Chojniczanka Chojnice : Wisła Grupa Azoty Puławy -

Firmino 90+9 - Retlewski 13
Arbiter: Paweł Horożaniecki (Żary)

29.Primel- 19. Szczytniewski, 4 Golak, 8.Boczek,54.Szymusik,34.Nowacki,77. Prałat, 7. Szczepanek, 10.Szumilas,17. Mikołajczak, 9.Giel

1. Łakota - 88. Flak,3.Seweryś 18. Wiech, 17.Pavlas, 74.Skałecki, 26. Kołtański, 16. Nojszewski, 10.Janicki, 91.Klichowicz, 11.Retlewski

Już w sobotę 18 listopada Wisła Grupa Azoty zmierzy się w Chojnicach z Chojniczanką Początek naszej relacji od 19:45
 19:01. Piotrek wita wszystkich z Chojnic
 Chłodnych Chojnic około 2 stopnie ale nie pada.
 Mamy już składy obu ekip
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 13. Oskar Mielcarz, 7. Krystian Puton, 8. Kamil Kumoch, 21. Oskar Przywara, 31. Kamil Kargulewicz, 34. Adam Gałązka, 37. Jakub Wlaźlik, 94. Kacper Szymanek, 99. Karol Noiszewski
 Na ławce Chojniczanki zasiedli natomiast 33. Sebastian Szabłowski, 26. Czesław Raburski, 4. Jakub Goliński, 6. Oskar Paprzycki, 16. Ariel Borysiuk, 80. Dominik Banach, 91. Kacper Korczyc, 98. Peter Kolesar, 11. Alef Firmino
 Rozpoczyna się rozgrzewka bramkarzy obnu ekip. Za kilka minut na boisku pojawią się także zawodnicy z pola.
 W składzie Dumy Powiśla zmiana za reprezentanta Tkocza widzimy dziś Sewerysia. Do składu wrócił także Dawid Retlewski. Poza 18 meczową Maciej Bortniczuk oraz Kacper Kaczorowski
 Na rozgrzewce piłkarze Wisły Grupa Azoty. Brawo Panowie
 Trwa rozgrzewka. Póki co pusto na trybunach w Chojnicach. Chyba godzina spotkania odstraszyła ludzi. No, ale co my mamy powiedzieć? Szykuje się powrót nad ranem jak z dobrej imprezy :)
 Schodzą piłkarze Wisły Grupa Azoty do szatni, aby tam posłuchać ostatnich wskazówek swojego szkoleniowca
 Do szatni zeszli także zawodnicy gospodarzy.
 Czekamy na wyjście obu ekip. Już tylko kilka minut i zaczynamy wiosnę. Oby była ona udana dla Dumy Powiśla.
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła Grupa Azoty na biało, Chojniczanka czerwone koszulki i spodenki oraz żółte getry
 Czyli to zestaw tradycyjnych barw zespołu z Chojnic
1'  Zaczyna Chojniczanka
2' Dużo walki w środku pola. Dla obu ekip to trudne i ważne spotkanie
3' Dobra szarża Retlewskiego, który został jednaj przyblokowany przez Golaka i łapie piłkę Primel
4' Za krótka centra Pavlasa kończy się na głowie Golaka
5' Będzie rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty
 Centra do Flaka ten z kolei wrzuca w pole karne, ale niecelnie głową uderza Janicki
6' Z lewej strony Prałat Wiech uprzedza rywala i corner dla gospodarzy
 Krótko gracze Chojniczanki, ale ostatecznie piłka trafia do Szumilasa, który jest na spalonym
8'  18. Wiech za przerwanie kontry rywali
 Kocioł w polu karnym Dumy Powiśla, ale ostatecznie piłka w rękach Pawła Łakoty
10' Janicki do Retlewskiego, ale ten na spalonym
11' Ofiarnie wiślacy po strzale najpierw Giela a chwilę później Szumilasa.
13' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL DAWID RETLESKI!!!! BRAWO RECIU!!! BRAWO WISŁA!!!
 Kapitalne podanie Janusza Nojszewskiego do wychodzącego sam na sam z Primelem Retlewskiego, który w sytuacji sam na sam pakuje piłkę do siatki!!!!
15' Za mocne podanie do Kołtańskiego. Od autu gospodarze
17' Dużo nerwów nas tu czeka, ale jest dobrze!!!!
19' Od autu grę wznowi zespół Wisły Grupa Azoty
20' Głową Szymusik, ale zbyt lekko i pewnie łapie piłkę Łakota
21' Zza pola karnego uderza Nojszewski, ale łapie futbolówkę Primel
22' Uff!!! Niebezpiecznie pod bramką Łakoty, ale na spalonym jeden z graczy Chojniczanki
24' Flak głową uprzedza Szumilasa. Rzut rożny dla gospodarzy
 Uderzenie Boczka, ale wybija je Sewryś spod bramki
26' Wrzutka Szczepanka trafia prosto w ręce Łakoty
27' Rzut rożny dla zespołu rywali. W ostatnich minutach mają zawodnicy z Chojnic przewagę
 Przebitka po tym cornerze i Seweryś głową na kolejny róg
 Tym razem pewniej obrona Wisły Grupa Azoty, ale kontra Klichowicza zatrzymana
29' Nojszewski nabija rywala i zaczniemy grę od autu
32' Za mocne podanie do Klichowicza szybszy bramkarz gospodarzy
33' Kolejna daleka piłka do Retlewskiego, ale tym razem za mocna i szybszy Primel
35' Co zrobił Klichowicz?? Kapitalne podanie do Retlewskiego ten wpadł w pole karne, ale zamiast strzelać próbował kiwać rywala i akcja skończyła się zablokowanym strzałem przez Golaka!!!!
37' Cierpi jeden z rywali przerwa w grze.
 Ucierpiał Szymusik, któremu udzielana jest pomoc medyczna.
 Nie podnosi się były gracz Korony dziwne, że noszowi się nie pojawili jeszcze
 Wstali noszowi i chyba konieczna będzie pomoc przy zejściu gracza Chojniczanki
39'  26. Raburski za 54. Szymusika
40' Faulowany Retlewski. Od rzutu wolnego ekipa Wisły Grupa Azoty
41' To powinno być 0:2, kapitalnie w polu karmnym gospodarzy Klichowicz, ale przerzuca piłkę nad bramkę Primel!!!
 Centra Klichowica uderza głową Retlewski minimalnie obok!!!!
 Kulejąc zmierza do ławki Szymusik. Życzymy mu zdrowia. Oby to nic groźnego
43' Jeszcze rzut rożny dla Chojniczanki. Trzeba uważać
 Pewnie wiślacy i kontra....
 Retlewski do Klichowicza ten znów do Kołtańskiego, ale strzał tego ostatniego zablokowany!!!!
45' +4
45+1' Piłka dla Dumy Powiśla. Dobrze, że trzymamy rywali daleko od swojego pola karnego
45+2' Szczytniewski wyszedł poza plac gry. Od bramki grę wznowi Paweł Łakota
45+3' Niestety leży trafiony łokciem przez rywala Retlewski
 Przerwał grę sędzia dopiero teraz
45+4' Wrzutka Flaka, ale pewnie łapie piłkę Primel
45+5' Szumilas do Giela i jeszcze rzut rożny dla gospodarzy
 Pewnie puławianie !!!!
45+5'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania w Chojnicach. Po pierwszej połowie możemy mieć dobre nastroje. Puławianie grają mądrze i dobrze i prowadzą z Chojniczanką 1:0. Przed nami jednak jeszcze 45 minut walki i musimy to utrzymać!!!
 Z takimi nadziejami i marzeniami oddajemy głos do studia. Do Chojnic wracamy za kilka minut
 Pojawią się gracze Wisły Grupa Azoty!!!!!
 Za nimi też widzimy zawodników Chojniczanki. To znak, że zaraz gramy
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Z dystansu Mikołajczak, ale lekko i pewnie broni Łakota
 Ucierpiał kolejny raz w starciu z rywalem Retlewski i piłka dla Wisły
48' Co tu się wydarzyło!!!!! W słupek uderza Nojszewski a dobitkę łapie Primel!!!!!
48'  26.Kołtański
50' Cierpi po starciu z rywalem Wiech...
51'  18. Wiech
51'  18. Wiech za drugą żółtą kartkę
52' Z rzutu wolnego nad bramką Szumilas!!!
53' Wrzutka Raburskiego wybita
 Co zrozumiałe ekipa gospodarzy w ataku
 Trudne chwile czekają puławian!!!
55' Kolejny raz piłkę w pole karne wrzuca Raburski. Od bramki Łakota
 Kradnie czas jak może zawodnik Wisły. To zrozumiałe
57' Do gry gotowy Karol Noiszewski
58'  99. Noiszewski za 10. Janickiego
59' Faulowany w środku boiska Retlewski. Rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty
60' Dużo nerwów z obu stron. To zrozumiałe
61'  Ukarany ktoś na ławce Wisły
62' Strzał Szumilasa broni Łakota!!
63' Przewaga gospodarzy to zrozumiałe oni mają przewagę jednego gracza
64' Wrzutka Mikołajczaka głową Nojszewski na róg...
 Piąstkowanie Łakoty potem zamieszanie w polu karnym i piłka trafia w słupek puławskiej bramki!!! Nie ma gola!!!!
66' Faulował w ataku Klichowicz
67'  7. Puton za 91. Klichowicza
68' Ręka zagrał Puton i rzut wolny dla gospodarzy
 Wrzutka Szumilasa Pavlas oby dalej
 Do gry gotowy Peter Kolesar
69'  98. Kolesar za 7. Szczepanka
71' Wiślacy w głębokiej obronie
 Szumilas uderza także piłka wychodzi poza linię boczną i od autu wiślacy
73' Faulowany Skałecki. Chwila oddechu
74'  Szczytniewski za faul na Nojszewskim
 Z rzutu wolnego uderza Puton, ale obok bramki Chojniczanki
76' Ależ się będzie dłużyła końcówka tego spotkania
77'  8. Boczek
78' Nojszewski do Retlewskiego, ale to bardziej na uwolnienie
 Kolesar ale bardzo niecelnie
80'  80.Banach za 8. Boczka
91. Korczyc za 19. Szczytniewskiego
11. Firminio za Prałata
80'  8. Kumoch za 16. Nojszewskiego
82' Szumilas uderza zza pola karnego, ale pewnie broni Łakota!!!
82' Faulowany Retlewski. Leży zawodnik Wisły Grupa Azoty.
85' Jak daleko do końca spotkania!!!!
 Zła centra Raburskiego wybijają wiślacy
86' Nikt nie sięga centry Kolesara. Spokojnie od bramki grę wznowi Łakota!!!
 Skurcze łapią puławian. Ogromy wysiłek gramy w 10 na boisku faworyta. Cierpiał Retlewski
87' Kolesar zablokowany i rzut rożny dla gospodarzy!!!
 Wybija to Retlewski głową!!!
 Gramy Wisła gramy!!! Bronią się puławianie!!! Dajcie radę!!!!!
89' Za mocne podanie gospodarzy,
90' +8
 Dlaczego aż tyle?? 8 minut dłużej zagramy
90+1' Głową Firmino, ale Łakota łapie to!!!!
90+3' Wisła się broni!!! Oby dalej puławianie!!!!
90+4' Źle to wygląda nie ma siły już Retlewski, który upadł na plac gry. Są wyczerpani niczym baterie puławianie!!! Walczcie Panowie!!!!
90+5' Najważniejsze wstał Retlewski!!!!!
 Na raty łapie piłkę Łakota!!!
90+6' Oby dalej!!! Wisła walcząca do końca!!!!
 Noiszewski aby dalej!!!!
90+7' Faulowany jeden z wiślaków. Nam się nie śpieszy!!!!
 Piłka dla rywali. Ale bronimy się!!!!
 Uderzenie Banacha mija bramkę Łakoty!!!!!
90+8' Ile jeszcze?? Panie sędzio!!!!!!!!!!
90+8'  1. Łakota za opóźnianie wznowienia gry
90+9' Mikłajczak
 Co tu sie dzieje??? Zamieszanie i gola zdodbta Firmino
90+10'  Koniec spotkania
 Posypały się czerwone kartki na ławce Wisły Grupa Azoty!!! Co tu się dzieje!!!!!
 Na pewno ten remis jest cenny, ale wiślacy zasłużyli dziś na wygraną tym bardziej że grali tutaj w osłabieniu. Niestety w końcówce gospodarze trafili do siatki i mamy remis....
 Schodzą puławianie do szatni. My im dziękujemy za walkę, ale końcówka w wykonaniu arbitra była fatalna.