Wisła Puławy : Znicz Pruszków-

1:3

Wiejak 88 - Pielach (s) 14, Machalski 59, Kita 85

Penkowec, Turzyniecki, Gusocenko, Pielach, Litwniuk, Maksymuk, Głaz, Szczotka, Lisiecki, Kanarek Niezgoda Misztal, Rackiewicz, Mysiak, Niewulis, Kucharski, Danilczyk, Machalski, Stryjewski, Kraska, Banaszewski, Kita

Już w sobotę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Znicza Pruszków. Początek naszej relacji od 17:45.
 17:35 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Pogoda idealna do gry. Około 22 stopni, niebo lekko zachmurzone, ale nie pada
 Zaraz składy.
 Są dziś niespodzianki w składzie Wisły. Z powodu kontuzji brakuje Konrada Nowaka na ławce usiadł Tomasz Sedlewski. W wyjściowym składzie Łukasz Turzyniecki.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Patryk Sobczak, Michał Budzyński, Tomasz Sedlewski, Mateusz Olszak, Patryk Słotwiński, Bartosz Tetych i Szymon Wiejak
 Na ławce Znicza Michał Bigajski, Grzegorz Janiszewski, Patryk Kubicki, Adam Dobosz, Arkadiusz Górka, Krzysztof Kopciński i Bartosz Wiśniewski
 Trwa rozgrzewka w barwach Znicza ex- wiślak Maciej Machalski
 Schodzą się powoli kibice na trybuny. Sporo kibiców jak zawsze utknęło w kolejce pod kasami
 Na meczu obecni przedstawiciele Radia Lublin. Ostatnio byli na derbach z Motorem Lublin
 W Tarnobrzegu Siarka przegrywa z Rakowem Częstochowa 2:0
 Zasiadający dziś za mikrofonem Paweł Nowosadzki zaczyna prezentację składów.
 Obie ekipy ju w szatniach
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła białe koszulki niebieskie spodenki, Znicz żółte koszulki czerwone spodenki
 Zaraz wiślacy w kółeczku i zaraz będzie głośne WISŁA!!!!
 Kapitanem Wisły dziś Mateusz Pielach.
 Kto wygra mecz??? WISŁA odpowiadają piłkarze w kółeczku!!!!
1'  Zaczyna Znicz
 Szarża Niezgody zatrzymana przez Piotra Misztala.
2' Penkowec niepewnie nabija napastnika Znicza. Kończy się na strachu dla wiślaków
5' Na razie wyrównane spotkanie w Puławach. Niestety brak dopingu dla wiślaków.
6' Za mocne podanie do Kanarka. Od bramki zacznie Piotr Misztal
8' Faulowany Litwniuk.Od wolnego Wisła
9' Niezła centra Lisieckiego głową Gusocenko minimalnie niecelnie
12' Pielach trafiony ręką w nos przez Kitę bez reakcji sędziego.
14'  Pielach
 Ależ niefart wiślaków. Prawą stroną szarżował Kraska dograł piłkę w pole karne a tam nieszczęśliwie piłkę wślizgiem do własnej bramki skierował Mateusz Pielach
 Pechowy początek wiślaków.
17' Wiślacy mają okropne problemy ze sforsowaniem obron Znicza. Widać, że pruszkowianie skupieni są tutaj wyłącznie na obronie.
19' Kolejne zagranie ręką tym razem Rackiewicza a sędzia nadal nic. Czy to piłka ręczna panie sędzio???
22' Słaby mecz Wisły jeszcze słabszy Znicza.
23' Kraska fauluje Litwniuka.
24' Lisiecki nabija rywala a sędzia nakazuje grę od bramki. Sędzia Sawicki dziś chyba ma zły dzień
25' Lisiecki centruje ale bardzo bardzo niecelnie. Od bramki Misztal
 Na rozgrzewkę wysłany Tomasz Sedlewski
27' Szczotka podaje na 11 metr ale nikt nie przecina tej piłki
  Kita za próbę wymuszenia rzutu karnego
29' Oj dużo dziś nerwów na boisku. Wydaje się, ze sędzia Sawicki pozwala na zbyt twardą grę.
 Misztal uprzedza Niezgodę poza polem karnym
31' Leży kontuzjowany Sebastian Głaz. Kolejny raz bez reakcji sędziego Sawickiego.
33' Można powiedzieć, że Znicz nie oddał strzału w bramkę Wisły a prowadzi
35' Kita zatrzymany przez Pielacha domaga się rzutu karnego.
 To powinna być moim zdaniem druga żółta kartka dla Kity za próbę wymuszenia kolejnego karnego
38' Maksymiuk w pole karne, przerywa to obrońca Znicza i łapie Misztal.
39' Teraz leży na boisku gracz Znicza. Przerwa w grze
 W międzyczasie upomniany sztab szkoleniowy Znicza za swoje reakcje.
42' Danilczyk uderza, ale niecelnie.
 Mnożą się faule. Brzydki mecz
44' Już gramy ale na boisku nadal nerwowo
45' +2
45+1' Jeszcze jeden faul.
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Nie jest to dobre spotkanie Wisła podobnie jak Znicz nie oddała żadnego strzału w światło bramki, ale to pruszkowianie prowadzą po samobójczej bramce strzelonej przez Mateusza Pielacha
 Oby druga połowa była dla wiślaków lepsza. Zapraszamy na kilka minut przerwy.
 Rozpalają się jupitery nad stadionem. Oby one przyniosły lepszą grę wiślaków.
 Wychodzą
 Wiślacy przywitani brawami przez fanów
46'  Wiejak za Szczotkę
Sedlewski za Kanarka
47' Co się dzieje światło palą w biały dzień pytają fani. No cóż taki wymóg żeby jupitery były zapalone.
49' Sedlewski minął trzech zawodników Znicza na czwartego nie starczyło sił
50' Lisiecki z rzutu wolnego. Niecelnie
52' Rozpaczliwie obrona Znicza
54' Faulowany Kraska. Od wolnego Znicz
55' Sedlewski do Niezgody a ten uprzedzony przez obrońców Znicza
 Do gry szykuje się Patryk Słotwiński
 Do gry wejdzie Patryk Słotwiński, który zmieni Sebastiana Głaza
58'  Pielach za faul na Banaszewskim
  Machalski
 Kapitalne uderzenie Machalskiego z rzutu wolnego i 2:0
  Słotwiński za Głaza
61'  Kopciński za Kraskę
 I to był pierwszy celny strzał w bramkę Znicza w tym spotkaniu
64'  Rackiewicz
66' Kita wysoko nad bramką Penkowca
66' Nie klei się dziś gra Wisły. Słotwiński ale do kogo?? Nie wiemy
69' Do gry szykuje się Bartosz Tetych
69'  Maksymiuk
 A chwilę wcześniej Wiejak w polu karnym zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i po zagrożeniu bramki Znicza
70'  Tetych za Turzynieckiego
72' Leży gracz Znicza. No nie dziwi nas to...
73' [zmana] Górka za Machalskiego
74' Faulowany Litwniuk. Od wolnego wiślacy
 Bardzo niecelnie uderza Lisiecki.
76' No cóż chyba przyjdzie nam przełknąć gorycz porażki...
78' Sedlewski uprzedzony. Aut dla Wisły
 Tetych centruje czy strzela? Nie wiemy ale piłkę i tak łapie Misztal
80' Lisiecki centruje Niezgoda głową łapie Misztal
81' Słotwiński uderza i pierwszy róg dla Wisły dziś
 Lisiecki do Gusocenki ten uderza ale łapie pewnie Misztal
83'  Wiśniewski za Stryjewskiego
84' Szarżował Niezgoda uderzył ale pewnie w bramce Znicza Misztal
85'  Kita
 Zabójcza kontra Znicza, Kita uderza w samo okienko bramki Penkowca. Wychodzą kibice ze stadionu
 Wiadomo jest już po meczu, ale z drużyną trzeba być di końca...
87'  Wiśniewski
88'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL SZYMON WIEJAK 1:3
 Honorowa bramka wiślaków. Centra w pole karne i Szymon Wiejak głową pakuje piłkę do siatki. Szkoda, że tak późno...
90' +3
90+1' Jeszcze w ataku Wisła. To spóźniony atak ale ważne są próby!!!!
90+2' Kontra Znicza Kita do Wiśniewskiego a ten nie strzela na pustą bramkę!!!!!
90+2'  Janiszewski za Danilczyka
90+3'  Koniec spotkania
 No cóż w smutnych nastrojach opuszczamy dziś stadion. Wisła zagrała słabe spotkanie i przegrała. No cóż