Janowianka Janów Lubelski: Wisła Puławy -

2:1

Szczecki 50, Wojtan 68 - Kamola 19
Arbiter: Radosław Wąsik ( Lublin)

Drelich, Mierzwa, Duda,Sadowski, Chmiel, Patryk Sadowski,Kamiński,Budkowski, Szczecki,Jakiemczuk, Wojtan, Piecyk Chojak, Kowalski, Bednaruk, Mróz, Misztal, Chwisczuk, Orzędowski, Mokiejewski, Śliwiński, Gawidziel, Kamola, Dryk

27 kwietnia Wisła w Janowie Lubelskim rozegra półfinałowe spotkanie Pucharu Polski z Janowianką. Planujemy z tego spotkania relację live. Początek 16:45.
 16.30. Witamy wszystkich kibiców z Janowa Lubelskiego.
 Trwa rozgrzewka. W Wiśle nie zagrają dziś na pewno Kamil Beszczyński, Maciej Wójtowicz i Rafał Giziński, którzy siedzą obok mnie na trybunach
 Na trybunach niewielu widzów, w głośnikach Red Code Kanikuły
 Zapomniałem jeszcze o Rafale Kursie, który także dziś na trybunach z kibicami.
 Gramy dziś o finał okręgowego Pucharu Polski. Gramy jeden mecz, który musi wylonić zwycięsce. Jeśli nie zrobi tego 90 minut czeka nas dogrywka, ewentualnie karne. Oby tych dwóch ostatnich dziś nie było
 Na trybunach dominują twarze z Puław. Na cały obiekcie 20 osób. Skoczne rytmy z głośników.
 W wyjściowym składzie Wisły Łukasz Chojak, Adrian Gawidziel i Paweł Ślwiński.
 14 lat tyle kibice Janowianki czekali na awans do półfinału rozgrywek o Puchar Polski
 Dla wszystkich ciekawych trener Sawa w koszulce, bez swojego sweterka.
 Na trybunach witamy prezesa Kapciaka, Michała Świderskiego i Bartka Czecha.
 Janowianka na czarno, Wisła w pasiakach
 Zaczynamy
1' Długa piłka do Kamoli i piła w rękach bramkarza Janowianki
3' Na spalonym Piecyk i od wolnego Wisła. Spokojnie i cicho na stadionie w Janowie.
4' Na razie bez wielkich emocji na boisku. Zawodników rozleniwia piękne słońce nad Janowem
5' Pierwsza próba Wisły, Chwiszczuk i rzut rożny.
6' Tym razem piłka do Gawidziela, ale podanie zbyt mocne i od bramki gospodarze.
7' Ostre wejście Gawiedziela w nogi Piecyka. Kartka kartka krzyczą trybuny, ale sędzia upomniał gracza Wisły
9' Kolejna próba Wisły i kolejny rzut rożny.
10' Uderza Mróz, ale zbyt lekko i piłka w rękach bramkarza gospodarzy.
11' Faulowany Rafał Dryk. I rzut wolny dla Wisły
12' Uderza Misztal, ale powtórki z Sanoka nie było i piłka uderza w mur
12' Gawidziel w pole karne do Kamoli, ale piłka zbyt mocna i ląduje w rękach Drelicha.
16' Akcja gospodarzy, ale Wojtan na splonym
17' Akcja gospodarzy, ale zbyt mocne podanie i od autu Wisła
19'  GOOOLLLLL Mateusz Kamola
 Wrzutka w pole karne piłki przez Dryka, Drelich wybija piłkę wprost pod nogi Kamoli, który z 3 metrów wpycha ją do siatki gospodarzy. Brawo Kama
21' Przełamanie Mateusza po prawie półrocznej przerwie.
22' Dobre zagranie do Wojtana, ale napastnika gospodarzy uprzedza pewnym wyjściem Chojak
22' I rzut rożny dla Wisły
24' Bednaruk tylko w nogi obrońców i kolejny rzut rożny
25' I kolejny rzut rożny, tym razem uprzedzony Dryk
26' Po okresie przewagi Wisły, gra przenosi się do środka boiska.
27' Uderza z dystansu Dryk, ale piłka o metr mija bramkę Janowianki.
28' Uprzedzony Gawidziel przez obronę Janowianki i kolejny rzut rożny dla Wisły.
30' Faulowany Misztal i rzut wolny dla Dumy Powiśla.
 Wrzutka Chwiszczuka głową Dryk i tylko poprzeczka po uderzeniu Rafała głową.
32' Prawą stroną Chwiszczuk, ale wszystkich uprzedza bramkarz gospodarzy. Rysuje się przewaga Wisły.
33' Kolejna szansa Wisły z 20 metrów uderza Orzędowski, zbyt lekko i piłka w rękach Drelicha
35' Chyba 8 dziś rzut rożny dla Wisły.
36' Nic nie wyszło z tego rożnego. Ale Janowianka zamknięta na własnej połowie.
37' Kontra gospodarzy i uderzenie Przemysława Kamińskiego, ale uderzenie bardzo niecelne i nieudane.
38' Akcja Wisły i faulowany Mateusz Kamola. Wisła od kolejnego dziś rzutu wolnego.
 Kaśka w pole karne, ale piłkę bez problemów wybijają piłkę.
39' Przerwa w grze. Na boisku leży kontuzjowany Tomasz Bednaruk.
40' Z Bednarukiem już wszystko OK, janowianie oddają piłkę wiślakom, którzy budują kolejną akcję.
41' Tym razem fauluje Kamola i od wolnego Janowianka, wrzutka w pole karne, ale piłka mija nie tylko obrońców ale i napastników gospodarzy.
42' Dla wszystkich ciekawskich. Mariusz Sawa już w kurtce jeansowej. Nad stadionem zachodzi słońce.
43' Chwiszczuk lewą stroną, ale Gawidziela uprzedza obrońca Janowianki.
44' Wisła znowu gości na połowie Janowianki. Z 25 metrów uderza Orzędowski, ale mocno ale i niestety niecelnie.
  I tym momencie pierwsza połowa spotkania kończy się.
 Pierwsza akcja to absolutna dominacja Wisły. Tylko nieskuteczności wiślaków gospodarze zawdzięczają, że przegrywają tylko 1:0.
 Meldunek ze Świdnika, gdzie do przerwy Avia remisowała 0:0 z rezerwami Górnika Łęczna
 Obie ekipy już na boisku. Za chwilę początek drugiej części gry.
46'  Za Misztala Gawrysiak
46'  Rozpoczyna Janowianka
47' Akcja gospodarzy, ale Sadowski nie trafia w piłkę..
48' W odpowiedzi Wisła Kamola uprzedzony przez obronę gospodarzy i Wisła od rzutu rożnego.
49' Uderza Mokiejewski, ale zbyt lekko i piłka w rękach Drelicha
50' Podanie od Orzędowskiego do Dryka, ale niestety zbyt mocne
50'  No i mamy remis 1:1. Uderzenie Szczeckiego piłka odbija się od słupków i wpada do siatki Chojaka
51' Pierwszy celny strzał janowian w meczu i mamy remis. Na ławce siedzą Giza z Nowakiem.
52' Uderza Orzędowski z przed pola karnego. Niestety niecelnie.
53' Gawrysiak do Kamoli, ale piłka w rękach bramkarza gospodarzy.
54' Piecyk lewą stroną i od bramki zacznie Chojak. Spiker przypomina zasady pucharu Polski. Na rozgrzewce Budzyński, Kozieł i Giza.
58' No niepotrzebne emocje stworzone dziś przez wiślaków. Gospodarze prawą stroną i rzut rożny dla Janowianki
60' Za mocna piłka do Kamoli.
61'  Ślwiński za Gawidziela
60' Leży jeden z zawodników gospodarzy. Trybuny wyją domagając się kartki dla Wiślaka
 W Wiśle do zmiany gotowy Michał Budzyński.
61'  Budzyński za Orzędowskiego
62' Kiedy wejdzie Giza, to pytanie nurtuje kibiców Wisły. Na boisku leży Mateusz Gawrysiak
 Oby jego nie trzeba było dziś zastępować.
64' Gawrysiak już na boisku, a wiślacy szukają bramki. Jak na razie bez efektu
65' Dryk zderza się z Drelichem. Bramkarz gospodarzy leży na swoim polu karnym
66' Bramkarz Janowianki już zdolny do gry tak więc gramy dalej.
67' Uderza Kamola, ale w nogi obrońców gospodarzy.
68' Ależ groźnie pod bramką Wisły. Uderza Piecyk i rzut rożny dla gospodarzy.
68'  2:1. No i sensacja. Głową Wojtan
  Kozieł za Kamole
70' No zostało 20 minut. Do boju Wisło.
71' Faulowany jeden z graczy gospodarzy. Wisła bez zmian czyli Gizy nie zobaczymy dziś na boisku.
72' Mokiejewski ale w nogi i kolejny atak Wisły.
73' Wszyscy nerwowo gryziemy paznokcie. Wiślacy mimo, że mają przewagę to przegrywają.
74' No panowie.Budzyński strzela bramkę a sędzia Wąsik odgwizuje spalonego. Dziwna decyzja arbitra
75' Leży kolejny gracz gospodarzy. Im się nie śpieszy nam bardzo.
76' Ślwiński ale nie sięga tej piłki i łapie ją Drelich
  Wojtan za faul na Bednaruku
78' Dryk na spalonym.
79'  Za Budkowskiego Adrian Wojtan
80' Akcja Wisły i rzut rożny.
81' Strata piłki przez wiślaków i gospodarze spokojnie od bramki.
82' No to wróciliśmy z dalekiej podróży. Piecyk z 20 metrów w poprzeczkę.
83' [zmian] Za Bartosza Wojtana wchodzi Piotr Kamiński
83' Kowalski w pole karne, ale piłka w rękach Drelicha
84' Dryk przerywa akcję gospodarzy.
85' Na spalonym jeden z graczy Janowianki.
86' Budzyński do Kozieła i piłka w rękach bramkarza Janowianki
87' No i kolejna szansa i kolejna interwencja Drelicha.
86' Uderza Mokiejewski Drelich na róg
88' Po centrze z rożnego Mróz głową ponad bramką.
89' Kozieł za mocna centra i Michał Budzyński podaje piłkę bramkarzowi
  +5
90' Chwiszczuk i od bramki gospodarze.
90+1' I mamy rzut rożny dla Janowianki.
90+2'  Kielarski za Mierzwę
90+3' Faulowany Budzyński.
  Kamiński Piotr
90+4' Strzał wiślaków kontra gospodarzy i Chojak ratuje Wisłę
90+5' Bednaruk w polu karnym cięty ale karnego nie ma
  Koniec. Janowianka wygrywa dziś z Wisła 2:1. I to gospodarze zagrają w finale pucharu Polski.