9 - 0

Mirosław 7, 44; Kamola 19, 29, 80, 86; Abramczyk 40; Mróz 60; Wiśniosz 84 -
Arbiter: Sędzia główny: Osiński, Asystenci: Olucha i Uzarek

Owczarzak - Skrzypczak, Mróz, Makarewicz, Pszczoła - Abramczyk, Skrzypczyński, Mirosław, Niedziałek - Kamola, Sikora Wiejak - Stachyra, Milczek, Jastrzębski, Krasucki - Wrótny, Zając, Matras, Jędrusiak - Krawczak, Dębiec

W sobotę o godzinie 17:00 Wisła zmierzy się z Żyrzyniakiem. Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion aby dopingować naszą drużynę a osoby na "obczyźnie" zapraszamy przed monitory.
1'  Spotaknie rozpoczynają zawodnicy Wisełki
14' nietstey w wyniku burzy brak łącza, a w międzyczasie w7 minucie 1:0 dla wisełki a bramke strzelił Mirosław
17' niesamowita ulewa nad puławami, a mecz się toczy w dalszym ciągu z przewagą wisełki
19'  uderzenie z z dystansu Kamoli i bramka
21' mecz zostaje przerwany ze względu na niesamowity grad jaki pada nad Puławami
23' mecz zostaje wznowiony, ze wzgledu na kłopoty z internetem trasmisja zosatje przerwana. Za niegodności przepraszamy. Postaramy się jedynie aktualizaować sam wynik
29'  Mateusz Kamola
40'  Abramczyk głową