Wisła Puławy : Gwardia Koszalin -

3:0

Pożak 24,Smektała 29, Ploj 47 -

Madejski - Sedlewski - Poznański, Murawski, Sulkowski, Maksymiuk, Głaz, Szymankiewicz,Pożak, Smektała, Ploj Dulewicz- Baranowski, Oleszczuk, Wojciechowski, Gregorek, Karbownik, Shimmura, Ginter, Łysiak, Januszkiewicz, Zyska

Już w środę 23 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem do Puław zawita beniaminek rozgrywek Gwardia Koszalin. Początek naszej relacji od 17:45
 17:23 Piotrek wita z pustego prawie stadionu MOSIR-u
 Około 20 stopni ciepła, na niebie od czasu do czasu słońce. Jupitery już zapalone.
 Idealna pogoda do gry. Bramkarze Wisły już na rozgrzewce. Mamy składy. Zaraz je podamy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Ivan Litwniuk, Konrad Szczotka, Krystian Kusal, Łukasz Skrzypek, Adrian Popiołek i Dawid Brzeski
 Na ławce Gwardii zasiedli dziś Adrian Hartleb, Bartosz Maciąg, Michał Szubert, Adrian Kwiatkowski, Maciej Stańczyk, Radosław Mikołajczak i Krystian Przyborowski
 Trwa rozgrzewka.
 Paweł Nowosadzki przedstawił już sylwetkę Gwardii.
 To bardzo ważny mecz dla Wisły. Kibice powoli zajmują swoje miejsca. Nie ma ich zbyt wielu. Niestety
 Obie ekipy już w szatni. Za kilka minut zaczynamy.
 Witamy dziś tatę Arka Maksymiuka. Panie Zbyszku witamy.
 W klatce 9 fanów Gwardii.
 W Tarnobrzegu do przerwy Siarka remisuje z Rozwojem Katowice 0:0
 W Elblągu także remis Olimpii z Gryfem tylko 1:1.
 W Poznaniu Warta podtrzymuje dobrą passę prowadząc z MKS-em Kluczbork 1:0.
 Wuchodzą!!!!!!!!!!!!!!!
 Wisła na czerwono, Gwardia na niebiesko
 Zaraz kółeczko wiślaków i pytanie kto wygra mecz!!!!!!!!!!
 Głośne WISŁA
3' Sedlewski ze Smektałą dobra wrzutka tego pierwszego i obrońcy z Koszalina o mały włos nie trafiają do własnej bramki
4' Głaz w polu karnym, ale podaje wprost w nogi obrońców. Przewaga Wisły
6' Ależ okazja dla wiślaków!!! Prawą stroną Smektała, podaje do Ploja, ale fantastycznie bramkarz Gwardii.
7' Kontra gości ale pogubił się gracz gości i Poznański wybija.
10' Widać, że Wisła jest ekipą lepszą, ale póki co brakuje gola.
11' Poznański uprzedza Karbownika. Od autu goście
13' Za mocne podanie do Szymankiewicza. Od bramki zacznie Dulewicz
14'  Łysiak za brzydki faul na Maksymiuku.
16' Wrzutka z lewej strony boiska główką uderza Głaz minimalnie obok bramki Gwardii.
18' Sedlewski prawą stroną, ale pewnie obrona gości. Zmotywowani koszalinianie dzisiaj.
19' Solowa akcja Pożaka, pomocnik Wisły uderza, ale zbyt lekko i broni bez problemów Dulewicz.
21' Tym razem Wisła od rzutu wolnego. Bartosz Sulkowski zaczyna grę.
 Nikt nie sięgnął tej piłki w polu karnym. Od bramki zacznie Dulewicz.
24' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL DAWID POŻAK!!!!!! BRAWO POŻAK!!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!! 1:0!!!!!!!
 Brawo Wisła!!!!!. Bardzo dobre przerzucenie piłki przez Smektałę z prawej strony boiska do Ploja a ten podaje do Pożaka a ten wpadł w pole karne i pewnym strzałem pokonał Dulewicza. Brawo!!!!!
26' Wrzutka w pole karne Sulkowskiego Poznański głową ale pewnie bramkarz gości
27' Ależ okazja dla wiślaków. Ploj w polu karnym do Głaza na 10 metr ten uderza, ale obok bramki Gwardii
29' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL JAKUB SMEKTAŁA!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO SMEKTI!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!
 Dwójkowa akcja Ploja i Smektały ten drugi wpadł w pole karne Gwardii uderzył a błąd popełnił bramkarz Gwardii po którego rękach piłka wpadła do siatki!!! 2:0 BRAWO WISŁA!!!!!
30' Wisła Pogoń Wisła Pogoń na sektorze. Brawo jest doping dla Wisły!!!!
35' Upomniany Pożak. Goście od rzutu wolnego.
36' Centruje Karbownik pewnie łapie Madejski
38' Na spalonym Smektała.
39' Faulowany Sedlewski przez Oleszczuka. Od rzutu wolnego Wisła
 I kolejny raz faulowany Sedlewski. Tym razem przewinił Karbownik
40' Brzydko trafiony Ploj. Przerwa w grze.
43' Wyszedł za pole gry Sedlewski
44' Ploj w ataku fauluje Oleszczuka. Od wolnego goście
45'  Koniec pierwszej połowy
 Zasłużone prowadzenie wiślaków. Gdyby puławianie wykorzystali wszystkie sytuacje bramkowe ich prowadzenie byłoby wyższe. Ale i tak zasłużone prowadzenie
 Zapraszamy na kilka chwil przerwy. Wracamy za parę minut.
 Wybiegają obie ekipy na plac gry
 Zmian nie będzie.
46'  Zaczyna Gwardia
47' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL ALEN PLOJ!!!!!! 3:0. BRAWO ALEN!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!
 Bardzo ładna akcja wiślaków Szymankiewicz do Smektały ten wrzuca z prawej strony a Alen Ploj z bliska pakuje piłkę do siatki.!!!! Brawo Wisła. Brawo Alen!!!!!
 Błyska się i grzmi w Puławach. Lekko kropi deszcz
49' Z dystansu uderza Sedlewski. Minimalnie nad poprzeczką.
52' Pada w Puławach. A mecz z trybun ogląda Jarosław Niezgoda
53' Kapitalne prostopadła podanie od Szymankiewicza do Smektały ale zbyt mocno i łapie bramkarz z Koszalina
54' Sulkowski centruje z rzutu wolnego piątkowanie Dulewicza piłka trafia do Smektały, ale pewnie w bramce Gwardii Dulewicz
56'  Maksymiuk
58' Pożak w obrońców Gwardii
59' Nie opanował podanie Gregorek. Od autu Wisła
62'  Głaz za faul na Karbowniku. Groźny rzut wolny dla gości. Z około 20 metrów od bramki Madejskiego
 Łysiak w mur
65' Uspokoiło się w Puławach. Widać, że Wisła o klasę lepsza od ekipy gości
 Będą dwie zmiany w ekipie gości
 Do gry gotowi Michał Szubert i Krystian Przyborowski
67'  Szubert za Łysiaka
Przyborowski za Ginter
 Będzie także zmiana w Wiśle. Z boiska zejdzie Arek Maksymiuk na placu gry zobaczymy Konrada Szczotkę
69'  Szczotka za Maksymiuka
71'  Maciąg za Oleszczuka
 Do gry szykuje się Dawid Brzeski
74' Z dystansu Szubert nad bramką
75'  Brzeski za żegnanego brawami Smektałę. Brawo Smekti
75'  Kwiatkowski za Gregorka
76' Januszkiewicz prawą stroną i róg dla Gwardii
 Ależ zakotłowało się pod bramką Wisły Sedlewski wślizgiem i kolejny róg
77' I trzeci raz róg dla gości po wybiciu Poznańskiego
78' Do gry gotowy Adrian Popiołek
78'  Popiołek za Szymankiewicza
79' Szczotka naciska rywala i aut dla Wisły
80' Pożak zatrzymany w ostatniej chwili przez obrońcę z Koszalina
82' Brzydki faul na Głazie. Nie było reakcji sędziego. Wiślacy wybijają piłę w aut.
 Wrócił do gry Głazik!!!.
 Do gry gotowy Krystian Kusal
 Wisła Wisła Wisła na trybunach
 Z boiska zejdzie Alen Ploj
85'  Kusal za Alena Ploja, który żegnany jest brawami!!!!
87' Kwiatkowski najpierw w Poznańskiego a dobitka obok bramki Wisły.
90' +3
90+1' W ataku jeszcze goście, ale chyba już nic się nie zmieni
90+2' Z dystansu uderza Januszkiewicz. Bardzo niecelnie
90+3' Bardzo ładne uderzenie Brzeskiego ale Dulewicz na róg
90+4'  Koniec spotkania!!!!!!
 Bardzo cenna i ważna wygrana puławskiej Wisły. Dziś ekipa Dumy Powiśla była zdecydowanie lepsza i zasłużenie wygrała. Brawo dla wiślaków.
 Kółeczko wiślaków i tak się bawi WISEŁKA!!! BRAWO WISŁA!!!!!!