3:1

Retlewski 3, Puton 15, Kołtański 33 - Zięba 52
Arbiter: Mateusz Piszczelok ( Katowice)

Zieliński- Majewski, Wiech, Cheba, Azikiewicz, Kołtański, Klichowicz, Puton, Kona,Kaczmarek, Retlewski Leszczyński- Jurkowski, Świątek, Zawadzki, Kieliś, Iwanicki, Jacak, Zięba, Marcinkowski, Głogowski, Andrzejewski

Już w sobotę 23 lipca puławska Wisła rozegra drugie w tym sezonie ligowe spotkanie. Rywalem Dumy Powiśla będzie zespół Hutnika Kraków. Początek naszej relacji od 17:45
 17:12 Piotrek pierwszy raz w tym roku wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami arcyważne spotkanie z Hutnikiem Kraków, które musimy dziś wygrać. Pierwszy mecz na, którym nie byłem z przyczyn osobistych niestety zakończył się porażką Wisły z GKS-em Jastrzębie-Zdrój. Mam nadzieję, że tym razem będziemy mogli cieszyć się z wygranej
 Mamy już składy obu ekip
 Duszno i parno w Puławach. Słońce lekki chowa się za chmurami, ale nie pada. Bramkarze Wisły na rozgrzewce
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Filip Rutz, Filgueira Pazos Jose, Agwan Papikyan, Radosław Turek, Ednilson Furtado, Oskar Przywara, Przemysław Skałecki, Dominik Banach, Łukasz Mościcki
 Miło w składzie Wisły ponownie powitać Dominika Banacha.
 Na ławce Hutnika zasiedli dziś Kacper Szewczyk, Maciej Królikowski, Krystian Lelek, Miłosz Drąg, Patryk Serafin, Waldemar Luberda, Wiktor Zarzycki, Patryk Nowakowski
 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę pojawiły się brawa kibiców.
 Obie ekipy już na rozgrzewce
 Delegatem meczowym PZPN jest Edward Chmura ze Stalowej Woli, a obserwatorem Zbigniew Zych z Lublina
 Pod stadion zajechał autokar z kibicami Hutnika
 Schodzą wiślacy do szatni.
 Każde nazwisko wiślaka nagrodzone brawami.
 Uwaga uwaga nastąpiła zmiana sędziego głównego. Arbitrem będzie Pan Mateusz Pieszczelok z Katowic
 Obie ekipy już w szatni. Za kilka minut gramy. Zaszło słońce zrobiło się chłodniej nad Puławami
 Czekamy czekamy i za chwilę wielkie emocje przy Hauke-Bosaka. Nieważne gdzie jesteście zapraszamy do WISLAPULAWY.PL i relacji live
 Wychodzą!!!!!
 Hutnik na niebiesko- Wisła w pasiakach!!!!
1'  Zaczyna Hutnik
2' Z dystansu uderza Iwanicki, ale nad bramką w której dziś Piotr Zieliński
3' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL DAWID RETLEWSKI!!!!!!!! BRAWO RETEL!!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Kapitalny początek spotkania dla Wisły. Centra z lewej strony piłka trafia do Dawida Retlewskiego a były snajper Raduni Stężyca trafia do siatki!!!!
5' Z dystansu Kołtański, ale nad bramką Leszczyńskiego
 Kibice Hutnika śpiewają, że wieśniaków pokonamy. Nie wiemy czy to o Wiśle bo akurat Puławy to miasto :)
10' Dużo walki w środku pola. Naprawdę nie będzie tutaj łatwo, ale wierzymy,że dziś wygramy
11' Uderzenie z 5 metra Kielsia, ale zbyt lekkie i piłkę łapie Zieliński
13' Centra Azikiewicza i wiślacy wywalczają rzut rożny...
 Pewnie głową obrona z Krakowa, ale aut dla Wisły
14' Faulowany Cheba będzie rzut wolny dla Wisły. Bez kartki dla Jurkowskiego
15' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL KRYSTIAN PUTON!!!!! 2:0. BRAWO CRIS!!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Kapitalne otwarcie dla Wisły. Tym razem z rzutu wolnego uderzał Puton, piłkę miał w rękach Leszczyński, ale futbolówka wypadła z rąk bramkarza Hutnika i wturlała się do siatki!!! BRAWO WISŁA!!! BRAWO CRIS!!!
21' Wiech uprzedza Świątka i tylko róg dla Hutnika
23' Jacak z dystansu, ale Zieliński zbija piłkę na rzut rożny
 Centra z rzutu rożnego niepewnie wiślacy i kolejny corner dla Hutnika
26' Za mocne podanie do Marcinkowskiego. Od autu wiślacy
28' Kieliś do do Zawadzkiego, ale szybszy Zieliński, który przecina to podanie i łapie piłkę
29' Centrostrzał Zięby mija bramkę Wisły.
30' Ależ okazja dla Wisły kapitalne przyjęcie Klichowicza, który wpadł w pole karne Hutnika, ale uderzył nad bramka Leszczyńskiego
 Chwila przerwy na uzupełnienie płynów. Jest duszno w Puławach
33' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL DAMIAN KOŁTAŃSKI 3:0!!!!! BRAWO DAMIAN!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Kapitalna kontra Wisły piłka trafia na prawą stronę do Mateusza Klichowicza, który dostrzega wbiegającego w pole karne Hutnika Damiana Kołtańskiego, który z kilku metrów pokonuje bramkarza z Krakowa!!
 Zrywa się wiatr nad Puławami
37'  Przywara za Azikiewicza
38' Klichowicz ale tylko rzut rożny....
 Zamieszanie pod bramką krakowian ale ostatecznie wybita piłka i gramy dalej
 Mocno wieje, wiatr przewraca reklamy na stadionie
41' Uderzenie Klichowiacza nogą broni Leszczyński!!!
42' Niespokojna pogoda w Puławach. Oby nie było tutaj niczego groźnego. Kibice w klatce w ciszy oglądają ten mecz
44'  Andrzejewski za taktyczny faul
45' Puton do Retlewskiego ten uprzedzony i tylko róg....
45' +2
 Minęli się wszyscy z piłką po centrze Putona i od bramki grę wznowi Leszczyński
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo dobre 45 minut Wisły. Wiślacy, są dziś o klasę lepsi od rywali z Krakowa co udokumentowali trzema golami. Dla wiślaków ważne jest to, żeby utrzymać jednak koncentrację do samego końca spotkania i po końcowym gwizdku arbitra cieszyć się z cennej wygranej.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Są już wiślacy na placu gry!!!!
 W Wiśle będzie zmiana. Do gry przygotowany Agwan Papkijan.
46'  Papkijan za Kaczmarka
46'  Nowakowski za Jurkowskiego
47' Zieliński uprzedza Zawadzkiego
48' Nie sięgnął piłki Retlewski pewnie łapie ją Leszczyński
50' Uderza Kołtański ale tylko rzut rożny...
 Grupa młodzieży próbuje dopingować WISŁĘ. Głośny doping WISŁA WISŁA
51' Uderzenie Kielisia, ale pewnie broni je Zieliński
52'  Zięba
 Chwila drzemki przy rzucie rożnym i Zięba uprzedza wszystkich i głową pakuje piłkę do siatki
56' Uwierzyli w siebie gracze Hutnika. Wiślacy cofnięci do obrony
57'  Iwanicki za brutalny faul na Kołtańskim
59' Nabity Zięba i tylko aut dla Wisły
60' Wrzutka Kołtańskiego, ale pewnie Leszczyński
62' Upadł Świątek, ale tam nawet kontaktu z Putonem nie było. Sędzia pokazuje faul ....
63' Słaba postawa debiutującego w eWinner 2 lidze Mateusza Pieszczeloka. Faulowany Klichowicz arbiter pokazuje gramy dalej
66' Z dystansu Papikyan, ale nad bramką Leszczyńskiego
67' Kapitalna okazja sam na sam z Leszczyńskim Retlewski, ale niestety broni to bramkarz Hutnika!!!!!
 Do gry gotowi w Wiśle Dominik Banach oraz Przemysław Skałecki
69'  Banach za Kołtańskiego
Skałecki za Klichowicza
70' Z dystansu Jacak ale zbija to na bok Zieliński
73' Głową Kieliś, minimalnie niecelnie.
73' Żaden z wiślaków nie sięga centry Cheby. Od bramki Leszczyński
75'  Królikowski za Zawadzkiego
Lelek za Marcinkowski
Serafin za Kielisia
80' Do gry gotowy Ednilson Furtado
81'  Edmilson Furtado za Retlewskiego
82' Uprzedzony Ednilson przez Leszczyńskiego
84'  Luberda za Ziębę
85' Strzelał Edi, na raty broni to Leszczyński.
86'  Lelek za uderzenie łokciem Cheby
88' Uderzenie Putona mija bramkę Hutnika
90' Ednislon wywalcza rzut rożny!!!!
90' +4
90+1' Z dystansu Przywara ale nad bramką Leszczyńskiego
90+2' Światek na spalonym
90+3' Za mocne zagranie wiślaków pada łupem Leszczyńskiego
90+4' Banach dogrywa do Ednilsona, ale ten nie trafia w piłkę!!!!
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!
 Kończy się to spotkanie zasłużoną wygraną Wisły. Ekipa Dumy Powiśla w pierwszej połowie zdominowała zespół gości pewnie strzelając 3 gole. W drugiej części gra się wyrównała, goście zdobyli nawet gola, ale ostatecznie cenne 3 oczka zostają w Puławach!!!