Wisła Puławy : Podbeskidzie Bielsko -Biała

0:1

- Podgórski 86
Arbiter: Konrad G±siorowski ( Biała Podlaska)

Penkovets- Hiszpański, Żemło, Poznański, Litwiniuk, Maksymiuk, Głaz, Szczotka, Smektała, Patejuk, Idzik Leszczyński - Gumny, Magiera, Piacek, Moskwik, Hanzel, Deja, Sierpina, Jaroch, Janota, Haskić

Już w sobotę 22 kwietnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powi¶la będzie zespół Podbeskidzia Bielsko-Biała. Pocz±tek naszej relacji ze stadionu przy ulicy Hauke-Bosaka w Puławach od 19:45.
 19:23 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Trwa rozgrzewka przed meczem z Podbeskidziem Bielsko- Biała
 Około 8 stopni ciepła w Puławach. Jupitery rozpalone. Mamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dzi¶ Mateusz Baranowski, Adrian Cierpka, Klimas Gusocenko, Konrad Nowak, Adrian Popiołek, Dawid Pożak, Tomasz Sedlewski
 Na ławce Podbeskidzia zasiedli dzi¶ Gustavo Busatto, Jozef Dolny, Mariusz Malec, Szymon Lewicki, Tomasz Podgórski, Peter Sladek, Szymon Szymański
 My idziemy na ciepł± herbatkę. Nie ma wielu fanów na trybunach
 Witamy po przerwie. Ciepła herbatka już jest. Nic tylko czekać spotkania
 Obie ekipy już w szatniach. Bardzo niewielu widzów na trybunach
 S± fani z Bielska w klatce. Około 30 fanów Podbeskidzia
 Na meczu pojawił się Jacek Magnuszewski. Witamy
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Każde nazwisko wi¶laka nagradzane brawami.
 Kapitanem Wisły dzi¶ Ivan Litwniuk
 Wychodz±!!!!!!!!!
 Wisła na czerwono, Podbeskidzie na niebiesko
 Zaraz kółeczko wi¶laków ale najpierw minuta ciszy
 Minut± ciszy kibice uczcili pamięć zmarłego wczoraj kierownika Stomilu Olsztyn Andrzeja Biedrzyckiego
 Kółeczko wi¶laków i gło¶ne WISŁA!!!!!!
1'  Zaczyna Podbeskidzie
2' I już mogło być 1:0. Bł±d Leszczyńskiego i o mały włos Sylwester Patejuk nie trafia do bramki
3' Z dystansu uderza Janota, pewnie w bramce Nazar Penkovets
4' Rzut wolny dla Podbeskidzia. Może być groĽnie
 Centra z wolnego pewnie głow± Poznański
6' Za mn± mecz ogl±da Mateusz Pielach. Zdrowia Beny!!!
7' Wrzutka w pole karne Głaza i głow± obrońcy z Bielska i róg
 Wisła Wisła Wisła krzyczy prosta. Niestety dzi¶ nie ma Fanatyków
10' Przewinił w ataku Patejuk. Od wolnego go¶cie
12' Ależ okazja dla wi¶laków. Najpierw bł±d Leszczyńskiego piłka trafia do Smektały, który trafia w słupek a dobitka Idzika leci nad bramk±!!!
15' Brzydki faul na Smektałe. Od wolnego Wisła
19' Sierpina wywalcza róg dla Podbeskidzia
 Głow± pewnie Jakub Poznański
20' Padł w polu karnym Smektała ale bez reakcji sędziego!!!!
22' Głaz za mocno i łapie piłkę Leszczyński
 Wisła Wisła Wisła krzyczy cała prosta. Dzi¶ bez wsparcia Fanatyków.
23' Sierpina, ale pewnie Nazar Penkovets
25' Poznański w¶lizgiem zatrzymuje Sierpinę.
26' Na prawej stronie faulowany Jakub Smektała. Od wolnego Wisła
27' Głow± po wrzutce z rzutu wolnego uderza Jakub Poznański, ale pewnie w bramce Rafał Leszczyński
27' Kapitalna akcja Sylwestra Patejuka podanie do Jakuba Smektały, ale centra tego drugiego przyblokowana i łapie pewnie Rafał Leszczyński
30' Nikt nie sięgn±ł centry Patjuka.
31' Rzut rożny dla Wisły
 Główk± Jakub Poznański ale za wysoko piłka na górnej siatce.
34' Uderza Jaroch, ale bardzo niecelnie
34' To powinno być 1:0 dla Wisły!!!!. Sylwester Patejuk zabrał piłkę rywalowi wyszedł sam na sam z bramkarzem ale nie trafił w bramkę!!!!
36' Bardzo brzydki faul Moskwika na Idziku. Zawodnik Wisły wychodził sam na sam z bramkarzem i to powinna być czerwona kartka dla zawodnika go¶ci.
  Moskwik
37' Głaz centruje w pole karne Patejuk głow± i róg dla Wisły!!!!!
 Wrzutka w pole karne i kolejny raz Poznański głow± ale niecelnie. Każda główka pada łupem Poznańskiego
40' Hiszpański w pole karne, ale łapie pewnie Leszczyński
44' Hanzel do nikogo. Od bramki Nazar Penkovets
45'  Koniec pierwszej połowy
 Wi¶lacy w pierwszych 45 minutach zaprezentowali się bardzo dobrze na tle faworyta. Zabrakło im skuteczno¶ci, bo warto wspomnieć słupek po uderzeniu Jakuba Smektały, czy sytuacja Sylwestra Patejuka
 Liczymy, że w drugiej połowie wi¶lacy dołoż± skuteczno¶ć i zobaczymy dzi¶ wygran± Wisły. Zapraszamy za kilka chwil
 Wybiegaj± wi¶lacy !!!!
46'  Zaczyna Wisła
47' Siedz±cy za mn± dziennikarze z Bielska już nie tak pewni siebie jak przed pierwszym gwizdkiem.
48' Gramy u siebie ¶piewaj± fani Podbeskidzia. Na boisku wiele walki. Z
50' Za mocne podanie do Smektały
51' Bardzo groĽnie uderza Haskić, ale piłka mija bramkę Wisły
 Pytamy się jak długo potrzebne będ± czapka, szalik i ciepła herbata. Mamy nadzieję, że wiosna sobie o nas przypomni
54' A teraz cały stadion krzyczy kto dzi¶ wygra!!! WISŁA WISŁA krzyczy prosta
55' Dużo błędów robi dzi¶ Leszczyński. Teraz wybił piłkę prosto pod nogi Głaza
56' Z dystansu Hanzel ale bardzo niecelnie
57' Faulowany Hiszpański. Od wolnego Wisła. S± brawa i doping
 Szczotka mocno, ale prosto w nogi obrońców Podbeskidzia
60' Rzut wolny dla go¶ci
 Dobre rozegranie wolnego i róg dla Podbeskodzia
61' Głow± Piacek ale niecelnie
63' Patejuk do Idzika, ale szybszy bramkarz Podbeskidzia
65' Smektała przewinił w ataku.
 Będzie podwójna zmiana w Wi¶le/
67' A nie ma razie nie ma żadnej roszady.
68' Sierpina centruje Litwniuk naciskany przez rywala na róg
 Roszada będzie u rywali. Wejdzie Szymon Lewicki
 Z boiska zejdzie Deja
69'  Lewicki za Deję
71' Litwniuk uderza, ale piłka mija bramkę Leszczyńskiego
72' Rzut wolny dla Podbeskidzia. Może być groĽnie
 Dobrze zablokowane uderzenie rywala przez Litwniuka
74' Smektała centruje ale w nikt nie sięga tej piłki w polu karnym
76' Na spalonym Idzik
 Do gry szykuje się Konrad Nowak
77'  Nowak za Szczotkę
78'  Podgórski za Janotę
79'  Magiera za brzydki faul na Patejuku
80' Z dystansu Idzik ale niecelnie
81' Z woleja Patejuk ale kolejny raz piłka mija bramkę Podbeskidzia
 Do gry gotowy Jozef Dolny
82'  Dolny za Mo¶kwika
84' Kolejna próba Idzika i kolejny raz obok bramki
84'  Pożak za Smektałę, którego żegnały brawa
86'  Podgórski
 Centra Sierpiny piłka trafia do Podgórskiego, który strzałem głow± pokonuje Nazara Penkovetsa
87' Nowak, ale wyszedł już zza linię. Od bramki Leszczyński
88' Zaczyna padać w Puławach
89' Walczyć Bielsko walczyć krzycz± fani go¶ci. Ehh
90' +3
90' Zderzenie dwóch zawodników Podbeskidzia. A czas leci...
90+1' Zderzenie dwóch graczy z Bielska. A czas leci...
90+2' Cóż taka bywa piłka. Okrutna
90+2' Jeszcze rzut wolny dla Wisły
90+3' Faulowany Głaz!!!!!!.
90+4' Ręk± jeden z obrońców z Bielska i co??? I nic!!!!!!
90+4'  Lewicki
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się podtrzymać dobrej passy wi¶lakom. Dzi¶ wi¶lacy byli ekip± lepsz± od Podbeskidzia, ale nie potrafili skierować piłki do siatki rywali. Ta sztuka udała się rywalom i trzy punkty jad± do Bielska