Charzewski 14, Maksymiuk 45, Wiącek 64, Martuś 65, M.Nowak, Nowosielski 85 - Broź 88
Arbiter: Sławomir Pipczyński ( Radom)

Penkowec, Orzędowski, Skórnicki, Jakubiec Budzyński, Charzewski, Wiącek, Maksymiuk, Pożak, K.Nowak, Giza
Jękot, Talaga, Ryś, Zelek, Fedoruk, Kalemba, Leszczak, Cichy, Siedlarz, Haxhijaj,Uwakwe

Już w środę 23 kwietnia o 16;00 puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Garbarni Kraków. Początek naszej relacji o 15:45
 W Puławach około 17 stopni Celjsjuesza. Niebo z lekkimi chmurami, na szczęście nie pada, momentami jednak widzimy wyłaniające się zza chmur słońce
 15.10 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach. Za 50 minut początek meczu Wisły z Garbarnią Kraków.
Jednak na razie na stadionie pusto, oprócz ochrony i mnie nie ma praktyczni nikogo. Czyżby wszyscy byli w pracy?? Miejmy nadzieję, że niedługo stadion zapełni się chociaż w takim stopniu jak podczas meczu z Resovią
 Warunki do gry całkiem dobre. 18 stopni słoneczko, murawa zielona. Nic tylko kopać piłkę.
 Wychodzą na rozgrzewkę bramkarze puławskiej Wisły, Nazar Penkowec i Konrad Przybylski.
 Są i bramkarze Garbarni na rozgrzewce. Wiślaków rozgrzewa Wojciech Pięta, krakowian Marcin Chmura.
 Bardzo powoli na stadion zmierzają kibice. Na razie ich niewielu, ale co cieszy pojawiają się szale z naszej ostatniej kolekcji.
 I są już gracze obu drużyn. Wiślacy brawami przywitali się z nieliczną publiką.
 Mamy już składy.
 No i mamy niespodzinakę w składzie Wisły. Za Szymona Martusia w wyjściowym składzie Łukasz Giza. Ostatni raz Łukasz w pierwszym składzie Wisły zagrał 12 listopada 2012 w spotkaniu ze Stomilem Olsztyn.
 Na wiślackiej ławce zasiedli dziś.
Konrad Przybylski, Paweł Jabkowski, Rafał Kursa, Przemysław Kwiatowski, Szymon Martuś, Marek Nowak, i Piotr Nowosielski
 Na ławce gości Robert Widawski, Marcin Pluta, Tomasz Metz, Mateusz Bróż, Sebastian Kokoszka, Paweł Rojek i Ibrahim Mohamed Hassan Abdalla
 Ponad to w pierwszym składzie Wisły za Marka Nowaka Piotr Charzewski. Do gry po kartkowej pauzie wracają Arkadiusz Maksymiuk i Michał Budzyński.
 Na trybunie prasowej pustki, na trybunach stadionu pustki, na trybunie online pustki. Co się dzieje??? Czyżby wszyscy jedli obiad???
 we don't need no education niesie z głośników na stadionie
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip. Za mikrofonem Michał Świderski a przed klawiaturą Piotrek Szymański. Witamy kibiców.
 Przy nazwisku Łukasza Gizy przeszedł spory szmer na trybunach. Zaskoczył wszystkich trener Jacek Magnuszewski. Oby skutecznie rywali z Krakowa.
 Obie ekipy już w szatniach, kibice spokojnie zasiadają na trybunach.
 Muzyka z filmu Rocky Oko Tygrysa towarzyszy wyjściu obu ekip z szatni. Tak tak musisz walczyć Wisełko o wygraną w tym meczu!!!!
 Wiślacy na niebiesko- biało, Garbarnia na biało- brązowo.
1'  Zaczyna Garbarnia
2' I było groźnie pod bramką Wisły wrzutka z rzutu rożnego. Ryś zderza się z Penkowcem przerwa w grze
3' I mogło być 1:0 dla Wisły. Łukasz Giza nawet umieścił piłkę w siatce, niestety był na spalonym
4' Walczyć trenować Puławy muszą panować niesie się z sektora Fanatyków.
7' Nerwowa gra w Wisły. Chcą za wszelką cenę wygrać piłkarze z Puław. Faulowany Pożak i gospodarze od rzutu wolnego
10' Pożak prawą stroną wywalcza rzut rożny.
 Centra Charzewskiego Wiącek uprzedzony w ostatniej chwili przez obronę gości.
11' Tym razem prawą stroną Orzędowski Giza krzyżakiem prosto w nogi Talagi. Szkoda.
12' Aktywny dziś Łukasz Giza, piękna akcja napastnika Wisły soczyste mocne uderzenie minimalnie obok bramki Jękota.
14'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL CHARZEWSKI!!!!!!!!! 1:0
 Kiks Grzegorza Talagi, któremu Piotr Charzewski zabrał piłkę wszedł w pole karne i strzałem w długi róg strzelił bramkę dla Dumy Powiśla. Brawo Wisła
15' Kolejna dobra akcja wiślaków. Centruje Piotrek Charzewski głową uderza Dawid Pożak ale broni Adrian Jękot.
17' Szturm bramki krakowian. Uderza Łukasz Giza. Wiślacy bardzo zmotywowani podrażnieni porażką w Tarnobrzegu.
18'  Siedlarz
20' Solowa akcja Siedlarza, który mijał obrońców Wisły jak tyczki slalomowe, ale uderzył fatalnie.
 W Lublinie Motor prowadzi z Pogonią Siedlce 1:0, w Stalowej Woli Wigry prowadzą ze Stalą także 1:0
24'  Leszczak za próbę wymuszenia faulu w polu karnym.
25'  Budzyński za ostry faul na jednym z graczy z Krakowa.
29'  Cichy za strzał po gwizdku.
Cichy był na spalonym mimo tego uderzył i sędzia Pipczyński musiał ukarać go żółtą kartką.
31'  Siedlarz za faul
  Siedlarz bo to druga żółta kartka dla tego zawodnika. Oj nerwowi gracze z Krakowa.
32'  Kalemba za protesty przy czerwonej kartce dla Siedlarza.
34'  Haxhijaj za uderzenie Charzewskiego
Charzewski nie wiadomo za co ta kartka.

Nerwowo w Puławach. Jeśli nie będzie kolejnych kartek to będzie cud.
36' Centrował w pole karne Wiącek nikt nie sięga tej piłki. Od bramki Jękot
37' Kolejna solowa akcja Leszczaka. Dobrze znalazł się w polu karnym ale z 14 metrów uderzył nad bramką Penkowca.
38' Talaga nie radzi sobie. Fauluje tym razem Pożaka. Wiślacy od wolnego
39' Centra Charzewskiego uderza Maksymiuk ale mocno i nad bramką Jękota. Szkoda
 W Lublinie już 2:0 dla Motoru. Czyżby przełamanie lublinian??
 Problemy z kibicami, jeden z nich użył petardy przy sektorze Fanatyków ochrona. No cóż głupie przepisy
43' Uwakwe za protesty.
45' Trzech kibiców wyprowadzonych ze stadionu, reszta jednak nadal na sektorze. Głośne Wisła Puławy!!!.
45' Centra Charzewskiego głową uderza Maksymiuk i róg dla Wisły
  Talaga za faul na Charzewskim
45'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL ARKADIUSZ MAKSYMIUK 2:0 !!!!!
 Dobre wykonanie rzutu rożnego piłka wybita przed pole karne trafia do Arka Maksymiuka a ten uderza z przed pola karnego i mamy 2:0.
  Koniec I połowy
 Bardzo nerwowe spotkanie w Puławach. Sędzia Pipczyński pokazał już 10 żółtych kartek i jedną czerwoną.
Kierownik zespołu Garbarni mecz obserwuje już z trybun.
 Trwa przerwa. Wracamy za kilka chwil
 Dobiega końca przerwa, wiślacy powitani brawami już na boisku.
46'  Pluta za Kalembę.
46'  Zaczynamy
48' Uderza z dystansu Uwakwe , wysoko nad bramką Penkowca.
Co ciekawe to krakowianie częściej przy piłce. Wiślacy cofnięci.
50' Spokojna gra, wiślacy czekają na kontry, Krakowianie bez pomysłu na atak.
52' Z dystansu uderza Michał Budzyński. Niestety dla puławian niecelnie.
54'  Broź za Cichego
55' Co zrobił sędzia Pipczyński???? Konrad Nowak powalony w polu karnym przez Plutę a gwizdek sędziego milczy
59' Uderza z przed pola karnego Konrad Nowak zbyt lekko i broni Jękot
59'  M.Nowak za Pożaka
61'  Martuś za Gizę
63'  Metz za Zelka
64'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL 3:0 RAFAŁ WIĄCEK!!!!!!
66'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL 4:0 MARTUŚ !!!!!!!!!1
 Zaczniemy od bramki Wiącka. Dobre dogranie Charzewskiego do a ten przecina piłkę i 3:0
 Chwilę poźniej Szymon Martuś przez pół boiska biegnie i wychodzi sam na sam z Jękotem i 4:0
 Przerwa w grze. Leży Haxhijaj, który zemdlał.
 Zawodnik Garbarni na noszach i w karetce opuszcza stadion MOSIR-u. Kibice brawami żeganją gracza z Krakowa.
69'  Nowosielski za Charzewskiego
 Gracz Garbarni zawieziony do szpitala karetką. Smutna sprawa życzymy mu zdrowia.
 Krakowianie w 9 trener Motyka wykorzystał już limit zmian. Teraz jedynie wejść może młodzieżowiec za młodzieżowca a Haxhijaj takowym nie jest.
74' Budzyński centruje w pole karne głową uderza Martuś, broni Jekot.
75'  Rojek za Talagę
77'  Jabkowski za Maksymiuka
80'  GOOOOOOOOOOOLLLLLLL MAREK NOWAK 5:0
 Nowosielski do wychodzącego na czystą pozycję Marka Nowaka i ten sam na sam pokonuje Jękota.
83' Uderza Jabkowski, ale bardzo niecelnie.
83'  Jabowski
85'  GOOOOOOOOOOOLLLLLL NOWOSIELSKI 6:0
 I kolejna bramka Wisły. Tym razem Konrad Nowak pięknie podaje do Piotra Nowosielskiego a ten na strzela na pustą bramkę.
87' Uderza tym razem K.Nowak ale Jękot broni
88'  Broź
 I zabawa wiślaków Broź uderza po długim słupku i bramka dla gości. Bramka dla Garbarni nagrodzona brawami.
90'  +6
90+1' Jabkowski fauluje Metza.
90+2' Wszyscy już czekają na końcowy gwizdek sędziego Pipczyńskiego.
90+3' Uwakwe wychodzi sam na sam z Penkowcem i strzela wysoko wysoko nad bramką.
90+4' Marek Nowak zablokowany z polu karnym.
90+5' Fedoruk jeszcze przed bramkową szansą ale uderza wysoko nad bramką
90+6'  Koniec spotkania
 Wysoka wygrana puławskiej Wisły. Nie mogło być inaczej bo ekipa z Krakowa grała w 10 a potem w 9.
 Dziękujemy za ten wynik i zapraszamy na kolejne spotkania.
Jeszcze meldunek do Krakowa stan Haxihaja jest stabilny. Zawodnik z Krakowa zapomniał wziąć leków na astmę.