Wisła Puławy : Pogoń Siedlce-

2:2

Stępniowski 33 (s), Darmochgwał 108 (k) - Tomasiewicz 73, Chyła 104

Madejski- Sedlewski, Murawski, Poznański, Sulkowski, Głaz, Maksymiuk, Pożak, Smektała, Ploj, Hirsz Stępniowski- Ratajczak, Tomasiewicz, Bajdur, Kieplin, Paluchowski, Wochtowski, Jedgliński, Pastva. Mroziński, Czarnecki

Już w sobotę 22 lipca puławska Wisła w ramach I rundy rozgrywek Pucharu Polski zmierzy się z Pogonią Siedlce. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:35 Piotrek wita po długiej długie przerwie ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami mecz I rundy Pucharu Polski z Pogonią Siedlce. Mamy składy. Zaraz je podamy
 Piękna pogoda w Puławach. Około 25 stopni ciepło, nawet duszno słońce na niebie
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Adrian Dudkowski, Ivan Litwniuk, Piotr Darmochwał, Konrad Szczotka, Krystian Kusal i Adrian Popiołek
 Na ławce Pogoni Siedlce zasiedli dziś Przemysław Frąckowiak, Daniel Chyła, Paweł Łydkowski, Piotr Krawczyk, Damian Świerblewski i Paweł Garyga
 Niestety na trybunach niewielu widzów. Troszkę osób pod kasami. Głównie ludzie z Siedlec
 Każde nazwisko wiślaków nagrodzone brawami. To miłe
 Chwila nawilżania boiska i zaraz gramy!!!. O wygraną o awans
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła niebieskie koszulki czerwone spodenki białe getry, Pogoń na niebieski
 Kółeczko wiślaków i zaraz gramy!!!!!!Wisła nagrodzone brawami!!!
2' Od wolnego Wisła. Faulowany Sedlewski
 Chwilę później wiślacy Smektała centruje, ale Ploj nie sięga piłki. Od bramki Stępniowski
4' Kolejna okazja wiślaków uderza Smektała Stępniowski fantastycznie Smektała na róg
 Dobra centra z rzutu wolnego głową Hirsz i kolejny raz dobra postawa bramkarza Pogoni
5' Paluchowski uderza po nogach obrońców i róg
 I kolejny raz Paluchowski głową po centrze z rożnego ale obok bramki
7' Kolejna akcja Wisły Pożak do Ploja ale ten zablokowany. Pojawił się doping
9' Rzut wolny dla Pogoni. Około 20 metrów od bramki Madejskiego
 Bajdur w mur!!!!
12' Pożak lewą stroną w pole karne do Smektały ten po nogach obrońców i róg...
12' Naprawdę dobry mecz w Puławach. Brakuje bramki dla Wisły.
15' Ależ przeżywa ten mecz Adam Łopatko. Co chwila krzyczy bardzo niecenzuralne słowa do swoich graczy
18' Ratajczak faulem zatrzymuje Sedlewskiego, ale sędzia stosuje przywilej korzyści
21'  Głaz za brzydki faul na Bajdurze. Oj mogła być nawet czerwona kartka
25' Wyrównało się spotkanie w Puławach, bo pierwsze minuty należały do Wisły.
29' Faulował w środku pola Maksymiuk
31'  Pastva za brzydki faul na Pożaku
33' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL KRYSTIAN STĘPNIOWSKI. Bramka samobójcza bramkarza Pogoni!!!
 Kapitalne uderzenie z dystansu Arkadiusza Maksymiuka piłka trafia w poprzeczkę trafia w plecy bramkarza Pogoni i wpada do siatki!!!!
34'  Sulkowski
39' Za mocne podanie do Ploja. Od autu Pogoń
40' Ostre wejście Poznańskiego w Paluchowskiego ale bez faulu. Jednak napastnik gości nie podnosi się z boiska.
41' Ratajczak mocno centruje w pole karne wślizgiem Tomasiewicz, ale nie trafia w bramkę
43' Kolejna akcja Ratajczaka uderzał Bajdur niecelnie.
44' Pożak nabija rywala. Od autu
 Około 700 osób obserwuje ten mecz.
45' +1
45+1' Ratajczak wpada w pole karne uderza, ale pewnie w bramce Madejski!!!!
45'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo dobre spotkanie w Puławach. Przez prawie 30 minut Wisła przeważała nad I-ligowcem. Później spotkanie się wyrównało, ale po kapitalnym strzale Arkadiusza Maksymiuka i drobnej pomocy Krystiana Stępniowskiego piłka wpadła do siatki i prowadzimy 1:0. Zasłużenie
 Zapraszamy na kilka chwil przerwy
 Wychodzą przywitani brawami wiślacy!!!!
 Są też gracze z Siedlec zaraz zaczynamy drugą odsłonę
 Nie będzie zmian w przerwie
46'  Zaczyna Pogoń
47' Bardzo groźne podanie do Tomasiewicza, który pada w polu karnym ale faulu nie ma mowy
49' Wichtowski fauluje Pożaka od wolnego Wisła.
 Początek tej odsłony ewidentnie należy do Pogoni
50'  Czarnecki za bardzo brzydki faul na Smektale
52' Kapitalna akcja Sedlewskiego centra do Smektały, który nie trafia w piłkę
54' Z dystansu Maksymiuk ale nad bramką
55'  Garyga za Bajdura
57' Za mocne podanie do Garygi. Od bramki zacznie Madejski
59' Na spalonym złapany Ploj
 Będzie kolejna zmiana w Pogoni. Ekipa z Siedlec stawia wszystko na jedną kartę
60'  Zjawiński za Kieplina
60'  Maksymiuk
61' Znowu na spalonym Ploj
62' Smektała moim zdaniem faulowany ale bez reakcji sędziego. Kontra gości i rzut rożny
 Pewnie na przedpolu Madejski,który łapie piłkę.
64' Za mocne podanie do Smektały.
65' Rzut rożny dla ekipy z Siedlec. Wiślacy głową i kolejny corner
67' I kolejny corner dla gości.
69' Sedlewski centruje Ploj nie sięga tej piłki!!!!
70' Garyga wywalcza kolejny róg dla Pogoni
 I kolejny raz dobrze puławska obrona wybija piłkę.
73'  Tomasiewicz
 Ładne uderzenie Tomasiewicza zza pola karnego i niestety wyrównanie.
75' Do gry gotowy Piotr Darmochwał
76' Przerwa na uzupełnienie płynów
76'  Darmochwał za Ploja
80' I kolejny róg dla gości
 Do gry szykuje się Daniel Chyła. To trzecia zmiana w Pogoni.
81'  Chyła za Mrozińskiego
83' Zjawiński z dystansu, ale bardzo niecelnie
 Widać, że obie ekipy zmęczone.
84' Darmochwał za mocno do Pożaka. Od bramki Stępniowski
85' Wisła Wisła krzyczą kibice. Fani chcą pomóc wiślakom.
86' Sedlewski faulem zatrzymuje Tomasiewicza. Naprawdę dobry występ Tomasiewicza
87' Rzut wolny pośredni dla Pogoni. Madejski wyszedł za pole karne przy wykopie piłki
 Na trybuny wyproszony Adam Piekutowski
 Bardzo niedobrze!!! Obronić to!!!!!!
 Zjawiński w mur!!!!!! BRAWO!!!!!!!!
90' +3
90+1' Darmochwał fauluje w ataku.
90+2' Wiślacy w aut
90+3' Garyga fauluje Sulkowskiego bez kartki
90+4'  Koniec drugiej części gry.
 Krótka przerwa i dogrywka!!!!!
 Druga połowa dla Pogoni i mamy remis. Gracze z Siedlec dziś bardzo dużo dyskutują
91'  Litwniuk za Sulkowskiego
91'  Zaczynamy pierwszą część dogrywki
92'  Zjawiński
93' Leży jeden z graczy Pogoni. Przerwa w grze
 Wiślacy oddają piłkę
94' Ależ okazja dla Pogoni. Garyga podaje do Zjawińskiego ten nie trafia do pustej bramki!!!!
96' Uderzenie wiślaków piłka trafia w rękę a sędzia nie reaguje!!!!!!!!
 Leży gracz Pogoni trzyma się za rękę. Chyba jest złamana
 Gracz Pogoni leży ale chyba będzie grał. Wstaje Ratajczak. To kontuzja nadgarstka
 Wrócił do gry Ratajczak
99' Pastva faulem zatrzymuje Pożaka
100' Uderzenie zza pola karnego Zjawińskiego obok bramki
102' Tym razem faulowany Sedlewski.
103' Zła centra Hirsza.
104' Chyła
 Uderzenie z dystansu Chyły piłka odbija się od pleców obrońcy i myli Madejskiego
105' +1
105+1'  Koniec pierwszej części dogrywki
106'  Szczotka za Głaza
106'  Zaczyna Pogoń
107' Smetkała centruje do Szczotki ten zablokowany i róg...
 Ręka!!!!!!!!!!!!!!
 Rzut karny dla WISŁY!!!!!!!!!!!!!!!!
108'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL PIOTR DARMOCHWAŁ!!!!!!! BRAWO DONIU!!!! 2:2
 Pewnie Darmochwał i mamy remis. Ależ ja się cieszę!!!!!!!!!!!!! 2:2
 Ożywili się kibice!!!! WISŁA WISŁA na trybunach!!!!!
111' Hirsz minął bramkarza ale za mocno wypuścił sobie piłkę!!!!
113' Wisła Wisła na trybunach. Kibuce wierzą!!!!
114'  Poznański
 Leży Paluchowski. Przerwa w grze
115' Pogoń od autu
116' Smetkała z dystansu ale Stępniowski łapie tę piłkę
117' Wisła Puławy na trybunach. Ten doping pomaga!!!!
118' Jeszcze grają!!!!
119' Bardzo groźne uderzenie Ratajczaka nad bramką!!!
120' Sedlewski blokuje Paluchowskiego i nie ma nawet rogu!!!!
120' +1
120+1' Szczotka fauluje rywala. Ostatnia akcja gości
 Uderzenie i jeszcze róg..... Bronimy!!!!!
120+2'  Koniec drugiej dogrywki!!!!!!
 Będą rzuty karne!!!!!! Najpierw seria pięciu zawodników z obu stron!!!!!
 Czarnecki.....
 NIE MA!!!!! CZARNECKI NIE TRAFIA!!!!!!!!!!!!!!!
 4:3 w rzutach karnych wygrywa WISŁA!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Cieszą się wiślacy w kółeczku!!!!! KTO WYGRAŁ MECZ!!!!!!!!!!!????
 Idą zawodnicy do kibiców cieszą się wiślacy z kibicami. KTO DZIŚ WYGRAŁ????? WISŁA!!!!!!!