Gusocenko 82 - Żubrowski 3, Prokić 88
Arbiter: Szymon Lizak ( Poznań)

Penkovets- Turzyniecki, Budzyński, Gusocenko, Duda, Głaz, K.Nowak, Kalita, Szczotka, Sedlewski, Olszak.
Kozioł- Zalepa, Bierzało, Sulewski, Marciniec, B.Nowak, Żubrowski, Prokić,Prejs, Liberacki, Sobczak

Już w sobotę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Puławach Duma Powiśla zmierzy się ze Stalą Mielec. Początek naszej relacji od 17:45.
 Na wiślackiej ławce zasiedli dziś Patryk Sobczak, Przemysław Kanarek, Dawid Pożak, Rafał Lisiecki, Szymon Wiejak i Jakub Sołdecki.
 Na ławce Stali zasiedli dziś Tomasz Libera, Mateusz Cholewiak,Przemysław Lech, Paweł Oziębło, Łukasz Żegleń i Krystian Getinger
 17:41 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Niebo zachmurzone, około 20 stopni ciepła. Trwa rozgrzewka
 Na trybunach pytania jak dziś będzie. Wierzymy,że Wisła wygra ze Stalą.
 Dziś Jarosław Niezgoda strzelił kolejne dwie bramki dla rezerw Legii. Nasz wychowanek ma na koncie 9 bramek w 3 meczach. Oby to zwiastun dobrego meczu dziś
 Wychodzi zza chmur słońce.
 Schodzą do szatni wiślacy. Mielczanie już w szatni
 Rozpoczyna się prezentacja Stali.
 Obie ekipy w szatniach słuchają ostatnich uwag trenerów.
 Klatka dla kibiców gości pusta to efekt kary dla Stali.
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła białe koszulki niebieskie spodenki, Stal czarne koszulki białe spodenki
 Za chwilę kółeczko wiślaków i głośne WISŁA!!!!!!
 Jeszcze wcześniej minuta ciszy ku czci Zygmunta Kukli związanego ze Stalą Mielec
 I głośne WISŁA nagrodzone przez kibiców brawami
 Z sektora Fanatyków tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!!!!
1'  Zaczyna Stal
2' Zakotłowało się pod bramką Wisły,ale ostatecznie obrońcy Wisły wyjaśniają sytuację
3'  Żubrowski
 Niestety kolejne zamieszanie pod bramką Dumy Powiśla uderzenie sprzed pola karnego Żubrowskiego i piłka po rykoszecie wpada do siatki
5' Fatalny początek spotkania dla Wisły
6' Szarża Bartosza Nowaka i uderzenie i Penkovets na róg
7' Obok mnie redaktor Józef Kufel z Radia Lublin
8'  Sedlewski
9' Kozioł poza polem karnym uprzedza Olszaka
10' Tym razem Olszak na spalonym
11' Z dystansu uderza Kalita. Nad bramką Kozioła
12' Nie ustaje doping dla wiślaków.
 Prokić uderza po gwizdku. Bez kartki. Dziwne
15' Na trybunach pozdrowienia dla zgód
16' Szarża Olszaka uderzenie i Kozioł na róg..
 Wszyscy wiślacy minęli się z piłką dograną przez Głaza.
18' Fanatycy pytają się kto dziś wygra.
Cała prosta głośno odpowiada, że WISŁA
20' Wiślacy od rzutu rożnego. Może teraz?
 Niecelnie głową Duda. Od bramki Kozioł
22' Stal zadowolona z prowadzenia ogranicza się do kontr i długich piłek granych na Prokicia
23' Szczotka wycofuje piłkę do Konrada Nowaka ten uderza, ale broni Kozioł
24' Leży na placu gry Żubrowski. Przerwa w grze
25' Żubrowski poza placem gry, Stal w 10.
26' Kalita wywalcza róg ,a gracz Stali wraca na boisko
27' Krótkie rozegranie cornera centruje piłkę Duda ale żaden z wiślaków jej nie sięga
28' Budzyński zatrzymuje centrę gości. Róg dla Stali
 Niezła centra z cornera, ale Zalepa zablokowany
29' Z dystansu uderza Sobczak, ale piłka w boczną siatkę.
31' Sulewski centruje i kolejny róg
 Uderza krzyżakiem Zalepa. Obok bramki
32' Mielczanie byle dalej od swojej bramki
33' Nie opanował piłki Turzyniecki. Od autu Stal
35' Faulowany Konrad Nowak. Od wolnego gospodarze
 Uderza Mateusz Olszak, piłka niestety leci nad bramką gości.
38' Uderza z woleja Sedlewski. Wysoko nad bramką Kozioła
39' Od wolnego Stal. Bartosz Nowak przy piłce
40'  Lech za Żubrowskiego
41' Lech uderza ale zbyt lekko i pewnie Penkovets
43' Sedlewski centruje i aut
44' Sprzed pola karnego uderza Konrad Nowak ale dobrze w bramce Stali Kozioł. Róg
45' +1
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 No cóż niby mecz jest wyrównany, ale to Stal prowadzi. Oby druga część gry była lepsza dla puławian
 Zapraszamy na kilka minut przerwy.
 W Częstochowie Raków Częstochowa po bramce straconej w ostatniej minucie spotkania zremisował 1:1. Niestety dla ekipy Gryfa ten wynik oznacza pożegnanie z II ligą.
 W Stalowej Woli Legionovia zwyciężyła Stal aż 5:0
 Wychodzą wiślacy!!!
 Organizatorzy nie zdecydowali się na zapalenie jupiterów.
47' Zderzenie Sobczaka i Kality. Przerwa w grze
 Już wszystko OK z zawodnikami Wiślacy oddają mielczanom piłkę.
48' Turzyniecki na róg
51' Prokić symuluje faul ale bez kartki
52' Sedlewski wrzuca piłkę w pole karne głową uderza Olszak kibice widzieli już piłkę w siatce ale broni Kozieł.
53'  Szczotka za faul na Zalepie
54' Kolejna wrzutka prawą stroną i pewnie obrona Stali. Mielczanie skupieni jedynie na obronie
 Leży kolejny gracz Stali. No dużo tych urazów w ekipie gości.
57'  Cholewiak za Presja
58' Do gry szykuje się Dawid Pożak
59'  Pożak za Sedlewskiego
60' Faulowany przed polem karnym Konrad Nowak. Rzut wolny z około 20 metrów od bramki Stali
60' Głaz uderza w poprzeczkę....
62' Zablokowana centra Pożaka
63' Z dystansu Sulewski. Bardzo niecelnie
65' Zakotłowało się pod bramka Kozioła, ale ostatecznie bramkarz Stali łapie piłkę
66' Marciniec brzydki zatrzymuje Olszaka. Od wolnego Wisła
  Marciniec
67'  Sołdecki za Kalitę
69' Uderza Konrad Nowak i znowu broni Kozieł. Bohater Stali
  Budzyński
 Spod stadionu jesteśmy zawsze tam kibiców Stali
69' Z rzutu wolnego uderza Bartosz Nowak Penkovets na róg
71' Sołdecki do Dudy ten uderza ale Kozioł broni!!!
72'  Getinger za Marcińca
 Przerwa w grze bo trener Białek mało nie wyskoczył na boisko nie zgadzając się z decyzją arbitra
 Ostrzeżony sztab szkoleniowy Stali
74'  Oziębło za Sobczaka
75' Brzydki faul na Pożaku. Od wolnego Wisła
76'  Słotwiński za Konrada Nowaka
 Uderza Słotwiński i kolejna kapitalna interwencja Marka Kozioła. Ależ postawa bramkarza Stali. Ratuje dziś Stal ten gracz
78'  Głaz
 Do gry gotowy Szymon Wiejak.
80'  Wiejak za Szczotkę
81' Duda strzela Kozioł na róg...
82' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL KLIMAS GUSOCENKO!!!! 1:1
 Ależ radość w Puławach!!!!! Jeszcze jeszcze jeden krzyczą kibice!!!!!!
 Próbowali wiślacy kilka razy, ale dogranie Dudy do Gusocenki w pole karne a ten głową pokonuje bramkarza. Brawo WISŁA!!!!!
85' Zupełnie przestała grać Stal.
88'  Prokić
 Nic nie grała Stal, ale kontra mielczan i Prokić pakuje piłkę do siatki.... Ależ pech...
89' Sołdecki traci piłkę. Ależ pech wiślaków. Naprawdę....
90' +4
90+1' Stal w hokejowym zamku.
 Z dystansu Turzyniecki nad bramką Kozioła
90+2' Strzelają wiślacy prosto w obrońców Stali
 Kontra Stali Prokić uderza broni Penkovets
90+2' Turzyniecki zablokowany
90+3' Duda nie opanował piłki. Od bramki Kozioł
90+4' Jeszcze rzut wolny dla Wisły
 W polu karnym Penkovets
90+5' Centra Głaza ale faul na graczu gości
90+5'  Koniec spotkania
 Futbol to gra błędów i gra bardzo niesprawiedliwa. Dziś Wisła niezasłużenie przegrała ze Stalą z przebiegu spotkania była ekipą lepszą.. Niestety bohaterem gości został Marek Kozioł i Adreja Prokić