Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Wisła Puławy -

1:2

Strzałkowski 89 - Pożak 40, 50
Arbiter: Łukasz Sobiło ( Legnica)

Bigajski, Drwęcki, Kamiński, Sosnowski, Grzmitrzuk, Enow, Świderski, Ziąbski, Makowski, Zawiska, Melon Penkowec, Kursa, Skórnicki, Kozieł, Budzyński, Pożak, Orzędowski, Maksymiuk, M. Nowak, Wiącek, K.Nowak

25 sierpnia Wisła rozegra wyjazdowe spotkanie w Nowym Dworze Mazowieckim z miejscowym Świtem. Planujemy relację z tego spotkania 25 sierpnia w sobotę o 16:45.
 16.15. Piotrek i Adqs witają z Nowego Dworu.
 Za ponad 40 minut Wisła rozegra spotkanie ze Świtem. Mamy już składy. Są zaskoczenia.
 W wyjściowym składzie Wisły, Mateusz Kozieł, Arkadiusz Maksymiuk. Na ławce zostali Przybyslki, Misztal, Kwiatowski, Charzewski, Wójtowicz, Martuś.
 Poza kadrą meczową Marcin Popławski, któy jest dziś masażystą ekipy, Tomasz Bednaruk, który jest kierownikiem zespołu.
 Trwa rozgrzewka.
 Pogoda sprzyja grze. Jest słonecznie, około 23 stopni.
 Na trybunie oprócz nas spiker i 4 innych dziennikarzy, tłok na "prasówce".
 W składzie brak także Mateusza Gawrysiaka. Kapitanem Wisły Konrad Nowak
 W Krakowie Garbarnia przegrywa z Unią Tarnów 2:1. Tam grają od 16:00
 Jak na razie spotkanie zdecydowało oglądać się 6 kibiców.
 Pojawili się kibice Świtu, wieszają flagę Młodociani Fanatycy. Klatka póki co pusta.
 Trener Magnuszewski przechodzi się majestatycznym krokiem po murawie.
 Póki co na stadionie Świtu około 50 kibiców. Ale ponoć są kibice pod kasami.
 Obie ekipy już w szatniach. Za około 5 minut początek meczu. Pierwszą połowę relacjonuje dla Was Piotrek.
 Pod klatką gości kilka wozów policji.
 Około 100 osób na stadionie.
 Pod klatką grupa około 50 kibiców Wisły. Będą mieli wiślacy wsparcie.
 Obie drużyny wychodzą na plac gry. Wisła na czerwono, Świt na zielono.
1'  Zaczyna Świt.
1' Melon w szarży na bramkę Wisły uderza Ziąbski, ale obok bramki Penkowca.
3' Obie drużyny bardzo spokojnie. Gra toczy się w środku pola.
4' Pożak wywalcza aut dla Wisły.
5' Na spalonym Makowski
 Obok przejeżdża pociąg SKM.
6' Melon uprzedza K. Nowaka
7' Wrzutka Kozieła pole karne, radzą sobie obrońcy Świtu.
8' Kursa uprzedza napastnika gospodarzy i Świt od rzutu rożnego.
11' Bardzo spokojny przebieg meczu. Kibiców Wisły w klatce brak.
12' Sosnowski uprzedzony przez Budzyńskiego. Róg dla Świtu
15' Bardzo spokojnie na boisku i trybunach. Dużo niedokładności i walki w tym meczu
15' Uderza z dystansu Maksymiuk. Za lekko piłka w rękach Bigajskiego.
16' Błąd Kursy, który nie trafia w piłkę uderza Zawiska na szczęście broni Penkowec.
19' Wiącek faulowany w środku pola. Wiślacy od wolnego
21' Marek Nowak w szarży na bramkę Świtu niestety akcja kończy się na jednym z graczy gospodarzy.
23' Wiącek łokciem trafia Sosnowskiego. Przerwa w grze.
22' Budzyński przerywa akcję Świtu.
25'  Kozieł za faul.
25' Do klatki zbliżają się kibice Wisły. Brawo!!!!!!
27' Uderza z dystansu Wiącek. Niecelnie
30' K. Nowak uprzedzony przez Bigajskiego. Szkoda.
31' Faulowany Budzyński.
 Długo trwa procedura wejścia na stadion kibiców Wisły.
33' Póki co dwa strzały w bramkę po jednym dla obu ekip.
34' Wiślacy od wolnego. K Nowak
 W mur K.Nowak i wiślacy od rzutu rożnego.
36' Uderza głową Wiącek. Nad bramką.
 Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza WISŁA gra
38' Budzyński fauluje jednego z graczy Świtu. Rzut wolny dla gospodarzy.
  Marek Nowak za faul.
40'  GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL DAWID POŻAK !!!!!! 0:1
 Dobra kontra wiślaków Konrad Nowak przed polem karnym podaje do Pożaka a ten płaskim strzałem w długi róg pokonuje Bigajskiego
41' Ależ akcja Wisły. Pożak do Wiacka ten uderza Bigajski na róg.
43' Orzędowski zatrzymuje faulem Enowa
43' Makowski centruje prosto w ręce Penkowca
 Słyszymy już doping dla Wisły.
45' Budzyński do Maksymiuka ten uderza ale nieczysto i piłka obok bramki Bigajskiego
  +1
45+1' Ostatnie sekundy I połowy.
  Koniec I połowy
 Zasłużone prowadzenie puławskiej Wisły po bramce Pożaka. Wiślacy stworzyli kilka sytuacji bramkowych są skuteczniejsi od graczy Świtu.
 My wracamy za kilka chwil
 Hitem prasówki są pierogi z mięsem.
 Kibice Wisły gdzieś poszli. Nie wiemy gdzie.
 Piłkarze Wisły już na placu gry
46'  Misztal za Kozieła
 Tak okołomeczowo. Nasi kibice opuścili stadion, ponieważ nie umożliwiono im wejścia na drugą połowę za darmo. Dodatkowo, dziennikarze w Nowym Dworze mają dobre warunki, a oprócz tego, jest dla nich catering. Czas więc zjeść pierogi, oprócz tego wedliny, sałatki i herbata, co się chwali. Piotrek wraca do relacji meczowej.
48' Skórncki uprzedza Ziąbskiego.
49' Ależ akcja dla Świtu. Wrzuta w pole karne bilard w polu karnym Wisły, piłkę z linii bramkowej wybija Budzyński. Uff
50'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL DAWID POŻAK!!!!!!! 0:2
 Prawą stroną Pożak, chyba miałobyć dośrodkowanie wyszedł strzał i piłka wpada za kołnierz Bigajskiego. Brawo Wisła
 Resovia Rzeszów prowadzi z Radomiakiem 3:0. Ten wynik daje lidera WIŚLE!!!!!!!!
53' Faulowany M.Nowak przez Enowa.
54' Pożak od wolnego
 Głową uderza Skórnicki ale nad bramką Świtu
56' K.Nowak sam na sam z Bigajskim niestety prosto w nogi bramkarza Świtu.
57'  Grzelak za Gmitrzuka
59'  Strzałkowski za Ziąbskiego
61' Pożak podaje do K.Nowaka ale radzą sobie obrońcy gospodarzy.
61'  Za Melona wszedł Gajewski
62'  Nowisielski za Marka Nowaka
65' Uderza głową z 16 metrów K. Nowak. Prosto w ręce Bigajskiego.
68' Spokojna gra w środku pola wiślaków. Oby utrzymali ten wynik
 Z pod płotu jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Wisła gra.
69' I wiślacy wywalczyli rzut rożny
70' Uderza z dystansu Zawiska broni Penkowec dobitka Makowskiego głową ze spalonego
71'  Za Pożaka Charzewski
71' K. Nowak do Wiącka ale za mocno i piłkę łapie Bigajski.
72' Nowak i mamy rzut rożny
73' Znowu akcja Konrada i znowu broni Bigajski
74' Uderza z dystansu Orzędowski. Bigajski z trudem na róg.
75' Sosnowski od rzutu wolnego, wybija obrona Wisły.
79'  Drenowski za Zawiskę
81' Nowak faulowany przez Kamińskiego
 Misztal z wolnego trafia prawie w autokar Wisły
83' Kibice Wisły głośniejsi od gospodarzy.
85' Nie chcemy nic zapeszać, ale jak się tak skończy to Puławy miastem lidera!!! Samodzielnym liderem II ligi!!!!!
88' Z dystansu uderza Gajewski. Po nogach wiślaków i róg dla Świtu
89'  Strzałkowski
 Dobra centra z rogu i Strzałkowski głową na 1:2. Po co te nerwy panowie???
 Nowosielski uprzedza jednego z graczy Świtu.
90'  +3
90+1' Penkowec ratuje Wisłę. Drenowski w sytuacji sam na sam w nogi bramkarza Wisły. Uffffff!!!!!!!
90+2' Makowski z ostrego kata kilka metrów obok. Panie sędzio koniec!!!!!!!!!!
90+3' Panie sędzio kończymy już!!!!! Panie Turek!!!!!!!!!!!!
 Gra w środku pola. Wiślacy się bronią!!!!!!!!!!!!
90+4' Ile jeszcze?????. To już po czasie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!