Komapnicki 22 -
Arbiter: Łukasz Szczołko ( Lublin)

Drzewiecki, Kursa, Jabkowski, Uliczny, Kotowicz, Kompanicki, Kocoł, Kwiatkowski, Myszka, Niewęgłowski, Koszel

Socha- Król, Poznański, Pielach, Litwniuk, Kacprzycki, Zmorzyński, Maksymiuk, Szymankiewicz, Puton, Stanisławski

Już w niedzielę 23 września puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Chełmie na stadionie przy ulicy 1 Pułku Szwoleżerów 15A z Chełmianką. Początek naszej relacji z Chełma od 15:15
 14:33 Piotrek wita że Stadionu Miejskiego w Chełmie
 Około 17 stopni ciepła nie pada.
 Czekamy na składy.
 Nie mamy składów nie mamy póki co prądu no ale to jest III liga.
 Pusto na trybunach. Kibice kończą chyba niedzielny obiad dopiero.
 Troszkę zmienił się obiekt w Chełmie. Po stronie po której siedzimy pojawiły się krzesełka i nowa klatka która niestety dziś będzie pusta
 Przebija się słońce z jednej strony z drugiej ciemna granatowa chmura
 Odwieczny walka światła z mrokiem
 Mamy już składy i prąd
 Wiślacy są już na rozgrzewce. Są fani z Puław.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Karol Barański, Krystian Kusal, Konrad Szczotka, Jakub Mażysz, Adrian Popiołek i Dawid Brzeski
 Na ławce Chełmianki zasiedli dziś Jakub Szymkowiak, Piotr Chudziutko, Michał Budzyński, Jakub Gołąb, Aleks Aftyka, Krzysztof Zawiślak, Piotr Kożuchowski
 Bardzo dużo osób z Puław. Widać, że prawdziwi kibice sa z Wisłą na dobre i na złe.
 Schodzą się fani. To ważny mecz dla obu ekip. Mamy nadzieję,że dziś wiślacy wrócą na dobrą zwycięską drogę.
 Powoli zbliżamy się do godziny 15:30. Spiker rozpoczyna prezentację składów
 Wypogodziło się nad Chełmem. Mamy nadzieję, że nie będzie padało. Na mecz dotarła mocna ekipa puławskich mediów.
 Schodzą wiślacy do szatni
 Obie ekipy w szatniach. Słuchają uwag trenerów.
 Jeszcze czekamy na obie ekipy.
 Wychodzą!!!!!!!!!
 Wisła na czerwono, Chełmianka na biało
 W głośnikach hymn Chełmianki
1'  Zaczyna Chełmianka
 Na meczu Pani prezydent Chełma Agata Fisz
2' Król z autu do Stanisławskiego, ale ten podaje piłkę Drzewieckiemu.
3' morzyński do Kacprzyckiego ten uderza, ale jego strzał zablokowany i tylko róg...
 Zakotłowało się pod bramką gospodarzy, ale ostatecznie radzą sobie obrońcy z Chełma
4' Zatrzymany Kacprzycki. Od autu Wisła
5' Dużo walki. Widać, że obu ekipom zależy dziś na wygranej.
6' Tym razem Zmorzyński prawą stroną. Od autu Wisła
7' Wpadł w pole karne Chełmianki Stanisławski, ale niestety nie trafił w bramkę.
10' Z dystansu Jabkowski ale piłka obok bramki Pawła Sochy
11' Mecz toczony w ciszy. Nie ma zorganizowanej grupy kibiców Chełmianki
13' Miał ogromny problem z zatrzymaniem Zmorzyńskiego Jabkowski.
14' Mija prawie kwadrans spotkania. Solidny mecz, ale brakuje gola dla wiślaków
15' Na płocie Biało-Czerwona Chełmianka. Około 500 osób na trybunach
17' Zmorzyński zatrzymany i Wisła tylko od autu.
19' Kacprzycki za krótkie i tylko aut. Mogło być groźnie
 Zabrakło troszkę szczęścia i precyzji Łukaszowi
21' Maksymiuk zdaniem arbitra faulował rywala. Ale gdyby nie głośny krzyk to faulu by nie było. Około 20 metrów od bramki Pawła Sochy
22'  Kompanicki
 Bardzo dobre uderzenie Komapnickiego z rzutu wolnego i niestety piłka wpada do siatki. Pierwszy strzał ekipy z Chełma i pierwsze zagrożenie. Taka jest piłka
24'  Puton za faul na Jabkowskim
 Znowu stały fragment gry. Około 27 metrów od bramki Wisły
 Wrzutka w pole karne głową Kursa, ale pewnie Socha
26' Wiślacy w ataku.
27' Kacprzycki wywalcza róg....
 Zła centra Kacprzyckiego piłka w powietrzu opuściła plac gry. Od bramki Drzewiecki
29' Im ostrzej wiślacy tym głośniej krzyczą gospodarze. A sędzia Szczołko nabiera się na to i co chwila rzut wolny dla Chełmianki
30' Kompanicki wpadł w pole karne i podał piłkę do Sochy
31' Zmorzyński wywalcza kolejny róg...
 Nie udało się uderzyć Poznańskiemu w stronę bramki. Piłka wyszła na aut.
32' Głową Kompanicki, ale piłka po nogach obrońców Wisły wychodzi na róg.
33' Zakotłowało się pod bramką Wisły uderza Myszka, ale Socha broni
 Chwilę później po drugim rzucie rożnym uderza Kursa, ale obok bramki
34' Wpadł w pole karne Chełmianki Król ale uderzył nad bramką.
36' Kacprzycki centruje uprzedzony Szymankiewicz
 Druga centra Kacprzyckiego i róg... Może teraz??
 Źle rozegrali to jednak wiślacy. Brakuje rozegrania i odrobiny szczęścia ekipie Wisły
37' Zmorzyński centruje ale pewnie Jabkowski wybija
39' Chełmianie oby dalej od siebie...
 Padł w polu karnym Stanisławski miejscowi mówią karny ale sędzia każe grać dalej
40' Leży Kwiatkowski. Król wybija piłkę na aut
 Oddają piłkę miejscowi. Gramy dalej
41'  Zawiślak za Kocoła
42' Chełmianie już nie myślą o ataku. Oby dalej od siebie
43' Komapnicki zatrzymuje Króla
45' Za mocne podanie do Kacprzyckiego
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety do przerwy nie mamy dla Was dobrych informacji. Od 22 minuty przegrywamy z Chełmianką 1:0. Chełmianie wykorzystali rzut wolny i prowadzą. Na pewno nie jest to wynik sprawiedliwy, ale liczy się to co w siatce
 Oby druga odsłona była dla wiślaków lepsza. Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wychodzą zawodnicy z Chełma. Nie ma wiślaków, którzy słuchają uwag trenera Magnuszewskiego
 Wybiegają wiślacy
 Jest wiara i jest nadzieja w naszych zawodnikach.
 Nie ma zmian w obu ekipach.
47' Wrzutka Króla ale Stanisławski nie zdołał oddać strzału głową.
47' Solowa akcja Jabkowskiego ale uderzenie bardzo niecelne
48' Wiślacy w ataku.
49' Wiślacy od wrzutu z autu
 W Kraśniku i Ostrowcu Świętokrzyskim bez bramek
 Centruje Litwniuk i tylko aut
 Zablokowany Szymankiewicz.
50' Pielach zdemolował Zawiślaka. Bez kartki
51' Oby dalej chełmianie. No tak to będzie wyglądać.
52' Kursa zderzył się ze Stanisławskim. Efekt jest taki, że Kursa leży na placu gry a sędzia przerywa akcję.
53' Bronią się mądrze miejscowi.
 Maksymkiuk do Stanisławskiego, ale za mocne podanie. Od bramki Drzewiecki
55' Faulowany Maksymiuk. Od wolnego Wisła.
 Żaden z wiślaków nie zdołał oddać strzału po centrze Putona
57' Stanisławski wywalcza róg. Chełmianka zamknięta na swojej połowie
58'  Kotowicz za brzydki faul na Kacprzyckim
60' Wiślacy w ataku pozycyjnym.
 Wpadł w pole karne gospodarzy Stanisławski ale uderzył fatalnie. Z wiarą!!!!!!
 Miejscowi już mają dość. Oni marzą o końcu meczu.
62' Kolejna akcja Stanisławskiego, ale Kursa umiejętnie go blokuje. Od bramki Drzewiecki
63' Stanisławski wywalcza róg...
 Dobra centra Putona, ale sędzia pokazuje faul jednego z wiślaków.
64' Jak on tego nie trafił??? Zmorzyński idealnie podaje piłkę Stanisławskiemu ten z kilku metrów fatalnie nad bramką!!!!
 Ileż jeszcze tego pecha???
65' Centra Litwniuka obrona gospodarzy oby dalej
 Zawiślak fauluje Szymankiewicza. A gdzie kartka??
 W Kraśniku do przerwy Stal prowadzi z Wisłą Sandomierz 2:0
67' Zmorzyński wycofuje do Szymankiewicza ale uderzenie Kacpra wysoko nad bramką...
68' Litwniuk z kilku metrów obok słupka...
70' Będzie zmiana w Wiśle
 Do gry gotowy Jakub Mażysz
71'  Mażysz za Stanisławskiego
71'  Budzyński za Jabkowskiego
73' Maksymiuk do Szymankiewicza ten zablokowany
74' Faulowany Poznański.
 Wisła od wolnego. Może teraz się uda!!!!!
 Krótkie rozegranie wolnego Puton do Zmorzyńskiego ten uderza, ale pewnie broni Drzewiecki
75' Chełmianka w drugiej połowie nie stworzyła sobie żadnej okazji bramkowej
77' I kolejna akcja Wisły zatrzymana
 Wiślacy całą ekipą w ataku
 Zmorzyński głośno krzyknął i faul. Teraz to chyba faulu nie było. Ale myli się arbiter w obie strony
 Rzut wolny przy linii końcowej boiska. Przedłużony rzut rożny...
 Wycofanie piłki do Kacprzyckiego ten uderza ale obok bramki
 Faulowany Puton.
 Zakotłowało się między zawodnikami obu ekip. Około 20 metrów od bramki gospodarzy
 Ależ nerwy. Ależ emocje
 Puton w mur....
 Dobitka Kacprzyckiego złapana przez bramkarza
82' Oby dalej gospodarze
83'  Maksymiuk za przerwanie kontry Chełmianki
85'  Kożuchowski za Kotowicza
 Koszel z wolnego niecelnie
86'  Kursa
 Wrzutka w pole karne Poznański głową, ale nie ma gola. Domaga się rzutu rożnego ale nie ma niestety
88' Zawiślak zatrzymany przez Maksymiuka. Leży zawodnik gospodarzy. Oj słaba postawa arbitra
 Kompanicki obok bramki
89' Ile to potrwa?? Nie wiemy
90' +4
90+1' Kursa oby dalej
90+2' Faul w ataku wislaka...
 Cały mecz siedzieć na rywalu i nic nie strzelić. To dramat
90+3' Koszel sam na sam i broni Socha
90+4' Socha w polu karnym!!!!
90+5' Ależ kocioł w polu karnym Chełmianki. Z linii bramkowej gospodarze!!!! Co tu się dzieje!!!!!!!
90+6'  Koniec spotkania
 Niestety z Chełma wracamy bez punktów. Miejscowi się cieszą, bo wygrali chociaż nie zasłużyli na wygraną. Wiślacy przez drugą połowę mieli bardzo dużą przewagę, ale nie potrafili skierować piłki do siatki rywali do domu wracają bez punktów
 Niestety przykro, bo wiślacy zasłużyli tutaj na punkt. Ale cóż. Za uwagę dziękuje smutny Piotrek