Znicz Pruszków : Wisła Puławy-

2:0

Czarnowski 48(k), Gabrych 90+2 -

Misztal- Czarnowski, Yukhymov, Bochenek, Lewczuk, Pomorski, Tabara, Machalski, Moźdzeń, Niewiadomski, Orzechowski Gradecki- Bracik, Cyfert, Cheba, Flak, Bartosiak, Carlos Daniel, Ryszka, Kondracki, Puton, Drozdowicz

Już w piątek o godzinie 18:00 puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Pruszkowie ze Zniczem. Początek naszej relacji od 17:45.
 17:23 Piotrek wita z Pruszkowa
 Lista na szczęście się znalazła więc możemy nadawać dla Was z Pruszkowa
 Wybiegają wiślacy na rozgrzewkę!!!!
 Mamy już składy obu ekip
 W składzie Dumy Powiśla brakuje Macieja Kony, który odpoczywa za nadmiar żółtych kartek
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Lukas Kuban, Piotr Lisowski, Stefan Ilić, Łukasz Wiech, Dominik Banach, Adrian Paluchowski, Ariel Wawszczyk
 Na ławce Znicza zasiedli Jan Jurczak, Mariusz Gabrych, Bartłomiej Kręcichwost, Gian Mendez,Kacper Flisiuk, Jakub Ostrowski, Tymon Proczek, Jakub Górski, Korneliusz Krasucki
 Około 11 stopni ciepła lekkie słońce w Pruszkowie. Jak zawsze na miejscowym obiekcie wieje
 Jupitery zgaszone. Czyli pewnie pierwszą połowę gramy bez świateł
 Trwa rozgrzewka. Na trybunach dominują twarze z Puław, albo kibicujące dziś Wiśle
 W głośnikach piosenka o Pruszkowie, która towarzyszy nam od początku naszych wizyt w tym mieście
 Nie ma ma jak nie ma jak Pruszków tak piękny jest słońca wschód
 W dwóch spotkaniach granych od 17:00 do przerwy w Krakowie Garbarnia remisuje 0:0 z Olimpią Elbląg, a rezerwy Śląska 1:1 ze Stalą Rzeszów
 Schodzą wiślacy do szatni. Za kilka minut gramy.
 W szatni już także gracze Znicza
 Więcej braw przy prezentacji składu Wisły niż miejscowego Znicza.
 Jednak zapalają się światła nad stadionem
 Gramy przy światłach
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Znicz żółte koszulki czerwone spodenki
1'  Zaczyna Znicz
1' To powinno być 0:1 Carlos Daniel do Drozdowicza ten wpada w pole karne, ale piłka leci nad bramką Misztala
2' Pomorski w aut.
3' Faulował Cyferta Możdzeń. Od autu Wisła
4' Drozdowicz do Carlosa Daniela, ale ten nie zdołał oddać strzału i skończyło się na strachu dla gospodarzy
5' Centra Możdzenia bardzo nieudana. Od bramki grę wznowi Gradecki
9' Faul Ryszki na Tabarze. Od rzutu wolnego Znicz
10' Z dystansu uderza Krystian Tabara, ale piłka mija o kilka metrów bramkę Gradeckiego
11' Na spalonym po podaniu od Bartosiaka Cheba.
 Za moimi plecami cały Zarząd Wisły ogląda to spotkanie.
14' Flak nabija rywala wszyscy oczekują rzutu rożnego sędzia pokazuje od bramki...
15' Machalski z rzutu wolnego prosto w ręce Gradeckiego
17' Drozdowicz do Carlosa Daniela ten uderza z 20 metra, ale nad bramką Misztala
19' Niewiadomski faulem zatrzymuje Ryszkę. Piłka dla Wisły. Gramy w środku pola
23'  Machalski za brutalny faul na Chebie
24' Wpadł w pole karne Znicza Flak upadł, ale sędzia Gąsiorowski pokazuje jedynie rzut rożny
 Za krótka centra Ryszki
26' Bardzo zła centra Pomorskiego. Po jego zagraniu piłka wychodzi na aut boczny
30' I kolejna strata gospodarzy. Wiślacy póki co grają dobre spotkanie. Brakuje jedynie bramki
31' Wrzutka Machalskiego i Bochenek głową ale piłka po jego strzale mija bramkę Gradeckiego
33' Piłka trafia w arbitra, który dopiero po chwili wskazuje na rzut sędziowski
34' Misztal ratuje swój zespół!!!. Kapitalne wejście w pole karne Kondrackiego zakończone strzałem ale bramkarz Znicza zbija piłkę na bok!!!
36' Z dystansu Cheba, ale piłka mija bramkę Misztala.
37' Ależ błąd wiślaków. Nie trafił w piłkę Bracik tra trafiła do Tabary, który wpadł w pole karne ale uderzył obok bramki..
39' Czarnowski fauluje w ataku Bracika. Od rzutu wolnego wiślacy
41' Ryszka w aut. Wyrównało się spotkanie w Pruszkowie
42' Kolejny błąd Bracika Możdzeń do Tabary ten uderza ale po nogach wiślaków i pewnie Gradecki
43'  Tabara za faul na Gradeckim
45' +1
45+1' Jeszcze rzut wolny dla Znicza
 Radzą sobie wiślacy!!!
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsza połowa w Pruszkowie. Pierwsze minuty zapowiadały tutaj sporą dominację Wisły, puławianie byli lepszą ekipą stworzyli sobie kilka okazji do otwarcia wyniku. Niestety póki co mamy bezbramkowy remis
 Liczymy, że druga połowa będzie lepsza i skuteczniejsza dla wiślaków. Do Pruszkowa wracamy za kilka chwil
 Mamy też informację z PZPN-u kibice Ruchu otrzymali dwa spotkania zakazu wyjazdowego.
 Wybiegają wiślacy!!!!
 Są też gracze Znicza
46'  Wawszczyk za Kondrackiego
47' Cyfert głową uprzedza rywala. Rzut rożny dla gospoodarzy
47' Będzie rzut karny dla Znicza!!! Faulowany przez Drozdowicza Bochenek
48'  Drozdowicz
48'  Czarnowski
 Niestety ale pewnie gospodarze. Wyczuł strzelca Gradecki, ale Czarnowski uderzył mocno i niestety celnie. Walczyć WISŁA walczyć!!
50' Z dystansu Bartosiak ale niecelnie
52' Niestety słaba dziś postawa sędziego Gąsiorowskiego
 Orzechowski zza pola karnego ale pewnie łapie piłkę Gradecki
53' Centruje Ryszka, ale szybszy Misztal, który uprzedza Drozdowicza!!
 Z dystansu Ryszka, ale piłka nad bramką...
55' Kolejna próba Ryszki, ale znowu nad bramka Misztala...!!!!
 Wiślacy maja tutaj przewagę, ale piłka jak zaczarowana nie chce wpaść do bramki Znicza
58'  Bracik za taktyczny faul
59' Gospodarze oby dalej. Bez ładu i składu
60'  Gabrych za Czarnowskiego
Kręcichowst za Tabarę
62' Szykował się do strzału Ryszka głośny krzyk rywala i koniec akcji.. Zła postawa sędziego z Białej Podlaskiej
 Bartosiak centruje ale nie sięgnął w polu karnym piłki Drozdowicz...
64'  Gabrych za zatrzymanie piłki ręką
65' Faulowany w polu karnym Cyfert!!! i co?? i nie ma karnego!!!!!
  Cheba za protesty!!!!!!
 Leży nasz zawodnik!!! A sędzia Gąsiorowski dumny bo nie podyktował rzutu karnego!!!!
68'  Paluchowski za Bartosiaka
70' Możdżeń do Gabrycha ten obok bramki
72' Kontra Znicza Gabrych i broni to Gradecki i róg dla gospodarzy!!!
 Kradną czas jak mogą pruszkowianie. Teraz leży jeden z rywali. Rozpaczliwie wygląda ich gra.
74'  Górski za Orzechowskiego
74'  Banach za Chebę
76' Na bramką Carlos Daniel...
77' Niewiadomski uderza i rzut rożny dla Znicza
77' Rzut rożny dla Wisły...
79' Centra Flaka i kolejny corner!!!!
 Faulowany Paluchowski bez karnego!!!!!!!
 Ależ słaba postawa sędziego!!! Trzy ewidentne rzuty karne dla Wisły bez reakcji sędziego
82' Ale jaja w Pruszkowie!!!!! Kolejny raz faulowany wiślak w polu karnym i nie ma karnego!! Jest za to kartka dla trenera Mariusza Pawlaka!!!!
82' Zablokowany Gabrych. Znicz bardzo chaotycznie!!!!
83'  Ostrowski za Moźdzenia
85'  Paluchowski za protesty
86' Zablokowany Paluchowski. Od bramki Misztal
87' Paluchowski głową niecelnie!!!
 Wpadł w pole karne Carlos Daniel, ale nie zdołał oddać celnego strzału
88' Jeszcze gramy!!!
90' Złe podanie Wawszczyk
90' +4
90+1' Nie sięgnął piłki Paluchowski i łapie ją Misztal.
90+2' Gabrych
 Nieporozumienie Gradeckiego z obroną i nabity piłką przy wykopie Gabrych...
90+3' Bramka tak zwane piłkarskie jaja!!! Ale jaja to postawa arbitra z Białek Podlaskiej
90+4' Na spalonym Banach
90+5' Jeszcze rzut rożny dla Wisły
 Carlos Daniel na bramką!!!
90+6'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się ekipie Wisły wygrać w Pruszkowie.
 Wiślacy byli tutaj ekipą lepszą, ale błędną decyzja sędziego o rzucie karnym dla Znicza ustawiła mecz.
 Postawa arbitra z Białej Podlaskiej bardzo słaba
  Cyfert. Ukarany Cyfert po końcowym gwizdku
 Smutny wieczór w Pruszkowie. Szkoda, że dobry mecz Wisły popsuł dziś sędzia Konrad Gąsiorowski z Białek Podlaskiej.