Kalita 19, 23, Kanarek 31, Nowak 48 - Łanucha 13 (k)
Arbiter: Rafał Rokosz ( Katowice)

Sobczak- Turzyniecki, Gusocenko, Pielach, Litwniuk, Głaz, Maksymiuk, Szczotka, Kanarek, Kalita, Nowak
Wietecha- Warzyński, Bartosiak, Kantor, Łanucha, Przezak, Kowalski,Siudak, Oziębała, Bogacz, Giel

Już w sobotę 19 marca Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem ekipa Dumy Powi¶la zagra ze Stal± Stalowa Wola. Pocz±tek naszej relacji od 17:45.
 16:51 Piotrek melduje się dzi¶ pierwszy raz. Znamy już skład Wisły na mecz ze Stal±.
 Na ławce Wisły zasiedli natomiast Nazar Penkovets, Michał Budzyński, Dawid Pożak, Mateusz Olszak, Szymon Wiejak, Patryk Słotwiński, Bartosz Tetych
 Na ławce Stali zasiedli dzi¶ Patryk Drzymała, Michał Mistrzyk, Krystian Wrona, Michał Kachniarz, Przemysław Stelmach, Tomasz Płonka i Jakub Mażysz
 17:40 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Za 20 minut zaczynamy bardzo ważny dla Nas mecz ze Stal±
 W Puławach jupitery już płon±, około 4 stopni ciepła. Lekki zmierzch. Trwa rozgrzewka
 W meczu na szczycie Stal Mielec prowadzi 2:0 z Rakowem Częstochowa
 Prezentacja składów i sylwetki Stali przez Pawła Nowosadzkiego. Obie ekipy jeszcze na rozgrzewce
 Wi¶lacy schodz± do szatni.
 Podobnie uczynili gracze Stalówki. Za kilka minut zaczynamy
 Klatka go¶ci pusta, to efekt kary wyjazdowej nałożonej na kibiców Stali przez PZPN
 Wychodz±!!!!!
 Zawodnicy s± wprowadzani na plac gry przez młodych piłkarzy Wisły z rocznika 2005
 Wisła zagra dzi¶ na czerwono- Stal zielone koszulki czarne spodenki
 Za chwilę kółeczko wi¶laków i gło¶ne kto wygra mecz?????
 KTO WYGRA MECZ??? GŁO¦NE WISŁA!!!!!!!
1'  Zaczyna Stal
2' Uderzenie z dystansu na bramkę Sobczaka pewnie bramkarz Wisły
3' Centra Kantora pewnie łapie Sobczak
4' Leży Klimas Gusocenko chyba jaki¶ uraz obrońcy Wisły
5' Rozgrzewa się Michał Budzyński. Chyba będzie zmiana
6'  Budzyński za Litwniuka
6' Chwilę wcze¶niej dobrze z wolnego Głaz Wietecha na róg
7' Na razie mecz toczony w ciszy. Słychać głosy piłkarzy
8' A jednak s± Fanatycy Wisły, którzy rozpoczęli doping. SIALALALALA HEJ WISŁA GOL na trybunach.
9' Zderzenie Kanarka z Kowalskim. Rzut wolny dla Stali
12' Rzut karny dla Stali.
 Faulowany Przezak przez Sobczaka
 Łanucha przy piłce
13'  Łanucha
 Pewne uderzenie Łanuchy. Znowu rozpoczynamy fatalnie.
16' Faulowany Nowak w polu karnym i co??? I nie ma karnego!!!!!.
17' Cały stadion odpowiada kto dzi¶ wygra
!!!!! Cała prosta odpowiada WISŁA WISŁA WISŁA. My w to wierzymy!!!!
19' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL KAROL KALITA!!!!! 1:1
 Ależ bramka Karola Kality!!!. Piękna solowa akcja Łukasza Turzynieckiego, który wystawił piłkę do Karola Kality, a ten mocnym strzałem pakuje piłkę do siatki. Gramy dalej!!!!
22' Rzut wolny dla Wisły.
 Centra Głaza pewnie obrona Stali
23' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL KAROL KALITA!!!!!!!!!!! 2:1
 Ależ mecz Karola Kality!!!!. Kolejne zamieszanie w polu karnym piłka trafia do Kality a ten pokonuje Wietechę!!!! Brawo Karol!!!!!!!! Brawo WISŁA!!!!!!
25' Na trybunach zawsze i wszędzie policja j.... będzie
27' Kanarek zatrzymany na prawej stronie
28' Ten mecz musimy wygrać krzycz± Fanatycy. Tak musimy go wygrać!!!. Nieważne jak ale wygrać!!!!!!
28' Centra z rożnego łapie Sobczak. Ufff!!!!
31' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL PRZEMYSŁAW KANAREK!!!!!! 3:1 BRAWO WISŁA BRAWO KANAR!!!!!!!
 Ależ dogranie Głaza do Kanarka, który wyszedł sam na sam z Wietech± i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Stali
33' Wszyscy wstaj± i ¶piewaj± pięknie!!!!!!!!!
 WISŁA PUŁAWY na stoj±co krzyczy cały stadion!!!!!!!!!!!!
34'  Nowak
35' Uraz gracza Stali i na noszach opuszcza plac gry. Chyba będzie zmiana
36' Co robi arbiter Rokosz?? Każde wej¶cie wi¶laków to faul
37' Łanucha z wolnego Sobczak broni!!!!
38'  Płonka za Giela
40' Powinno być 4:1, Konrad Nowak w polu karnym, ale bronie Wietecha!
41' Nowak znowu pada w polu karnym i znowu nie ma karnego!!!! Panie sędzio!!!!!!
42' Na trybunach pozdrowienia dla naszych zgód Pogoni Siedlce i Zwolenianki Zwoleń
44' Uprzedzony Nowak i kontra Stali
45' +2
45+1' Oziębała pada w polu karnym, ale były skrzydłowy Górnika Zabrze na spalonym.
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Rozpoczęło się bardzo fatalnie dla Wisły od prowadzenia Stali, ale w kolejnych minutach to Wisła pokazała to, że jest ekip± lepsz± i zasłużenie prowadzi
 Bardzo dobra połowa wi¶laków.Oby tak dalej.
My zapraszamy na kilka minut przerwy.
 Wybiegaj± wi¶lacy!!!!!!
 Dzisiejszy mecz ogl±d 651 osób
47' Spokojny pocz±tek drugiej czę¶ci gry. Musimy utrzymać ten wynik!!!
48'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL KONRAD NOWAK!!!!!!!!!!!!! 4:1
 Ależ kapitalna akcja wi¶laów. Dogranie z końcowej linii boiska Konrada Szczotki, piłka trafia do Konrada Nowaka a ten pakuje piłkę do siatki!!!! 4:1. Brawo WISŁA Brawo Nowy!!!!!
 Ostatni raz Konrad Nowak bramkarza rywali pokonał w meczu z Gryfem Wejherowo. Piękny prezent na swoje urodziny zrobił sobie Konrad
52' A przed chwil± cała prosta na stoj±co dopingowała Wisłę. Ależ atmosfera na stadionie!!!
53' Uderzał Płonka Sobczak i róg
55' Krzycy Tomasz Wietecha na swoich kolegów.
56' Oziębała centruje Pielach na róg
59' Mogło być 5:1, ale Konrad Nowak w boczn± siatkę
 Będzie zmiana w Wi¶le
 Wejdzie Mateusz Olszak
60'  Olszak za Nowaka
62' Zabawa Fanatyków trwa nadal, a na boisku próby Stali i m±dra obrona Wisły
64' Będzie kolejna zmiana w Wi¶le
65'  Pożak za Kanarka
66' Za mocne podanie do Olszaka. Od autu go¶cie
 Całe miasto wie, Wisła wygra mecz niesie się z sektora Fanatyków.
67' Wisło Wisło Kocham Cie Tobie oddam serce me, serce moje jedyne ¶piewaj± fani. Na boisku Tomasz Wietecha uprzedza Mateusza Olszaka.
67' Ależ rajd praw± stron± Pożaka,który podaje do Olszaka a jego uderzenie zablokowane i tylko róg dla Wisły
70' Będzie ostatnia zmiana w Wi¶le
70'  Wiejak za Kalitę
72' Będzie zmiana w ekipie Stali
73'  Mistrzyk za Barosiaka
74' Spokojniejsze tempo spotkania w Puławach
76' Szczotka zatrzymany. Szkoda
77' Pożak zatrzymuje rywala. Wi¶lacy m±drze się broni±
78' Zderzenie Przezaka i Budzyńskiego. Co ciekawe od wolnego Stal
80' Wszyscy wstaj± i ¶piewaj± i skacz±!!!!!
 A teraz WISŁA WISŁA WISŁA ¶piewa cały stadion.
Aktywno¶ć prostej nagrodzona brawami przez Fanatyków.
81' A teraz dialog kto wygra mecz mecz!!!! Fanatycy pytaj± cała prosta krzycy WISŁA!!!!!!!!
82' A teraz Fanatycy ¶piewaj± WISŁA WISŁA a wszyscy krzycz± KS!!!!!!!
83' Sobczak odbija centrostrzał jednego z graczy Stali.
86' Pożak wychodził sam na sam powalony przez obrońcę Stali i nie ma faulu!!!!! Na trybunach PZPN PZPN j.... PZPN!!!!!!
87' Wiejak prostopadle do Olszaka, szybszy Wietecha
89' Oziębała nie opanował piłki
90' +3
 Już nic złego tutaj się nie powinno stać!!!! Za kilka minut będziemy mogli cieszyć się z wygranej!!!!
90+1' Gramy o awans ¶piewaj± Fanatycy!!!!!!!
90+2' Jeszcze rzut rożny dla Stali.
 Z dystansu potężnie Kantor. Niecelnie
90+3'  Koniec spotkania!!!!!!!!
 Bardzo ważna wygrana Wisły. Rozpoczęło się fatalnie dla Wisły, ale kolejne minuty to już popis gry wi¶laków!!!!!!
 Kółeczko wi¶laków, tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!!!!!!Brawo!!!!!!