Stalęga (k)82 - Rutkiewicz 29,41 Bartosiak 31(k). K.Puton 34, Drozdowicz 40(k), Kacprzycki 68, W.Puton 74
Arbiter: Mateusz Pizoń ( Lublin)

Rybarczyk- Wawer, Poleszak, S.Pyda I, Łubkowski, Stalęga, Tadewicz, Tkaczyk, Żyszkiewicz, Pikuła, S.Pyda II
Socha- Pigiel, Cyfert, Kiczuk, Kuban, Skałecki, Bartosiak, Zając, K.Puton, Drozdowicz, Rutkiewicz

Już w środę ekipa puławskiej Wisły rozpocznie swoją pucharową przygodę w Poniatowej meczem ze Stalą. Postaramy się przeprowadzić relację live z tego spotkania. Początek od 16:05. Zapraszamy
 15:45 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Poniatowej
 Mamy składy. Mocny skład Wisły
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Marcel Kąkol, Włodzimierz Puton, Łukasz Kacprzycki,Jakub Konc, Adrian Paluchowski,Borys Piotrowski
 Skoczna muzyka disco-pola w głośnikach. Oj bywaliśmy na stadionie w Poniatowej.
 Na ławce Stali zasiedli dziś Michał Tomczyk, Sebastian Węgorowski, Grzegorz Pyć, Krystian Sobkowicz, Grzegorz Góral, Karol Sujka, Rafał Kucharczyk
 Wiślacy na rozgrzewce. Same twarze z Puław.
 Atmosfera piknikowa. Niezłe boisko w Poniatowej
 Na meczu obecny oczywiście Mateusz Pielach. Brawo kapitanie
 Jesteś tą jedyną w głośniach.
 Kapitanem Wisły dziś Paweł Socha
 Obie ekipy już w szatniach.
 Kilka minut dzieli Nas od pierwszego gwizdka sędziego. W Poniatowej nie byli zbyt zdziwieni moją obecnością i prośbą o prąd.
 Jak podkreśla trener Mariusz Pawlak do ważny mecz przed wyjazdowym spotkaniem Wisły w Łagowie.
 Pojawiają się gracze Stali. Ekipa z Poniatowej białe koszulki niebieskie spodenki
 Wisła dzisiaj na czerwono
2' Centra K.Putona głową uderza Drozdowicz, ale piłka mija bramkę Stali
3' Centra Zająca ale łapie ją na raty bramkarz gospodarzy
4' Rzut rożny dla Wisły.
 Bardzo ładne uderzenie Drozdowicza, ale Rybarczyk jakoś na kolejny róg...
 Kolejna szansa dla wiślaków, wolejem Drozdowicz, ale piłka mija słupek bramki Stali
5' Uderza Bartosiak piłka po głowie rywala i kolejny corner...
6' Wrzutka Bartosiaka głową Kiczuk nad bramką
7' Niecelny strzał Pikuły
 Uderzenie krzyżakiem K.Putona, ale zbyt lekkie i łapie je Rybarczyk
10' Za mocne podanie do Zająca szybszy bramkarz gospodarzy.
11' Bartosiak uprzedzony i kolejny który to już rzut rożny
 Radzą sobie obrońcy Stali piłka trafia do Bartosiaka, który uderza piłka ociera się o rywala i róg...
13' I co? I kolejny rzut rożny. Przewaga Wisły
 Tym razem wyłapana centra przez Rybarczyka
14' Centra Zająca wyłapana przez Rybarczyka
15' Z dystansu Drozdowicz, ale kolejny raz dobrze Rybarczyk
17' Bartosiak za mocno do K.Putona szybszy Rybarczyk
18' Uderzenie Tkaczyka, ale pewnie w bramce Paweł Socha
19' I kolejny dziś rzut rożny dla Wisły
 Centra Bartosiaka głową Drozdowicz nad bramką. Oj brakuje skuteczności wiślakom
21' Aktywnie przy linii trener Mariusz Pawlak
23' Rzut wolny dla Stali. Kiczuk faulował Żyszkiewicza
 Stalęga w mur wiślaków
25' Drozdowicz do Bartosiaka, ale ten drugi na spalonym
28' Wiślacy w ataku, ale póki co bramek nie ma
29' GOOOOOOOOOOOOLLLLLL ANDRZEJ RUTKIEWICZ!!!!! BRAWO ANDRZEJ!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Dobra akcja lewą stroną Marcina Pigiela piłka trafia na 6 metr od bramki Rybarczyka a tam spokojnie piłkę do bramki posłał Andrzej Rutkiewicz
30' Rzut karny dla Wisły. Faulowany był Andrzej Rutkiewicz!!!
31' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL BARTŁOMIEJ BARTOSIAK!!!!! BRAWO BARTEK!!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Pewnie w lewy róg uderza Bartosiak i prowadzimy w Poniatowej 2:0
34' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL KRYSTIAN PUTON!!!!!!!! BRAWO KRYSTIAN!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 No i mamy 3:0. Dobre podanie do Krystiana Putona a ten z bliska pakuje piłkę do siatki. Brawo WISŁA
37' Oby to początek festiwalu bramek przy ulicy 11 Listopada. Wiślacy oczywiście dominują i to cieszy.
38' Drozdowicz głową ale obok bramki
39' Kolejny rzut karny dla Wisły. Faulowany był Tomasz Zając przez bramkarza Stali
40' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!!! BRAWO WISŁA!!!!. BRAWO EMIL!!!
 Pewne uderzenie Emila i prowadzimy już w Poniatowej 4:0
41' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL ANDRZEJ RUTKIEWICZ!!!! BRAWO ANDRZEJ.
 Bardzo dobre podanie Bartosiaka z prawej strony piłka trafia do Rutkiewicza, który pakuje piłkę do siatki.
42' Drozdowicz uderza, ale Rybarczyk pewnie łapie to uderzenie
 Mówią miejscowi, że tablica na stadionie Stali jest tylko do 9
44' Faulowany Tomasz Zając
45' +1
45+1' Uderzenie K.Putona ale piąstkuje Rybarczyk
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Zasłużone prowadzenie Wisły po 45 minutach. Ekipa gospodarzy trzymała się dobrze do 30 minucie potem poniatowianie pęki a wiślacy wykorzystali kilka okazji i mamy prowadzenie 5:0. Oby druga połowa nie była gorsza dla Dumy Powiśla
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
46' Sujka za Tadewicza
Kucharczyk za Łubkowskiego
46'  W.Puton za K.Putona
Piotrowski za Kiczuka
46'  Zaczyna Stal
47' Zatrzymany przez Skałeckiego Poleszak
48' Uderzenie Drozdowicza pewnie Rybarczyk
50' Żyszkiewicz na spalonym
52' Faulowany Kuban przez Poleszaka. Od wolnego Wisła
 Leży niestety wiślak...
 Wstał na szczęście Lukas. Gramy dalej
54' Z dystansu Bartosiak ale nad bramką Rybarczyka
55' Wiślacy spokojnie czekamy na kolejną bramkę
57' Poleszak ale bardzo niecelnie. Od bramki zacznie Paweł Socha
 W zaległym ligowym spotkaniu w Sieniawie Sokół prowadzi już 7:0 z Jutrzenką Giebułtów
 Będą kolejne zmiany w Wiśle
59'  Paluchowski za Drozdowicza
Konc za Rutkiewicza
Kacprzycki za Bartosiaka
Kąkol za Pigiela
 Sporo tych zmian w Wiśle. Temu służy ten mecz.
63' Rybarczyk uprzedza Paluchowskiego
64' Błąd obrony gospodarzy i wiślacy mają rzut rożny
65' Uderzenie Kąkola, ale piłka mija bramkę rywali
66' Węgorowski za Pydę II
67' W.Puton podaje ale szybszy Rybarczyk
68' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!!! BRAWO WISŁA!!! BRAWO MAŁY!!!!
 Solowa akcja Tomasza Zająca piłka po jego strzale trafia w słupek a formalności dopełnia Łukasz Kacprzycki
 Miejscowi wychodzą ze stadionu. Nie ma co oglądać stwierdził jeden z fanów
71' Zderzenie Stalęgi z Włodkiem Putonem.
72' Kolejny rzut karny dla Wisły. Faulował Rybarczyk Paluchowskiego
 Uderzył Paluchowski ale broni to Rybarczyk
73' Uderzenie Paluchowskiego ale broni to Rybarczyk!!!
74' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL WŁODZIMIERZ PUTON!!!!! BRAWO WISŁA!!! BRAWO WŁODEK
 Dobra wrzutka z prawej strony piłka trafia do Włodka Putona, który piętką pakuje piłkę do siatki
77'  Piotrowski
77'  Zając
78' Wpadł w pole karne Paluchowski ale przegrał rywalizację z Rybarczykiem
79' Zając wywalcza rzut rożny
80'  Pyć za Tkaczyka
 Uderzenie W.Putona, ale pewnie Rybarczyk
81' Rzut karny dla Stali. Skałecki faulował Poleszaka
82' Stalęga
 W prawy róg uderzył Stalęga Paweł Socha poszedł w lewy. Cieszą się miejscowi
84' Gospodarze oby dalej
85' Wrzutka W.Putona ale pewnie Rybarczyk
86' Zdaniem arbitra faulował w ataku Paluchowski
87' Wiślacy spokojnie może trzeba zakończyć ten mecz golem??
 Nie sięgnął piłki W.Puton po centrze Konca
90' Na spalonym Kąkol
90'  Koniec spotkania
 No nie udało się strzelić kolejnych bramek wiślakom, którzy kończą ten mecz pewnym zwycięstwem 7:1. Oczywiście możemy narzekać, bo można było wygrać zdecydowanie wyżej, ale liczy się wygrana i awans do kolejnej rundy