3:0

Flaszka 55, 83, Kogut 90+3 -
Arbiter: Marcin Szrek ( Kielce)

Lenarcik- Magiera, Grolik, Thiakane, Bartosiak, Flaszka, Janasik, Sierczyński, Ryszka, Pietroń, Garuch Madejski, Sedlewski, Żemło, Pielach, Sulkowski, Kobiałka, Litwniuk, Szymankiewicz, Zmorzyński, Patejuk, Hirsz

Już w sobotę 19 maja puławska Wisła zagra w Bełchatowie z GKS-em. Zapraszamy na relacje z GIEKSA Arena od 13:45.
 13:25 Piotrek wita z GIEKSA Arena w Bełchatowie
 Obie ekipy już na rozgrzewce. Mamy składy.
 Pogoda idealna. Około 20 stopni ciepła, słońce w Bełchatowie. Nic tylko grać
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Jakub Poznański, Konrad Szczotka, Jakub Smektała, Adrian Popiołek, Dawid Brzeski, Alen Ploj
 Na ławce GKS-u zasiedli dziś Arkadiusz Moczadło, Mikołaj Bociek, Filip Kendzia, Robert Chwastek, Krystian Peda, Szczepan Kogut, Hubert Berłowski
 Niewielu widzów na GIEKSA Arena. Chyba pora spotkania nie zachęca fanów.
 Piotrek raz jeszcze wita wszystkich. Jak ważny jest ten mecz mówiłem kilka razy. My wierzymy, że za 90 minut będziemy się cieszyli z przedłużenia nadziei na utrzymanie. Dziś musimy wygrać!!!! WALCZYĆ WISŁA WALCZYĆ!!!!!!
 Według informacji, które mamy wiślacy zagrają dziś bardzo nietypowo. Białe koszulki i czerwone spodenki.
 Nadzieja umiera ostatnia. Niech te 90 minut będzie szczęśliwe dla Nas. Są osoby z Puław. Tradycyjny zestaw jeśli możemy tak powiedzieć.
 Niech ten koszmar się dziś skończy. Wygrajmy i dalej liczmy się w walce o utrzymanie. Kibicujcie Wiśle.
 Rozpoczyna się prezentacja sylwetki Wisły.
 Alen Ploj powitany przez miejscowego spikera. Alen grał w Bełchatowie w sezonie 2015/2016
 Niewielu fanów. Mniej chyba niż w Puławach. Klatka oczywiście pusta
 Bardzo spokojna muzyka wręcz usypiająca w głośnikach przy prezentacji składu Wisły
 Skład GKS-u i od razu zmiana muzyka. Ostry rock w głośnikach
 Schodzą obie ekipy do szatni. Za kilka minut zaczynamy.
 Zraszanie murawy.
 Na linii sędziować będzie Pani Katarzyna Wójs. Oby bez błędów.
 Wychodzą!!!!! Piłkarzy wita klubowa maskotka. To jakiś słonik chyba.
 W głośnikach piosenka o GKS. Jedno miasto jeden klub....
 Oprócz maskotki piłkarzy witają cheerleaderki
 Wiślacy góra od pasiaków. GKS zielone koszulki, czarne spodenki
 Hymn GKS-u na trybunach. Ciekawe
3' Patejuk faulem zatrzymuje rywala.
4' Na trybunach doping dla Wisły,ale Sandomierz.
4' Tym razem ostro rywala zaatakował Litwniuk. Przerwa w grze
6' Tym razem uraz Szymankiewicza. Bardzo długo zastawiał się Janasik nad wybiciem piłki
 Z Kacprem wszystko OK. Wiślacy oddają piłkę i gramy dalej
8' W ataku przewinił Hirsz.
10' Wiele walki z obu stron. Póki co bez groźnej akcji
11' Pietroń faulem zatrzymuje Szymankiewicza
12'  Garuch za faul na Sulkowskim
 Centruje Sulkowski głową uderza Patejuk niecelnie.
13' Patejuk sam na sam ale obrońcy GKS-u z linii
 Chwilę później Lenarcik nabija Hirsza i musi się ratować wybiciem głową
15' Kotłuje się na boisku. Co chwila ostre starcie
20'  Litwniuk
21' Magiera centruje, ale zupełnie nieudana centra i od bramki zacznie Madejski
25' Szymankiewicz z dystansu ale obok bramki gospodarzy.
27'  Thaikane za brzydki faul na Sedlewskim
 Co gorsza leży na plac gry wiślak.
 Na szczęście wstał Sedleś i możemy grać dalej. Ależ ostro dziś GKS.
29' Patejuk i mamy róg....
 Może teraz???
 Głową Pielach, który trafia w obłocę GKS-u. Wiślacy domagają się rzutu karnego, bo ich zdaniem obrońca GKS-u dotknął piłki ręką. No ale gramy dalej
32' Za mocne podanie do Hirsza. Łapie piłkę Lenarcik
34' Faulowany Pielach. Wisła od rzutu wolnego
35' Garuch brzydko atakuje Sulkowskiego. Bez reakcji sędziego. Wyskoczyła ławka Wisły
 Nie radzi sobie sędzia Szrek. Póki co słaba postawa arbitra z Kielc.
36' Sierczyński nie trafia w piłkę i od bramki zacznie Madejski
38' Sierczyński zatrzymuje Patejuka. Od bramki Lenarcik
39'  Żemło. Za protesty
42' To powinno być 0:1. Kapitalna centra Litwniuka piłka trafia do Zmorzyńskiego ten uderza, ale Lenarcik broni!!!!!
43' Wiślacy jeszcze wierzą. My też!!!! WISŁA WISŁA
44' Walczył Hirsz ale od bramki zacznie Lenarcik.
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Bezbramkowy remis po pierwszej połowie na GIEKSA Arena. Wiślacy sprawiają tutaj lepsze wrażenie, ale póki co niestety nie sprzyja im szczęście, albo dobrze w bełchatowskiej bramce spisuje się Lenarcik
 Oby druga połowa była dla wiślaków lepsza i oby 3 punkty wróciły do Puław
 My zapraszamy na obiad a ja skupię się na występach miejscowej grupy cheerleaderek
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wybiegają wiślacy!!!!!!
 Nie widzimy żadnej zmiany. Są też gracze GKS-u
 W obu ekipach nie ma zmian.
46'  Zaczyna GKS
47' Faulowany Szymankiewicz. Od wolnego Wisła
48' Tym razem faulowany Sedlewski.
 I kolejny raz faulowany Sedleewski. Tym razem bliżej bramki GKS-u.
 Wrzutka Sulkowskiego pewnie łapie Lenarcik
49' W odpowiedzi akcja gospodarzy i rzut wolny dla GKS-u
 Pewnie puławska obrona.
51' Wpadł w pole karne GKS-u ZMorzyński uderzenie i róg dla Wisły
 Niestety pewnie obrona gospodarzy.
53' Bartosiak wywalcza rzut rożny dla gospodarzy. Musimy się bronić
 Wzdłuż linii bramkowej przechodzi piłka po strzale głową Grolika.
 To był pierwszy strzał GKS-u w tym meczu
55' Flaszka
 Pierwszy celny strzał gospodarzy i gol. Podanie z prawej strony na 8 metr a flaszka pakuje piłkę do siatki. Nie jest dobrze.
 Pierwszy błąd puławskiej obrony i pierwszy strzał i mamy tutaj dramat. Cieszą się miejscowi my się smucimy....
 Grają już na czas miejscowi. No tak to będzie wyglądać.
58' Wiślacy zaczną od autu
59' Przeciągnięta centra Sulkowskeigo, ale Lnarcik i tak pewnie piąstkuje. Dobra postawa bramkarza GKS-u
61' Przewinił w ataku Hirsz.
63' Wiślacy zaczną od rzutu rożnego. Kolejny gracz GKS-u leży na placu gry. Kolejna przerwa
 Pojawiły się nosze.
66'  Peda za Janasika
 Centruje Zmorzyński pewnie Lenarcik
69' Wołany do ławki Adrian Popiołek
71' Będzie i druga zmiana w Wiśle. Alen Ploj biegnie do ławki
72'  Popiołek za Sulkowskiego
73' Alen Ploj gotowy to gry.
74' Za mocne podanie do Zmorzyńskiego. Od bramki Lenarcik
75'  Ploj za Hirsza
76' I głośne auuu z ust piłkarza GKS-u. I przerwa w grze.
77' Kobiałka faulem zatrzymuje rywala. Do ławki zmierza Jakub Smektała
81' Gotowy do gry Smektała.
82'  Smektała za Patejuka
83'  Flaszka
  Popiołek
 Drugi celny strzał GKS-u w meczu i 2:0. Niestety długa piłka do Pedy ten podaje do Flaszki i gospodarze wygrywają 2:0....
85'  Bociek za Bartosiaka
 Cała ekipa Wisły w ataku to GKS co chwila przeprowadzona kontry
88' Do gry gotowy Dawid Brzeski
88'  Bociek
88'  Brzeski za Szymankiewicza
90' +5
90+1' Jeszcze rzut wolny dla Wisły
 Będą zmiany u gospodarzy. Aż dwie
90+2'  Kogut za Thiakane
90+3'  Kogut
 Cała Wisła skupiona na ataku kontra GKS-u i Kogut strzela na 3:0. To i tak nic nie zmienia. Trzeci celny strzał GKS-u
90+4'  Berłowski za Flaszkę
 Uderza Popiołek i Lenarcik broni...
90+5'  Koniec spotkania
 No i co my mamy powiedzieć??? Wisła nie była gorszą drużyną, a przegrywa i 3:0. Niestety to chyba koniec marzeń o utrzymaniu.