KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski : Wisła Puławy -

Paluch 87 -
Arbiter: Daniel Detka ( Skrzelczyce)

Lipiec- Majewski, Mężyk, Chrzanowski, Trochim, Persona, Zaklika, Kraśniewski, Szydłowski, Dworzyński, Stanisławski
Kołotyło- Kuban, Cyfert, Pielach, Cheba, Piotrowski, Kiczuk, Drozdowicz, Kacprzycki, K.Puton, Paluchowski

Już w sobotę ekipa puławskiej Wisły rozegra ostatnie w rundzie jesienne ligowe spotkanie. Tym razem w Ostrowcu Świętokrzyskim z miejscowym KSZO 1929. Początek naszej relacji od 12:45.
 12:18 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim
 Mamy już skład Wisły. Zaraz go podamy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Marcin Pigiel, Dariusz Brągiel, Marcel Kąkol, Michał Ruciński, Tomasz Zając, Bartłomiej Bartosiak
 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę. Brawa na pustym obiekcie przy Świętokrzyskiej 11
 Około 3 stopni ciepła. Niebo niebieskie
 Nie mamy składu gospodarzy. Ustalenie zestawienia KSZO Może zająć chwilę.
 Póki co mamy dla Was wyniki spotkań rozgrywanych od 12:00. W Krakowie Jutrzenka Giebułtów przegrywa ze Stalą Kraśnik 3:1, Podlasie Biała Podlaska prowadzi z Sokołem Sieniawa 1:0, rezerwy Korony Kielce remisują z KS-em Wiązownica 2:2 a Hetman Zamość prowadzi 1:0 z Wisłą Sandomierz
 Schodzą wiślacy do szatni.
 To samo zrobili gracze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 Obie ekipy w szatniach słuchają ostatnich uwag trenerów. Składu gospodarzy nadal nie ma
 Są składy i obie ekipy
 Wisła zagra w pasiakach, KSZO na czarno
2' Od początku w ataku wiślacy. Nasi piłkarze szybko chcą objąć prowadzenie
 Na ławce KSZO 1929 zasiedli dziś Karol Szymnkowiak, Jakub Pawlik, Mateusz Wróbel, Jan Imiołek, Michał Paluch, Kacper Ziółkowski, Dawid Szymański
6' Bardzo dużo walki w Ostrowcu
7' Za mocne podanie Kiczuka do Kacprzyckiego. Od bramki Lipiec
8' Drozdowicz faulowany przez Mężyka. Od wolnego Wisła
 Nieudane wykonanie rzutu wolnego przez Kacprzyckiego kontra gospodarzy i corner dla KSZO 1929
 Niecelnie głową Mężyk.
12' Dużo niedokładności szczególnie ze strony wiślaków.
15' Mogło być groźnie pod bramką Lipca, ale niecelne podanie Drozdowicza.
16'  Stanisławski za brzydki faul na Paluchowskim.
17' Ładne rozegranie tego rzutu wolnego, ale Kacprzycki efektownie ale obok bramki Lipca
18' Dyskutuje trener Krawiec z arbitrem.
19' Centra Chrzanowskiego, ale nie sięgnął tej piłki Stanisławski.
20' Centra Paluchowskiego wyłapana przez Lipca.
21' Trochim po zakończeniu kariery piłkarskiej może zająć się aktorstwem. Piękna próba wymuszenia faulu po starciu z Cyfertem.
22' Szydłowski do wychodzącego w uliczkę Stanisławskiego, ale Stasiek nad bramką.
24' Cheba do Drozdowicza ten wpadł w pole karne ale uderzył zbyt lekko i pewnie Lipiec. Skakała ta piłka Emilowi. W słabym stanie murawa niestety
26' Kacprzycki z rzutu wolnego głową Pielach, ale pewne Lipiec
28' Chrzanowski uprzedza ofiarnym wślizgiem Chebę
 Drozdowicz uderza lekka obcierka piłki od obrońcy i o mały włos byłaby bramka Wisły
30' Trochim na spalonym.
33' Chrzanowski fauluje Kacprzyckiego. Od wolnego Wisła
 Centra K.Putona wybita przez Mężyka.
34' Upadł w polu karnym Drozdowicz!!!! To był karny ale sędzia każe grać dalej
 Ależ brutalnie Trochym w nogi Piotrowskiego......
37' K.Puton do Paluchowskiego ten niestety na spalonym
 Kacprzycki do Drozdowicza ale tym razem Emil na spalonym.
39' Nikt nie zdołał oddać strzału po wrzucie z autu Cheby. Ale spory kocioł pod bramką Lipca
40'  Janusz Jojko trener bramkarzy KSZO 1929
Borek Rafał - kierownik za protesty
 Dużo było tych protestów ze strony gospodarzy nie wytrzymał arbiter
44' Nie trafił w dobrej sytuacji Stanisławski.
45' +1
45+1' Centra Kacprzyckiego Lipiec na róg...
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Bardzo wyrównane spotkanie przy Świętokrzyskiej. Widać, że wiślaków czeka tutaj sporo walki. Ekipa gospodarzy bardzo dobrze gra dziś w obronie. Wiślacy nie mogą sforsować tego bloku obronnego.
 Oby drugie 45 minut było dla puławian zdecydowanie lepsze. Oddajemy głos do studia. Do Ostrowca Świętokrzyskiego wracamy za kilka minut
 Do gry gotowy Tomasz Zając. Nie wiemy kogo zmieni
 Wybiegli wiślacy
46'  Zając za Kiczuka
46'  Zaczyna KSZO 1929
47' Uratował gospodarzy Lipiec po podaniu Kacprzyckiego bramkarz KSZO 1929 uprzedził Zająca
50' Na rozgrzewkę wysłany były wiślak Michał Paluch
51' Na spalonym Stanisławski
54' Niecelne uderzenie Chrzanowskiego. Od bramki Kołotyło
55' Dobre uderzenie Zająca po podaniu od Kubana, ale dobrze Lipiec
 W boczną siatkę Kacprzycki.
57' Zablokowana centra Cheby a chwilę później nabity Paluchowski. Od bramki Lipiec
58' Zając wycofuje do K.Putona ten uderza nad bramką Lipca.... Walczyć Wisła walczyć
59' Piotrowski faulem zatrzymał Trochyma
 Sam poszkodowany w mur
61' Zając wywalcza rzut rożny...
62'  Cyfert za przerwanie kontry rywali
64' Zakilika taktycznie fauluje Paluchowskiego. Bez kartki
65' Piłka w bramce KSZO 1929 strzelcem Kacprzycki ale sędzia pokazuje spalonego!!!!!!
 Bartek, Pigi woła trener Pawlak. Będą zmiany
66' Groźnie pod bramką Wisły ale piłka mija bramkę. Zderzyli ze sobą Stanisławski i Trochym
67' Zając uderza pewnie Lipiec
68' Do gry gotowy Michał Paluch.
 Są też do gry przygotowani Pigiel i Bartosiak
69'  Pigiel za Drozdowicza
Bartosiak za Kacprzyckiego
69'  Paluch za Trochyma
70' Centra Zająca głową Paluchowski nad bramką
 Sporo nerwów i walki dziś
72' Bartosiak w boczną siatkę....
74'  Cheba
75' Zając wywalcza kolejny corner
77' Chrzanowski fauluje Chebę Bez kartki
78' W ataku Wisła
 Z dystansu Cyfert ale niecelnie
80'  Źiółkowski za Chrzanowskiego
84' Stanisławski wybił piłkę sędzia pokazuje aut dla KSZO 1929
 Na krzyk reaguje arbiter. Zderzenie Pielacha i Palucha krzyczy gracz gospodarzy i rzut wolny dla KSZO 1929
85' Zakilka fauluje i odkupuje piłkę.
87'  Paluch
 Ależ pech wiślaków..... Przypadkowa centra w pole karne piłka po nogach obrońców wpada obok Kołotyły.... Walczyć WISŁA!!!!!!
88'  Mariusz Pawlak.....
90' Leży Lipiec.....
90' +4
90+2' Jeszcze rzut rożny....
 K.Puton nad bramką....
 Skurcze łapią gospodarzy.
90+3' Jeszcze wiara!!!!!!!!!
90+4' Ostatnie sekundy
90+5'  KONIEC SPOTKANIA
 No cóż zrobić.... Przegrywamy na zakończenie rundy jesiennej. Wiślacy byli lepszą ekipą, ale przypadkowa bramka w końcówce dała 3 oczka ekipie gospodarzy
 Cóż zrobić taka jest niestety piłka. Oby wiosna była lepsza dla ekipy Dumy Powiśla. Piotrek smutny żegna ze Świętokrzyskiej 11