1:1

Graczyk 67 - Carlos Daniel 90+5
Arbiter: Robert Marciniak ( Kraków)

Otczenaszenko- Szymorek,Flaszka, Sołtysiński, Ryszka, Graczyk, Wroński, Klabnik, Miarka, Kunka, M.Gancarczyk Owczarzak- Kuban, Pielach, Cyfert, Wawszczyk, Puton, Kondracki, Carlos Daniel, Ednilson Furtado, Ruiz-Diaz

Już w sobotę ekipa Wisły rozpocznie rundę wiosenną w rozgrywkach eWinner 2 ligi. Tym razem puławianie zagrają w Bełchatowie z miejscowym GKS-em. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:11 Piotrek wita ze stadionu w Bełchatowie
 Miejscowi bardzo nerwowi, na stanowiskach dla prasy niestety nie ma pulpitów więc Piotrek czuje się jak w 3 lidze w Łagowie czy Wiązownicy
 Mamy prąd, oraz składy obu ekip.
 Pogoda typowo jesienna i angielska. Lekko mży deszcz około 10 stopni ciepła
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Piotr Lisowski, Łukasz Wiech, Emil Drozdowicz, Leonard Brykowski, Dominik Banach, Jakub Konc
 Rozpalają się jupitery nad obiektem w Bełchatowie
 Na ławce GKS-u zasiedli dziś Dawid Poghosyan, Mikołaj Gabor, Adam Dobosz, Mateusz Kempski, Damian Michalak, Kacper Sionkowski, ,Adrian Bielka
 Wybiegli na rozgrzewkę wiślacy
 Na trybunie prasowej chyba Edyta Bielak narzeczona bramkarza GKS-u i byłego gracza Wisły Leona Otenaczenki
 Mżawka w Bełchatowie obie ekipy już na rozgrzewce. Miejscowi bardzo przestrzegają wytycznych PZPN-u w sprawie stref. No nic to wytrzymamy abyśmy dzisiaj wrócili z 3 punktami do domu
 Wiślacy zagrają na szaro, gospodarze zielone koszulki białe spodenki
 18 minut do rozpoczęcia spotkania.
 1343 mecz seniorów GKS-u w lidze ogłosił spiker.
 Miejscowi powitali gorąco także dwóch wiślaków Kacpra Kondrackiego oraz Lukasa Kubana którzy reprezentowali kiedyś barwy zespołu z Bełchatowa
 Źle kojarzy nam się ten obiekt mamy nadzieję, że tym razem zmienimy to i wygramy. Kibicujcie mocno Wiśle
 Gorąco powitany też trener Mariusz Pawlak.
 Gospodarze już w szatni
 Do szatni zbiegają wiślacy. Do boju Dumo Powiśla!!!!
 Tradycja w Bełchatowie utrzymana przy prezentacji składu Wisły bardzo spokojna muzyka relaksacyjna a przy składzie gospodarzy ostry rock
 Tak samo było 19 maja 2018 oby to jedyne podobieństwo do tamtego spotkania
 Czekamy na pierwszy gwizdek arbitra. Pani Edyta opuściła trybuny.
 Obie ekipy w szatniach a na trybuny przybyli panowie policjanci
 Delegatem PZPN jest Pan Joachim Kosz
 Hymn GKS- Bełchatów przed meczem
 Mień się GIEKSO mień w zieleń, czerwień biel
 Wychodzą wiślacy!!!!!
 Jako słowo się rzekło Wisła na szaro!!!! Do boju!!!! Walka walka walka!!! WISEŁKA!!!!
 Wybiegają gracze GKS-u Bełchatów. Zielone koszulki, białe spodenki zawodników gospodarzy
1'  Zaczyna GKS
2' Zablokowany strzał Ednilsona
3' Za mocne podanie do Cheby. Od bramki bramkarz GKS-u
4' Uderzenie z około 20 metrów Cheby mija bramkę gospodarzy
 Jak podają miejscowi kilku graczy GKS-u przebywa na kwarantannie z powodu zakażeń koronawirusem
7' Za mocna centra Cheby. Od bramki GKS Bełchatów
8' Solowa akcja Graczyka Pielach na aut
 Zablokowana centra gospodarzy i pierwszy róg dla bełchatowian
 Uderza Klabnik, ale łapie piłkę Owczarzak
9' Za mocne podanie do Ednilsona, który nie opanował piłki w boisku. Od bramki gospodarze
10' Z dystansu Sołtysiński, ale piłka mija bramkę Owczarzaka
12' Cheba blokuje Wrońskiego i róg dla gospodarzy
 Zamieszanie pod bramką Wisły uderza Ryszka zbija to Owczarzak!!! Brawo Owca!!!!!
16' Dużo walki w Bełchatowie. Czeka nas ciężki mecz
17' Ednilson zablokowany i tylko róg...
17' Głową Cyfert, ale nad bramką!!
19' Wiślacy w ataku i mamy rzut rożny
 Za krótka centra Putona powtórka Carlosa Daniela za mocna. Od bramki GKS
21' Wroński fauluje Chebę. Od wolnego Wisła. Patrzymy na to z niepokojem za dużo tych urazów w zespole Dumy Powiśla
 Nie podnosi się Cheba z placu gry. Oj źle to wygląda....
 Opuszcza chwilowo plac gry Dominik. Gramy w osłabieniu
22' Wrócił Cheba.
24' Z dystansu lewą nogą Sołtysiński, ale piłka mija bramkę Owczarzaka
26' Ryszka faulem zatrzymuje Pielacha. Od rzutu wolnego na środku boiska Wisła
 Przestało padać w Bełchatowie, ale wieje
31' Dużo walki na stadionie w Bełchatowie
32' Centra Cheby niepewnie w bramce Leon ale żaden z wiślaków jej nie przeciął!!!
33' Flaszka ale pewnie Owczarzak łapie piłkę
34' Z dystansu Carlos Daniel ale piłka mija bramkę gospodarzy
35' Faulowany Kondracki. Od wolnego Wisła
36' Niezła centra Carlosa Daniela, ale żaden z wiślaków nie przeciął jej lotu i kończy się na strachu dla miejscowych
36' W odpowiedzi próby lobu Owczarzaka próbuje Ryszka ale nad bramką!!
37'  Wawszczyk za faul na Sołtysińskim
38' Centra Ryszki głową uderza Sołtysiński, ale pewnie Owczarzak
39' Tym razem próba Graczyka, ale niecelna
40' Strata w środku polu Kondrackiego kontra GKS-u uderza Wroński ale niecelnie
41' Niepotrzebny faul Carlosa na Sołtysińskim. Około 25 metrów od bramki Owczarzaka
 Gancarczyk wysoko nad bramką
43' Z dystansu Ruiz-Diaz, ale nad bramką gospodarzy
44' Graczyk fauluje Kondrackiego
45' Piękne wyjście Owczarzaka, który uprzedził Sołtysińskiego
45' +2
45+1' Zablokowany Ednilson piłka dla gospodarzy
45+2' Kuban w rękę rywala ale sędzia milczy!!!!
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania z GKS-em w Bełchatowie. To trudne spotkanie dla Dumy Powiśla, gdzie miejscami przewagę mają miejscowi, ale póki co mamy remis 0;0
 Oddajemy głos do studia a na stadion GKS-u wracamy za chwilę.
 Niestety znowu pada w Bełchatowie i jak pokazują prognozy padać będzie do 20
 Wybiegają wiślacy na plac gry
 Są też gracze GKS-u. Czekamy na arbitrów
 Będzie zmiana w Wiśle. Do gry gotowy Emil Drozdowicz
46'  Drozdowicz za Wawszczyka
46'  Zaczyna Wisła
47'  Wroński za faul na Kondrackim
 Nie ruszył zegar w Bełchatowie ale gramy
48' Szymorek zatrzynuje piłkę po podaniu Dylana Ruiza i róg...
 Mądrze wiślacy krótko centra Putona trafia do Drozdowicza, który przenosi piłkę nad bramką
 Ruszył w końcu zegar.
55' Uprzedzony Kondracki po centrze Ednilsona
56' Ruiz-Diaz do Ednilsona ten wpada w pole karne, ale strzela obok bramki gospodarzy
55' Zablokowany Ednilson. I kolejny corner dla Wisły
 Centra Carlosa Daniela ale piłkę łapie pewnie Leon
56' Przewrotką Sołtysiński, ale obok bramki Owczarzaka
58' Wroński zablokowany przez Chebę, tym razem rzut rożny dla GKS--u
59'  Szymorek za taktyczny faul na Ednilsonie
60' Niecelne podanie Ruiza-Diaza i kontra gospodarzy przerwana faulem Cyferta
61' Centra Drozdowicza pewnie wyłapana przez bramkarza gospodarzy
63' Zderzenie Wrońskiego z Pielachem. Obaj zawodnicy ucierpieli
 Wstał kapitan Wisły ale nadal leży Wroński
 Będzie zmiana. Wroński na plac gry nie wróci
 W Wiśle do gry przygotowani Łukasz Wiech oraz Dominik Banach
65'  Wiech za Ednilsona
Banach za Kondrackiego
66'  Gabor za Wrońskiego
 Niestety ręką zagrał przed polem karnym Carlos Daniel i gospodarze od wolnego...
67'  Graczyk
 Niestety dobra centra z rzutu wolnego a w polu karnym Graczyk głową pakuje piłkę do siatki. Walczyć WISŁA!!!!
 Łokciem uderzony Puton Nie widział tego sędzia!!!!
70' Krystian Puton trafia do siatki ale co?? spalony po podaniu Carlosa Daniela!!!!
73'  Miarka za faul na Putonie
 Wrzutka Putona ale nikt go nie sięga... i od bramki GKS
 Brzydkie zachowanie Flaszki, który przeszkadzał wiślakom w szybkim zaczęciu gry
75' Faulowany Ruiz-Diaz
76' Leży tym razem Banach...
 Gospodarze aby dalej. Chyba problemy z obojczykiem Banacha
 Będzie zmiana!!!. Do gry przygotowany Piotr Lisowski
79'  Lisowski za Banacha
 Zablokowany Cheba przez Graczyka
 Ręką zagrał jeden z graczy GKS-u!!!! Nie ma rzutu karnego!!!!!
 W odpowiedzi kontra GKS-u, ale kapitalnie ratuje nas Owczarzak!!!!
80' Kunka blokuje Carlosa Daniela i tylko róg.!!!!
 Centra Putona głową Drozdowicz obok bramki
81'  Kempski za Miarkę
82' Od autu Wisła
 Tym razem róg dla Wisły...
 Ależ szczęście gospdoarzy!!! Piąstkowanie Leona uderzenie Cheby ale łapie bramkarz GKS-u piłkę!!!
84' Gabor po centrze Ryszki ale niecelnie!!!
85' Pewnie bramkarz GKS-u po centrze Lisowskiego
86' Słaba postawa sędziego Marciniaka.
 Za mocne podanie do Cheby
88' Centra Kubana w rękach Leona
89' Zamieszanie na placu gry!!! Sołttysiński nie dał wznowić gry Cyfertowi!!!!
89'  Sołtysiński
Cyfert
90' Gabor uderza broni to Owczarzak Sołtysiński dobija w poprzeczkę!!!!
90' +6
90+1' Uderzenie Putona broni to Leon!!!
90+2' Centra Lisowskiego niedokładna
90+3'  Dobosz za Sołtysińskiego
90+4' Ruiz-Diaz faulem zatrzymuje Dobosza
90+5' Ogromne emocje. Niestety piłka dla GKS-u
 Gabor w nogi wiślaków i aut....
90+5' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL CARLOS DANIEL!!!!!!!!!!B BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO
 Kapitalne wykończenie Carlosa Daniela, który z bliska pakuje piłkę do siatki!!!! brawo WISŁA!!!!
90+6'  KONIEC SPOTKANIA
 Ależ emocje w końcówce spotkania w Bełchatowie!!! Wiślacy walczyli do końca i zasłużenie wyrównali stan meczu!!!!
 Gospodarze po strzelonej bramce tylko się bronili co zemściło się na nich. Mamy remis. Trzeba się na pewno z tego punktu cieszyć!!!!