2:0

Panufnik 26, Wojczuk 51 -
Arbiter: Jakub Pieron ( Kielce)

Stężała- Szymala, Kursa, Ciborowski, Wojczuk, Kalita, Ilczuk, Rycaj, Korolczuk, Kiczuk, Panufnik Socha- Król, Pielach, Poznański, Sulkowski, Maksymiuk, Popiołek, Zmorzyński,Brzeski, Puton, Stanisławski

Już w sobotę 20 października puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie ligowe. Tym razem w Radzyniu Podlaskim z Orlętami. Początek naszej relacji od 14:45.
 14:38 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Radzyniu Podlaskim
 Przed nami bardzo ważny mecz z Orlętami Radzyń. Trwa rozgrzewka
 Mamy składy.
 Około 13 stopni ciepła, niebo zachmurzone
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Karol Barański, Ivan Litwniuk, Krystian Kusal,Dawid Chudyba, Krystian Żelisko
 Na ławce Orląt zasiedli dziś Robert Nowacki, Kacper Lipiński, Kacper Waniowski, Jakub Kaganek, Rafał Jaworski, Arkadiusz Kot, Yurij Perin
 Trwa rozgrzewka. Troszkę kibiców z Puław widzimy dziś
 Skoczna muzyka w głośnikach
 Obie ekipy już w szatniach. Paweł Domagała w głośnikach
 Za kilka minut zaczynamy. W meczach trwających od 14 Podhale Nowy Targ remisuje do przerwy z Sokołem Sieniawa 0:0 a Wólczanka Wólka Pełkińska prowadzi 2:1 z Hutnikiem Kraków
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip.
 Na ławce Orląt brakuje dziś Rafała Borysiuka. To chyba efekt jakiejś kary
 Wisła zagra dziś w pasiakach, Orlęta na czerwono
 Ciśnienie 1020 hPa.
 Obie ekipy już czekają na wyjście na plac gry
 Działacze Orląt narzekają, że miejscowi piłkarze nie grają w jakiś nowym zestawie swoich strojów
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!!!!!
 Przywitanie z kibicami i zaraz gramy
 Oby dziś udało się wygrać. Trzymajcie kciuki
1'  Zaczyna Wisła
2' Walczył Stanisławski i mamy rzut rożny. Może teraz???
 Za krótka centra Zmorzyńskiego i pewnie obrona Orląt
4' Z dystansu uderza Wojczuk, piłka ociera się o jednego z obrońców Wisły i róg dla Orląt
 Przekombinowali gospodarze. Od bramki Paweł Socha
6' Głupia strata w środku pola Rycaj do Wojczuka ten uderza i piłka obok bramki
 Wrzutka w pole karne Sulkowskiego obrońcy Orląt na róg
 Chwilę później po kolejnej centrze z rogu uderza głową Brzeski. Prosto w Stężałę
12' Uspokoiła się gra w Radzyniu
12' Kursa fauluje Stanisławskiego. Od wolnego Wisła
13' Wiślacy w ataku i Szymala na róg...
 Bronią się gospodarze
15' Strata piłki w środku pola przez Popiołka
18' Kontra Wisły Puton do Brzeskiego a ten uderza obok bramki.
19' Rzut wolny dla Wisły. Ciborowski fauluje Brzeskiego
 Centra Sulkowskiego głową uderza Poznański ale nad bramką Stężały
21' Uderzał Stanisławski ale piłka nad bramką Orląt. Lekka przewaga Wisły.
23' Faulowany Król przez Kalitę. Od wolnego Wisła
24'  Pielach
26' Panufnik
 Centra Szymali z rzutu wolnego Paweł Socha strąca piłkę pod nogi Panunfnika a ten pakuje z bliska piłkę do siatki
27' Ilczuk wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny. Wiślacy są jacyś przestraszeni
 Pada w Radzyniu
30' Popiołek do nikogo
31' Wpadł w pole karne Orląt Brzeski, ale nie zdołał oddać strzału bo został zablokowany
33' Zmorzyński centruje Szymala wybija piłkę na róg
 Centruje Sulkowski bronią się gospodarze, piłka trafia do Zmorzyńskiego ten uderza i piłka po nogach obrońców wychodzi na kolejny róg
 Piłka w siatce Orląt do siatki trafia Stanisławski, ale chwilę wcześniej za linią boczną z piłką wyszedł Zmorzyński
38' Ależ pech wiślaków. Kapitalne uderzenie Putona za linii pola karnego piłka odbiła się od poprzeczki i wychodzi w pole. Dobitka Stanisławskiego trafia w Stężałę
 Piłka odbiła się od wewnętrznej strony poprzeczki. Niestety z tego miejsca gdzie siedzimy nie wiemy czy przekroczyła linię bramkową.
40' Wiślacy w ataku
41' Stanisławski sam na sam ze Stężała i słupek.....
42'  Poznański
43' Wyszedł z piłką za boisko Król
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Kończy się pierwsza odsłona tego spotkania. Niestety mimo kilku okazji bramkowych w tym słupka i poprzeczki po 45 minutach przegrywamy w Radzyniu z Orlętami 1:0. Radzynianie mieli jedną okazję, którą wykorzystali.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 W głośnikach Zenek Martyniuk Przez Twe Oczy Zielone.
 Przez Twe oczy Twe oczy zielone niesie się po stadionie przy Warszawskiej
 Wychodzą wiślacy
 Będzie zmiana w Orlętach
 Wisła zacznie bez roszad
46'  Zaczynają Orlęta
46'  Kot za Korolczuka
47' Zmorzyński w ataku ręką. Od wolnego Orlęta
48' Rzut rożny dla gospodarzy
 Kontra Wisły Stanisławski trafia w Szymalę...
50' Zła centra Sulkowskiego. Od autu Orlęta
50' Tym razem z prawej strony centruje Ciborowski na szczęście do nikogo. Od bramki Paweł Socha
51'  Wojczuk
 Fatalny błąd Poznańskiego piłkę przejął Wojczuk, który wyszedł sam na sam z Sochą i skierował piłkę do siatki
52' Kocioł w polu karnym Orląt ale gospodarze oby dalej
53' Szarżuje Kalita ale Kali uderza obok bramki Sochy.
54' Zmorzyński i mamy róg. Będą dwie zmiany w Wiśle
 Z dystansu Zmorzyński i kolejny róg
 Król uderza i jeszcze raz rzut rożny
 Piłka według arbitra wyszła za pole gry
56'  Żelisko za Króla
Litwniuk za Popiołka
57' Zmorzyński w ataku i aut
58'  Brzeski za faul na Kocie
59' Wrzutka Żeliski głową Stanisławski ale napastnik Wisły na spalonym
62'  Kaganek za Panufnika
63' Zmorzyński centruje i kolejny raz rzut rożny
64' Stężała zza polem karnym uprzedza Stanisławskiego
 Co z tego, że Wisła ciśnie Orlęta?? Jak przegrywamy 2:0
66' Rzut rożny dla Orląt.
68' Żelisko do Brzeskiego z kilku metrów nad bramką.
69' Kolejna zmiana w Wiśle
70'  Mażysz za Stanisławskiego
71'  Waniowski zmienia Ilczuka
72' Za mocne podanie do Mażysza Stęzała pewnie łapie pilkę
72' Zmorzyński źle centruje.
76' Poznański kolejny raz trafia w poprzeczkę!!!!!
79' Zmorzyński wywalcza róg..
 Głową Pielach broni Stężała.
80' Mażysz faulem zatrzymuje Ciborowskiego
81' [zmiana. Chudyba za Brzeskiego
82'  Jaworski za Kalitę
83' Faulowany Maksymiuk
84' Strata Litwniuka.
85' Zatrzymany Zmorzyński w polu karnym
 Zmorzyński uderza i broni Stęzała
88' Rzut wolny dla Wisły
 Poznański fauluje w ataku
89'  Sulkowski
89'  Perin za Wojczuka
90' +5
90+1' Od autu Wisła
90+2' Zablokowany Żelisko
90+3' Wisła zamyka rywali.
 Obrona Orląt w aut
90+4' I centra Putona. Ale nie ma nic z tego
90+5' Źle to wygląda
90+6'  Koniec spotkania
 Przegrywamy z Orlętami Radzyń Podlaski 2:0. Wiślacy zagrali dziś słabo, ale i tak mieli kilka okazji bramkowych. Dwa razy puławianie obili poprzeczkę bramki Orląt a raz słupek