1:0

Łanucha 87 (k) -
Arbiter: Mirosław Górecki ( Katowice)

Wietecha, Bartkiewicz, Bogacz, Wawrzyński, Łanucha, Kachniarz, Kowalski, Jabłoński, Kantor, Płonka, Giel Penkowec, Lisiecki, Pielach, Gusocenko, Litwniuk, Głaz, Maksymiuk, Słotwiński, Szczotka, Sedlewski, Niezgoda

W środę 26 sierpnia puławska Wisła rozegra w Stalowej Woli kolejne spotkanie. Tym razem rywalem podopiecznych Bogdana Bławackiego będzie ekipa Stali Stalowa Wola. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:31 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Stalowej Woli
 Trwa rozgrzewka.
 Około 24 stopni ciepła niebo lekko zachmurzone, ale nie pada. Pustki na trybunach
 Zaraz postaramy się ustalić składy.
 Witamy wszędzie. Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Wisła gra.
 Mamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Patryk Sobczak, Michał Budzyński, Konrad Nowak, Mateusz Olszak, Bartosz Tetych, Łukasz Turzyniecki, Szymon Wiejak
 Drugim masażystą dziś Przemysław Kanarek
 Na ławce Stali zasiedli Konrad Zacharski, Michał Mistrzyk, Przemysław Stelmach, Paweł Ujd, Mateusz Jagiełło, Kacper Siudak, Michał Szoja
 Trwa rozgrzewka. Mało widzów póki co zdecydowało się odwiedzić stadion przy Hutniczej. Środ kilka minut przed 16 to na pewno nie jest idealna pora na mecz piłkarski, co ale.
 Schodzą wiślacy do szatni.
 Rozpoczyna się prezentacja historii Wisły i przy okazji składów obu ekip.
 Wychodzą prowadzeni przez klubową maskotkę Stali smoka zawodnicy Wisły i Stalówki
 Wisła tradycyjnie na biało-niebiesko, Stal zielono-czarne stroje
 Ciekawa sytuacja....
 Są problemy z siatką zza jedną bramek
 Problemy są z bramką w której stoi Nazar Penkowec. Biegnie już służba techniczna
 Ciekawe ze nikt nie sprawdził tego przed meczem. No ale już wszystko OK
1'  Zaczyna Stal
2' Stracił piłkę Głaz, ale bez konsekwencji.
 Póki co bez dopingu dla Stali. Oczywiście bez dopingu dla Wisły nie licząc mnie.
4' Nikt nie dochodzi do centry Sedlewskiego
5' Uważnie wiślacy.
7' Głaz do Słotwińskiego, ale ten drugi fauluje przy próbie dojścia do piłki
 Na razie trwa wzajemne badanie obu ekip. Widać, że spotkanie ma ogromne znaczenie dla obu ekip
9' Szczotka centruje do Niezgody ten uderza głową zbyt lekko łapie Wietecha
12' Oli nie może grać przekątnej piłki z połowy boiska krzyczy Adam Piekutowski z ławki
 Stal prowadzi grę, Wisła czyha na kontry.
13' Bartkiewicz nabija Litwniuka i róg dla Stali
 Radzą sobie wiślacy.
15' I kolejny corner tym razem blokował centrę Gusocenko.
16' Łapie centrę Penkowec, szybki wykop i piłka na aucie
17'  Kachniarza za faul na wychodzącym z kontrą Sedlewskim
 Pojawili się na meczu trener Radosław Gąsiorowski i dyrektor sportowy Wisły Kamil Dylda
20' Wywalczył aut Słotwiński
21' Z dystansu Maksymiuk ale wysoko nad bramką
24' I znowu chwila spokoju. Cisza na stadionie w Stalowej Woli to coś rzadkiego. Słyszymy wszystkie podpowiedzi z boiska
25' Kolejny faul na Sedlewskim. Od wolnego Wisła
27' Szarżował jeden z graczy Stali, ale piłka poza boiskiem. Od bramki Penkowec
29' Obiecałaś mi na pewno zaczyna się doping dla Stali
 W tramwajach jest tłok w pociągach jest tłok kibice na mecz już jadą.... na trybunach
30' Z dystansu Szczotka pewnie broni Wietecha
32' Płonka w dobrej sytuacji zatrzymany przez Pielacha.
33' Na spalonym Giel. Od bramki Penkowec
 Stal ZKS Południa panem jest na trybunach.
35' Aktywny dziś Mateusz Kantor. Sporo pracy z nim ma Rafał Lisiecki
36' Sedlewski na lewej stronie wywalcza aut dla Wisły
37' Faulowany Szczotka przez Bogacza. Od wolnego Wisła. Około 20 metrów do bramki Wietechy
 Uderza Lisiecki nad bramką.
39' Prawą stroną Lisiecki nikt nie sięga piłki, ta trafia do Litwniuka ten uderza ale pewnie Wietecha
41' Za mocne podanie do Lisieckiego. Od autu gospodarze
43' Głaz do Sedlewskiego niecelnie.
44'  Kowalski za faul na Głazie
 Lisiecki z wolnego w mur.
45'  Koniec pierwszej połowy
 Sędzia Górecki nie doliczył ani minuty do pierwszej połowy.
 Wyrównane spotkanie przy ulicy Hutniczej widać, że priorytetem dla wiślaków jest tutaj zachowanie czystego konta
 Zapraszamy na kilka minut przerwy może tradycyjnie na herbatkę. Wracamy za kilka minut
 Być zawsze tam gdzie Ty w głośnikach. Dokładnie jesteśmy tam gdzie Wisła
 Wychodzą wiślacy.Pierwszy kapitan Mateusz Pielach.
 A ostatni Arkadiusz Maksymiuk. Będzie zmiana w Wiśle
 W szatni został Patryk Słotwiński za niego pojawi się na placu gry Konrad Nowak
46'  Nowak za Słotwińskiego
 Jeszcze kółeczko wiślaków!!!
 Kacha 11 krzyknął Jaromir Wieprzęć.
48' Centra Kachniarza zablokowana.
 W Stargardzie Siarka prowadzi z Błękitnymi 1:0
49' Szarżował Płonka, ale uderzył na szczęście fatalnie.
50' Piękne podanie ze środka pola do Niezgody i róg dla Wisły
 Centra Lisieckiego w głową obrońców Stali
52' Po co tak?? Pytają się Lisieckiego trenerzy bo centra zbyt wczesna wyłapana przez Tomasza Wietechę
53' Maksymiuk i aut dla Wisły
 Chwilę później za mocne dogrania Maksymiuka i kontra Stali
55' Bogacz kontuzjowany. Przerwa w grze
56' Będzie kolejna zmiana w Wiśle. Łukasz Turzyniecki gotowy do gry
 Wietecha broni uderzenie Niezgody. Róg
58'  Mistrzyk za Kantora
59'  Turzyniecki za Lisieckiego
 Tym razem od wolnego Wisła. Denerwuje się Tomasz Wietecha
 Zamieszali wiślacy. Nad piłką przeskoczyło aż 4 graczy uderzył w końcu Szczotka, ale nad bramką Stali
61' Mistrzyk na spalonym. Drga połowa bez dopingu
62' Było groźnie wrzucał piłkę Jabłoński Turzyniecki uprzedza Mistrzyka i róg
 Uff!!!!!! Piłka w bramce Wisły po uderzeniu Płonki ale sędzia odgwizdał faul napastnika Stali
 Szymon krzyczy Robert Złotnik. Będzie zmiana.
 Ciekawe że do ławki zmierza Budyń
64' Czyżby Michał do środka pola?
65' Łanucha z dystansu fantastycznie Penkowc na róg!!!
67'  Wiejak za Niezgodę
68'  Głaz za faul na Misrzyku
 Pięknie uderzył z wolnego Łanucha. Minimalnie niecelnie.
69' Spięcie trenerów. Jaromir Wieprzęć ma pretensje do Sedlewskiego, że ten nie wybił piłki gdy leżał jeden z graczy Stali, trafiony przez swojego kolegę piłką.
70' Leżał Kowalski, Wiślacy oddają piłkę.
71' Niecelne podanie do Nowaka
72' Penkowec uprzedza Płonkę
73' Pojawił się doping dla Stali
74' Mistrzyk fauluje Sedlewskiego
 Szczotka w mur, ale czy zawodnik Stali nie stał zbyt blisko?
 Wołany w Stali Kacper Siudak
77' Kolejny raz faulem zatrzymany Sedlewski
78'  Tetych za Sedlewskiego
78'  Siudak za Giela
80' Szczotka niecelnie podaje. Szkoda
81' Wyszedł sam na sam z Wietechą Tetych ale uderzył nad bramką!!!!
82' Faulowany Głaz. Od wolnego Wisła.
83' Kolejny faul na Głazie. Ostro grają gracze Stali
85' Zakotłowało się pod bramką Stali szarżował Wiejak, ale nie mógł oddać strzału Nowak zablokowany przez obrońców Stali
 Rzut karny dla Stali
  Pielach
87'  Łanucha
 Pewny strzał w lewy dolny róg bramki Penkowec w prawym rogu
 Ależ nieszczęście wiślaków..... Eh :(
88' Łanucha daleko od bramki Penkowca
90' +3
90'  Jagiełło za Łanuchę
90+1' Lepsi byli Ci z Puław mówią fani Stali... co z tego....punktów z tego nie ma
90+2' Zakotłowało się pod bramką Stali uderza Tetych ale nad bramką!!!!!!
90+3' Grają na czas zawodnicy Stali
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać spotkania ze Stala, tracą gola po rzucie karnym w 87 minucie gry,