2:1

Darmochwał 9, Nowak 70 - Mańka 67
Arbiter: Marek Opaliński ( Legnica)

Penkovets- Hiszpański, Budzyński, Litwniuk, Maksymiuk, Szczotka, Popiołek, Darmochwał, Pożak, Patejuk Florek- Górkiewicz, Boczek, Tanżyna, Mańka, Kowalski, AreĽina, Hirsyi, Grzeszczyk, Radzewicz, Varadi

Już w sobotę 22 paĽdziernika puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem z GKS-em Tychy. Pocz±tek naszej relacji od 17:45.
 17:27 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Trwa rozgrzewka. Na razie bardzo niewielu kibiców na trybunach. Jupitery płon±
 Pogoda w Puławach typowo jesienna. Około 7 stopni ciepła, już nie pada
 Od wczoraj do 15 w Puławach padało. Teraz na szczę¶cie nic nie pada. Ale na pewno boisko nasi±knięte wod±
 Mamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dzi¶ Andrzej Witan, Sebastian Głaz, Adam Patora, Konrad Nowak, Łukasz Płonowski, Jakub Smektała, Łukasz Turzyniecki
 Na ławce GKS-u zasiedli dzi¶ Marek Igaz, Dawid Błanik, Mateusz Bukowiec, Mateusz Grzybek, Mateusz M±czyński, Wojciech Szumilas, Mariusz Zganiacz
 Rozpoczyna się prezentacja sylwetki naszego rywala
 Zaczyna padać nad stadionem
 17:52 Musieli¶my lekko zmienić miejsce relacji bowiem troszkę zacina deszcz
 Rozpoczyna się prezentacja składów. Każde nazwisko wi¶laków nagradzane brawami przez nieliczn± dzi¶ publiczno¶ć.
 Obie ekipy już w szatni.
 Wychodz±!!!!!!!
 Wisła dzi¶ białe koszulki niebieskie spodenki, GKS na czarno
 Kółeczko wi¶laków i kto wygra mecz???
 Gło¶ne WISŁA nagrodzone brawami!!!
1'  Zaczyna GKS
3' Dużo nerwów na boisku. Widać, że obie ekipy chc± dzi¶ wygrać
5' Darmochwał centruje Boczek na róg
5' Dobrze z centr± z rzutu rożnego obrona GKS-u
 Cały stadion odpowiada krzycz± Fanatycy. Kto wygra mecz??? WISŁA WISŁA WISŁA
7' Bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego Górkiewicza. Minimalnie obok bramki Penkovetsa
9' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL PIOTR DARMOCHWAŁ!!!!!!!!! 1:0 BRAWO PIOTREK!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!1
 Bardzo dobry pocz±tek spotkania dla wi¶laków. Bł±d Boczka przy wybiciu piłki dopadł do niej Darmochwał i pewnym strzałem w długi róg skierował piłkę do siatki. 1:0. Brawo!!!!!!
11' Upadł w polu karnym zawodnik GKS-u. Nie ma mowy o karnym
13' Kolejna akcja wi¶laków i zatrzymany w ostatniej chwili Darmochwał.
15' Klatka oczywi¶cie dzi¶ pusta. Kibice GKS-u maj± zakaz wyjazdowy za mecz z GKS-em Katowice
16'  AreĽina za faul na Darmochwale
 Centra Pożaka z wolnego głow± Budzyński obok bramki Florka
17' Hiszpański zatrzymuje Kowalskiego. Róg dla go¶ci
19' Jaki¶ uraz Jakuba Kowalskiego. Przerwa w grze
 Kuleje Kowalski. Chyba będzie zmiana w drużynie GKS-u
21' GKS w 10 będzie zmiana
22' Do gry gotowy Mateusz Grzybek
23'  Grzybek za Kowalskiego
24' Nie sięgn±ł nikt piłki zacentrowanej z prawej strony. Od autu Wisła
25'  Popiołek za faul taktyczny
27' Tym razem przewinił Ivan Litwniuk. Od wolnego GKS.
 Zakotłowało się pod bramk± Wisły po centrze AreĽiny ale radzi sobie puławska obrona
29' Tym razem Grzeszczyk fauluje Popiołka. Od wolnego Wisła
30' Patejuk wywalcza róg
 Wszyscy wstaj± i ¶piewaj± WISŁA PUŁAWY na trybunach!!!!!
31' Varadi kolejny raz fauluje Litwniuka. Bez kartki
33' Grzeszczyk bardzo niecelnie.
35' Boczek podaje do swojego bramkarza ten łapie piłkę, ale nie ma rzutu wolnego po¶redniego
37' Litwniuk za mocno do Pożaka. Od bramki Florek
38' Dosyć chłodno dzi¶ w Puławach.
39' Boczek brzydko fauluje Szczotkę. Od wolnego Wisła
 Darmochwał prosto na głowy obrońców z Tychów.
40' Varadi brutalnie fauluje Szczotkę. Bez kartki.
42' Bardzo ambitnie dzi¶ wi¶lacy. Nie ma dla nich straconych piłek
 Do gry gotowy Wojciech Szumilas
43'  Boczek
44'  Szumilas za AreĽinę. Wędka zawodnika GKS-u
 Patejuk z rzutu wolnego ale pewnie Florek w bramce GKS-u
45' +2
45+1' Radzewicz z wolnego pewnie Penkovets
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo dobra postawa wi¶laków w pierwszej czę¶ci gry. Ekipa Wisły zasłużenie prowadzi z GKS-em Tychy 1:0
 Zapraszamy na chwilę przerwy
 S± wi¶lacy
 S± także gracze GKS-u
 Nie widzimy żadnych zmian.
47' Nie doszedł do piłki Darmochwał. Od bramki Florek
48' Kolejna akcja wi¶laków uderza Darmochwał ale zbyt lekko
49' Uderzał bardzo niecelnie Pożak. Od bramki Florek
52' Za mocne podanie do Darmochwała. Łapie Florek
54' Mańka wywalcza rzut wolny dla tyszan
 Jakie¶ pretensje graczy GKS-u o faul w polu karnym, ale gramy dalej!!!
56' Tanżyna podaje na róg
 Wybita piłka po centrze z rzutu rożnego. Uprzedzony Michał Budzyński
 KTO WYGRA MECZ?? WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy cała prosta
59'  Pielach
61' Szumilas faulem zatrzymuje Szczotkę
62' Bardzo dużo fauli w Puławach.
 Będzie zmiana w Wi¶le.
 Wejdzie Konrad Nowak a z boiska zejdzie Piotr Darmochwał
64'  Nowak za Darmochwała
65'  Hirskyi za faul
67'  Mańka
 Z rzutu wolnego Radzewicz piłka odbija się od jednego z wi¶laków trafia do Mańki, który z bliska pakuje do siatki.
70' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL KONRAD NOWAK!!!!!!!!! 2:1!!!!!!!!!!!!
 Kapitalna asysta Adriana Popiołka, który głow± podał do wychodz±cego sam na sam z Florkiem. Lob Konrada Nowaka wpada do siatki!!!!.. BRAWO WISŁA!!!!!!! BRAWO NOWY!!!!!
72'  Grzeszczyk
73'  Smektała za Pożaka
74' Na spalonym Nowak.
75'  Mańka za bardzo brzydki faul na Hiszpańskim
77' Radzewicz nabija Hiszpańskiego. Róg dla go¶ci
78'  M±czyński za Radzewicza
79' Rzut wolny dla Wisły centruje Hiszpański łapie Florek
80' Na spalonym jeden z tyszan. Było groĽnie!!!!
82' Na spalonym Nowak
83'  Patora za Szczotkę
84' Rzut rożny dla Wisły
 Bardzo dużo nerwowo¶ci wprowadził arbiter z Legnicy
85' Wi¶lacy w ataku
86' Leży jeden z wi¶laków. Przerwa w grze
88' Bronić Wisła bronić ¶piewaj± Fanatycy!!!!!
89'  Szumilas
90' +3
90+1' Nowak zatrzymuje rywala. Brawo!!!!!
90+2' Grzeszczyk nabija Budzyńskiego. Róg dla GKS-u
 Pewnie Penkovets!!!!!!!
90+3' Panie sędzio!!!!!. Ile jeszcze???
90+3' Patejuk wywalcza aut
90+4'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!!. Bardzo ważne i cenne zwycięstwo wi¶laków z GKS-em Tychy. Dzi¶ puławianie byli lepsi od ekipy GKS-u zasłużenie zgarnęli 3 punkty!!!!!
 Kółeczko wi¶laków i tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!!!!!!!!!!
 Id± zawodnicy podziękować za doping.!!!!! KTO WYGRAŁ MECZ??? WISŁA WISŁA trwa dialog!!!!!!!!!