3:1

Kita 25, Kieliba 78, Spławski 81 - Zulciak 66
Arbiter: Tomasz Białek ( Drezdenko)

Lis- Dejewski, Kielnica, Fiedosiewicz, Żmijewski, Szynka, Jasiński, Marciniak, Kita, Cierpka, Wypych Madejski - Żemło- Poznański, Sedlewski, Sulkowski, Szymankiewicz, Maksymiuk, Smektała, Zulciak, Meskhia, Hirsz.

Już w sobotę 21 października puławska Wisła rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem w Poznaniu z Wartą. Zapraszamy na relację live prosto ze stadionu przy ulicy Drogi Dębińskiej 12. Początek relacji od 14:45. Zapraszamy
 14:21 Piotrek wita ze stadionu Warty w Pozaniu
 Trwa rozgrzewka przed meczem puławskiej Wisły z miejscową Wartą.
 Trwa rozgrzewka. Mamy składy
 Około 15 stopni ciepła. Słońce. Wielkie dzięki dla miejscowego spikera, który użył nam prądu, bo na stanowiskach dla prasy w Poznaniu prądu niestety nie ma. Dzięki wielkie
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Krystian Żelisko, Dawid Pożak, Piotr Darmochwał, Sebastian Murawski, Krystian Kusal, Adrian Popiołek
 Na ławce Warty zasiedli dziś Tomasz Laskowski, Wojciech Onsorge, Michał Przybyła, Łukasz Spławki, Hubert Antkowiak, Adrian Chopcia, Bartosz Kalupa
 Tak więc mimo trudnych warunków nadajemy dla Was.
 Czekamy kibice powoli schodzą się na trybuny. Nie ma ich zbyt wielu ale stadion Warty to kameralny obiekt
 Schodzą wiślacy do szatni. Dziś zagramy chyba na czerwono.
 W głośnikach hity z lat 90. Całkiem przyjemnie się tego słucha.
 Takie Euro Dance. Obie ekipy już w szatni. Trzeba wcześniej zejść bo troszkę daleko jest z boiska do szatni.
 Juniorzy starsi Wisły pokonali dziś Orlęta Łuków 4:0. To tak na lepsze rozpoczęcie dnia.
 Uwaga uwaga znaleziono dowód rejestracyjny pojazdu. Ja swój mam.
 Ależ chcemy dziś tej wygranej. Jak nigdy kiedy!!!! Do boju WISŁO!!!!
 Zraszanie murawy przed meczem. Zaraz obie ekipy wyjdą i gramy
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!!!
 Wisła czerwone koszulki, niebieskie spodenki, czerwone getry, Warta białe koszulki, zielone spodenki i białe getry
 W głośnikach hymn Warty Poznań. Bardzo patetyczny. Kibice szale w górę.
 Kółeczko wiślaków i WISŁA!!!!!!!
2' Faulowany Kita. Od wolnego Warta
 Radzą sobie obrońcy Wisły.
3' W ataku gospodarze, ale za mocne podanie i od bramki zacznie Madejski.
4' Ira nie opanował piłki i strata piłki. Szkoda
5' Sedlewski zatrzymuje rywala. Od autu Wisła
7' Centra Wypcha Maksymiuk na róg
8' Pewnie obrona Wisły i kontra Wisły, ale Niklas Zulciak źle zagrywa i pewnie w bramce Warty Lis
10' Szynka podaje do Żmijewskiego ten nie sięga piłki.
 400 fanów na trybunach. Klatka pusta
11' Za mocne podanie do Sedlewskiego
12' Włączył się do ataku Wisły Jakub Poznański uderzył, ale zbyt lekko i pewnie w bramce Adrian Lis.
13' Kolejna okazja wiślaków uderzał Irakli Meskhia, ale zbyt lekko i kolejny raz pewnie Adrian Lis. Zieloni tylko zwycięstwo z ust około 20 fanów Warty
15' Ależ bilard w polu karnym Warty. Ale póki co piłka nie trafia do bramki. Wisła od kilku minut zamyka gospodarzy na ich połowie
15' Widać kto grał w poprzednim sezonie w I lidze. Wisła zdecydowanie lepsza
16' Uderzał Kielbia, ale pewnie w bramce Wisły Madejski
19' Sulkowski zatrzymany przez rywala
20' Powinno być 0:1. Irakli Meskhia zagrywa wzdłuż linii piątego metra futbolówka trafia do Jakuba Smektały, który trafia tylko w obrońcę Warty
 Przerwa w grze. Uraz zawodnika Warty. Dziwią się miejscowi, że Wisła prezentuje tu dobrą piłkę lepszą od lidera
21' Sedlewski centruje i aut...
22' Za mocna piłka do Smektały. Od bramki Lis.
24' Centra Iry i mamy róg... Może teraz??
 Uderzał głową Żemło, ale nad bramką.
25'  Kita
 Niestety wrzutka z rzutu wolnego Szynki piłka trafiła do Kity a ten głową pokonał Madejskiego.
27'  Żemło
28' Hirsz na spalonym
 Przerwa w grze. Leży kontuzjowany Piotr Żemło
 Żemło już wraca.
29'  Żmijewski za próbę wymuszenia rzutu karnego.
33' Cierpkę zatrzymuje Poznański
34' Wyrzut z autu Jasińskiego głową Kielbica niecelnie.
35' Zza pola karnego Meskhia, ale za lekko i pewnie Lis.
36'  Dejewski za brzydki faul na Szymankiewiczu.
36' Ira w mur i mamy róg..
37' Kita dostał łokciem ale nie zauważył tego sędzia.
40' Ostre wejście Poznańskiego w Kitę. Znowu leży napastnik Warty
 Chamy chamy krzyczą fani miejscowych.
42'  Poznański za to starcie z Kitą
43' Uderzał głowa Dejewski ale trafił w Sulkowskiego i tylko róg dla gospodarzy
44' Źle gospodarze z rożnego. Kita wraca z opatrunkiem na głowie
45'  Meskhia
  Meshkia. Ira coś powiedział sędziemu bo najpierw żółta kartka a chwilę później czerwona.
45' +3
 Irakli zwracał sędziemu uwagę co do faulu na wiślaku.
45+1' Hirsz ale pewnie w bramce Lis
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 No co my mamy powiedzieć? Pierwsze 20 minut należały do Wisły, ale to poznaniacy strzelili bramkę. Całą drugą połowę będziemy grali w osłabieniu, bo Irakli Meskhia otrzymał czerwoną kartkę
 Jest źle.... Ale wierzymy, że będzie lepiej.
 A w przerwie występ Warcianek grupy dziewczynek z przedszkola
 Jest nam smutno jest nam źle.
 Intensywnie rozgrzewa się Sebastian Murawski
 Wracają wiślacy.
46'  Murawski za Sedlewskiego
46'  Zaczyna Warta
47' Murawski zatrzymuje rywala i róg dla Warty
49' Centruje Fedosewicz Sulkowski głową na róg.
 Było groźnie ale poradzili sobie obrońcy Wisły
50' Nie opanował piłki Zulciak. Od bramki Lis
51' Kolejne podanie do Zulciaka ale szybszy Lis.
 Uderza Żmijewski, ale bardzo źle. Od autu Wisła
52' Hirsz nabija rywala i róg dla Wisły
53'  Sulkowski
 Dla Sulka oznacza to mecz pauzy.
55' Nie opanował piłki Zulciak.
56'  Chopcia za Żmijewskiego
57' Hirsz nabija rywala i róg....
 Aby dalej obrona Warty
59' Ależ mieliśmy szczęście. Uderzał Szynka broni Madejski piłka trafia do Kity, ale chorągiewka sędziego w górze. Spalony.
60' Czemu to nie wpadło??? Wybicie Lisa przed pole karne uderza Szymankiewicz, ale piłka minimalnie obok bramki....
63' Bardzo niecelnie uderza Cierpka. Od bramki Madejski
64' Szymankiewicz centruje prosto w ręce Lisa.
66' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL NIKLAS ZUCLIAK!!!!! BRAWO WISŁA BRAWO NIKI!!!!!!!!
 Uderzał Hirsz Lis odbił piłkę dopadł do niej Zulciak i wpakował do siatki. Gramy od nowa!!!
68' Faulowany Hirsz. Od wolnego Wisła. My wierzymy!! WISŁA WISLA WISŁA
 Szymankiewicz z wolnego ale pewnie Lis
69' Centra Smektały Hirsz mocno w Lisa. Od wolnego gospodarze
 Ale póki co przerwa w grze bo uraz bramkarza Warty
71'  Spławski za Fiedosiewicza
73' Marciniak ostro w Szymankiewicza
74' Hirsz na spalonym
 Gwiżdżą miejscowi.
75' Centruje Sulkowski głową Smektała za wysoko!!!!
 Śpieszy się wiślakom.Oni wierzą. My też!!!!!!!
78'  Kieliba
 Niestety piąstkowanie Madejskiego niezbyt pewne piłka trafia do Kielby, którą głową pakuje piłkę do siatki
79'  Przybyła za Szynkę
80'  Darmochwał za Smektałę
Pożak za Sulkowskiego
81'  Spławski
 Wszyscy wiślacy rzucili się do ataku co wykorzystali gospodarze. Podanie Kity i Spławski z bliska pakuje piłkę do siarki.
83' Lis uprzedza Darmochwała. Chwalą wiślaków miejscowi. No ale niestety za to punktów nie ma
85' Uderzał Zulciak nad bramką
86'  Kalupa za Cierpkę
  Żelisko za Szymankiewicza
90' +3
 No cóż dla Nas ten mecz już się skończył. Niestety
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety wiślacy przegrali to spotkanie. Pierwsza połowa należała do wiślaków, ale niestety gospodarze wykorzystali okazję i trafili. Druga połowa grana w osłabieniu wiślacy wyrównywali, ale niestety nie udało się utrzymać remisu i do Puław wracamy w smutnych nastrojach.