1:2

Monterde 66 - Niezgoda 42, 73
Arbiter: Rafał Rokosz ( Katowice)

Smyłek, Grzelak, Grudniewski, Leustek, Goliński, Garyga, Milewski, Monterde, Kwiatkowski, Kitliński, Jankowski Penkovets, Turzyniecki, Pielach, Budzyński, Szczotka, Głaz, Maksymiuk, Sedlewski, Słotwiński, Nowak, Niezgoda

Już w sobotę 19 września puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Legionovii Legionowo. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:18 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Legionowie
 Bramkarze Wisły na rozgrzewce
 Pogoda w Legionowie sprzyja grze. Około 22 stopnie, słońce
 Od naszej ostatniej wizyty w Legionowie zmieniło się tyle, że rozpoczęto budowę zadaszonej trybuny
 Wiślacy powitani brawami na rozgrzewce
 Czekamy na dociągnięcie prądu na stanowiska. Póki co witamy z baterii :)
 Trwa rozgrzewka, my też się rozgrzewamy, chociaż dziś całkiem ciepło w Legionowie jak na połowę września oczywiście.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Maksymilian Żuber, Piotr Charzewski, Przemysław Kanarek, Mateusz Olszak, Dawid Pożak, Bartosz Tetych i Szymon Wiejak
 Na ławce Legionovii zasiedli Piotr Smołuch, Łukasz Kopka, Damian Szczepański, Marcin Kozłowski, Radosław Śledziewski, Mateusz Zawodziński i Samuelson Odunka
 Jakaś młoda pani redaktor obok mnie.
 Co ciekawe chwilę po zakończeniu spotkania na stadionie przy Parkowej swój mecz rozegrają w pobliskiej Arenie Legionowo piłkarze ręczni KPR-u Legionowo
 No idzie Pan z przedłużaczami to oznacza, że relacja dotrwa do końca
 No i mamy prąd. Panie Jacku dziękujemy
 Dziś masażystą Wisły Klimas Gusocenko.
 Miejscowy spiker pracujący także w Nowym Dworze Mazowieckim przedstawił już składy obu ekip.
 Na trybunach rozmowy o błędach sędziowskich w meczach II ligi.
 Wiślacy zagrają dziś na biało-niebiesko, Legionovia na żółto- czerwono
 Udają się powoli gracze obu ekip do szatni.
 Po pierwszej połowie spotkania w Stargardzie Szczecińskim Błękitni remisują z GKS-em Tychy 0:0
 Dziś na meczu prezydent Legionowa i minister cyfryzacji i administracji
 Lista VIP-ów jest dłuższa, ale nie spamiętaliśmy wszystkich gości.
 Przed meczem Puchar dla młodych zawodników Legionovii, którzy wygrali ligę orlików.
 Za kilka chwil zaczynamy zdjęcia i początek emocji i walki o 3 punkty
 Jeszcze kółeczko wiślaków i tradycyjne pytanie kto wygra
 GŁOŚNE WISŁA poniosło się po obiekcie w Legionowie
1'  Zaczyna Legionovia
1' Jankowski w ataku fauluje Budzyńskiego. Od rzutu wolnego Wisła
 Wiślacy zaczynają mecz systemem 3-5-2
2' Z rzutu wolnego centruje Grzelak piłka trafia do Leusutka ale ten z kilku metrów fatalnie nad bramką Penovetsa
5' Za mocne podanie do Niezgody piłkę opanował Smyłek
6' Jankowski uderza obok bramki Penkovetsa
 Jednak już wiślacy w swoim schemacie 4-3-2-1. Zmienne systemy gry
8' Oli z nowej nogi strzelamy krzyczy trener Bławacki to uwagi do Patryka Słotwińkiego
12' Nowak uprzedzony od autu Wisła
 Obaj szkoleniowcy przy linii udzielają wskazówek swoim podopiecznym.
13' Zatrzymany w polu karnym Nowak.
 Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Wisła gra niesie się z oddali!!!!!
 Są Fanatycy Wisły
14' Pogoń Siedlce także dziś wspiera wiślaków.
16' Kibice są już na sektorze. Na boisku rzut wolny dla Wisły
17' Z bardzo daleka uderza Omar Montedre ale Penkovets pewnie łapie
18' Szarża Nowaka, ale uderzenie obok bramki Smyłka. Chociaż parę groszy będzie mówią miejscowi patrząc na kibiców Wisły. Około 40-50 Fanatyków
19' W ataku Legionovia. Faulowany Omar Montedere i rzut wolny dla gospodarzy.
 Uderzał sam poszkodowany ale pewnie w puławskiej bramce Nazar Penkovets
21' Z dystansu w odpowiedzi uderza Sebastian Głaz. Pewnie w bramce Legionovii Mikołaj Smyłek
22' Szczotka z lewej strony centruje ale nikt nie zamyka tej akcji po prawej stronie. Od bramki zacznie Smyłek
23' Goliński uprzedza Nowaka i róg dla wiślaków
 Centruje Słotwiński spokojnie głową obrońcy Legionovii
24' Uderza Słotwiński ale niestety dla wiślaków niecelnie. Nie milknie doping dla puławian
 Ilu może się grzać pyta trener Wieczorek. Czterech? Idą rezerwowi gospodarzy na rozgrzewkę
 Jesteśmy zawsze tam miło się tego słucha
29' Za lekkie podanie Grzelaka do Smyłka i bramkarz Legionovii w ostatniej chwili uprzedza napastnika Wisły. Aut
30' I kolejny rzut wolny dla gospodarzy
32'  Słotwiński
 To oznacza pauzę Patryka w kolejnym spotkaniu z Kotwicą
34' Sedlewski ni to strzał ni to dośrodkowanie. Od bramki Smyłek
35'  Nowak
37' Tym razem faulowany Sedlewski. Bez kartki dziwne
39' Szarża Jankowskiego ale uderzenie nad bramką Penkovetsa
39' Za mocne podanie do Niezgody
42'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL JAROSŁAW NIEZOGDA!!!!!!!!
 Piękna solowa akcja Jarosława Niezgody, który wpadł w pole karne i w sytuacji sam na sam pokonał Smyłka. Brawo Wisła brawo Jarek !!!!!!
45' +1
 Nie doszedł do podania Nowak
45+1' Wisła Pogoń Wisła Pogoń na trybunach
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie przy Parkowej, ale dzięki bramce Jarosława Niezgody wiślacy prowadzą 1:0. My wracamy za kilka minut.
 Zapraszamy na kilka chwil przerwy
 Spiker przedstawia historię Wisły. Oczywiście z naszej strony. :)
 Wychodzą wiślacy
 Apel spikera o ograniczenie palenia papierosów na stadionie. Popieramy
 Są gracze Legionovii i sędziowie. Zaraz gramy
46'  Odunka za Kitilińskiego
47' Odunka wychodzi z piłką za boisko. Od początku doping dla Wisły
48' Na trybunach kawał o złotej rybce. Średnio śmieszny
50' Z dystansu uderza Jankowski. Było blisko. Wisła cofnięta czeka na kontry
51' Jeden z wiślaków leży na placu gry. Źle to wygląda
 Leżał Michał Budzyński. Na trybunach kibice śpiewają Sto Lat. Nie zrozumieliśmy komu :)
52' Rzut rożny dla wiślaków
 Wrzuca Słotwiński piąstuje Smyłek
55' Na czas gra Nazar Penkovets, który ociąga się z wybiciem piłki. Nie za wcześnie?
58'  Maksymiuk
 Ostre wejście Maksymiuka ale czy to aż na czerwoną kartkę??? Chyba sędziego poniosły emocje
 Czyli 30 minut w osłabieniu. Niedobrze
61'  Kopka za Milewskiego
61'  Omar za brzydki faul na Nowaku!!!! To powinna być czerwona kartka
 Upomniany Bogdan Bławacki. Ostatnie ostrzeżenie dla trenera Wisły. Gospodarskie sędziowanie dziś w Legionowie
63' Faulowany Niezgoda. Musimy grać na czas!!!!
64' Niezgoda do Nowaka za mocno...
66'  Monterde
 Zacentrował piłkę z prawej strony Omar piłka odbiła się od pleców jednego z wiślaków i mamy bramkę dla gospodarzy.
 Do gry gotowy Mateusz Olszak
68' Z dystansu uderza Głaz obok bramki
69'  Kanarek za Słotwiński
 A jednak zmiana decyzji Kanarek na placu gry
70' Jeszcze 20 minut!!!
71' Z dystansu Omar Montedere Penkovets na róg
72' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA!!!!!!!!!!
 Piękne wznowienie Penkovetsa, długa piłka do Niezgody ten wpada w pole karne i pakuje piłkę do siatki!!!!! BRAWO JAREK!!!!! 1:2
 Groźnie pod bramką Wisły.
 Uderza z wolnego Omar, pewnie Penkovets!!!!!
75'  Zawodziński za Kwitkowskiego
77' Odunka wyjechał z piłką za boisko.
77'  Olszak za Sedlewskiego
 Ale emocje tutaj!!!!! Jak ja to wytrzymam!!!!!!
79' Parodia co wyprawia arbiter!!!!!
 Każde wejście wiślaka w rywala to faul.
80' Kanarek do Olszaka ten uderza ale fatalnie
81' Centruje Omar pewnie Penkovets!!!!!
82' Adam Piekutowski wyproszony z ławki na trybuny!!!!! Parodia!!!!
84' Olszak centruje prosto na głowę obrońców
85' Zablokowane uderzenie Omara. Łapie Penkovets
87' I kolejny rzut wolny dla Legionovi!!!!. Panie sędzio litości!!!!!
 Będzie centrował Omar.Znowu groźnie
 Bronią się wiślacy!!!!!
 Grajmy na czas!!!!! Utrzymajmy to!!!!!!!!
 Do gry gotowy Piotr Charzewski
89' Kradną sekundy wiślacy!!!!!
90' +5
 Panie sędzio aż tyle??? Ile można 5 minut???
90+1'  Charzewski za Nowaka
 Kradnie czas Nowy!!!!!!
90+2' To są kpiny krzyczą trybuny!!!!! Musimy utrzymać!!!!!!!! Kradnijmy ten czas!!!!!!
90+3'  Wiejak za Niezogdę
90+4' Turzyniecki głową na róg
90+4'  Pielach
90+5' Ile jeszcze???/
90+6' Czas!!!!! Ile to jeszcze????
 Rzut wolny dla Legionovii. Smyłek w polu karnym WISŁY!!!!
90+7' Centra w pole karne wiślaków broni Penkovets!!!!!!!!!
90++7'  KONIEC!!!!!!!!!
 KONIEC!!!!!!! KÓŁECZKO WIŚLAKÓW!!!!!!!!
 TAK SIĘ BAWI TAK SIĘ BAWI WISEŁKA!!!!!!!!!!!!
 Idą nasi piłkarze pod sektor kibiców WISŁY!!!!!!
 Kibice pytają kto wygrał piłkarze odpowiadają WISŁA
 Teraz odwrotnie!!!!! KTO WYGRAŁ!!!!! WISŁA!!!!!!!
 Po trudnym zaciętym nerwowym spotkaniu 3 oczka jadą do Puław. KTO WYGRAŁ MECZ?????