0:7

- Gawrysiak 4, Bandosz 17,Matyjaszek 32, Kępka 47, Giza 50, 68
Arbiter: Michał Rogowski (Zamość)

Witamy z Adamowa. Na stadionie prawie sami widzowie z Puław. Atmosfera dobra
 Wislacy dzis na niebiesko. Przed meczem w głosnikach slyszeliśmy hymn Ligi Mistrzów. Tak trzymać
 Trójka sędziowska już gotowa do wyprowadzenia graczy obu druzyn na boisko. Na meczu obecny jest między innymi prezes Andrzej Śliwa
 Sokół w koszulkach tak jak by byli Celtikiem.
 Obie drużyny przy hymnie Ligi Mistrzów wychodzą na plac gry.
1' Z główki próbóje Kępka, ale obok bramki.
3' Z wolnego dosrodkowuje Giza, ale wybijaja obrobncy
7'  Mateusz Gawrysiak z 30 metrów. Piłka po drodze odbija sie od obroncy i wpadła do siatki
10' Znowu w ataku wiślacy, ale obokk bramki
11' G
11' Faulowany Mokiejewski, ale sedzia puszcza gre
12' Bandi wywalcza, rzut rożny. Wislacy caly czas przewazaja
Kępka
13' Na boisku lezy, jeden z graczy Sokoła. Przerwa w grze
15' Strzela Kępka, ale za wysoko. Na meczu okolo 200 osób
16' Sokoł pierwszy raz atakuje bramke Wisly, ale faul na Ziębie
 Matyjaszek lewą stroną, ale piolka wychodzi na aut bramkowy
17'  Bandosz. Błąd bramkarza gości, a Kępka przeskoczyl nad pilką myląc bramkarza.
18' Z główki próbóje Kepka, ale bramkarz na rzut rozny
20' Strzela Mokiejewwski, ale bramakarz pewnie broni
21' Pozdrawiamy Hinia i innych kibiców z Puław
24' Centra Matyjaszka, ale bramke łapie bramkarz Sokoła.
25' Henio za wysoko podnosi nogę w walce o pilke i rzut wolny dla gospodarzy.
26'  Dla gracza Sokola za okrzyki
28' Faulowany Giza i mamy rzut wolny
29' Strzalał Giza, ale w srodek bramki i pewnie broni braamkarz gospodarzy
30' Przy strzale faulował Kepka i od bramki zaczyna Sokół
31' Znowu na placu gry lezy gracz Sokola i znowu przerwa
32'  Matyjaszek i mamy 3:0 Ładna akcja Wisły u Dawid stzela pierwszego gola dla Wisly w lidze
35' Kolejne dwie akcje Wisly, ale tym razem obronna reką wychodzi bramkarz Sokola
36' W polu karny faulowany Giza, ale sedzia twierdzi ze faulu nie bylo. Dziwne
37' Wislacy spokojnie od swojej bramki. Wislacy panuja nad meczem
39' Mokiejwski do Bandosza, ale nasz pomocnik straci pilke
42' Pierwszy atak Sokola, ale spokojnie nasi obroncy
44' Dobra pilka do Matyjaszka, ale nasz pomocnik nie zdolał opanować piłki
 Na spalonym Giza
45'  Zimno ale dobra gra Wisly. Wracamy za 15 minut
47'  Kępka głową! . Czwarta bramka Wisły
50'  Łukasz Giza strzela piąta bramkę dla Wisły- płaskim strzałem pokonuje z bliskiej odległości bramkarza Sokoła. Dominacja Wisły.
58\'' Wisła nie daje pograć gospodarzom. Ile bramek jesze padnie? Piłkarze gospodarzy mają pretensje nie wiadomo o co i do kogo.
60\' ' Boczna siatka. Uffff.........było blisko.... Piłkarze z Adamowa mogli strzelić bramkę.
61' Wolny dla Wisly.
62' Glowa strzela Giza, ale sedzia pokazuje spalonego
64' Próbowali gospodarze, ale ich płaski strzał mija bramkę Kusmierza
65' Była szansa na kolejnego gola dla Wislhy ake arbiter Rogowski dopatrzyl sie faulu na bramkarzu
66' W międzyczasie zmiana w Wisle. Za Bandosza wchdzi Abramczyk
68'  Giza. Z lewej strony podaje Matyjaszek a Giza strzela druga bramke
70' Robi sie nerwowo. Czerwona kartka dla jednego gracza Sokola
70'  Dryk za Gize a pozniej piękny strzał Mokiejewskiego w poprzeczke
71' Wislacy spokojnie kontroluja mecz i osczędzają sile na mecz z Polesiem Kock
72' Kolejna ładna akcja Wisly, tym razem w wykonaniu Mokiejewskiego i Dryka
75' Próbował dośrodkowywać Dryk, ale prosto w ręce bramkarza. Przed obiektem pojawiła się policja
76' Z dystansu próbował Gawrysiak, ale niecelnie.
75'  Z boiska schodzą Chmielnicki i Gawrysiak a na ich miejsce pijawiają sie Olszak i Chwiszczuk
78' Na trybunach słychać pomruki niezadowolenia kibiców Sokola. Z taka gra do okegówki
79' Wrzawa na stadionie, bo jeden z graczy Sokola strzela w boczną siatke bramki Wisły.
80' Rzut karny dla Wisly. Faulowany Kępka
80' Do pilki podchodzi Mróz, ale jego uderzenie w ładnym stylu broni bramkarz Sokola
83' Z główki po dograniu Matyjaszka strzela Kępka ale niecelnie
86' Mecz powoli zliza sie do konca. Olszak na spalonym
87' Próbowal Chwiszczuk, ale znowu za wysoko
88' Obie ekipy czekają na koncowy gwizdek.
89' Na koniec meczu obudzili sie kibice Sokoła, któzrzy niesmialo krzyczeli Sokól
90' Akcja Sokola, ale jeden z graczy Sokola na spalonym
 Jeszcze rzut wolny dla Wisly.
92' Kepka ładnym strzalem od poprzeczki
 Przed koncem mogły jeszcze pasc 2 bramki dla Wisly. Jednak Kepka uderzyl w slupek a kolejna dobitke obronil bramkarz Sokola
  Sędzia Rogowski konczy ten mecz.Dobry mecz Wisly i zasluzona wygrana Dumy Powiśla
 Dziękujemy za ywagę z zimnego Adamowa zegna Piotrek.