¦wierczok 40, 88 -
Arbiter: Dominik Sulikowski ( Gdańsk)

Florek- Mańka, Pruchnik, Kowalski, Grzeszczyk, Boczek, ¦wierczok, Grzybek, Radzewicz, Tanżyna, M±czyński
Witan- Sedlewski, Poznański, Żemło, Litwniuk, Głaz, Maksymiuk, Popiołek, Pożak, Smetkała, Nowak

Już w czwartek 25 maja puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Na pocz±tek maratonu ekipa Dumy Powi¶la zagra w Tychach z GKS-em. Pocz±tek naszej relacji od 17:45.
 17:17 Piotrek wita ze Stadionu Miejskiego w Tychach
 Przed nami arcytrudne spotkanie z GKS-em.
 W Tychach około 20 stopni ciepła, słońce ale już ¶więc± jupitery.
 Nasi bramkarze już na rozgrzewce.
 Zaraz postaramy się o składy. Wisły już znamy ale GKS-u niestety nie
 Na rozgrzewce Wi¶lacy. Oczywi¶cie powitani moimi brawami. Niestety składów nigdzie nie maj±
 Miejscowe wifi pamięta nasz± ostatni± wizytę i od razu pojawił się internet.
 Na ławce Wisły zasiedli dzi¶ Nazar Penkovets, Adrian Cierpka, Fabian Hiszpański, Sylwester Patejuk, Adrian Dudkowski, Piotr Darmochwał, Konrad Szczotka
 Na ławce GKS-u zasiedli dzi¶ Marek Igaz, Mateusz Bukowiec, Remigiusz Szywacz, Nikolas Wróblewski, Dawid Błanik, Seweryn Gancarczyk, Eugen Zasavitchi
 Nie ma zbyt wielu kibiców. Ale pewnie to się zmieni. Do meczu jeszcze troszkę czasu.
 Nie powiedzieli¶my o murawie, która jest bardzo ładna. Widać, że ¶wieżo wymieniona.
 Arcytrudne spotkanie ale i bardzo ważne dla nas. Ale wierzymy, że za 90 minut będziemy mogli cieszyć się z wygranej. Tego chcemy pragniemy tak żeby wracało się lepiej. Bo Piotrek zaraz po meczu jedzie do domu i do Nowego S±cza udaje się prosto z domu.
 Wisła zagra dzi¶ w pasiakach, GKS na czarno
 Wiemy już dużo, ale nie wiemy jaki padnie dzi¶ wynik. Oby korzystny dla Wisły.
 Nam się marzy taki wynik jak 1 sierpnia 2015 roku, kiedy tu przy Edukacji 7 wygrali¶my 2:0. Bramki zdobywali Sebastian Głaz i Konrad Nowak. Obaj obecni na placu gry
 Zaczyna się prezentacja składów.
 Na meczu witamy żonę trenera Buczka.
 Zaraz na równej jak stół murawie tyskiego stadionu zamelduj± się oni. 22 graczy, którzy na pewno stworz± niepowtarzalne widowisko.
 Wychodz±!!!!!!!!!!!
 Muzyka z Euro 2012 w gło¶nikach!!!
 Wi¶lacy już w kółeczku!!!! I kto wygra mecz???? WISŁA!!!!!!!!!
 wo Steps From Hell to ten fragment muzyczny towarzyszył piłkarzom przy wyj¶ciu na plac gry
1'  Zaczyna Wisła
 I za mocne podanie do Pożaka. Od bramki Florek. Był będzie tyski GKS na trybunach
 Tyszanie tylko zwycięstwo ¶piewaj± fani miejscowych.
3' Tym razem M±czyński, ale za mocno i łapie piłkę Witan.
4' Kibice z młyna próbuj± zachęcić pozostałych do dopingu. Na razie bez efektu
6' Żemło głow± do Witana ale było to niebezpieczne bo blisko był napastnik GKS-u
 I już przy¶piewka o najlepszym piwie.
7' Radzewicz wrzuca piłkę Witan j± pewnie łapie.
8' Wpadł w pole karne Kowalski Żemło zatrzymuje rywala i róg dla GKS-u
 Chwilę póĽniej kontra Wisły, ale piłki w polu karnym nie sięga Smektała
11' Litwniuk i mamy rzut rożny
 Głaz centruje głow± obrońcy GKS-u i aut dla Wisły
12' Strata wi¶laków kontra tyszan uderza Grzeszczyk pewnie Witan w bramce
13' Maksymiuk próbował przelobować Florka, ale piłka nad bramk± gospodarzy
15' A teraz w ataku Wisły Jakub Poznański, który wpadł w pole karne GKS-u uderzył ale zbyt lekko i Florek łapie
 Od małego na całego tylko tyski GKS
17' Kto wygra mecz?? GKS GKS GKS krzycz± miejscowi. Mamy inne zdanie na ten temat. Prawda?
18' Nieporozumienie Głaza i Nowaka. Od bramki Florek
 I już piłka dla Wisły Florek w aut. Bez gwizdów i braw.
19' Wrzutka w pole karne GKS-u Poznański główkuje ale przy okazji taranuje Florka. Od wolnego GKS
20' Wpadł w pole karne GKS-u Nowak ale został zablokowany przy próbie strzału
21' Poszalał tam na prawej stronie Grzybek, ale zacentrował fatalnie. Od bramki Witan
 Piotr Darmochwał i Sylwester Patejuk na rozgrzewce
23' Kapitalne podanie M±czyńskiego do ¦wierczoka ten wpada w pole karne Wisły, ale jest na spalonym
24' Z dystansu Sedlewski obok bramki.
25' Wpadł w pole karne ¦wierczok ale pewnie Witan
27' Chwal± miejscowi, że Wisła to bardzo poukładana drużyna. Fajnie
28' Kolejny raz groĽnie ¦wierczok, który dostał piłkę od Pruchnika. Ale obok bramki
30' Kowalski wpada w pole karne i róg dla GKS-u
 W aut wi¶lacy
32' Ależ szansa Smektały. Wyszedł sam na sam ale uderzył nad bramk± Florka.
36' Głaz uderza ale obok bramki
39' Próchnik leży na boisku. Przerwa w grze
39' Ależ szansa Wisły. Pożak wrzuca do Nowaka ten uderza z 10 metra ale Florek fantastycznie broni!!!!!
40'  ¦wierczok
 Niewykorzystane sytuacje się mszcz±. Mieli wi¶lacy swoj± szansę bramkow±, ale jej nie wykorzystali kontra GKS-u wrzutka w pole karne Wisły do ¦wierczoka a ten ładnym uderzeniem z pierwszej piłki pakuje futbolówkę do siatki
42' Uderza Grzeszczyk Witan broni. Podcięła skrzydła wi¶lakom ta bramka. Szkoda ale cóż gramy dalej!!!
44' Smektała faulowany. Od wolnego Wisła
44' +1
45+1' Jeszcze faul na Litwniuku. Od wolnego Wisła.
45+1' Wrzutka Głaza pewnie wyłapana przez Florka
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 No cóż do przerwy przegrywamy w Tychach z GKS-em. Optyczn± przewagę mieli tyszanie, ale to wi¶lacy mogli obj±ć prowadzenie. Niestety ekipa Wisły swojej szansy nie wykorzystała a kontrę GKS-u ładnym strzałem wykończył ¦wierczok
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. Liczymy, że drugie 45 minut będzie dla Nas.
Zapraszamy na chwilę odpoczynku.
 Wybiegaj± wi¶lacy!!!!!
 Będzie zmiana w Wi¶le
 Do gry szykuje się Sylwester Patejuk
46'  Patejuk za Smektałę
46'  Zaczyna GKS
47' I już atak na bramkę Witana. Aktywny ¦wierczok, ale zbyt lekki i broni bramkarz Wisły
47' Patejuk na spalonym
48' Poznański z dystansu ale obok bramki Florka
49'  Głaz za faul na Tanżynie
 To czwarta kartka Głazika, którego w Nowym S±czu nie zobaczymy
52' Maksymiuk z rzutu wolnego do Patejuka ale ten uderza obok bramki
53' Walczył Nowak przy linii wydawało się, że piłka dla Wisły arbiter wskazuje inaczej
54' Radzewicz wywalcza róg dla GKS-u
 Radzewicz z cornera do Mański ten nad bramk±
55' Nie sięgn±ł piłki Pożak. Od bramki Florek.
Na rozgrzewce Konrad Szczotka, Piotr Darmochwał i Fabian Hiszpański
57' Patejuk do Nowaka i róg dla Wisły....
 Pewnie obrona GKS-u po centrze z cornera.
 Przerwa w grze. Uraz Pruchnika.
60'  Gancarczyk za Pruchnika
61' Znowu nie sięga piłki Pożak w polu karnym GKS-u
62'  Żemło
 To też czwarty kartonik Piotra Żemło....
64' Do gry gotowy Piotr Darmochwał
65'  Darmochwał za Pożaka
67' Popiołek chciał do Patejuka ale łapie piłkę szybszy Florek
68' Radzewicz centruje Żemło głow± na róg
69' GKS zadowolony z wyniku. Im się nie ¶pieszy.
70' Sedlewski w pole karne i aut
70' Nowak po podaniu Patejuka Florek na róg!!!!
 Kontra GKS-u Kowalski centruje ale nikt nie sięga tej piłki.
72' Głaz i kolejny róg dla Wisły....
 I znowu pewnie obrona GKS-u
73' ¦wierczok faulował w ataku Sedlewskiego
 Akcja Wisły i corner dla Dumy Powi¶la....
 I znowu pewnie obrona tyszan.
75' Brzydki faul Boczka.
76' Darmochwał do Patejuka ten zablokowany i kontra tyszan
 ¦wierczok do Radzewicza Sedlewski blokuje i tylko róg dla GKS-u
78' Sedlewski nie opanował piłki.
79' Gancarczyk fauluje Maksymiuka. Od wolnego Wisła
 Darmochwał za mocno do Patejuka
80' ¦wierczok z dystansu ale daleko obok bramki
80' 5523 widzów obserwuje ten mecz
 Do gry gotowy Remigiusz Szywacz
81'  Szywacz za Radzewicza
82'  Boczek za faul na Popiołku
 To trzeci faul Boczka i w końcu kartka
82' Centruje Patejuk Florek na róg...
 I kolejna szansa Wisły uderza Darmochwał ale niecelnie.
83' Do gry szykuje się Konrad Szczotka!!!!!
85'  Szczotka za Maksymiuka
86' Patejuk z wolnego ale pewnie Florek!! Dobra postawa bramkarza GKS-u dzi¶.
88'  ¦wierczok
 Zabójcza kontra GKS-u. Grzeszczyk wpadł w pole karne Wisły i idealnie obsłużył podaniem ¦wierczoka, który z bliska pakuje piłkę do siatki....
 Do gry gotowy Mateusz Bukowiec
89' Kotłuje się na boisku.
 Cały stadion dopinguje GKS. Kapitalna atmosfera przy Edukacji 7
89'  Bukowiec za Kowalskiego
90' +4
90+1' Faul jednego z wi¶laków. Od bramki zacznie Florek
90+2' Jeszcze w ataku Wisła.
 Żemło trafił pił± w rywala. Nie podnosi się gracz GKS-u. Przerwa w grze
90+3' Chóralne ¶piewy kibiców GKS-u.
90+3' Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cie w moim sercu na dobre i na złe WISŁA!!!!!
90+4'  Koniec spotkania
 No cóż tu powiedzieć? Niestety przegrywamy w Tychach i tracimy już 5 punktów do GKS-u. Niestety.
 Wi¶lacy nie byli dzi¶ gorsi, ale GKS miał dzi¶ w składzie Jakuba ¦wierczoka, który dwa razy trafił do siatki Wisły