Kostkowski 37, Reiman 49, Płonka 76 -
Arbiter: Konrad Kolak ( Stary Sącz)

Otczenaszenko- Głowacki,Cyfert,Kostkowski, Trznadel, Sierant, Ligenza, Reiman, Chromiński, Płonka, Goncerz
Socha- Król, Pielach, Poznański, Barański, Skałecki, Kobiałka, Zmorzyński, Kacprzycki, Zuber, Stanisławski

Już w Wielką Sobotę ekipa puławskiej Wisły zagra kolejny ligowy mecz. Tym razem w Rzeszowie z miejscową Stalą. Początek naszej relacji od 14:45
 14:04 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego Stal w Rzeszowie
 Trzeba uczciwie powiedzieć pustego stadionu, bo oprócz sędziów, piłkarzy obu ekip spikera i ekipy technicznej TVP 3 Rzeszów nie ma na stadionie nikogo więcej
 Zaczynamy relację wynikiem zespołu rezerw. Dziś nasza druga ekipa zremisowała z liderem rozgrywek Orionem Niedrzwica Duża 1:1.
 Nie mamy jeszcze składów. Są w fazie drukowania
 Uwaga uwaga mecz rozpocznie się 15:05. Taki jest wymóg TVP 3 Rzeszów.
 W zakończonym spotkaniu w Skawinie Wiślanie Jaśkowice zremisowali z Avią Świdnik 1:1
 Po drodze mijaliśmy kibiców Hutnika, którzy w sile 4 autokarów zmierzali na Arenę Lublin
 Mamy już składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Krystian Żelisko, Ivan Litwniuk, Konrad Szczotka, Mateusz Supryn, Dawid Chudyba, Adrian Popiołek
 Na ławce Stali zasiedli dziś Dominik Kalinowski, Piotr Ceglarz, Michał Nawrot, Szymon Kobusiński, Łukasz Mozler, Peter Basista
 Miejscowi liczą na porażkę Podhala.
 Trwa rozgrzewka. Sporo osób na trybunie prasowej. Widać, że w Rzeszowie jest parcie na II ligę
 Rockowe kawałki w głośnikach stadionu Miejskiego Stal przy Hetmańskiej 69. Miejscowi są pewni wygranej. Oby ich to nie zgubiło.
 Witamy w składzie Wisły Konrada Szczotkę. Ostatni raz Szczoti w kadrze meczowej był we wrześniu 2018 podczas spotkania Pucharu Polski z GKS-em Drwinia gdzie doznał kontuzji
 Zmiana wyniku w Wólce Pełkińskiej. Soła prowadzi 1:0 z miejscową Wólczanką. Nie poddają się solarze w walce o utrzymanie
 Miejscowy spiker rozpoczyna swój show za mikrofonem
 Schodzą zawodnicy obu ekip do szatni
 Przypominamy, że ze względów telewizji zaczynamy mecz 15:05.
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła na czerwono, Stal na granatowo
 Jest doping z młyna dla Stali.
2' Uderzał Stanisławski, ale bardzo niecelnie. Od bramki Stal
3' Król zatrzymuje rywala i mamy jeszcze aut. Spokojny początek spotkania
4' Poznański dorzucał piłkę z rzutu wolnego ale nikt jej nie przeciął i łapie Otczenaszenko
 Uprzejmości ze strony kibiców Stali dla Resovii
6' Widać, że wiślacy starają się uważnie grać. Nie są przestraszeni jak na Arenie
8' Stanisławski wywalcza rzut rożny.
 To może być okazja do zagrożenia.
 Pomysłowo wiślacy Kacprzycki do Króla ten zablokowany przez Płonkę i kolejny corner
9' W odpowiedz próba Stali, ale nie opanował piłki Płonka
11' Wiślacy wywalczają rzut z autu.
12' Nie opanował piłki Kacprzycki. Od wolnego zacznie Stal bo nasz pomocnik faulował rywala
14' Faulem w środku boiska zatrzymany Stanisławski. Od wolnego Wisła
 Walczył Zmorzyński, ale piłka wyszła już za pole gry. Od bramki zacznie bramkarz gospodarzy
16' Ależ okazja dla Stali. Głowacki z z 12 metra nad poprzeczką
17' W odpowiedzi Stanisławski ale niestety obok bramki.
 Przerwa w grze. Uraz Piotra Zmorzyńskiego
 W Lublinie Motor prowadzi z Hutnikiem Kraków 1:0. Zmartwiło to miejscowych
 Wiślacy już w komplecie. Gramy dalej
20' Głowacki ale nie trafił w piłkę. Od bramki Paweł Socha
21' Rzut wolny dla Stali.
 Z dystansu Ligenza ale łapie to Socha.
23' Faulował w ataku jeden z graczy gospodarzy. Od wolnego Wisła
24' W Radzyniu także prowadzą gospodarze. Orlęta wygrywają 1:0 z Wisłą Sandomierz
26' Dużo walki w środku pola.
27' Nieporozumienie w ekipie Stali. Od bramki zaczyna Paweł Socha
28' Wiślacy zaczną od autu
 Kobiałka na spalonym
29' Przerwa w grze. Leży Michał Król
30' Wiślacy w osłabieniu. Jeden z wiślaków ruszył na rozgrzewkę.
 Do gry gotowy Ivan Litwniuk. Król chyba już nie zagra. Ale to oznacza konieczność dwóch zmian w Wiśle
33' Wrzutka Zubera zamieszanie w polu karnym ale wyjaśniają sytuację gospodarze
33'  Litwniuk za Króla
Chudyba za Zmorzyńskiego
 Taka roszada wynika z konieczności występów dwóch młodzieżowców
35' Kolejny wiślak leży na placu gry
36' Kacprzycki idealnie wpadł w pole karne wyłożył piłkę Stanisławskiemu, ale ten ku rozpaczy kibiców Wisły nie trafia w piłkę. Szkoda!!!!
37'  Kostkowski
 Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Wrzutka z rzutu wolnego Ligenzy a głową piłkę do bramki wpakował Kostkowski.
40' Wyszedł za boisko Litwniuk. Od autu gospodarze.
 Jak na razie wygrywają w tej kolejce gospodarze. W Radzyniu 2:0 dla Orląt
41' Leon poza polem karnym uprzedza Stanisławskiego
 Kacprzycki wywalcza rzut rożny
 Zakotłowało się w polu karnym ale żaden z wiślaków nie zdołał uderzyć na bramkę gospodarzy
43'  Chudyba
44' W Lublinie do przerwy Motor prowadzi z Hutnikiem Kraków 1:0
45' Walczą wiślacy. Kacprzycki od autu
45+1' Jeszcze rzut wolny dla Stali
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 No cóż niestety po 45 minutach przegrywamy w Rzeszowie ze Stalą 1:0. Wiślacy prezentowali się przy Hetmańskiej 69 nieźle, ale niestety po jednym błędzie wykorzystanym przez Kostkowskiego przegrywamy z ekipą Stali 1:0
 Są też gracze gospodarzy
46'  Zaczyna Stal
47' Centruje Płonka i rzut rożny dla Stali
 Ciekawe rozegranie rzutu rożnego Reiman do Ligenzy ten uderza ale pewnie w bramce Wisły Paweł Socha
48' Kolejny raz gorąco w polu karnym Wisły ale radzą sobie wiślacy,
49' Kolejny rzut wolny dla gospodarzy
49'  Reiman
 Ależ uderzenie Reimana. Uderzył doświadczony pomocnik Stali piłkę a ta wpadła idealnie w okienko bramki Wisły
51' Faulowany Skałecki. Od wolnego Wisła
53' Uderza głową Płonka miejscowi krzyczą jest ale piłka leci obok bramki Pawła Socha
 Każdy to powie Stal rządzi w Rzeszowie z trybun
 A spiker apeluje o spokojny i kulturalny doping
57' Będzie kolejna zmiana w Wiśle
 Do gry przygotowuje się Mateusz Supryn
58' Faulowany Pielach. Od wolnego Wisła
60'  Supryn za Chudybę
61'  Ceglarz za Chromińskiego
62' Piłka w bramce Stali uderzał Kacprzycki ale chorągiewka sędziego bocznego w górze.
64'  Szeliga za Ligenze
 Nikt nie sięgnął piłki zagranej z prawej strony przez Kacprzyckiego
66' Po centrze z rzutu wolnego głową Płonka ale pewnie Socha
66' Nie dosięgnął piłki Barański. Pewnie bramkarz Stali
69'  Mozler za Goncerza
 Nie sięgnął piłki po wrzucie Kacprzyckiego z rzutu rożnego Stanisławski
70'  Kobusiński za Sieranta
73' Cóż coraz mniejsze szanse na sensację przy Hetmańskiej
73' Zakotłowało się pod bramką Stali, ale wiślacy nie zdołali oddać celnego strzału na bramkę gospodarzy
 II liga II liga Stal Rzeszów krzyczą miejscowi. To jeszcze daleka droga
75'  Socha za faul na Kobusińskim. Dodatkowo rzut karny dla Stali
 Ustawił piłkę Płonka
76'  Płonka
 Socha w lewo Płonka w prawo i niestety przegrywamy już 3:0.
78' Centra Barańskiego wybita przez bramkarza Stali dobitka Kacprzyckiego zablokowana
79'  Basista za Cyferta
80' No cóż przegramy ten mecz to pewne ale warto walczyć o bramkę honorową
 Do gry gotowy Krystian Żelisko.
83'  Żelisko za Stanisławskiego
84' Mówią miejscowi, że wygrali z Puławami. Nie z Puławami ale z Wisłą. Szacunek się należy moim zdaniem
85' Wisła w ataku. Może chociaż jedną bramkę uda się tutaj strzelić?
 Koniec spotkania na Arenie. Motor wygrał z Hutnikiem 2;0
87' Ceglarz wywalcza aut dla Stali
88'  Kobiałka
89' Faulowany Zuber
 Centra Barańskiego i zderzenie z bramkarzem Stali.
90' Miejscowi trzymają kciuki za Spartakusa Daleszyce, który gra w Nowym Targu
90+1' Wrzutka w pole karne Stali ale pewnie bramkarz
90+2'  Koniec spotkania
 Niestety przegrywamy w Rzeszowie ze Stalą 3:0. Wiślacy mimo ambitnej postawy nie sprawili niespodzianki i do domu wracają bez punktów