- Zuber 50, Kacprzycki 68, Kiczuk 90+6
Arbiter: Adam Jamka ( Kielce)

Iliński- Michalec, Bizoń, Zieliński, Kawa, Majcherczyk, Balawender, Suwała, Domaradzki, Litewka, Romuzga
Socha- Barański, Pielach, Rogala, Wolanin, Kobiałka, Chudyba, Zuber,Kacprzycki, K.Puton. Wojczuk.

Już w sobotę 23 listopada puławska Wisła zakończy ligowe zmagania. Tym razem w Zabierzowie zagramy z Jutrzenką Giebułtów. Początek relacji od 12:45
 12:16 Piotrek wita ze stadionu OSIR-u w Zabierzowie
 Około 3 stopni ciepła, lekka mgła. Nie ma słońca.
 Na rozgrzewce już bramkarze Wisły, Paweł Socha i Krzysztof Kurek
 Nie mamy składów ani krzesełka. Ważne, że jest prąd
 Mamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Szymon Stanisławski, Rafał Kiczuk, Damian Bernat, Piotr Zmorzyński, Marcin Pigiel, Krystian Żelisko
 Na ławce Jutrzenki zasiedli dziś Kamil Czarniecki, Mateusz Zając, Jakub Wojtaszek, Dominik Zawadzki, Karol Pietrzyk, Patryk Michniak, Jakub Wscisło
 Obie ekipy od kilku minut na rozgrzewce
 Jest oczywiście miejscowa straż pożarna, która zabezpiecza dziś mecz. Kibiców nie ma praktycznie żadnych
 Są sami ludzi z Puław
 W głośnikach Margaret Aż tak byle jak. Ależ romantycznie się zrobiło w Zabierzowie
 Nawet bardzo lirycznie na stadionie OSIR-u przy Sportowej 2
 W jedynym spotkaniu od 12 ekipa Podlasia sensacyjnie remisuje z rezerwami Korony Kielce 0:0
 8 minut do meczu miejscowy spiker jest ale milczy
 Obie ekipy w szatniach gdzie słuchają uwag swoich szkoleniowców.
 Nie ma zainteresowania w Zabierzowie tym spotkaniem. A pomyśleć, że była tu nie tak dawno II liga
 Podlesie Biała Podlaska, Wólczanka Wołka Pelpoinska i Wisła Tarnobrzeg to trzy nowe ekipy, które wymienił sympatyczny spiker tego spotkania
 Nie przygotował się spiker z nazwisk wiślaków. Mamy kilku nowych zawodników
 Piłkarzy Jutrzenki Pan Kwiecień także niezbyt zna :)
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła na czerwono, Jutrzenka na granatowo
1'  Zaczyna Jutrzenka
2' Dużo walki od początku spotkania. Nie będzie tutaj łatwo o punkty
4' Ręką zagrał jeden z rywali. Wiślacy od rzutu wolnego
 Centro strzał Barańskiego, ale w bramce gospodarzy Iliński łapie piłkę
6' Zablokowana centra Kawy. Jutrzenka od rzutu rożnego
 Zakotłowało się pod bramka Wisły jeden z naszych obrońców o mały włos nie wpakowałby piłki do siatki ale na szczęście gramy dalej
8' Iliński wybija w aut
 Nie śpieszy się gospodarzom. Już teraz kradną czas
11' Ostre wejście Majcherczyka w Kobiałkę
 Chwilę później centra Chudyby podbita przez rywala i łapie ją Iliński
13' Wpadł w pole karne gospodarzy Krystian Puton uderzył ale zbyt lekko i pewnie w bramce Iliński
14' Na spalonym Litewka
15' W zamieszaniu pod bramką Ilińskiego piłka trafia do Chudyby ten nie czysto trafia w piłkę bo powinno być 1:0 dla Wisły
17' Mamy tutaj przewagę Wisły, ale bramki z tego nie padły
18' Centra Wojczuka uderza głową Kacprzycki piłka nad bramką Ilińskiego
20' Gospodarze nie kombinują. Długie wrzuty z autu w stylu Tomka Hajty i może coś wpadnie
21' Centra Wolanina uderzenie Kobiałki w obrońcę...
22' I kolejna próba wiślaków podaje Krystian Puton ale nie zdołał opanować w polu karnym piłki Wojczuk
23' Wrzutka Zubera i mamy rzut rożny....
 Krótko rozegrali to wiślacy ale dobrze i czujnie obrona gospodarzy
24' Oby dalej gracze z Giebułtowa
25' Ależ okazja dla Wisły. Wyłożenie piłki przez Krystiana Putona do Wojczuka ten z11 metra nad bramką Jutrzenki!!!!!
27' Wpadł w pole karne Wojczuk i zdaniem arbitra faulował rywala
 W Białej Podlaskiej jednak ekipa Korony obejmuje prowadzenie. W innych spotkaniach Avia Świdnik remisuje 1:1 z KSZO 1929, Podhale Nowy Targ prowadzi z Wisłoką Dębica 1:0 a Orlęta Radzyń prowadzą z Hetmanem Zamość 1:0
30' Nikt nie sięga centry Barańskiego
 Dużo zapisuje w notesie obserwator z Krosna
33' Za mocne podanie do Kacprzyckiego
36' Faulowany K. Puton. Wisła od rzutu wolnego
 Z dystansu uderza K.Puton ale piłka obok bramki Ilińskiego
 Spiker podpowiada zawodnikom jak mają grać
 Jak nie umiecie grać to pałować długą krzyczy na cały stadion....
39' Spiker robi swój show. Nie widzieliśmy spikerów, którzy udzielaliby porad niczym trener
41' Faulowany Chudyba. Kolejny rzut wolny dla Wisły
42' Barański uderza ale Iliński broni to
 Jedzie pociąg bo boisko położone jest przy torach
43' No i ostatnie minuty . Przewaga Wisły znaczna, ale co z tego??
44' Zagrajcie w końcu coś do przodu krzyczy spiker....
45' Przerwał arbiter dobrą kontrę Wisły....
45+1' Wojczuk w boczną siatkę
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety nie udało się wiślakom w pierwszej odsłonie zdobyć bramki. Przewaga i kilka sytuacji było. Kolejny raz jak to w przypadku wiślaków zabrakło szczęścia i skutecznośći
 My oddajemy głos do studia i do Zabierzowa wracamy za chwilę
 Wychodzą wiślacy!!!!!!
 Są też gracze miejscowych. Nie ma spikera
 W Wiśle nie widzimy żadnych zmian
 W zespole Jutrzenki zmian też nie widzimy
46'  Wojtaszek za Suwałę
 Okazuje się że spiker to prezes klubu
49' Majcherczyk faulem zatrzymuje Barańskiego
 Uderza Kacprzycki ale Iliński wybija piłkę na róg....
50' Kobiałka wywalcza aut
50' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL MICHAŁ ZUBER!!!!!!!! 0:1. BRAWO ZUBI!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!!!!!
 Kapitalnie lewą stroną popędził w pole karne gospodarzy Maciej Wojczuk idealnie wyłożył piłkę do Michała Zubera a ten wpakował ją do siatki!!! Brawo WISŁA. BRAOWO!!!
56' Zatrzymany Wojczuk
56' Piąstkowanie Sochy po centrze rywali
 Do gry gotowy Szymon Stanisławski
58'  Stanisławski za Wojczuk
60' Leży Michał Zuber. Jakiś uraz ale na szczęście wstał wiślak
62' Wolanin w aut. Niepotrzebnie wiślacy cofnęli się do obrony
63' Uprzedzony po wrzutce Zubera Chudyba. Od autu Wisła
 Do gry przygotowany Dominik Zawadzki
65' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!! BRAWO MAŁY!!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Kapitalna akcja Wisły wrzutka w pole karne a tam najlepiej zachował się Łukasz Kacprzycki i prowadzimy 2:0
69'  Zawadzki za Litewkę
 Nie widzieliśmy dokładnie tej sytuacji ale już wiemy, że to Łukasz Kacprzycki bohaterem Wisły
73' Do gry gotowy Piotr Zmorzyński
74' Za mocne podanie Kacprzyckiego do Stanisławskiego
74' Ręką Kobiałka. Bardzo groźnie pod bramką Wisły
75'  Zmorzyński za Kacprzyckiego
 Błąd gospodarzy bo jeden z ich zawodników stanął w murze co jest zabronione. Od rzutu wolnego Wisła
76'  Wscisło za Kawę
77' Nie opanował piłki Stanisławski
 Do gry gotowy Marcin Pigiel
80'  Pigiel za Barańskiego
81' Z dystansu Zmorzyński minimalnie obok bramki
83'  Bernat za Chudybę
85' Bardzo dobre podanie Zmorzyńskiego uderzenie Zubera obok bramki gospodarzy
86'  Kiczuk za Kobiałkę
87' Jeszcze kilka minut i będziemy mogli cieszyć się dziś znowu!!!!!
 Ależ strzał Bernata ale tylko słupek bramki Ilińskiego. Brawo Berni!!!!
 Faulowany Stanisławski i nie ma karnego!!!!!
 Utyka Stasiek ale chyba da radę grać
90' +5
90+1' Znowu leży Stanisławski po zdarzeniu z rywalem
90+3' Zszedł Szymon
90+4' Już gramy w komplecie. Wisła zadowolona Jutrzenka bezradna
90+5' Bernat wywalcza rzut rożny
90+6' GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL RAFAŁ KICZUK!!!!!! BRAWO KICZU!!!!! BRAWO WISŁA
 Bardzo dobra centra K.Putona z rzutu rożnego najwyżej w polu karym wyskoczył Rafał Kiczuk i dał Wiśle trzecią bramkę!!!!!
90+7'  Koniec spotkania!!!!!
 Brawo!!!. Dobre drugie 45 minut wiślaków. Zasłużona wygrana i kolejne 3 oczka jadą do Puław
 Tak się bawi tak się bawi Wisełka w kółeczku!!!!!!!!
 Kółeczko i kto wygrał mecz??? WISŁA brawo. W dobrych humorach kończymy zmagania w lidze w tym roku
 Wiślacy przybijają piątki z kibicami, którzy tutaj byli. Brawo!!!!
 Przed nami jeszcze spotkanie w ramach Pucharu Polski gdzie na Arenie zmierzymy się z Motorem Lublin