Wisła Grupa Azoty Puławy : Radunia Stężyca -

- Bogusławski 7
Arbiter: Łukasz Szczech ( Kobyłka)

13. Mielcarz - 66. Kaczorowski, 99. Noiszewski, 18. Wiech, 88. Flak, 8. Kumoch, 74. Skałecki, 19. Kaczmarek, 7.Puton (kpt), 91. Klichowicz, 11. Retlewski

1. Tułowiecki, 28. Dampc, 5. Bashalai, 6. Straus, 7. Kuzimski, 9. Biskup, 19. Kwiatkowski, 20. Płotka, 33. Kasprzak, 77. Słomka, 93. Bogusławski

Już w piątek o 20:30 ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się z Radunią Stężyca. Początek naszej relacji od 20:15.
 19:45 Piotrek wita z pustego praktycznie stadionu MOSIR-u w Puławach
 11 stopni to temperatura jaka wita nas w ten piątkowy wieczór. Lekko mży deszcz.
 Jupitery zapalone z maksymalną mocą. Mamy też składy.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 1. Paweł Łakota, 3. Radosław Seweryś, 10. Robert Janicki, 16. Janusz Nojszewski, 17. Danian Pavlas, 26. Damian Kołtański, 31. Kamil Kargulewicz, 34. Maciej Bortniczuk, 94. Kacper Szymanek
 Na ławce Raduni zasiedli dziś
57. Adrian Odyjewski, 4. Paweł Czajkowski, 10. Bartosz Bartkowiak, 3. Tomasz Dejewski, 11. Patryk Mularczyk, 17.Nikodem Potrac, 23. Szymon Nowicki, 24. Adrian Rajski,
 Na rozgrzewkę wybiegli piłkarze Wisły Grupa Azoty Puławy.
 Delegatem meczowym jest dziś Kamil Witkowski z Radomia a obserwatorem Cezary Wójcik z Łęcznej
 Zawodnicy obu ekip schodzą do szatni, gdzie kilka uwag szkoleniowców i zaczniemy ten ważny i trudny mecz
 Czekamy na pierwszy gwizdek sędziego Szczecha z Kobyłki. Niestety niewielu kibiców zasiadło na trybunach.
 Wychodzą!!!!
 Radunia na żółto, Wisła Grupa Azoty na biało
 Mamy jedną zmianę w składzie gości. Dampc zastąpi Dejewskiego. Chyba jakiś uraz gracza ze Stężycy
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
2' Od początku piłkę ma zespół gości. Ekipa Dumy Powiśla w obronie
4' Pojawił się doping Fanatyków. Jesteśmy z Wami Wisełko jesteśmy z Wami
4' Na boisku dużo walki, widać, że dla obu ekip to ważny mecz.
6' Zamieszanie pod bramką Wisły Grupa Azoty centrze Słomki uderzenie Biskupa i mamy rzut rożny dla zespołu z Kaszub
7'  Bogusławski
 Dobra centra z rzutu rożnego i Bogusławski z bliska pokonuje Mielcarza
9' Z lewej strony centruje Klichowicz, ale piłka mija Kaczmarka i od autu grę wznowią goście
11' Uprzedzony przez Tułowieckiego Puton
12' Bardzo nieudana centra Skałeckiego ląduje w rękach Tułowieckiego
15' Centra Klichowicza ociera się o rywala i corner dla Wisły Grupa Azoty
 To powinno być 1:1. Centra Putona trafia na głowę Retlewskiego ale jego strzał broni Tułowiecki!!!!
 Tym razem Puton do Kumocha ten centruje i trzeci corner dla Wisły
 Tym razem uprzedzony Rewtlewski i mamy tylko aut dla Dumy Powiśla
 Noiszewski po głowie rywali i kolejny rzut rożny dla gospodarzy
 Tym razem poradzili sobie goście, ale kilka minut to dominacja gospodarzy, którzy rozgrzali chyba kibiców
19' Centra Kwiatkowskiego o mały włos zaskoczyłby Mielcarza, który wybija piłkę w ostatniej chwili
20' Bogusławski zatrzymuje faulem Retlewskiego. Rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty.
 Zbyt krótka centra Kumocha i pewnie obrońcy ze Stężycy
24' Centra Kumocha i tylko aut
26' Solowy rajd Kaczmarka, który upadł w polu karnym, ale gwizdek sędzia Szczecha milczy
27' Solowa akcja Bahslaia ale uderzenie Ukraińca mija bramkę Mielcarza
28' Kolejny raz Tułowiecki ratuje Radunię!!!! Klichiowicz do Kumocha ten uderza, ale wybija piłkę na róg bramkarz gości!!!!
29' Tym razem zza pola karnego uderza niecelnie Klichowicz!!!!
 Opóźnia grę bramkarz gości. Pokazuje to sędzia, że widzi
 Mamy jakiegoś pecha to Kacpra Tułowieckiego. Kiedy tylko gra przeciwko Wiśle to rozgrywa kapitalne spotkanie. Działo się to zarówno w zespole Olimpii Elbląg jak i Raduni Stężyca
32' Centruje Klichowicz, ale piłka wychodzi po poprzeczce na aut bramkowy
33' Kolejny raz arbiter rozmawia z Tułowieckim, który opoźnia wznowienie gry jak może.
36' Kolejna zła centra Kaczmarka do nikogo. Od bramki Tułowiecki, który jak na pewno wiecie kradnie czas.
 Dziwne, że sędzia Szczech nie ukarze gracza ze Stężycy kartką.
39' Klichowicz do Retlewskiego, ale podanie za mocne i szybszy bramkarz gości!!!
40' Skałecki ostro zatrzymuje Kasprzaka. Bez kartki
41' Słomka nabija Kaczmarka i wywalcza rzut rożny dla Raduni
 Centra Słomki problemy Mielcarza ale Bogusławski niecelnie!!!
43' Uderzenie Płotki ociera się o jednego z wiślaków i kolejny rzut rożny dla gości
45' +2
 Zamieszanie pod bramką Mielcarza, ale ostatecznie piłka ląduje w rękach bramkarza Wisły Grupa Azoty
45+2' Faulował w ataku Retlewski. Jeszcze rzut wolny dla gości
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Niestety za nami pierwsze 45 minut spotkania po których nie możemy mieć dobrych nastrojów. Mimo kilku okazji i niezłej gry ekipa Wisły Grupa Azoty przegrywa z Radunią Stężyca 0:1. Goście wykorzystali błąd puławian przy rzucie rożnym i prowadzą.
 Oby drugie 45 minut było lepsze. Z takimi nadziejami oddajemy głos do studia
 Pojawiają się już piłkarze Wisły Grupa Azoty!!!!
 Mamy też graczy i zaraz zaczynamy
46'  Zaczyna Radunia
 Nie odnotowaliśmy żadnych zmian w obu ekipach.
47' Z rzutu wolnego uderza Straus ale w mur
49' Kaczorowski zatrzymuje Słomkę faulem. Od rzutu wolnego goście
50'  20. Plotka za faul na Flaku
52' Centra Klichowicza, ale szybszy Tułowiecki łapie futbolówkę
53' Kolejny raz Tułowiecki ratuje swój zespół tym razem po strzale Klichowicza!!!!!!
 W boczną siatkę uderza Puton. Ależ postawa bramkarza ze Stężycy.
 Z dystansu uderza Flak, ale wysoko nad bramką
 Będą dwie zmiany w zespole gości
57'  24. Rajski za 20. Płotkę
23. Nowicki za 77. Słomkę
58' Centra Kumocha głową Retlewski i znów lepszy Tułowiecki!!!!
59' Straus z rzutu wolnego zagrywa do Bashalaia a ten wysoko nad bramką Mielcarza
62' Skałecki podaje do Klichowicza, ale ten drugi na spalonym.
63' Upadł Klichowicz, ale kolejny raz sędzia Szczech nie dopatrzył się faulu i każe grać dalej.
68'  17. Pavlas za 66. Kaczorowskiego
26. Kołtański za 19. Kaczmarka
69' Kołtański do Kumocha, ale ten na spalonym....
72'  4. Czajkowski za 93. Bogusławskiego
 Kradną czas gracze gości jak mogą. Na razie bez kartek, ale chyba to trzeba zakończyć!!!
73' Ależ okazja dla gości w pole karne Wisły wpadł Kuzimski uderzył, ale Mielcarz na róg!!!
76'  91. Klichowicz za protesty!!!!
 Wcześniej trafiony w polu karnym Skałecki ale bez reakcji sędziego!!!!
 Będzie zmiana.
79'  34. Bortniczuk za 74 . Skałeckiego
10. Karuglewicz za 8. Kumocha
10. Janicki za 7. Putona
81'  28. Dampc za faul
83' Retlewski głową, ale bardzo niecelnie
 Dramatycznie prowadzi to spotkanie sędzia Szczech z Kobyłki!!!
85'  17. Potrac za 19. Kwiatkowskiego
88' Wiech faulowany w polu karnym ale co spalony!!!!!
89' Kargulewicz prosto w ręce Tułowieckiego!!!
90' +6
90+1' Kargulewicz do Noiszewskiego ale od bramki grę wznowią goście
90+2' Goście tylko się bronią
90+3' Co tu się stało???? Klichowicz do Pavlasa ten pudułuje!!!!
90+5' Jeszcze aut
90+5'  99. Noiszewski za faul taktyczny
90+6' Jeszcze rzut rożny dla Wisły Grupy Azoty!!!!
 Piłka mija bramkę rywali i kolejny róg!!
90+7' Nie trafia w piłkę Mielcarz, który był w polu karnym gości!!!!!
90+8' [gwizdek[ Koniec spotknia
 Kończy się to dramatyczne spotkanie!!!! Ekipa Wisły Grupa Azoty stworzyła sobie wiele okazji ale nie udało jej się trafić do bramki rywali i przegrywamy to spotkanie.
 Cieniem kładzie się niestety fatalna praca arbitra Łukasza Szczecha, który sędziował dziś bardzo słabo i nie panował na meczem