-
Arbiter: Kamil Waskowski ( Poznań)

Pączek, Wawryka, Jacek, Garzeł, Slęczka, Tokarz, Ryś, Lewiński, Wojcieszyński, Pyciak, Gluhko
Penkowec, Fedoriv, Budzyński, Pielach, Szczotka, Maksymiuk, Filipov, Machalski, Sedlewski, Pożak, Niezgoda

Już w sobotę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Okocimskiego Brzesko. Początek naszej relacji od 11:45.
 11:15 Piotrek wita z Brzeska
 Mamy przecieki składu Wisły. W ataku zagra Jarosław Niezgoda, na skrzydle Konrad Szczotka a po drugiej stronie wspierać go będzie Tomasz Sedlewski
 Na ławce spotkanie zaczną Konrad Nowak i Rafał Wiącek
 Około 6 stopni ciepła w Brzesku, nie pada, ale bardzo mokro i wilgotno
 Na rozgrzewce bramkarze Wisły Nazar Penkowec i Jakub Zolech
 Zaraz oficjalne składy
 Nadal czekamy na składy. Trwa rozgrzewka
 No cóż składów nadal brak
 Na ławce Wisły zasiedli Jakub Zolech, Piotr Charzewski, Christopher Edwards, Norbert Jędrzjeczyk, Karol Kalita, Rafał Lisiecki i Konrad Nowak
 Poza kadrą meczową Rafał Wiącek, Rapheael, i Szymon Martuś
 Na ławce Okocimskiego Robert Błąkała, Mateusz Kasprzyk, Daniel Duszyk, Kamil Białkowski, Michał Guja, Taras Yovorsky, Patryk Bryła
 Obie ekipy w szatniach
 Wisła na czerwono, gospodarze zielone koszulki białe spodenki
 Za chwilę zaczynamy.
 Jeszcze kółeczko Wiślaków i głośne WISŁA
2' Ależ początek Wisły, Mogło być 1:0, Niezgoda do Pożaka a ten z 11 metrów nad bramką
3' Pączek uprzedza Sedlewskiego poza polem karnym.
5' Rzut wolny dla Wisły
 Centra Machalskiego piłkę wybija obrona Okocimskiego trafia do Fedoriva ale wysoko nad bramką Pączka
8' Faulowany Sedlewski.
10' Uderza Pożak pewnie broni Pączek
12' Tym razem Glushko.Pewnie Penkowec
13' Leje nad Brzeskiem
15' Machalski uderza i róg dla Wisły
 Dobra centra z rożnego piąstkuje Pączek
17' Kolejna akcja Wisły i niecelnie uderzenie Machalskiego.
18' Z dystansu Ryś. Metr od bramki Penkowca
21' Kolejna próba gospodarzy. Glushko nad bramką Wisły
22' Budyń głową na róg. Zarysowała się przewaga Okocimskiego
23' Prawą stroną Sedlewski prosto w ręce Pączka
26' Niezgoda w dobrej sytuacji nad bramką Pączka. Mogło być 0:1
29' Brzydki faul na Sedlewskim. Arbiter nie reaguje. Przerwa w grze
32' Lewiński po nogach obrońców Wisły i róg dla gospodarzy
32' Tym razem na bramkę Wisły uderza Glushko Penkowec na róg
35' Kolejne ostre wejście w nogi wiślaków. Bez reakcji..... Panie sędzio!!!!
38' Na spalonym Pożak
39' Będzie zmiana w Wiśle
39'  Nowak za Pożaka
 Chyba jakiś uraz Pożaka
40' Uderza Pyciak obok bramki
44' Mogła być groźna akcja Wisły, ale Sedlewski źle przyjął piłkę
45'  +2
45+1' Ostatnie sekundy pierwszej połowy.
45+2'  Koniec I połowy
 Bardzo wyrównana połowa w Brzesku. Pierwsza część połowy to przewaga wiślaków, później spotkanie się wyrównało a w końcówce kilka razy groźniej zrobiło się pod bramką Penkowca. Jednak bez bramek
 Zapraszamy na kilka chwil przerwy
 Idą wiślacy
 Za chwilę gramy
46'  Zaczynają gospodarze
47' Solowa akcja Glushki i Penkowec na róg
50'  Filipov
51' Do ławki przywołany Piotr Charzewski
52' Tym razem uderza Tokarz ale pewnie w bramce Penkowec
53'  Charzewski za Filipova
57' Sedlewski głową obok bramki
59' Szczotka fauluje Glushkę. Od wolnego gospodarze
 Uderza Wojcieszński piłka po murze i róg
 Tym razem po centrze z rogu nad bramką Garzeł
61' Charzewski w okienko ale pięknie Pączek na róg
 Ależ strzał Charzerwskiego ale jaka piękna parada bramkarza
64' Sedlewski na spalonym
 Do gry gotowy Rafał Lisiecki
66'  Lisiecki za Sedlewskiego
66'  Yaworysky za Wojcieszyńskiego
70'  Pielach
73' Tokarz na spalonym
75' Wyrównane spotkanie w Brzesku. Trener Bławacki cały czas podpowiada przy linii
77'  Lewiński miał za dużo do powiedzenia arbitrowi z Poznania
80'  Białkowski za Pyciaka
83'  Guja za Lewińskiego
85' Niezgoda wywalcza róg
 Centruje Charzewski pewnie piąstkuje Pączek
86'  Duszyk za Tokarza
88' Fauluje Pielach Yavorskiego
 Było groźnie uderzał Ryś Penkowec na róg
89' Rzut wolny dla Wisły
 Centruje Charzewski źle. Od bramki Pączek
90' +3
90+1' Uderza Glushko broni Penkowec!!!!
 Ile to jeszcze???
90+2'  Fedoriv ale za co?? Nie wiemy
90+3'  Koniec spotkania
 Koniec tego emocjonującego spotkania w Brzesku. Remis na pewno nikogo nie krzywdzi chociaż marzyły nam się 3 oczka