Tur Milejów - KS Wisła Puławy

2 - 2 (0 - 1)

Roczon T. 63, Roczon K. 80 - Dryk 3, 72
Arbiter: Sędzia Główny: Walczyński Jacek Asystenci: Iwona Małek-Wybraniec, Renata Rapa

1.Sowa - 9.Górski, 3. Roczon.T, 13.Roczon.K, 17.Turski, 8.Zielony, 4.Sawicki, 14.Chlebuś, 10.Sawa, 11.Dobrowolski, 2.Kasperski - Rezerwowi: 6.Fedde, 5.Dados, 16.Kubajka, 15.Kozak, 7.Pietras
Dąbała - Skrzypczak, Mróz, Skrzypczyński, Pszczoła - Mirosław, Abramczyk, Kozdrój, Niedziałek - Dryk, Kamola

O 14 rozpocznie się spotkanie. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia.
13:28' Pierwsi na rozgrzewce goście, W składzie wyjściowym podanym w opisie
 Wisełka dzisiaj na zielono
1'  rozpoczyna wisełka
2' rzut rożny dla wisełki, dosrodkowuje skrzypczak
  skrzypczak i głową Dryk
5' akcja prawa strona wisełki faul na Kamoli, dośrodkowujeskrzypczak, wybita pilka obrońców i z daleka uderza Mirosław ale za wysoko
7' ponowie prawa strona wisełka Abramczyk dogrywa ale niestety niedokładnie i obrońcy gospodarzy
 ponownie Abramczyk i Kamola uderza minimalnie niecelnie
8' optyczna przewaga gosci,gospodarze narazie sie umiejetnie bronia
9' pierwszy atak gospodarzy i kończy się to rzutem roznym
 dośrodkowanie i pewnie nasza obrona
11' fragment gry w środku pola
12' kolejny rzut wolny z prawej strony dla wisełki
 dośrodkowanie wybijaja obrońcy
14' gospodarze atakują lewą strona i uzyskuja rzut wolny, ale ponownie skutecznie nasi obrońcy
16' kolejny fragment gry w środku pola
17' dwie składne akcje wisełki, ale brakuje wykończenia
 dosrokowuje skrzypczak i uderza z 11 metrów Kozdrój ale niecelnie
18' uderzenie gospodarzy z około 35 metrów i pewnie Dabała
20' kolejna akcja wisełki i Kamola wywalcza rzut rożny
 dosrodkowuje Skrzypczyński, uderza Kamola nad bramką gospodarzy
22' w dalszym ciagu przewaga wisełki ale bez dokładnego ostatniego podania
23' kolejny atak wisełki i obrońcy Tura na rzut rożny
 dośrodkowuje Skrzypczak, uderza głową Mirosław ale minimalnie nad bramka
26' wisełka na połowie gospodarz, rzut wolny z prawej strony
 dośrodkowuje Skrzypczak, uderza Kozdrój i z wielkim trudem bramkarz łapie piłkę
28' tym razem gospodarze od kilku chwil na naszej połowie
29' w dalszym ciągu optyczna przewaga wisełki ale bardziej jesli chodzi o posiadanie piłki
31' kolejna bardziej składna akcja wisełki, dogrywa pszczoła ale ponownie pewnie bramkarz gospodarzy
34' tym raze groźnie kontratakuja gospodarze, uderzenie z 25 metrów i piłka minimalnie mija słupek naszej bramki
35' tym razem wisełka próbuje ataków ale wszystko niedokładnie - to chyba też efeket bardzo słabej nawierzchni boiska
37' kolejny atak wisełki, ale przerwany na wysokosci pola karnego gospodarzy, ale za długie podanie
  Kubajka wchodzi za Dadosa
39' próbujemy raz jedną raz druga strona, ale niestety w dalszym ciagu brak nam dokładności
40' kolejna próba prostopadłej piłki Pszczoły do Kamoli i niestety za długie podanie
41' tym razem prawa strona próbuje Dryk ale ponownie niedokładnie
43' tym razem prawa strona , rzut z autu na wysokosci pola karnego gospodarzy, skrzypczak do abramczyka, ale ten dogrywa wzdłuż bramki ale za długa piłka
44' abramczyk i obrońcy na rzut rozny
 dosrodkowuje Skrzypczak, przedłuża głową Mirosław a Kamola z 5 metrów silnie i wysoko nad bramka
45'  sędzia Walczyński kończy pierwsze 45 minut
46'  oba zespoły w takich samych składach jak kończyły pierwsza połowę
 rozpoczynają gospodarze
47' zdecydowanie ostrzejsza walka od początku drugiej połowy, ale wszystko w środku boiska
48' prawą strona niedziałek i rzut rozny dla wisełki
 dogrywa Skrzypczyński, kombinacyjny rzut rozny, ale obrońcy czytają grę
49' prawą stroną Abramczyk i rzut wolny z wysokosci pola karnego przy lini bocznej
 idealne zagranie Skrzypczaka a Kozdrój minimalnie nad poprzeczką
51' lewą stroną Kozdrój i rzut wolny z drugiej strony
 dogrywa Kamola, ale pewnie obrońcy gospodarzy
52' tym razem gospodarze i pewnie w bramce Dąbała
 szybkie wyjscie, prawą strona Mirosław i kolejny rzut rożny
 dogrywa Skrzypczak, obrońcy i kontra gospodarzy ale udana pułapka na spalonego
55' tym razem wisełka, dobre podanie do Kamoli ale minimalnie za długie podanie i pewnie bramkarz gospodarzy
56' dogrywa Abramczyk i ponownie uderza Kamola ale za delikatnie i pewnie bramkarz Tura
57' kolejna dobra akcja, tym razem z dystansu uderza Mirosław ale minimalnie nie celnie
59' próba ataku gospodarzy ale za długie podanie prostopadłe i od bramki wisełka
60' kolejne dośrodkowanie Skrzypczaka ale za głęboko i łapie piłke bramkarz gospodarzy
61' prawą strona wisełka i Kamola wywalcza rzut rożny
 dogrywa Skrzypczak, Mirosław głoą ale po rykoszecie kolejny tylko rzut rozny
 ponownie Skrzypczak, ale pewnie obrońcy gospodarzy i kontra, przypadkowe zagranie Skrzypczyńskiego ręka i rzut karny
63'  bramke strzela Roczon
64' prawą strona Mirosław ale ponownie niedokładne dośrodkowanie
66'  schodzą Kamola i Niedziałek a wchodzą Sikora i Wiśniorz
67' rzut z autu na wysokosci pola karnego, a tera rzut rożny
 Sikora, ale ponownie pewnie obrońcy gospodarzy
67' tym razem atak prawą strona, dogrywa Skrzypczak do Sikory, aten odgrywa do Dryka i z kilku metrów uderza nad bramka
69' groźny atak gospodarzy z z wielkim trudem Dąbała, który poważnie ucierpiał w starciu
  schodzi Kasperski a wchodzi Fedde
70 ' rzut rożny z lewej strony Sikora i Mirosław głową a bramkarz z wielkim trudem na drugi rozny, wybijaja obrońcy a Sikora wchodząc sam na sam faulowany
  karta dla Koczona
71' Abramczyk sam na sam faulowany i karny
72'  pewnie Dryk
73' idealne zagranie Kozdroja sam na sam Mirosław ale w ostatniej chwili obrońcy na rzut rozny
 dogrywa Skrzypczak ale tym razem za długa piłka
77' kolejna akcja Mirosława prawą strona ale słabe dośrodkowanie i pewnie tym razem bramkarz gosci
  schodzi Sawa a wchodzi Kozak
80'  szybka kontra gospodarzy i bramka
  Makarewicz za Mroza
82' rzut rozny z prawej strony Skrzypczak ale za długie dośrodkowanie
84' rzut rozny z drugiej strony
 dogrywa Sikora, uderza z dystansu Skrzypczak i minimalnie po nogach obrońców kolejny rzut rozny
 dogrywa Sikora i Mirosław przy słupku ale cudem broni bramkarz gospodarzy i kolejny rzut rożny
86' podasnie do Sikory ale ten fauluje obrońców gospodarzy
87' kontra gospodarzy i niecelne uderzenie
88' próba Sikory z prawej strony ale za daleko wypuszcza piłkę i od bramki gospodarze
  bramkarz Sowa za grę na czas
89' końcówka i nie możemy wykończyć wielu składnych akcji
90' jeszcze 2 minuty
 jeszcze rzut rożny dla gospodarzy po kontrataku
92' dośrodkowanie rozpaczy Skrzypczaka ale nikt nie dochodzi do piłki
  koniec spotkanie
 Czegoś takiego jeszcze nie widziałem, będąc drużyną dwie lub trzy razy lepszą tylko remisujemy spotkanie
 Dziekuje za uwage i zapraszam w sobotę 31 marca o 16 na stadion MOSIR na mecz z Piaskovią