Kacprzycki 27,35(K), Drozdowicz 62 - Cybula 75
Arbiter: Wojciech Myć ( Włodawa)

Socha- Brągiel, Pielach, Wiech, Kuban, W.Puton, Ednilson Furtado, Kondracki, Kacprzycki, Zając, Drozdowicz
Wójcicki, Dyszy, Jagieła, Wolski, Woźniak, Skrzyński,Cygan, Imiołek, Zawierucha, Łokieć, Mażysz

Już we wtorek 21 marca puławska Wisła zmierzy się w półfinałowym spotkaniu Pucharu Polski na szczeblu LZPN-u ze Stalą Kraśnik. Początek naszej relacji od 15:15
 14:36 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami bój o finał Pucharu Polski. Rywalem Dumy Powiśla będzie zespół Stali Kraśnik. Ekipa gości już w Puławach
 Mamy już skład Wisły. Jako, że to rozgrywki Pucharu Polski mamy kilka zmian.
 Na ławce Wisły zasiedli Piotr Owczarzak, Błażej Cyfert, Dominik Cheba, Bartłomiej Bartosiak, Krystian Puton, Marcel Kąkol, Adrian Paluchowski
 Na ławce Stali zasiedli dziś Jakub Borusiński, Jakub Gajewski, Kamil Bartoś, Krystian Michalak, Dawid Chudyba, Kacper Wójtowicz, Adrian Cybula
 Wybiegają wiślacy na plac gry
 Z racji, że dzisiaj musimy poznać zwycięzcę meczu jeśli po 90 minutach wynik będzie remisowy czeka nas od razu konkurs rzutów karnych. Lubelski Związek Piłki Nożnej nie przewidział dogrywki
 29 minut do pierwszego gwizdka sędziego Mycia z Włodawy
 Około 9 stopni ciepła w Puławach nie ma słońca, ale nie pada. Dobra piłkarska pogoda w Puławach
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Schodzą kraśniczanie do szatni. Za chwilę uczynią to także wiślacy.
 Pod obiektem pojawią się policyjne radiowozy.
 Dwa zaparkowały przez bramą stadionu trzeci pojechał dalej...
 Wiślacy powoli schodzą do szatni. Kilka minut czeka nas od pierwszego gwizdka w tym ważnym spotkaniu
 Ostatnie uwagi szkoleniowców i gramy o finał Pucharu Polski. Przypominamy, że jeśli po 90 minutach na tablicy będzie remis od razu sędzia Myć z Włodawy zarządzi konkurs rzutów karnych.
 Wybiegli gracze Stali seledynowe koszulki czarne spodenki tak zaprezentuje się ekipa gości
 Są też wiślacy, którzy dzisiaj na czerwono.
 Zmiana stron i gramy. Zacznie Wisła
2' Dużo walki od początku spotkania.
3' To powinna być bramka dla Wisły. Kapitalne podanie Wiecha do Brągiela ten wpada w pole karne, ale Wójciki na róg...
 Po rzucie rożnym głową Pielach, ale pewnie bramkarz Stali
5' Kacprzycki do Drozdowicza, ale szybszy bramkarz gości.
7' Za mocne podanie Kacprzyckiego i ponownie piłka w rękach Wójcickiego
8' Włodek Puton do Drozdowicza i co? Za mocno i łapie piłkę bramkarz gości
9' Tym razem na lewej stronie walczył Kacprzycki i wywalczył rzut rożny
10' Mocna wrzutka Brągiela, ale piąstkuje to Wójciki
 Bardzo dobrze broni się zespół Stali dzisiaj.
12' Centra Zawieruchy, ale Cygan nie sięgnął piłki. Od bramki Paweł Socha
12' Kacprzycki ale do nikogo. Od bramki zaczną grę goście.
15' Zablokowany przez Jagiełę Zając. Od bramki goście
17' Ofiarnie zablokowany Kuban. Od autu Wisła
 Musimy docenić ofiarność kraśniczan, którzy bronią się tutaj dzielnie.
 Nawet na stadionie dwóch Panów policjantów. Obstawa spotkania zacna
20' Ależ parada Pawła Sochy po strzale Wolskiego. Kaplanie przeniósł na róg bramkarz Wisły piłkę
 Po rzucie rożnym też mały kocioł w polu karnym Wisły, ale kończy się na strachu dla puławian
23' Zablokowany Cygan przez Brągiela i kolejny corner dla gości
24' Wrzutka Kondrackiego, ale na raty łapie piłkę Wójciki
 Ależ Wójcicki ratuje swój zespół w sytuacji sam na sam lepszy od Drozdowicza!!!!
 Kuba crosowe zagranie do Pielacha ten uderza, ale niestety kapitan Wisły na spalonym
27' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!!! BRAWO MAŁY!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 W końcu padła ta kraśnicka twierdza obronna!!! Kapitalna dwójkowa akcja Bragiela z Kacprzyckim ten pierwszy wycofał na 12 metr do Małego a ten pewnym strzałem pokonuje bramkarza rywali. Brawo WISŁA
29' Centrostrzał Skrzyńskiego piąstkuje Socha
31' Skrzyński uprzedzony przez Kubana i aut dla gości
34' Rzut karny dla Wisły. Faulowany w polu karnym Kondracki!!!!!
35' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!!!!!!!! BRAWO MAŁY!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Pewnie w prawą stronę bramkarza uderzył Łukasz Kacprzycki i wiślacy prowadzą 2:0. Brawo WISŁA1!!!! BRAWO MAŁY
 Wściekły na swojego zawodnika po tym faulu trener Stali Marcin Wróbel
39' Bilard w polu karnym gości uderza Ednilson ale nad bramką Wójcickiego
42' Rzut rożny dla Wisły, ale zdaniem Pana Mycia przewinili w ataku wiślacy
43' Zając uderza, ale prosto w nogi obrońców Stali
45'  Koniec pierwszej połowy
 Pierwsza połowa za nami. Po 45 minutach gry wiślacy zasłużenie prowadzą ze Stalą Kraśnik 2:0. Goście długo skutecznie się bronili, ale ich twierdza padła w 27 minucie za sprawą Łukasza Kacprzyckiego. Ten sam gracz kilka minut później skutecznie wykorzystał jedenastkę i to wiślacy są bliżej finału Pucharu Polski
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. Na Hauke-Bosaka wracamy za kilka minut
 Intensywnie rozgrzewa się Błażej Cyfert.
 Wychodzą powoli gracze Stali.
 Zaraz za nimi wybiegli wiślacy
46'  Cyfert za Ednilsona
46'  Zaczyna Stal
47' Dobra akcja Zająca, ale nie zdołał oddać strzału Drozdowicz
48' Uderzenie Zająca, ale niecelne.
48' Tym razem centra Brągiela, ale znowu nie sięgnął piłki Drozdowicz
50' Imiołek ale wysoko nad bramką Pawła Sochy
52' Skrzyński mocno, ale prosto w środek bramki i pewnie Socha broni ten strzał
55' Nie śpieszy się ekipie gości
56' Jakiś uraz Lukasa Kubania. Oby nic groźnego bo już w niedzielę kolejny mecz o punkty z Chełmianką
 Wszystko OK gramy dalej
58' Jakieś kłopoty Wolskiego biegnie do niego sędzia Myć
 Z graczem Stali już OK, ale i tak biegnie rezerwowy gości do ławki. Chyba jakaś zmiana szykowana przez trenera Marcina Wróbla
 Do gry gotowy Kacper Wójtowicz w zespole Stali
 W Wiśle także będą zmiany. Do gry gotowi Dominik Cheba, Bartłomiej Bartosiak oraz Adrian Paluchowski
62' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!!!!!! BRAWO DROZD BRAWO WISŁA!!!!
62'  Wójtowicz za Zawieruchę
62'  Cheba za Kubana
Paluchowski za Drozdowicza
Bartosiak za Kacprzyckiego
 Musimy jednak wrócić do bramki, kapitalnie z prawej strony piłkę dograł Łukasz Kacprzycki Wójciki wypiąstkował ją wprost do Emila Drozdowicza, ale ten wpakował ją do siatki. BRAWO WISŁA!!!
 Będą zmiany w Stali zaprosił trener Wróbel wszystkich rezerwowych do ławki
68' Do gry gotowy także Krystian Puton.
70'  K.Puton za Kondrackiego
71'  Michalak za Mażysza
Bartoś za Jagiełę
Cybula za Cygana
Gajewski za Imiołka
75'  Cybula
 No i stało się pierwsza bramka stracona przez Wisłę wiosną stała się faktem. Dobra akcja Kamila Bartosia, który idealnie podał do Adriana Cybuli i goście trafiają na 3:1
78' Michalak z wolnego ale pewnie obrona Wisły
 Mobilizują się przyjezdni. Oni jeszcze mają ochotę sprawić niespodziankę
80' Brągiel do Paluchowskiego ale nie zdołał odwrócić się napastnik Wisły i oddać strzału
 Zakotłowało się na boisku po faulu na Krystianie Putonie
 Musiał rozdzielać piłkarzy sędzia Myć
83'  Pielach
Bartosiak
Dyszy
85' Niepotrzebne emocje próbuje wprowadzić sędzia Myć, który nie panuje nad wydarzeniami na boisku.
86' Faulowany kolejny wiślak. Oj Pan Myć już nie panuje nad tym to powinna być kaertka
87' W poprzeczkę Pielach, pod drodze piłka otarła się o gracza rywali i rzut rożny
88'  Zając za faul na Gajewskim
89' Na spalonym Zając
90'  Kąkol za Włodka Putona
90' Nie pokazał ile dłużej gramy sędzia Myć
90+1' Jeszcze faul Cyferta.
90+2' Zamieszanie pod bramką Wisły, ale piłka mija bramkę słupek bramki Pawła Sochy po strzale Wolskiego
90+3' Z dystansu Paluchowski ale nad bramką!!!!!
90+4'  Koniec spotkania
 Koniec spotkania i wiślacy mogą cieszyć się z awansu do finału rozgrywek. Nie był to łatwy mecz, ale ekipa Dumy Powiśla zasłużenie melduje się w finale. Z kim tam zagramy nie wiemy bo w drugiej parze nie ma rozstrzygnięcia
 Tak się bawi tak bawi WISEŁKA na środku. Kółeczko wiślaków.
 Brawo dla puławian, którzy zagrali dziś mądrze i mogą już myśleć o spotkaniu z Chełmianką.