Strasznie zimno ale napewno nie zawiode i postaram sie wam nadawać na bieżąco.
Pozdrawiam SCHABO
11:33' Zawodnicy obu drużyn pojawiają się na rozgrzewce
  pierwszy gwizdek sędzieko , zaczynają goście
2' sam na sam wychodzi Dziosa i piekna interwencja bramkarza gosci
4' goscie przeprowadzaja akcje z prawej strony i z wielkim trudem Dąbała na rzut rożny
7' kolejna akcja gosci, nasi obrońcy na róg - rzut rożny i pewnie nasz bramkarz
10' kilka minut wymiany piłki w środku pola, bez akcji podbramkowych
13' kolejna akcji gości wybijamy na róg
 rzut rożny, z jednej strony, następnie z drugiej strony i teraz pewnie nasz bramkarz
15' akcja z lewej strony boiska, dogranie wzdłuż bramki ale podanie łapie bramkarz gości
 szybkie przeniesienie akcji pod naszą bramkę, strzał z około 30 metrów łapie nasz bramkarz
17' kolejna akcja z lewej strony gości, dogranie na 16 metr i uderzenie wysoko ponad naszą bramką
18' optyczna przewaga zespołu gości, którzy co jakiś czas oddają strzał na naszą bramkę
19' kolejna akcja gości i z wielkim trudem piłkę odbija na rzut rożny nasz bramkarz
 po rzucie rożnym nasi obrońcy wybijają piłke przed pole karne, goście próbują zagrać prostopadle sam na sam ale kończy się to wszystko spalonym
21' tym razem szybkie przeniesienie akcji pod bramkę gości, rzut rożny ale niedokładne zagranie i łapie piłkę bramkarz gości
 szybkie wzowienie akcji przez bramkarza, i kontra zespołu gości zakończona dobrym wyjściem do piłki naszego bramkarza
23' akcja naszego zespołu, i goście wybijaja na rzut rożny, wznowienie stałego fragmentu grzy , uderza Mirosław i piłka minimalnie mija boczny słupek bramki gości
25' znowu goście pod naszą bramką, ale akcja kończy się na boczne lini boisk opuszczając je
26' kolejny fragmen grzy w środku pola
28' znowu goście pod naszą bramką, ale za długie podanie wzdłuz bramki i wyprowadzamy konratak
 niestety niedokładne podanie do Abramczyka i wszystko kończy się na bramkarzu gości
30' kolejan akcja oskrzydlajaca naszego zespołu niestety zostajemy złapani na pułapkę ofsajdową
32' rzut wolny na naszego zespołuz około 20 metrów
 uderza Mirosław i obok bramki gości
35' tym razem częściej my pod bramką gości, ale nic z tego nie wynika, brak dokładnego ostatniego podania
36' fragment gry w środku pola
38' akcja gospodarzy, niestety dobra interwencja obrońców, w starciu ucierpiał Dryk
39' cudowna akcja, z prawej strony, dośrodkowuje Mirosław, głową Abramczyk i byłoby 1:0 ale niestety spalony
43'  akcja z lewej strony gości dogranie wzdłuż bramki i 1:0 dla Siarki po pieknym uderzeniu szczupakiem
44' końcowy fragment pierwszej połowy dla gości
45' jeszcze jeden zryw gospodarzy, rzut z autu na wysokości pola karnego ale niestety nic z tego nie wynika
 pierwsza połowa zostaje przedłuzona o 3 minuty
45+3' koniec pierwszej połowy
  napewno w bramce wracający po chorobie Owczarzak za Dąbałę
 zawodnicy chcą juz grać drugą połowę a sędziowie jakby nic poszli sobie na ciepłą herbatkę
  wchodzą: Mróz,Sikora,Niedziałek opuścili boisko: Kamola,Dziosa,Suszek
  początek drugiej połowy
47' rzut rożny dla nas, po dośrodkowaniu piłke uderza Skrzypczyński ale wprost w ręce bramkarza gości
49' spokojna gra obydwu drużyn w środku pola, ale jest akcja gospodarzy, rzut rożny
 niedokładne dogranie Sikory i piłka poza boiskiem
51' optyczna przewaga Wisły, ale spokojnie broniący się zespół gości
 goście tylko czychaja na kontratak i taki wyprowadzają, dogranie z prawej strony i po błędzie Owczarzaka 0:2
54'  Stolarek za Skrzypczaka
56' dogranie z prawej strony Abramczyk i z trudem wybijają piłkę goście i zaczynają spokojnie od tyłu rozgrywać
57' kontra z lewej strony gości zawodnik wychodzący sam na sam i Owczrzak fauluje i karny
 strzał, odbija piłkę Owczarzak ale przy dobitce jest bezradny
62' kolejny fragment wymiany ciosów w środkowej strefie boiska
  Wiśniorz za Abramczyka
64' goście spokojnie, zadowoleni z prowadzenia a my nie możemy przeprowadzic składnej akcji
  Walendziak za Dryka
65' w końcu atak Wisły i uderza Sikora minimalnie nad poprzeczką
66' kolejny atak gospodarzy i rzyt rożny
 strzał głową Mirosława ale niestety po raz kolejny niecelnie
 szybka zmiana obrazu gry, tym razem kontra gości i rzut rożny dla nich
68' gospodarze próbują ataków ale wszystko kończy się na lini pola karnego gości
 uderzenie z około 20 metrów Mirosława lecz bramkarz gości spokojnie łapie piłkę w ręce
72' zaden zespół nie stwarza czystych sytuacji, goście spokojnie z tyłu próbuja wyprowadzać kontry
73' obraz gry nie ulega zmianie, nadal naciski gopodarzy ale wszystko przerywane na lini pola karnego
74' coraz blizej pola karnego gości, tym razem rzut rożny
 dośrodkowanie Wiśniorza, ale nikt nie dochodzi do dośrodkowania i spokojnie od tyłu goście
77' tym razem zryw gości, ale wszystko kończy się na naszym bramkarzu
79' tym razem goście dochodzą do głosu, mając przewagę optyczną
80' tym razem gospodarze, dwa razy próba zagrań prostopadłych, ale wszystko kończy się na barmkarzu gości
81' kolejan kotra gospodrazy dogranie z prawej strony Walendziaka ale za długa piłka i spokojnie goście
 kolejna próba ataku ale do prostopadłej piłki nie zdąrza Sikora i od bramki goście
84' cały czas w ataku gospodarze, chyba bardzo im zależy na strzeleniu honorowej bramki
85' kolejna akcja i ponownie rzut rożny dla Wisełki
 dośrodkowanie Sikory, wybijają obrońcy a z lini pola karnego próbuje uderzać Pszczoła ale zdecydowanie za lekko
87' goście już całkiem spokojni o wynik a gospodarzom nic zupełnie w dniu dzisiejszym nie wychodzi
 próba uderzenia z 18 metrów przez Walendziaka, ale piłka wysoko nad poprzeczką
89' końcówka spotkania, sędzia przedłuża spotkanie o 2 minuty
90' jeszcze rzut rożny ale tym razem dla gości
 dośrodkowanie i pewnie tym razem Owczarzak
91' jeszcze zryw gospodarzy i wywalczony rzut rożny
 dośrodkowanie i wybijaja goście próbując wyprowadzić kontrę, ale wszystko przerywaja nasi obrońcy
92'  koniec spotkania
 Dziekuję za śledzenie transmisji on line. Pozdrawiam wszystkich sympatyków Wisełki i Siarki. Mimo pomocy nagrzewania fury podczas transmisji przez DZIADKA i tak strasznie zmarznięty SCHABO