Wisła Grupa Azoty Puławy : Lech II Poznań -

Noiszewski 40, Retlewski 44 - Dziuba 42, 49
Arbiter: Mariusz Myszka ( Stalowa Wola)

13. Mielcarz 66. Kaczorowski, 18. Wiech, 99.Noiszewski, 17. Pavlas, 8. Kumoch, 26. Kołtański, 31. Kargulewicz, 91. Klichowicz (k) 10. Janicki, 11. Retlewski

12. Pruchniewski - 3. Kukułka, 4. Pingot,5. Wichotwski, 7. Orłowski, 9. Pacławski, 10. Pawłowski (k) 14. Olejnik, 15. Juszczyk, 22. Nadolski, 23. Dziuba

Już w piątek ekipa Wisły Grupa Azoty zagra mecz z rezerwami Lecha Poznań. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:23 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 27 stopni ciepła, słonecznie. Piątek godzina 16:23 na trybunach pustki
 Na rozgrzewce pojawiają się piłkarze Wisły Grupa Azoty.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli 1. Paweł Łakota, 3. Maksymilian Tkocz 16. Janusz Nojszewski, 19. Mateusz Kaczmarek, 21. Adam Gałązka, 34. Maciej Bortniczuk, 37. Oskar Przywara, 88. Radosław Seweryś
 Na ławce Lecha II zasiedli dziś 1. Adam Stachowiak, 2.Mikołaj Tudruj, 6. Tomasz Cywka, 8. Bruno Żołądź, 16. Igor Kornobis, 17. Karol Lisman, 18. Filip Wolski
 Delegatem meczowym jest dziś Mirosław Nieć z Brzeska, a obserwatorem Zbigniew Zych z Lublina
 W składzie rezerw Lecha kilku doświadczonych graczy oraz jeden, który jeszcze kilka tygodni temu rozgrywał spotkania w eliminacjach Ligi Konferencji Europy z Żargilisem Kowno
 W tym spotkaniu rozegrał 44 minuty a dziś ma okazję zagrać w Puławach
 Trwa rozgrzewka.
 Na pewno dziś czeka Nas trudne spotkanie, ale wierzymy, że ekipa Dumy Powiśla wygra i wróci do czołówki tabeli.
 Schodzą piłkarze obu ekip do szatni, aby tam posłuchać ostatnich uwag swoich trenerów.
 Decyzją organizatorów pierwszą połowę rozegramy bez włączonych jupiterów.
 Ostatnie minuty. To zawsze ważne chwile.
 Wychodzą!!!!
 Wiślacy wychodzą w okolicznościowych koszulkach ze wsparciem dla Dominika Cheby, który będzie musiał przejść poważną operację
 Piłkarze Wisły Grupa Azoty na biało, rezerwy Lecha na niebiesko
 Chebka trzymaj się i zdrowia. Wracaj do Nas szybko!!!
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
2' Przy piłce ekipa z Poznania.
 Pozdrowienia dla Pogoni Siedlce, Legii Warszawa i Czarnych Dęblin
3' Kargulewicz do Retlewskiego, ale za mocne podanie do napastnika Dumy Powiśla i grę od bramki wznowi Pruchniewski
7' Nadolski do wbiegającego w pole karne Pawłoskiego, ale pewnie broni to Mielcarz
8' Kontra Wisły Grupa Azoty na strzał zdecydował się Klichowicz, ale piłka jego uderzeniu szybuje nad bramką!!!
10' Długa piłka od Noiszewskiego do Retlewskiego, ale przyblokował napastnika Wisły Grupa Azoty Wichotkowski i pewnie łapie futbolówkę Pruchniewski
12' Dziuba wycofuje piłkę do Pawłowskiego ten uderza po drodze futbolówka ociera się o jednego z graczy Wisły Grupa Azoty i wychodzi na rzut rożny
 Niezbyt dobrze puławianie piłka trafia do Juszczyka, który nabija wiślaka i kolejny corner.
15' Tym razem puławianie pewnie, ale podanie zamiast na kontrę wychodzi w aut...
16' Kargulewicz w uliczkę do Retlewskiego, ale za mocne podanie. Łapie piłkę Pruchniewski
 Gdybym jeszcze raz miał urodzić się znów bym Tobie Wisło oddał życie swe na trybunach
17' Tym razem za mocne podanie do Pawłowskiego. Od bramkę grę wznowi Mielcarz
19' Janicki na prawą stronę do Kargulewicza ten zablokowany przez Juszczyka i pierwszy dziś corner dla Wisły Grupa Azoty
20'  15. Juszczyk za faul na Mielcarzu.
22' Centra Klichowicza zablokowana przez Orłowskiego, i kolejny rzut rożny dla Dumy Powiśla
 Ciekawe rozegranie tego stałego fragmentu gry piłka trafia na prawą stronę do Kołtańskiego, który centruje, ale pewnie łapie piłkę Pruchniewski
24' Podanie Kumocha zbyt mocne i znów piłka ląduje w rękawicach Pruchniewskiego
26' Z dystansu na bramkę Pruchniewskiego uderza Kumoch, ale łapie młody bramkarz rezerw Lecha tę piłkę.
27' Nie wiemy co chciał zrobić w tej akcji Kołtański. Jeśli strzelał to bardzo niecelnie jeśli centrował także. Od bramki goście
30' Leży jeden z rywali i sędzia Myszka nakazuje przerwę w grze.
31' Z zawodnikiem rezerw Lecha już wszystko OK i gramy dalej
 Centrostrzał Klichowicza, ale kolejny raz szybszy od wszystkich Pruchniewski
31' Kolejna próba Kumocha z dystansu, ale ze zdecydowanie gorszym efektem niż w Elblągu. Od bramki Pruchniewski
33' To powinno być 1:0!!! Kapitalna centra Klichowicza głową uderza Retlewski, ale broni to Pruchniewski!!!!!
 Chwilę później kolejna szansa dla Wisły Grupa Azoty. Centruje Kargulewicz, ale w piłkę nie trafia Retlewski!!!
35' Klichowicz z lewej strony do wbiegającego w pole karne Retlewskiego ale ten znów nie trafia w futbolówkę!!!
39' Kolejny rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty
40' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL KAROL NOISZEWSKI!!!! BRAWO NOJSZA!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 W końcu udało się otworzyć wynik tego spotkania. Centra Kołtańskiego zamieszanie w polu karnym i Noiszewski głową pokonuje Pruchniewskiego!!!!
42'  Dziuba
 Solowa akcja Dziuby, który mijał wiślaków jak tyczki slalomowe i mamy szybkie wyrównanie.
44' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL DAWID RETLEWSKI!!!!!!!!!!! BRAWO RETLEL!!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Ależ szalone minuty przy Hauke-Bosaka. W wpadł w pole karne gości Klichowicz i idealnie podał do Retlewskiego, który pakuje piłkę do siatki!!! BRAWO
45' +2
45+1' Spokojnie wiślacy. Oby to utrzymać
45+2'  11. Retlewski za faul na Pruchniewskim
45+3' Jeszcze rzut rożny dla gości. Trzeba uważać
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania w Puławach. Przy Hauke-Bosaka oglądamy trudne spotkanie. Najwięcej działo się w ostatnich 5 minutach, kiedy to padły wszystkie bramki.
 W drugich 45 minutach na pewno czeka Nas wiele emocji, bo młodzi gracze z Poznania na pewno nie odpuszczą. Do Puław wracamy za kilka minut
 Rozpalają się jupitery. Drugą połowę rozgrywamy przy światłach
 Nie będzie to co prawda pełna moc świateł,ale tak to kolejne spotkanie przy jupiterach
 Bardzo mocna rozgrzewka Kornobisa. Chyba w zespole rezerw Kolejorza będzie zmiana.
 Pojawiają się gracze gości na placu gry
 Wychodzą także gracze Wisły Grupy Azoty Puławy
46'  16. Kornobis za 7. Orłowskiego
46'  Zaczyna Lech II
47' To powinno być 3:1!!!!. W pole karne gości wpadł Klichowicz z jego uderzeniem poradził sobie Pruchniewski, ale piłka trafiła do nogi Kargulewicza, który przenosi ją nad bramką!!!!
48'  Dziuba
 Uderzenie z rzutu wolnego Dziuby i piłka wpada do siatki obok zaskoczonego Mielcarza
 Zemściła się ta sytuacja na zespole Dumy Powiśla. No cóż trzeba walczyć
52' Klichowicz do Kargulewicza, ale za mocne podanie i od autu goście
52' Tym razem Noiszewski ale nie przejął jego podania Kołtański. Wiślacy chcą, ale grają zbyt nerwowo
55' Faulował Pavlasa bohater gości Dziuba
56'  10. Janicki za próbę wymuszenia rzutu karnego
57' Faulował Kargulewicz Kukułkę. Od rzutu wolnego Lech II
59' Pacławski fauluje Kargulewicza. Bez kartki
61'  6. Cywka za 6. Nadolskiego
18. Wolski za 15. Juszczyka
 Zaostrzyło się to spotkanie. Niepotrzebnie
62' Kolejny corner dla Wisły Grupa Azoty
 Trzy centry wiślaków i trzy razy pewnie obrona gości!!!
 Zablokowany w polu karnym Klichowicz i kolejny corner!!!
 Zbyt krótka ekipa Dumy Powiśla
65' Faulowany Kargulewicz, ale sędzia Myszka nie widzi przewinienia.
66'  34. Bortniczuk za 31. Kargulewicza
67' Ależ ofiarnie bronią się goście. Uderzenie Klichowicza, ale rzucił się na piłkę jeden z rywali!!!
69' Panie sędzio Myszka!!! Leży Bortniczuk ekipa gości gra akcję a arbiter nie przerywa akcji
69'  8. Żołądź za 14. Olejnika
72' Z dystansu uderza Pawłowski, ale nad bramką Mielcarza
73' Klichowicz wywalczył rzut rożny
 Zamieszanie w polu karnym gości po centrze Kumocha, ale wszystko kończy się faulem jednego z wiślaków w ataku
74' Starcie Wiecha z Pawłowskim. Ucierpieli obaj gracze.
 Ostatnie ostrzeżenie dla Artura Węski, który domagał się kartki dla zawodnika Wisły Grupa Azoty
76'  3. Tkocz za 18. Wiecha
 Utykając opuścił boisko Wiech
77' Z dystansu uderza Kumoch, ale nad bramką Pruchniewskiego
78' Faulowany Kołtański. Jeszcze rzut wolny dla Dumy Powiśla
79'  8.Żołądź za dyskusję z arbitrem
 Kolejny raz faul na Kołtańskim. Tu za za liną pola karnego!!!
 Kumoch w mur i piłka wychodzi na rzut rożny po głowach obrońców!!!
 Niestety nie udało się oddać strzału ekipie Wiśle Grupa Azoty
82'  17. Lisman za 10. Pawłowskiego
 Będą dwie zmiany w zespole Wisły Grupa Azoty. Do gry przygotowani Mateusz Kaczmarek i Janusz Nojszewski
85' Wpada w pole karne Wisły Grupa Azoty Dziuba, ale broni ten strzał Mielcarz!!!
 Znów przerwa w grze. Leży jedne z wiślaków. Czy potrzebna będzie kolejna zmiana?? Oby nie
87'  16. Nojszewski za 8. Kumocha
19. Kaczmarek za 91. Klichowicza
88' W ataku ekipa Wisły Grupa Azoty
89' Kaczmarek centruje Retlewski obok bramki glową
90' +4
90+1'  34. Bortniczuk za taktyczny faul na Dziubie
90+2'  18. Wolski za próbę wymuszenia faulu
90+3' Kolejny pad aktorski tym razem Dziuby!!!!!
90+4'  Artur Węska!!!! trener Lecha II
90+5' Dzieje się w Puławach. Gubi się sędzia Myszka. Jak zawsze w sumie
90+6'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wygrać tego spotkania ekipie Wisły Grupie Azoty. Dziś puławianie zremisowali tylko z rezerwami Lecha Poznań. Remis cieszy zespół gości, który na pewno do domu wróci z cennym oczkiem
 Puławianie muszą walczyć o kolejne punkty w innych spotkaniach.
 Idą zawodnicy podziękować za doping. Cóż nie możemy być zadowoleni ale cóż. Za uwagę dziękuje Piotrek