Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Wisła Puławy -

1:6

Szczepański 6 - Pielach 24, Nowak 50 56 , Martuś 53 90+2 Jakubiec
Arbiter: Maciej Lewicki ( Gdańsk)

Domżał, Drwęcki, Kiwała, Melao, Nowotka, Imiela, Duda, Szczepański, Szuprytkowski, Szabat, Kamiński Zolech, Edwards, Jakubiec, Pielach, Komar, Jabkowski, Maksymiuk, Wiącek, Litwniuk, Nowak, Paluch

Już w niedzielę 27 kwietnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe starcie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Początek naszej relacji z Nowego Dworu Mazowieckiego od 16:45.
 16:27 Piotrek wita z Nowego Dworu. Pogoda do gry. 20 stopni ciepło, słoneczko
 Trwa rozgrzewka. Zaraz podamy składy
 Na wiślackiej ławce dzisiaj są, Piotr Lipka, Jason Gorskie, Tsvetan Filipov, Szymon Martuś, Konrad Szczotka i Dawid Pożak
 Na ławce Świtu Przemysław Kulesza, Michał Krzymiński, Marcin Adamski, Patryk Olszewski, Uros Smolovic, Mateusz Bramowicz i Fredson Dos Reis Santana
 Pusto w Nowy Dworze. Są na razie kibice Wisły w nie zorganizowanej grupie. Do Nowego Dworu dotarła lista kibicami Wisły, którzy na meczu udają się w zorganizowanej grupie.
 Pierwsze wyniki z dziś. Olimpia Elbląg w derbach pokonała Concordię Elbląg 3:0
 Pierwsze wyniki z dziś. Olimpia Elbląg w derbach pokonała Concordię Elbląg 3:0 a Stal Rzeszów pokonała Stal Mielec 2:0
 W trwających spotkaniach Olimpia Zambrów prowadzi z Wigrami Suwałki 1:0, Limanovia wygrywa z Pelikanem Łowicz 1:0
 Chwilowo zapalano jupitery nad stadionem
 Meldunek z Centralnej Ligi Juniorów juniorzy Wisły wygrali 4:2 ze Stalą Stalowa Wola.
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu zespołów.
 Obserwatorem dzisiejszego spotkania jest Michał Listkiewicz.
 W Krakowie Garbarnia prowadzi ze Stalą Stalowa Wola 1:0
 Na stadionie około 20-25 kibiców.
 Pogoń Siedlce do przerwy remisuje ze Zniczem 0:0
 Obie ekipy już w szatniach. Za chwilę początek spotkania
 I znowu płoną jupitery nad stadionem Świtu
 Trójka sędziowska przy dźwiękach muzyki z Filmu Rocky prowadzi obie ekipy
 Przywitanie obu ekip. Klatka póki co pusta ale mamy nadzieję, że kibice Wisły dotrą do Nowego Dworu
 Głośne Wisła zawodników Dumy Powiśla
1'  Zaczyna Świt
3' Sporo gry w środku pola. Póki co żadna z drużyn nie potrafi stworzyć żadnej składnej akcji
4' Centrował Paweł Jabkowski piłkę łapie pewnie Domżał
5' Groźnie pod bramką Wisły. Szarżował na bramkę Wisły Szczepański Zolech pewnie broni
6'  Szczepański
 No i raczej niespodzianka. To co nie udało się Szczepańskiemu kilka chwil wcześniej udało się teraz. Kolejna szarża gracza Świtu i ten strzela obok bezradnego Jakuba Zolecha
7' Za mocne podanie do Litwniuka. Od autu Świt
 Źle zaczęło się to spotkanie. Bramka tak naprawdę z niczego ale liczy się to co w sieci. Oby wiślacy potrafili to odrobić.
8' Faulowany Litwniuk. Od wolnego Wisła
 Wrzutka Litwniuka w pole karne pewnie obrońcy z Nowego Dworu
9' Tym razem faulowany Konrad Nowak. Kolejny wolny. Bliżej do bramki Domżała
 Strzela Litwniuk broni Domżał i tylko aut
12' Za mocne podanie Jabkowskiego do Litwniuka. Od bramki Domżał
13'  Nowotka za próbę wymuszenia rzutu wolnego
15' Jabkowski nie sięga piłki.
17' Idą kibice Wisły do klatki
 Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Wisła gra
21' Na boisku nic ciekawego. Próbuje Wisła ale bez efektu
 Pierwsi kibice Wisły w klatce
23' Uderza Paluch i tylko róg dla Wisły
24'  Mateusz Pielach
 Brawo Wisła brawo Mateusz Pielach!!!!
 Po rzucie rożnym piłka trafia do Pielacha, który uderza bardzo lekko, ale piłka po rękach Domżała wpada do siatki. Gramy od nowa
26' Rzut rożny dla Świtu.
 Duda uderza w rękę Pielacha. Protesty graczy Świtu ale rzutu karnego nie ma.
30' Jesteśmy zawsze tam niesie się po obiekcie .Na sektorze dwie flagi. Pięknie to się ogląda
 Pogoń Siedlce prowadzi ze Zniczem 1:0
31' Litniuk centruje ale nikt nie sięga piłki
33' Uderza Nowak. Rzut wolny
34' Zakotłowało się pod bramką Świtu. Uderza Nowak Domżał broni, próbuje uderzać Maksymiuk w nogi obrońców z Nowego Dworu. Przewaga Wisły
35' Walczyć trenować Puławy muszą panować śpiewali fani Wisły.
 W klatce około 30 fanów Wisły.
36' Jakiś problem zdrowotny bramkarza Świtu. Przerwa w grze
37' Szarżuje Edi ale uderza obok bramki Domżała
38' W ekipie Świtu będzie zmiana bramkarza
39'  Kulesza za Domżała
 Bramkarz Świtu nie zszedł nawet tylko wykuśtykał za linię za swoja bramką.
40'  Duda
44' Makysmiuk do Palucha ale szybszy od wszystkich Kulesza
45'  +2
45+1' Źle opanował piłkę Nowak i uderzył bardzo niecelnie.
45+2'  Koniec I połowy
 Zaczęło się sensacyjnie od bramki dla Świtu. W trakcie spotkania przewagę osiągnęli wiślacy, którzy na razie zdołali tylko wyrównywać stan meczu
 Oby puławianom udało się strzelić kolejne bramki i wygrać to spotkanie. Zapraszamy na kilka chwil przerwy
 W Limanowej Limanovia zremisowała z Pelikanem Łowicz 2:2.
 Olimpia Zambrów pokonała Wigry Suwałki 1:0, Garbarnia Kraków zremisowała 1:1 ze Stalą Stalowa Wola 1:1
 Wychodzą gracze obu ekip. Za chwilę zaczynamy.
46'  Martuś za Palucha
47' Mealo uprzedza Nowaka i aut dla Wisły
48' Kulesza uprzedza poza polem karnym Nowaka. Było groźnie niestety bramkarz Świtu szybszy.
49' Wrzucał Jabkowski głową Kulesza nad bramką. Rzut rożny dla Wisły
50'  GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL KONRAD NOWAK 1:2
 Ależ błąd bramkarza Świtu. Młody Kulesza w prostej sytuacji wypuścił piłkę z rąk dopadł do niej Nowak i z kilku metrów wpakował do siatki. Brawo Wisła.
53'  GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL SZYMON MARTUŚ 1:3
 Kolejny błąd graczy Świtu i bramkarza Kuleszy, który zderzył się Kamińskim a głową piłkę do bramki skierował Szymon Martuś. 1:3. Brawo WISŁA!!!
55' Centrował Szabat piłka w rękach Zolecha
56'  GOOOOOOOOOOOOOLLLLLL KONRAD NOWAK 1:4
 Brawo Wisła!!!!
Dobre podanie ze środka pola do Konrada Nowaka, który w sytuacji sam na sam lobuje Kuleszę. 1:4. Brawo Wisła
58'  Duda
  Duda bowiem była to druga żółta kartka Dawida Dudy. Świt gra w 10
61'  Krzymiński za Drwęckiego
  Santana za Imielę
63'  Szczepański za kolejny brzydki faul na jednym z wiślaków.
66' Niecelnie podaje Jabkowski do Nowaka.
68' Litwniuk centruje w pole karne uderza nożycami Nowak broni Kulesza
69' Szarżował Kamil Szczepański, który uderza Zolech broni ten strzał przed siebie
70' Tym razem Szczepański na spalonym
71'  Szczotka za Komara
73' Szczepański zatrzymany przez Pielacha
74' Faulowany Ivan Litwniuk
74'  GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL WOJCIECH JAKUBIEC 1:5
 Dobra wrzutka Litwniuka z rzutu wolnego Wojciech Jakubiec głową strzela bramkę na 1:5
75'  Pożak za Jabkowskiego
 A między fanami Wisły trwa dialog. Kibice z klatki pytają innych, którzy nie są w klatce kto dziś wygra. Niesie się WISŁA. Prawie jakbyśmy grali u nas. Pięknie
77' Wrzuca piłkę Szczotka. Nikt jej nie sięga
77' Uderza Santana broni w sytuacji sam na sam Zolech. Otworzył się ten mecz
83' Tym razem na bramkę Wisły uderzał Szczepański. Obok bramki
85' Centruje Litwniuk Martuś nie sięga głową piłki
88' Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Wisła gra. Od rzutu rożnego Wisła
89' Końcówka spotkania. Wiślacy dziś już tego nie przegrają. Kolejna ważna wygrana
90'  +2
90+1' Pożak do Nowaka ten uderza głową broni Kulesza. Róg dla Wisły
90+2'  GOOOOOOOOOOOOLLLLLLL SZYMON MARTUŚ 1:6
90+2' Uderzenie Martusia zza pola kanego i piłka obok Kuleszy ląduje w siatce
90+2'  Koniec spotkania!!!!!!!!
 Kółeczko zawodników Wisły Wisła Wisła niesie się po stadionie
 Teraz nasi piłkarze idą pod sektor kibiców gości i dziękują za doping i przybycie