Wisła Grupa Azoty Puławy : Śląsk II Wrocław -

Paluchowski 22,54,Banach 70, 76 -
Arbiter: Maciej Pelka ( Poznań)

1. Zieliński - 21. Czajkowski, 4. Błyszko, 18. Wiech, 27. Cheba, 10 Kona, 74. Skałecki, 17. Ryszka, 80. Banach, 91. Klichowicz, 87. Paluchowski(KPT)

1. Głogowski- 2. Stawny, 5. Muszyński (kpt) 7. Bargiel, 10. Młynarczyk, 11. Krocz, 14. Szmigiel, 20. Bukowski, 24. Lisowski, 27. Lizakowski, 29. Wypart

Już w niedzielę ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się na swoim terenie z rezerwami Śląska Wrocław. Początek naszej relacji od 17:45
 17:15 Piotrek wita ze stadionu MOSIR--u w Puławach
 Około 21 stopni ciepła na niebie pojedyncze cirrusy ale nie ma zagrożenia opadów.
 Przed nami bardzo trudne spotkanie z rezerwami Śląska Wrocław. Wrocławianie nadal mają szansę na uratowanie się przed spadkiem.
 Wiślacy walczą o awans do baraży. Od godziny 18 czeka nas wiele emocji. Mamy składy
 Zaskakujaco moc ny skład zespołu gości. W wyjściowym składzie tylko pięciu młodzieżowców. Pozostali to gracze doświadczeni na często trenujący z pierwszym zespołem jak Krocz, Stawny, czy Bukowski
 Na ławce Ślaska II zasiedli dziś
12. Józef Burta, 4 Yehor Matsenko, 18. Patryk Caliński, 23. Robert Pisarczuk, 26. Miłosz Kurowski
 Wybiegają zawodnicy Wisły Grupa Azoty Puławy na rozgrzewkę. Są brawa!!! BRAWO !! WALCZYĆ WISŁA WALCZYĆ
 Trwa rozgrzewka. Ładna pogoda w Puławach
 My jesteśmy winni podanie Wam jeszcze dwóch nazwisk. Delegatem PZPN-u jest Grzegorz Frąc z Białegostoku a obserwatorem PZPN-u Artur Mądrzak z Warszawy
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
12. Błażej Sapielak, 3.Robert Majewski, 19. Jakub Janiczek, 20. Jakub Wlaźlik, 22. Robert Janicki, 23. Bojan Gvozdenović, 26. Damian Kołtański, 37. Oskar Przywara, 67. Kamil Kargulewicz
 Zraszanie murawy przed spotkaniem. Obie ekipy oczywiście w szatni
 Czekamy spore emocje bo to ważne spotkanie dla obu ekip. Wrocławianie nadal realnie mogą włączyć się do walki o utrzymanie a puławianie wiemy o co grają. Zapraszamy na 90 minut emocji przy Hauke-Bosaka
 Wychodzą!!!!
 Zespół Śląska II na zielono, Wisła Grupa Puławy w niebieskich strojach
1'  Zaczyna Śląsk II
2' Upadł w polu karnym gości Ryszka, ale niestety nie ma mowy o faulu bo poślizgnął się gracz Dumy Powiśla
 Ależ ostre starcie Muszyńskiego z Klichowiczem. Ucierpieli obaj gracze. Bez kartki dla gracza gości
3' Wrzutka Kony i obrońcy Ślaska na róg!!!
 Centra Klichowicza głową rywale i kolejny corner. Tylko zwycięstwo śpiewają Fanatycy
6' Kolejny rzut rożny dla Wisły. Zatrzymany Klichowicz
 Niezła centra Klichowicza ale ostatecznie wyjaśniają sytuację wrocławianie
8' Nerwowo krzyczy na swoich graczy trener Wołczek.
10' KTO WYGRA MECZ pytają Fanatycy!!! WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta.
11'  5. Muszyński za ostre wejście w nogi Klichowicza
13' Kolejny corner dla Wisły Grupa Azoty. Tym razem zatrzymany Banach
 Dobra centra Klichowicza głową uderza Skałecki, ale pewnie Głogowski
14' Zablokowana centra Klichowicza. Kolejny rzut rożny
 Uderzenie Banacha odbija się od Młynarczyka i wychodzi na rzut rożny!!!
15' Klichowicz z rzutu rożnego głową Paluchowski ale obij branki Głogogowskiego
16'  24. Lisowski za faul taktyczny
17' Teraz to wydaje się duży błąd arbitra Pełki z Poznania. Faulowany w polu karnym Śląska Paluchowski, który upadł, ale sędzia nakazuje grać dalej!!!
22' Dużo pracy ma obserwator Mądrzak z Warszawy, który co chwila coś notuje.
22' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!! BRAWO PALUCH!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 W końcu mamy otwarcie wyniku w Puławach. Kapitalne podanie z głębi pola do wbiegającego w uliczkę Paluchowskiego, który idealnie wpadł pole karne gości i pewnym strzałem pokonuje Głogowskiego. BRAWO WISŁA!!!
26' Wszyscy wstają i śpiewają Fanatycy próbują zachęcić kibiców do aktywności
 Wiślakom należała się ta bramka. Ekipa Wisły Grupy Azoty zdecydowanie lepsza w pierwszych 25 minutach spotkaniach.
29' Wiech uprzedza rywala i aut dla gości
31' Z dystansu Szmigiel i Zieliński zmuszony do wybicia piłki na rzut rożny!!
33'  74. Skałecki za starcie z Lizakowskim
 Bardzo złe wykonanie rzutu wolnego przez Wyparta. Od bramki grę wznowi Zieliński
34' Uraz Dominika Banacha, który leży na polu karnym Śląska. Przerwa w grze
 Gra wznowiona Banach na boisku. Gramy dalej
36' Zaczyna się gubić arbiter z Poznania. Nie było faulu wislaka jednak zdaniem arbitra był. Ciekawe
38' Uff!!! Mamy szczęście z 24 metrów w poprzeczkę bramki Zielińskiego uderza Bargiel
39'  Mariusz Pawlak za krytykę arbitra
 Rzut karny dla Wisły!! Po uderzeniu Kony ręką piłkę zatrzymał Lisowski!!!!
 Wykonawcą rzutu karnego będzie Mateusz Klichowicz!!!!
 Co tu się wydarzyło??? Głogowski broni uderzenie Klichowicza!!!!!
43' Klichowicz ale tylko rzut rożny!!!!
 Centra Klichowicza ale pewnie obrońcy gości
45' +2
45+1' Zła centra Cheby i od bramki grę wznowi Głogowski. Bohater, którzy trzyma w grze swój zespół
45+2' Jeszcze uderzenie Krocza, które mija jednak bramkę Zielińskiego
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania z rezerwami Ślaska Wrocław. Po pierwszej połowie prowadzimy 1:0, ale prowadzenie wiślaków mogło być wyższe, ale gracze Wisły Grupy Azoty nie wykorzystali rzutu karnego. Pechowym egzekutorem okazał się Mateusz Klichowicz
 Liczymy, że drugie 45 minut będzie tak samo albo i lepsze dla wiślaków. Do Puław wracamy za kilka minut.
 Są już piłkarze Wisły Grupy Azoty.
 Nie ma zespołu gości oraz sędziów. Na płycie boiska prezesi Wisły
 Podziękowania dla Dominika Cheby za rozegranie 100 spotkań przez Chebkę
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Żaden z wiślaków nie sięgnął piłki po centrze Klichowicza.
49' Z dystansu Lisowski ale wysoko nad bramką Zielińskiego
51'  5. Muszyński za faul
51'  51 Muszyński za drugą żółtą kartkę!!!!
54' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!! BRAWO WISŁA!!!B RAWO PALUCH!!!
 Kapitalnie wykorzystana przez zawodników Wisły Grupa Azoty gra w przewadze. Centra z lewej strony boiska zamieszanie pod bramką Głogowskiego i Paluchowski pokonuje bramkarza rywali!!!! BRAWO PALUCH!!!!
56' Na spalonym Banach.
Adrian Paluchowski krzyczą kibice. Należy się kapitanowi Wisły. Bardzo ważne bramki Palucha
 Schodzący z boiska Muszyński był wściekły, ale nie wiemy na kogo chyba na siebie bo popełnił dziś dwa głupie faule i osłabił swój zespół
 Do gry przygotowany Damian Kołtański
60'  26. Kołtański za 17. Ryszkę
61' Nieudana centra Lizakowskiego. Od bramki grę wznowi Zieliński.
62' Kołtański w uliczkę do Paluchowskiego, ale za mocne podanie i od bramki grę wznowią goście
63' Dwie sytuacje bramkowe w jednej akcji. Najpierw w kapitalnej sytuacji piłkę z linii wybił obrońca rezerw po strzale Klichowicza a chwilę później piłka po strzale Kony mija trafia w głowę rywala i wychodzi na róg!!!
 Cheba chciał chyba strzelać, ale piłka trafia do Paluchowskiego ten uderza ale Głogowski na róg!!!!
66' Lewą stroną Bargiel podaje wzdłuż bramki ale czujnie Czajkowski na rzut rożny
67' Klichowicz do Paluchowskiego ten uderza jedynie w obrońcę Ślaska!!!
 Uderzał zawodnik nr 25 niestety nie mamy takiego gracza w protokole meczowym
68' Kolejna próba numeru 25 ale niestety nie wiemy jak nazywa się ten gracz
70' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL DOMINIK BANACH!!!! BRAWO DOMINI! BRAWO WISŁA
 No i mamy kolejną bramkę dla Wisły Grupa Azoty. Tym razem kapitalne podanie z głębi pola sam na sam z Głogowskim wychodzi Banach i strzałem w długi róg pokonuje bramkarza rywali!!!!
72'  23. Pisarczuk za 10. Młynarczyka
26. Kurowski za 7.Bargiela
 Wszyscy wstają i śpiewają zachęcają Fanatycy.
76' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL DOMINIK BANACH!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO DOMINO!!!!
77'  67. Kargulewicza za 87. Paluchowskiego
37. Przywara za 27. Chebę
 Żegnany owacjami na stojąco Paluchowski.
 Ale wróćmy do gola. Kapitalnie lewą stroną Klichowicz podał do Banacha, który pewnym strzałem pokonał Głogowskiego
79'  4. Matsenko za 29. Wyparta
18. Caliński za 20. Bukowskiego
82'  3. Majewski za 18. Wiecha
20. Wlaźlik za 91. Klichowicza
 Błyszko uderza w słupek!!!!
85'  67. Kargulewicz
86' Krzyknął Matsenko po kontakcie z Koną i sędzia pokazuje rzut wolny dla gości.
 Pisarczuk z rzutu wolnego trafia w słupek!!!
88' Festiwal słupków w Puławach teraz obramowanie obija Banach!!!
89' Fajna miła atmosfera w Puławach.
90' +2
 Bawią się kibice. Przed Wisłą Grupa Azoty najważniejsze dwa spotkania najpierw w Pruszkowie a potem na zakończenie z rezerwami Lecha
90+1' Minimalnie obok bramki uderza Kołtański!!!
90+3'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!
 Mamy to!!!! Wygrywamy dziś z rezerwami Śląska Wrocław i jesteśmy w grze o baraże!!!
 Druga połowa to dominacja Wisły Grupa Azoty i zasłużona wygrana. Po dwa gole dla puławian zdobyli Adrian Paluchowski oraz Dominik Banach!!! BRAWO WISŁA
 Kółeczko wiślaków i tak się tak się bawi WISEŁKA!!! BRAWO
 Idą zawodnicy podziękować za doping. I jeszcze dialog kto wygrał mecz!!! WISŁA WISŁA najpierw krzyczą piłkarze a potem kibice!!!!!