KKS 1925 Kalisz : Wisła Grupa Azoty Puławy-

Koczy 45+1 -
Arbiter: Szymon Łężny ( Kluczbork)

1. Krakowiak, 3. Gawlik (kpt), 6.Cierpka, 9. Sobol, 10. Nestor Grodillo, 21. Arai, 23. Białczyk, 24. Wysokiński, 35. Kieliba, 42. Smoliński, 71. Koczy
13. Mielcarz - 47. Kaczorowski, 18. Wiech, 4. Noiszewski, 27. Pavlas, 22. Janicki, 10. Bortniczuk, 67. Kargulewicz, 91. Klichowicz, 26. Kołtański, 7. Puton (kpt), 10.

Już w sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty zagra z KKS-em 1925 kolejne ligowe spotkanie. Początek naszej relacji od 16:15.
 15:19 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Kaliszu
 Przed nami bardzo ciekawe ale zarazem trudne spotkanie z KKS-em 1925 Kalisz
 Mamy już składy
 Słonecznie i upalnie w Kaliszu. Około 32 stopni ciepła. Trwa rozgrzewka obu ekip
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 12. Paweł Łakota, 3. Radosław Seweryś, 11. Dawid Retlewski, 17. Kacper Szymanek, 19. Mateusz Kaczmarek, 21. Jakub Wlaźlik, 37. Oskar Przywara, 41. Kamil Kumoch, 74. Janusz Nojszewski
 Na ławce KKS-u 1925 Kalisz zasiedli dziś 36. Marcin Furtak, 8. Oskar Kalenik, 14. Bartosz Gęsior, 15. Wiktor Staszak, 16. Bartłomiej Putno, 17. Jakub Głaz, 19. Filip Szewczyk, 22. Wojciech Maroszek, 37. Dawid Głowacki
 Obie ekipy już w szatniach. Ostatnie uwagi szkoleniowców.
 Ostatnie nerwowe chwile oczekiwania. Na dzień dobry mamy dla Was dobre informacje z Ryk, gdzie grały rezerwy Wisły Grupa Azoty. Młodzi puławianie pokonali miejscowy MKS Ruch Ryki 2:1 a bramki zdobywali Franciszek Łuczuk oraz Leonard Brykowski
 Wychodzą!!!!
 Wisła Grupa Azoty na niebiesko, KKS 1925 Kalisz na biało
1'  Zaczyna KKS 1925 Kalisz
 Decyzją organizatorów pierwszą połowę rozgrywamy bez świateł
2' Od autu grę wznowi Wisła Grupa Azoty. Uprzedzony w ostatniej chwili Puton
4' Dużo walki w Kaliszu. Widać, że obie ekipy nie chcą pierwsze stracić bramki.
5' Wrzutka Kaczorowskiego podbita łową przez Gawlika i pewnie łapie futbolówkę Krakowiak
7' Faulował Wiecha w ataku Wysokiński. Od rzutu wolnego Wisła Grupa Azoty
9' W starciu z Koczym ucierpiał Puton.
14' Faulowany Smoliński. Od rzutu wolnego KKS 1925
 Centra Smolińskiego, ale jeden z rywali na spalonym. Od bramki ekipa Dumy Powiśla
15' Zatrzymany Klichowicz i tylko rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty
 Dobra centra Klichowicza głową Smoliński i kolejny corner
 Krótko Puton z Klichowiczem kapitan Wisły Grupa Azoty wrzuca, ale pewnie łapie Krakowiak
18' I kolejny corner dla Dumy Powiśla.
 Krótkie rozegranie wrzutka Janickiego do Kargulewicza ale ten na spalonym
20' Sporo walki w tych 20 minutach ale mało ciekawych akcji pod obiema bramkami.
22' Zatrzymany Gordillo. Od bramki grę wznowi Oskar Mielcarz
24' Faulowany Danian Pavals. Od rzutu wolnego ekipa Wisły Grupa Azoty
27' Kargulewicz kapitalnie podaje do Klichowicza ale ten z ostrego kąta w słupek!!!!
29' Noiszewski uprzedza rywala i od autu ekipa KKS-u
31' Przerwa na uzupełnienie płynów
33' Wracamy do gry. W ataku ekipa Wisły Grupa Azoty.
34' Zatrzymany Klichowicz i niestety nie ma nawet rzutu rożnego. Od bramki grę wznowi Krakowiak
35' Zbyt krótka centra Klichowicza, ale tylko aut
37'  18. Wiech za faul na Koczym
38' Kapitalnie w bramce Wisły Grupa Azoty Mielcarz po strzale Gordillo z rzutu wolnego. Tylko rzut rożny dla KKS-u
 Źle wykonali ten rzut rożny gospodarze. Od rzutu wolnego Oskar Mielcarz
40' Faulował Kołtańskiego eks- wiślak Cierpka. Teraz rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty
 W mur uderza Puton!!!
 Ucierpiał w starciu z Cierpką Noiszewski. Sędzia Łęzny pokazuje rzut wolny dla KKS-u. Ciekawa interpretacja
43' Gawlik mocno pchnął Bortniczuka, ale faulu nie ma. Dziwne
44' Uderzenie Sobola ,ale wysoko nad bramką Mielcarza
45'  +2
 Ale wcześniej Kargulewicz idealnie wycofał do Klichowicza, ale ten uderzył nad bramką Krakowiaka
45+1'  Koczy
 Zupełnie niezasłużona bramka dla KKS-u, ale cóż wpadło. Błąd Kargulewicza, któy pozwolił na oddanie strzału Koczemu ten po długim rogu pokonuje Mielcarza
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsza połowa spotkania w Kaliszu. Gdybyśmy dziś grali 45 minut bylibyśmy zadowoleni, ale niestety gospodarze w doliczonym czasie gry zdobywają gola. Jego autorem Koczy
 Mamy nadzieję, że druga połowa będzie lepsza dla zespołu Dumy Powiśla.
Walczyć Wisła walczyć. Do Kalisza wracamy za kilka minut
 Wychodzą piłkarze Wisły Grupa Azoty Puławy
 Nie widzimy żadnej zmiany w zespole Dumy Powiśla
 Tak samo zero roszad w ekipie KKS-u 1925 gospodarze już na murawie
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Zatrzymany Bortniczuk w polu karnym ale nie ma mowy o rzucie karnym
48' Klichowicz lewą stroną wycofał piłkę przed pole karne do Janickiego, ale ten uderzył zbyt lekko i pewnie łapie Krakowiak
49' Kolejna okazja dla Wisły Grupa Azoty. Z dystansu uderza Kołtański, ale niestety minimalnie niecelnie!!!!
 Trener Piros nerwowo chodzi wzdłuż linii bocznej.
52' Klichowicz centruje z lewej strony ale do nikogo i szybszy Krakowiak łapie piłkę
53' Wpadł w pole karne Wisły Grupa Azoty Koczy, ale tym razem broni to nogami Mielcarz!!!
54' Za mocne dośrodkowanie Klichowicza. Od bramki grę wznowi Krakowiak
57' Próba Putona, ale Krakowiak na rzut rożny!!!!
 Niezła centra Putona, ale faulował w ataku Noiszewski
58' Gordillo do Wysokińskiego, ale ten uderza wysoko nad bramką Mielcarza
60' Narada sztabu szkoleniowego. Pewnie bedą jakieś zmiany
62'  42. Smoliński za faul na Kargulewiczu
63'  4. Noiszewski za faul taktyczny
64' Z dystansu uderza Wysokiński, ale piłka mija bramkę Mielcarza
68'  27. Pavlas za faul na Kielbie
 Zablokowana centra Kargulewicza. Tylko rzut z autu
 Będzie zmiana w zespole Wisły Grupa Azoty.
 Do gry przygotowany Radosław Seweryś
72'  41. Kumoch za 26. Kołtańskiego
3. Serwryś za 22. Janickiego
37. Przywara za 67. Kargulewicza
72'  19. Szewczyk za 9. Sobola
76' Zablokowana centra Klichowicza i kolejny corner dla Dumy Powiśla
 Piąstkowanie Krakowiaka z dystansu uderza Kumoch obok bramki KKS-u
77'  8. Kalenik za 24. Wysokińskiego
14. Gęsior za 71. Koczego
  6. Cierpka za faul na Przywarze
80' Próba z dystansu Noiszewskiego, ale bardzo niecelna. Od bramki grę wznowi Krakowiak
82' Klichowicz uderza, ale zbyt lekko i pewnie łapie piłkę Krakowiak
  16. Putno za 31. Araiego
22. Maroszek za 10. Gordillo
85' Rzut rożny dla Dumy Powiśla
 Uderzenie faulowanego Noiszewskiego mija bramkę Krakowiaka
  17. Szymanek za 46. Kaczorowskiego
74. Nojszewski za 91. Klichowicza
89' Leży jeden z graczy KKS-u 1925. Kradną czas jak się da zawodnicy gospodarzy
90' +5
90+1' Wstał Cierpka, ale trwa to długo!!!!
90+2' Rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty!!!!!
 Centra Putona, ale szybszy Krakowiak łapie piłkę!!!
90+3' Oby dalej gospodarze. Ich nie interesuje atak. Ich interesuje obrona
90+4' Centra Nojszewskiego ale piąstkuje Krakowiak!!!!
90+5' Kolejny aut!!!!!
90+6' Oby dalej Kaliszanie!!!!
90+7' Jeszcze gramy!!!!
90+8'  Koniec spotkania
 Niezasłużona wygrana ekipy KKS-u 1925. Dziś wiślacy mogli przynajmniej zremisować ten mecz, ale zabrakło skuteczności. Szkoda, bo to pierwsza porażka trenera Michała Pirosa.