawskiego obok bramki!!!
 Kolejny raz brzydko potraktowany Żemło. Ostro grają gospodarze
70' Dybowski ratuje Siarkę. Uderza Smektała bramkarza na róg
71' Dybowski szybszy do Smektały. Teraz bramkarz Siarki pomaga kolegom
72'  Broź za Ropskiego
73' Smektała nie opanował piłki.
74' Aj krzyknął Stępień i faul dla Siarki
74 ' Wrzutka Sulkowskiego pewnie Dybowski. Dziś bardzo pewny
75' Brzeski zablokowany. Leży jeden z graczy Siarki. Nas to nie dziwi
77'  J. Głaz za Kabałę
79' Ręka!!! Krzyczą wiślacy?? I co sędzia dyktuje rzut wolny dla Siarki.
79' Rzut wolny dla Siarki. Zdaniem arbitra ręka zagrał Sedlewski.
81'  Wawrylak za Radujla
82' Uderza Mikita. Bardzo niecelnie
85' Gubi się sędzia Szrek.
86' Mikita w boczną siatkę
88'  Dawidowicza za Mikitę
89' Sytuacja jest dramatyczna. Ale dopóki piłka w grze!!!!
90' +4
90+1' Faulowany Brzeski sędzia nie reaguje
90+2' Ploj na spalonym...
 Cała ekipa Siarki już broni
90+3' Murawski i Dybowski...
90+4'  Koniec spotkania...
 Niestety Siarka strzeliła bramkę w pierwszej połowie i bardzo pewnie broniła tego wyniku. Wiślacy mieli swoje okazje, ale niestety kolejny raz jak to w tym sezonie brakowało skutecznośći