2:1

Klec 9(k), Feliks 37 - Wawszczyk 63
Arbiter: Daniel Kruczyński ( Żywiec)

Frątczak- Bartków, M.Duda, Klec, Kuczera, Moryc, Marszalik, K.Duda,Nakrosius, Purcha, Feliks Socha- Kuban, Cyfert, Wawszczyk, Lisowski, Ruiz-Diaz, Bartosiak, Kondracki, Ednilson Furtado, Carlos Daniel, Drozdowicz

Już w niedzielę ekipa Wisły zakończy zmierzy się w Krakowie z Garbarnią. Będzie to ostatni mecz ligowy w tym roku. Początek naszej relacji z Rydlówki od 11:45.
 11:16 Piotrek wita ze stadionu Garbarni w Krakowie
 Bramkarze obu ekip na rozgrzewce. Około 1 stopnia na plusie
 Mamy już składy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Mateusz Pielach, Borys Piotrowski, Adam Gałązka, Leonard Brykowski, Dominik Banach, Jakub Konc
 Na ławce Garbarni zasiedli dziś Aleksander Kozioł, Bartłomiej Niedzielski, Kamil Kuczak, Bartłomiej Korbecki, Mateusz Korbecki, Mateusz Karadas, Jakub Banach, Dawid Malik, Kacper Laskoś, Mateusz Surma
 Na trybunie prasowej nie było prądu, ale na szczęście sytuacja opanowana
 Delegatem PZPN-u jest Wiesław Białucha z Lipna a delegatem Arkadiusz Przystał z Opola
 Ciężkie warunki w Krakowie. Chłodno rano lekko prószył śnieg. Ale delegat z Lipna zdecydował, że można grać
 Stadion Garbarni położony wśród nowych apartamentowców, których ceny zakupu zaczynają się od 16 tysięcy za metr kwadratowy
 W głośnikach hymn Garbarni. To my Garbarze
 Jak dowiadujemy się odwołany został mecz we Wronkach, gdzie rezerwy Lecha miały grać ze Zniczem Pruszków
 Ekipa gospodarzy już w szatni. Wiślacy jeszcze na rozgrzewce
 Udają się do szatni także wiślacy
 Ostatnie chwile przed meczem. Czekamy ale chcielibyśmy cieszyć się z wygranej na zakończenie roku
 Wiemy, że czeka nas trudne zadanie, ale czemu nie wierzyć w Wisłę. Do boju Dumo Powiśla
 Wychodzą zawodnicy gospodarzy
 Hymn Garbarni
 Są też wiślacy!!!!
 Ekipa Garbarni na brązowo
 Ekipa Dumy Powiśla w pasiakach
1'  Zaczyna Garbarnia
 Zaczyna się doping dla gospodarzy. Jest też bęben.
2' Z prawej strony dogrywa Drozdowicz Nakrocius uprzedza Ruiza-Diaza i mamy róg...
 Za krótka centra Bartosiaka piłka trafia do Lisowskiego, ale ten uderza obok bramki Doriana Frątczaka
4' Centra Kuczery wiślacy w aut
 Około 60-70 widzów na trybunach stadionu w Krakowie
6' Zatrzymany został Lisowski na prawej stronie. Od bramki gospodarze
7' Niegroźna sytuacja, ale wiślacy głową na rzut rożny. Bronimy to!!!
 Uderzał Nakrosius ale niecelnie
8' Będzie rzut karny dla Garbarni Piotr Lisowski faulował rywala....
 Wykonawcą rzutu karnego będzie Michal Klec
9'  Klec
 Niestety fatalnie rozpoczynamy ten mecz. Niepotrzebny faul Lisowskiego a Klec pewnym strzałem pokonuje Sochę. Walczyć WISŁA WALCZYĆ!!!!
12' Zatrzymany Ednilson i nie ma nawet rzutu rożnego...
13' Zatrzymany przez Lisowskiego Feliks i gospodarze wznowią od rzutu rożnego!!!!
14' Ależ szczęście wiślaków. Ogromne zamieszanie pod bramką Sochy i Kuczera z pięciu metrów w słupek!!!!!
16' Wiedzieliśmy jak trudne będzie to spotkanie. Póki co wszystko się potwierdza
 Wrzutka Bartosiaka głową M.Duda i mamy rzut rożny!!!
18' Bartków zza pola karnego przed siebie i poprawka Marszalika i tym razem Paweł na rzut rożny
20' Pewnie przy rzucie rożnym obrona Wisły
 Jakiś uraz Dylana Ruiza-Diaza. Przerwa w grze
 Wstał Dylan tak więc możemy grać dalej
23' Kuczera wpada w pole karne broni to Socha i piła ląduje na rzucie rożnym
 Głową Marszalik, ale prosto w obrońców Wisły
25' Przewinił w ataku Drozdowicz. Leży gracz gospodarzy.
 Wstał Kacper Duda i gramy dalej
28' Skutecznie w obronie Garbarnia.
31'  Cyfert za faul na Kuczerze
32' Marszalik z rzutu wolnego wysoko nad bramką Sochy
33' Bartosiak wywalcza rzut z autu
 Tym razem Drozdowicz nabija rywala i róg... Może teraz??
37' Feliks
 Fatalnie to wygląda. Solowa akcja Feliksa, który wpadł w pole karne Wisły oddał strzał po długim rogu wpakował piłkę do siatki...
Walczyć WISŁA WALCZYĆ!!!!!
40' Bardzo dużo nerwów po stronie Wisły.
42' Ednilson faulem zatrzymał Feliksa. Od rzutu wolnego Garbania
43'  Feliks za próbę wymuszenia rzutu karnego
 Klec z rzutu wolnego, ale Socha pewnie broni
45' +1
45+1'  Lisowski
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Nie mamy dobrych informacji z Krakowa. Po pierwszej połowie przegrywamy niestety z Garbarnią 2:0. Mamy nadzieję, że druga połowa będzie lepsza. Walczyć WISŁA!!!!!!
 Niestety na stadionie Garbarni zabrakło prądu...
 Pojawiają się wiślacy!!!!! Walczymy jeszcze!!!!
 Będą dwie zmiany w Wiśle
 W szatni zostali Piotr Lisowski oraz Dylan Ruiz-Diaz
46'  Gałązka za Lisowskiego
D.Banach za Ruiza-Diaza
46'  Zaczyna Wisła
47' Nad bramką Feliks
50' Ednilson nabija rywala i róg dla Wisły...
 Próba Cyferta mija bramkę Frątczaka
53' Feliks do Morysa ale za mocno i od bramki Socha
54' Zablokowany na lewej stronie Ednilson. Kolejny róg
 Pewnie obrona gospodarzy wraz Frątczakiem. Ciężko będzie ale wierzymy nadal!!!
56' Z dystansu Kondracki, ale zbyt lekko i pewnie Frątczak
58' Ukarany żółtą kartką jeden z asystentów trenera Pawlaka
61' Faulowany Ednilson i gwizdek arbitra milczy!!!
 Mamy prąd!!!!
63' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL
ARIEL WAWSZCZYK!!!!! BRAWO ARIEL!!! BRAWO WISŁA!!!
 Ogromne zamieszanie pod bramką Frątszczaka po centrze z rzutu wolnego i Ariel wpycha piłkę do siatki!!!!
WALCZYĆ WISŁA WALCZYĆ!!!
66' Korbecki za Kuczerę
Laskoś za Marszalika
68' Rzut rożny dla Wisły!!!
70'  Konc za Kondrackiego
71' Robi się ciekawy mecz w Krakowie!!!
73' Rzut rożny dla Garbarni. Bronimy to
 Uderza Feliks pewnie Socha!!!
 Upadł Morys, który mocno krzyczał !!!
 Powinno być 2:2 ale nie trafił w piłkę Ednislon po podaniu od Bartosiaka!!!
75' Laskoś z dystansu piłka po nogach obrońców wychodzi na róg..
77' Faulowany Gałązka. Od wolnego Wisła
 Ależ okazja dla Wisły Bartosiak do Drozdowicza ten nie zdołał oddać strzału!!!!
80'  Kuczak za Kleca
81' Kuczak wywalczył rzut rożny.
 Korbecki ale Socha to broni!!!!
 M.Duda wysoko nad bramką
84' Jakiś uraz gracza gospodarzy. Kradną czas miejscowi jak moga
85'  Brykowski za Bartosiaka
86' Purcha w aut
88' M.Duda ale fatalnie uderzył ten zawodnik
90' +3
90+1' My wierzymy jeszcze!!!!
 Konc niecelnie....
 Gospodarze rozpaczliwie aby dalej
90+2' Jeszcze rzut wolny dla gospodarzy. Leci ten czas!!!
90+3'  Koniec spotkania
 Niestety mimo ogromnej walki w drugiej połowie nie udało się ekipie Dumy Powiśla chociaż zremisować. Jedyne na co było stać wiślaków to bramka kontaktowa strzelona przez Ariela Wawszczyka
 Cóż smutno ale cóż wiślakom zabrakło dzisiaj wykończenia stworzonych okazji. Szkoda ale cóż taka jest piłka
 Cieszą się miejscowi a my? A my musimy czekać wiosny... Oby ona była lepsza dla Wisły.
 Za uwagę dziękuje smutny Piotrek. Dziękuje ze śledzenie relacji w 2021 roku.