Wisła Puławy : GKS 1962 Jastrzębie- Zdrój

0:1

- Szymura 19
Arbiter: Paweł Kukla ( Kraków)

Madejski- Smektała, Żemło, Pielacj, Poznański, Sulkowski, Litwniuk, Patejuk, Popiołek, Zulciak, Popiołek, Hirsz Drazik- Pacholski, Jadach, Ali, Szczepan, Kulawiak,Szymura, Tront, Semeniuk, K.Gancarczyk, Mazurkiewicz

Już w sobotę 21 kwietnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem z GKS-em 1962 Jastrzębie-Zdrój. Początek naszej relacji od 16:45
 16:34 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Pogoda w Puławach idealna do gry. Około 25 stopni ciepła, słoneczko na niebie
 Trwa rozgrzewka. Mamy składy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Konrad Szczotka, Dawid Pożak, Tomasz Sedlewski Michał Kobiałka, Dawid Brzeski, Alen Ploj
 Na ławce GKS-u zasiedli Bartosz Szelong, Dawid Weis, Tomasz Dzida, Dominik Szczęch, Marcin Ruda, Ville Salmikivi, Bartosz Jaroszek
 W tym momencie pod stadion podjechał autokar z kibicami GKS-u.
 Paweł Nowosadzki już na stanowisku lekka prezentacja sylwetki GKS-u
 Wiślacy schodzą do szatni. Podobnie czynią zawodnicy gości.
 Odrobinkę więcej kibiców niż ostatnio. Każde nazwisko wiślaka nagradzane brawami.
 Za kilka minut zaczynamy ten mecz. Ale jeszcze obie ekipy w szatni.
 Jeszcze chwilę i wyjdą. 22 facetów, którzy mamy nadzieję stworzą tutaj niezapomniane widowisko.
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!!!
 Wisła zagra w pasiakach, GKS zielone koszulki, czarne spodenki
 Jesteśmy zawsze tam z klatki. Około 50 kibiców GKS-u w klatce
 Zaraz kółeczko wiślaków i pytanie kto wygra mecz!!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA!!!!!!!!
1'  Zaczyna GKS
 Od pierwszej minuty doping dla wiślaków
2' Nieporozumienie obrońców GKS-u z bramkarzem i róg dla Wisły
 Za krótka centra piłka nie dociera do Poznańskiego
3' Faulowany Litwniuk. Od wolnego Wisła. Chyba kibice gości zmobilizowali kibiców Wisły bo od początku mamy doping dla Wisły
 Uderzał Litwniuk, ale niecelnie. Od bramki Drazik
4' Sulkowski bardzo dobrze lewą stroną podał do Hirsza, ale ten w ostatniej chwili zatrzymany.
6' Stal Stalowa Wola na trybunach. Akurat Stal radzi sobie bardzo dobrze bo wygrywa w Radomiu z Radomiakiem 1:0
 Wyrównało się spotkanie w Puławach.
7' Uderzał Ali, Madejski wybija a dobitkę kolejnego zawodnika GKS-u blokuje Żmeło. Róg dla gości
 Dwa rzuty rożne dla GKS-u, ale pewnie obrona Wisły.
11' Wiślacy zaczną od autu.
12' Za mocne podanie do Smektały szybszy Drazik
14' Smetkała centruje prosto w głowę obrońców.I tylko aut
16' Około 600 kibiców na trybunach dziś obserwuje ten mecz. WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta
18' Uderzenie z dystansu Szczepana Madejski przerzuca piłkę nad poprzeczkę
 Zawodnicy GKS-u mają zielone koszulki i czarne numery co nie ułatwia obserwacji
19'  Szymura
 Dobre wykonanie rzutu rożnego na krótki słupek i Szymura szczupakiem obok zaskoczonego Madejskiego
 Taka jest piłka. Wisła grała z GKS-em dobry mecz, ale to goście prowadzą.
22'  Żemło
27'  Szczepan
29' Rzut wolny dla Wisły. Ręką jeden z obrońców GKS-u. Wszystko na granicy linii pola karnego
 Patejuk w mur...
34' Smektała z prawej strony do Hirsza ten uderza, ale niestety nad bramką GKS-u. Dobra akcja Wisły
36' Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. GKS jak na lidera nie prezentuje nic wielkiego, ale prowadzi.
38' Żemło do Smektały ale ten nie opanował piłki.
39' Centra Smektały głową obrońcy GKS-u na róg..
 Krótkie rozegranie tego cornera piłka po zgraniu Pielacha trafia do Hirsza ten zablokowany i kontra GKS-u
 Wpadł w pole karne Szczepan, piłka po nodze Sulkowskiego na róg
42' Na spalonym Hirsz.
43' Zła centra Smektały. Od bramki Drazik
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Nie mamy dobrych informacji z Puław. Po pierwszej połowie ekipa Wisły przegrywa z GKS-em Jastrzębie 1:0. Wiślacy nie grają, źle, ale goście wykorzystali rzut rożny i zdobyli bramkę.
 Oby druga połowa była szczęśliwsza i lepsza dla wiślaków. Wracamy do Was za kilka chwil
 Nie będzie zmian w obu zespołach
 Są wiślacy i gracze GKS-u
47' Faulowany szarżujący Zulciak. Od wolnego Wisła
47' Bardzo dobra centra Sulkowskiego z rzutu wolnego Patejuk głową, ale piłka trafia w poprzeczkę!!!!!! Ależ pech
49' Smektała zablokowany.
51' Kolejny rzut wolny dla Wisły. Faulowany Smektała
 Za krótka centra Sulkowskiego
 Błąd Madejskiego pilka trafia do Szczepana , który wychodzi sam na sam z Madejskim i lepszy bramkarz Wisły!!!!
54' Popiołek do Smektały ale ten na spalonym
55'  Sedlewski za Zulciaka
56' Drazik bardzo odważnie poza polem karnym zatrzymuje Sedlewskiego. Czy to nie powinna być kartka dla bramkarza GKS-u? Sędzia Kukla jest innego zdania.
57' Faulowany Litwniuk. Kolejna kartka dla gracza GKS-u.
  Jadach
58' Uderza Sulkowski, ale pewnie w bramce GKS-u Drazik
59' Sedlewski blokuje rywala i róg dla GKS-u
 Będzie zmiana w Wiśle.
62' Wejdzie Alen Ploj a z boiska zejdzie Robert Hirsz
63' Z dystansu Popiołek ale pewnie bramkarz GKS-u.
 Z dystansu Ali ale nad bramką.
64'  Ploj za Hirsza
65' Patejuk kapitalnie do Ploja ten odwraca się, ale chorągiewka sędziego bocznego w górze. Napastnik Wisły na spalonym
66' Sulkowski centruje i róg dla Wisły....
 Źle wykonany ten corner przez wiślaków.
 Pozdrowienia dla policji. Zawsze i wszędzie ....
 W zespole GKS-u do gry gotowy Ruda
70'  Litwniuk
  Ruda za Gancarczyka
71' Tym razem przewinił Sedlewski
72'  Szczotka za Litwniuka
74' I kolejne pozdrowienia dla policji z klatki.
76' Dużo walki w środku boiska. Widać, ze Wisła walczy o remis. GKS broni skromnego prowadzenia.
77' Uderzenie Jadacha, ale obok bramki Madejskiego
 Patejuk do Ploja ten uderza prosto w obrońcę GKS-u
 Jakiś uraz gracza gości. Biegnie do niego Pani masażystka drużyny.
79' Sedlewski faulowany w kontrze. Kartka dla gracza GKS-u
  Semeniuk
80' Smektała zatrzymany na skrzydle
 Chwilę później piłki nie sięga Ploj
81'  Sulkowski
84'  Popiołek Rozdaje arbiter te kartki niczym baloniki na odpuście. Pogubił się Paweł Kukla
85' Drazik oby dalej. Piłka w trybunach
85'  Weis za Aliego
 Będzie jeszcze zmiana w Wiśle
86' Przewrotką Patejuk, ale dogrywający Ploj był na spalonym
87'  Brzeski za Popiołka
 Sedlewski z dystansu. Niestety niecelnie
 Będzie kolejna zmiana w zespole GKS-u
 A nawet dwie zmiany.
88'  Salmikivi za Jadacha
 Druga zmiana za chwilę.
90' +4
90+1' Ruda zatrzymany przez Żemłę. Róg dla GKS-u
90+1'  Dzida za Szczepana
90+2' Jeszcze w ataku Wisła. GKS tylko się broni
90+3' Jeszcze faul na graczu GKS-u.
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wyrównać stanu tego spotkania i w meczu z liderem przegrywamy. Niestety ekipa Wisły nie była gorsza, ale GKS wykorzystał swoją okazję i wygrał. Czy zasłużenie? Raczej nie, ale liczy się to co siatce rywali