1:1

Wojczuk 68 - Kapuściński 66
Arbiter: Jakub Pieron(Kielce)

Socha- Barański, Rogala, Kiczuk, Pigiel, , Skałecki, W.Puton,Zuber, Żelisko, Kacprzycki, Wojczuk. Zoch- Wiktor, Lenartowski, Świderski, Ropski, Duda, Sulkowski, Kapuściński, Kasperkiewicz, Kargulewicz, Głaz

Już w sobotę ekipa Dumy Powiśla zagra ze spadkowiczem z II ligi z Siarką Tarnobrzeg. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:17 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Idealna pogoda do gry. 28 stopni ciepła, słońce nad Puławami. Lato w pełni, mimo, ż e w kalendarzu mamy 24 sierpnia.
 Mamy już składy. Są zaskoczenia i to spore szczególnie w składzie Wisły.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Szymon Stanisławski, Michał Kobiałka, Konrad Szczotka, Michał Wolanin, Dawid Chudyba, Piotr Zmorzyński
 Na ławce Siarki zasiedli dziś Bartosz Kieliszek, Mateusz Janeczko, Oliwier Kowalik, Adrian Gębalski, Kacper Józefiak, Paweł Mróz, Luigi DaPollinio
 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę. Przywitani brawami.
 Obie ekipy już na rozgrzewce. W Siarce sporo ex-wiślaków. Bartosz Sulkowski, Sebastian Duda i oczywiście trener bramkarzy Kamil Beszczyński
 Powoli schodzą się kibice, ale chyba większość fanów jeszcze na hali gdzie od 15;30 trwa sparing piłkarzy ręcznych KS Azoty Puławy
 Ekipa z Tarnobrzegu jako jedna z nielicznych w tej lidze na ławce oprócz trenera posiada asystenta, masażystę kierownika drużyny. To nie jest normalne w III lidze
 Swoje show za mikrofonem rozpoczął już Paweł Nowosadzki, który przedstawia ciekawostki o rywalu. Przytacza też statystyki.
 Z jednym punktem z Biłgoraja wracają z Biłgoraja piłkarze rocznika 2006 Wisły. Młodzi puławianie zremisowali z miejscowym OSIR-em 1:1
 Na trybunach puławskiego stadionu Ivan Litwniuk. Witamy Wania
 Obie ekipy już w szatniach gdzie słuchają ostatnich uwag szkoleniowców.
 Ostatnie takty muzyki i gramy. Bardzo trudne i ważne spotkanie dla Wisły.
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła zagra dziś w pasiakach, Siarka żółte koszulki czarne spodenki
 Na trybunach widzimy także Mateusza Pielacha i Arkadiusza Maksymiuka
1' [gwizdek[ Zaczyna Wisła
 Od pierwszego gwizdka pojawił się doping Fanatyków.
3' Sporo walki w środku pola. Tego się spodziewaliśmy
4' Nieudana centra Kacprzyckiego. Od bramki Zoch
5' Na spalonym Zuber.
 Grać na całego i walczyć do upadłego na trybunach.
8' Ależ okazja dla Wisły. Po podaniu Karola Barańskiego wyszedł sam na sam z Zochem Kacprzycki, ale uderzył zbyt lekko i pewnie broni bramkarz Siarki
10' Goście zaczną od rzutu rożnego. W klatce jeden kibic Siarki
13'  W.Puton za ostre wejście w rywala
15' Bardzo dużo walki w środku pola.
17' Ropski sam na sam z Sochą broni to bramkarz Wisły a zmierzającą do bramki piłkę z linii bramkowej wybija Kiczuk. Rzut rożny dla Siarki
20' Kolejna głupia strata w środku pola centruje Ropski głową Lenartowski nad bramką Pawła Sochy
 Kolejna szansa Kacprzyckiego, ale nikt nie sięgnął jego centry
22' Od wolnego po zagraniu ręką Sulkowskiego Wisła
 Zakotłowało się pod bramka Zocha, ale łapie piłkę były bramkarz suwalskich Wigier
25' Naciskany Zoch wybija piłkę w aut
26' Dziwna decyzja arbitra ale cóż. Rzut wolny dla Siarki
 Zła wrzutka Sulkowskiego i pewnie obrona Wisly
27' Jakieś uwagi trenera Opalińskiego do pracy sędziego. Znając trenera Opalińskiego długo na ławce nie wytrzyma
 Na razie przerwa na uzupełnienie płynów.
30' Kiczuk fauluje rywala. Znowu wyskoczyła ławka Siarki z trenerem Opalińskim. Ostatnie ostrzeżenie dla byłego opiekuna Korony Rzeszów
 Kolejna wrzutka Sulkowskiego pewnie złapana przez Sochę
32'  Kasperkiewicz na wychodzącym na czystą pozycję Kacprzyckim
 Uderzył z tego rzutu wolnego Kiczuk, ale pewnie w bramce Siarki Zoch
33' Centra Kacprzyciego piąstkowanie Zocha
 Pod stadion zajechał autokar z kibicami Siarki
36' Hej Wisła gol na trybunach. Bardzo fajna atmosfera
37' Centra Wojczuka i mamy rzut rożny.... Może teraz??
 Głową Pigiel neicelnie
38' Wisła w ataku. Sulkowki w aut
40' Skałecki zatrzymuje rywala. Siarka od rzutu rożnego
 Zła centra Sulkowskiego i radzi sobie obrona Wisły
42' Dużo męskiej walki dziś w Puławach
43' Za mocne podanie Skałeckiego do Wojczuka
 Uderzenie Świderskiego ale nad bramką Pawła Sochy
45' Uderzenie Barańskiego niecelne
45' +3
45+1' Wisła w ataku ale centra Barańskiego wybita
45+2' Nie opanował piłki Wojczuk
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Dużo męskiej twardej walki. Widać, że obie ekipy nie chcą stracić tutaj bramki. Obie ekipy miały po jeden 100% sytuacji. Po 45 minutach remis, który nie krzywdzi żadnej z ekip
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. Do Puław wracamy za kilka minut
 Wybiegają wiślacy
 Są i gracze Siarki
 Nie widzimy żadnych zmian w obu zespołach
46'  Zaczyna Siarka
47' Na krzyk ekipa Siarki to działa na sędziego Pierona.Od wolnego goście
48' Leży jeden z graczy Siarki po starciu z Kacprzyckim.
 Obie grupy kibiców dopingują swoich graczy. Z kontuzjowanym zawodnikiem Siarki już wszystko OK
50' Pigiel w aut.
 Nie poddawaj się ukochana Ma Wisło puławska na trybunach
 Faulowany Zuber gwizdek sędziego Pierona milczy!!!!
51' Wpadł w pole karne Siarki Kacprzycki ale został zablokowany
 Słaba postawa arbitra Pierona z Kielc w Puławach
 Co robi sędzia Pieron??? Znowu faul wiślaka....
 Ropski w mur
55' Pigiel wywalcza rzut rożny....
 Wojczuk przy próbie uderzenie kopnął Sulkowskiego. Rzut wolny dla Siarki
56' Uderzenie Kacprzyckiego z 16 metra Zoch broni dobitka Małego leci nad poprzeczką!!!!
57' Zza pola karnego Zuber, ale nad bramką.
60'  Janeczko za Świderskiego
61' Walczą wiślacy, ale dobrze trzyma się tarnobrzeska obrona
62' Ekipa gości od rzutu rożnego
 Pewnie puławska obrona.
63' Żelisko zatrzymany. Nie zdołał nabić rywala młody zawodnik Dumy Powiśla
64' Kacprzycki nie sięgnął piłki po centrze Zubera. Aż jęknął z zawodu stadion w Puławach
 Do gry gotowy Szymon Stanisławski
66'  Kapuściński
67'  Gębalski za Lenartowskiego
 Niestety pechowo tracimy bramkę. Wrzutka z lewej strony i Kapuściński wpakował piłkę do siatki
 Wstrzymana zmiana Stanisławskiego
68' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL MACIEJ WOJCZUK!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO WOJU!!!!!1!!
 Ależ uderzenie Wojczuka. Napastnik Wisły otrzymał piłkę od Łukasza Kacprzyckiego uderzył z 12 metrów po długim rogu i mamy wyrównanie. Brawo WISŁA
72' Szalone minuty w Puławach. Ale trzeba przyznać, ze remis jak najbardziej zasłużony. Wisła jest dziś lepsza od Siarki
 Włodek Puton do Zocha
75'  Stanisławski za Wojczuka
 Do gry gotowy także Michał Kobiałka
77'  Kobiałka za Włodka Putona
78' Z dystansu Sulkowski. Od bramki Zoch
 Faulowany Stanisławski. Od wolnego Wisła
 Niestety radzą sobie przyjezdni wybijając piłkę po centrze Kacprzyckiego
 Próba Kiczuka głową niecelna
80' Tym razem uderzał Stanisławski i mamy róg...
 Nie sięgnął piłki po centrze Kacprzyckiego Rogala
82' Od autu Wisła
 Faulowany Barański. Od wolnego Duma Powiśla
 Mocno ale i niecelnie Kobiałka. Od bramki Zoch
83' Głową Duda, ale nad bramką Sochy
85' Kłocą się już piłkarze Siarki
86' Leży Kasperkiewicz. Gra na czas
87' Nie zdołał dojść do piłki Pigiel
88' Ależ była okazja dla Wisły. Uderzał Michał Kobiałka piłka minimalnie obok słupka bramki Zocha!!!!
90' +3
90+1'  Skałecki
  Skałecki. Fatalnie sędzia Pieron dziś
90+2' Nie mamy wyjścia. Musimy teraz się bronić
90+3' Do gry gotowy Piotr Zmorzyński
90+4' Jeszcze Siarka w ataku
 Panie sędzio!!! Ile jeszcze???
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać dzisiejszego spotkania. W drugich 45 minutach lepsze wrażenie sprawiali wiślacy, ale cóż udało się jedynie doprowadzić do remisu. Końcówkę spotkania wiślacy grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Przemysława Skałeckiego
 Idą zawodnicy Wisły podziękować za doping
 Mogli wygrać to spotkanie wiślacy, ale cóż kończymy go z jednym punktem. Za uwagę dziękuje Piotrek