2:1

Kacprzycki 62(k), Paluchowski 80 - Myśliwiecki 57
Arbiter: Mariusz Myszka ( Stalowa Wola)

Kołotyło- Brągiel, Kiczuk, Cyfert, Cheba, W.Puton. Skałecki, Kacprzycki, Zając, K.Puton, Paluchowski Ciołek- Brzozowski, Kanarek, Wawryszczuk, Myśliwiecki, Grądz, Wołos, Kotowicz, Brzyski, Bednara, Prytyulak

Już w sobotę 22 sierpnia puławska Wisła zmierzy się na stadionie MOSIR-u w szlagierze z Chełmianką Chełm. Początek naszej relacji od 16:45
 16:16 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Upalna pogoda. Około 30 stopni na niebie żadnej chmurki. Lekki wiaterek.
 Mamy już składy. Kilka zaskoczeń trenera Mariusza Pawlaka. Podobnie jak w Chełmie mamy nadzieję, że przyniesie to 3 punkty
 A więc kolejny raz na ławce widzimy Mateusza Pielacha. Także zmiana w ataku Emila Drozdowicza zastępuje Adrian Paluchowski
 Na ławce rezerwowych Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Mateusz Pielach, Lukas Kuban, Bartłomiej Bartosiak, Emil Drozdowicz, Jakub Konc, Borys Piotrowski
 Na ławce Chełmianki zasiedli dziś Jakub Szymkowiak, Dawid Salewski, Krystian Wójcik, Grzegorz Bonin, Dawid Skoczylas, Michał Maliszewski, Dominik Dąbrowski
 Wybiegli na plac gry wiślacy, powitani brawami.
 Trwa prezentacja składów obu ekip
 Obie ekipy powoli udają się do szatni. Kilka minut dzieli nas od pierwszego gwizdka sędziego
 Trwa zraszanie boiska przed meczem.
 Do przerwy w Kraśniku miejscowa Stal niespodziewanie przegrywa z Lewartem Lubartów 1:0
 Wychodzi na plac gry Chełmianka, któa zagra na zielono
 Czekamy na wiślaków.
 Wychodzą wiślacy!!!.
 Wiślacy w swoich pasiakach, zmianie uległy tylko getry, które dziś są czerwone
 Obie ekipy już na placu gry.
1'  Zaczyna Chełmianka
2' Nie opanował piłki Brągiel. Od autu goście
4' Bardzo spokojny początek spotkania w Puławach.
5' Ależ szczęście wiślaków. Fatalny błąd Kołotyły, piłka trafia do Myśliwickiego ten uderza na pustą bramkę, ale Rafał Kiczuk wybuja piłkę z linii
6' W odpowiedzi głową uderza Krystian Puton. Piłka nad bramką Ciołka
8' W.Puton w środku pola faulem zatrzymuje Prytulaka. Od wolnego Chełmianka
10' Sędzia ze Stalowej Woli dzisiaj nie ma najlepszego dnia. Kolejne starcie Włodka Putona i Prytulaka i kolejny faul
 W Kraśniku Stal przegrywa już 2:0 z Lewartem a gola dla lubartowian strzelił Krystian Żelisko
14' Faulowany Cyfert sędzia nakazuje grać dalej...
14' To powinno być 1:0 dla Wisły Paluchowski wpada w pole karne podaje wzdłuż linii bramkowej, ale piłka trafia w obrońców Chełmianki, którzy wyjaśniają sytuację
18' Kolejna dziwna decyzja faulował Grądz Brągiela sędzia pokazuje rzut wolny dla Chełmianki
20' Pod stadionem grupa kibiców z Chełma
22'  Wawryszczuk za faul na Skałeckim
 Dużo prowokacji ze strony chełmian. To zrozumiałe. To szlagier.
 Z rzutu wolnego uderza Kiczuk, ale nad bramką Ciołka.
26' Kotowicz faulował Skałeckiego. Od wolnego Wisła.
 Ekipa gości bardzo dobrze dzisiaj zatrzymuje wiślaków. Nie będzie to łatwy mecz
29' Cheba wywalczył aut
30' Panowie przerwa na wodę krzyczy sędzia.
33' Zając wprost w obrońców Chełmianki....
34' Kolejny raz faulowany Skałecki. Wiślacy od rzutu wolnego 30 metrów od bramki Ciołka
35' Bardzo dobry strzał Krystiana Putona, ale jeszcze lepiej w bramce Ciołek odbija piłkę na bok...
 Schowało się słońce za chmurkę. Czy to początek zmian w pogodzie?
38' Rzut wolny dla Chełmianki
 Fatalne uderzenie Brzyskiego
40'  Skałecki za faul na Grądzu. Niestety to czwarta kartka Przemka i nie zobaczymy go w Dębicy
42' Przerwa w grze. Udzielana jest pomoc Rafałowi Kiczukowi
 Jesteśmy z Wami Wisełko Wisełko jesteśmy z Wami na trybunach
 Od razu ożywili się kibice z Chełma.
 Pozdrowienia dla Legii Warszawa i Pogoni Siedlce. Po drugiej stronie pozdrowiony Górnik Łęczna
45' +2
45+1' Faulowany Kacprzycki od wolnego Wisła
 Zakotłowało się pod bramką Chełmianki uderzał Paluchowski ale pewnie Ciołek
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsza połowa spotkania. Bardzo trudne spotkanie. Widać, że Chełmianka prezentuje się bardzo dobrze i będzie trudnym rywalem. Wiślakom pozostaje 45 minut na zmianę tego niezbyt korzystnego wyniku. Wracamy za kilka minut
 Policja w przerwie meczu postanowiła eskortować kibiców Chełmianki do domu. Wiadomo, że nie mogą oni wejść na obiekt tak więc zapadła decyzja o ich powrocie do domu
 Ekipa Chełmianki na murawie
 W Wiśle aż dwie zmiany
 Wybiegli wiślacy na plac gry
46'  Drozdowicz za W.Putona
Kubań za Brągiela
46'  Zaczyna Wisła
47' Centruje K.Puton Ciołek na róg...
 Uderzał Cheba, ale kolejny raz dobrze Ciołek
48' W odpowiedzi Prytulak i ekipa gości od rzutu rożnego
 Wydawało się, że piłka wyjdzie za plac gry, ale ona zatrzymała się na linii dopadł do niej Brzyski uderzył ale broni Kołotyło
50' Faulował w ataku Drozdowicz. Od wolnego Chełmianka
51' Skałecki mocno w Prytulaka, zwija się z bólu Ukrainiec. Od rzutu wolnego goście
 Ufff Brzyski w mur!!!
53' Prytulak fauluje Skałeckiego bez kartki!!!!!!
55' Z dystansu Prytulak pewnie Kołotylo
55' Gubi się sędzia Myszka. Kolejny faul Skałeckiego tym razem na Bednarze
56' Goście odważnie. Kolejny corner dla Chełmianki
57'  Myśliwiecki
 Niestety bardzo dobra centra Brzyskiego z rzutu rożnego i Myśliwiecki głową pakuje piłkę do siatki. Walczyć Wisła Walczyć
58'  Bartosiak za Zająca
61' Rzut karny dla Wisły!!!!!! Faulował Ciołek Paluchowskiego!!!!!!!
 Rzut karny uderzał będzie Łukasz Kaprzycki.....
62' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLŁ ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO MAŁY!!!!!!!
 Pewne uderzenie Małego wpada w prawy róg bramki Ciołka. Gramy dalej!!! Walka Walka WISEŁKA
65'  Kiczuk za przerwanie kontry rywali
68' Uderzenie Drozdowicza mija bramkę Ciołka.
 Będą dwie zmiany w Chełmiance. Do gry przygotowują się Grzegorz Bonin i Krystian Wójcik
70' Uderza Bartosiak broni Ciołek....
 Bardzo dużo walki na boisku. Przoduje w tym Prytulak, który co chwila prowokuje wiślaków
72'  Wójcik za Prytulaka
Bonin za Bednarę
74' Uderzenie Bonina łatwo złapane przez Kołotyłę
75' Przerwa na wodę...
76' Kolejna dziwna decyzja arbitra. Faulował Brzyski rzut wolny dla gości
78' Dobra centra Brzyskiego z rzutu wolnego Skałecki wybija głową piłkę na róg...
 Obronili się wiślacy przed Brzyskim
80' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!! BRAWO PALUCH!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Kapitalna akcja Wiślaków, centra Bartosiaka z prawej strony, piłka trafia do Paluchowskiego a Paluszek głową pakuje ją do siatki!!! Brawo Wisła.
83'  Dąbrowski za Grądza
 Trwa dialog między kibicami kto dziś wygra. WISŁA WISLA niesie się po stadionie
84'  Pielach za Kacprzyckiego
86' Mądrze wiślacy odsuwają grę od swojej bramki. Grać na całego i walczyć do upadłego krzyczą Fanatycy
 Wołos fauluje Krystiana Putona
86'  Skoczylas za Wawryszczuka
 Brzozowski ręką w swoim polu karnym i nie ma gwizdka!!!!!
 Jakieś pyskówki VIP-ów z Chełma.
88' Trafiony piłką Drozdowicz. Przerwa w grze
90' +4
90+1'  Wołos za faul na Paluchowskim
90+2' Wiślacy od autu. Gra na połowie gości
 Paluchowski niczym Smolarek trzyma piłkę w narożniku!!!!
90+3' Nie podoba się postawa arbitra VIP-om z Chełma. Nam też nie
90+4' Ile jeszcze???
 Faulowany Paluchowski!!!!!!!! Nie ma gwizdka!!!!
90+5' Panie Myszka!!!! KONIEC !!!!!
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!
 Ależ to było trudne spotkanie. Bardzo dużo nerwów i stresów, ale kolejne 3 punkty są na koncie Wisły.
 Kółeczko wiślaków tak się bawi WISEŁKA!!!!! BRAWO PANY!!!!!!!
 Idą podziękować zawodnicy podziękować kibicom za doping!!!!!