0:0

-
Arbiter: Robert Marciniak ( Kraków)

Penkowec - Gawrysiak, Jakubiec, Skórnicki, Budzyński, Charzewski, Maksymiuk, Wiącek, M. Nowak, Martuś, K. Nowak Wołoszyn - Czarny, Reiman, Żmuda, Sikorski, Juda, Łanucha, Bartkiewicz, Fabianowski, Widz, Bogacz

Już w środę o 18:00, puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie w lidze. Tym razem rywalem Wisły będzie Stal Stalowa Wola. Początek naszej relacji o 17:45
 17.31. Piotrek wita Was ze stadionu MOSIR-u
 Mecz się odbędzie. Trwa rozgrzewka
 17:38: do meczu 22 minuty a więc czas na składy.
 Na ławce Wisły: Przybylski, Giza, Kursa, Nowosielski, Orzędowski, Kwiatkowski oraz Pożak. W odwodzie trenera Mirosława Kality pozostają: Dydo, Kantor, Kachniarz, Argasiński, Horajecki, Popielarz oraz Getinger.
 17:40: Jupitery zapalone, na dworze temperatura 0 stopni Celsjusza, a murawa jest w kiepskim stanie, choć widzieliśmy gorsze. Co ciekawe, Wisła bez zmian w stosunku do meczu z Pogonią.
 Na 8 minut przed spotkaniem drużyny zeszły do szatni.
 Wychodzą obie ekipy.
 Rozpoczyna się doping dla Wisły
  Zaczyna Stal
 Chłodno dosyć ale nie poddajemy się i piszemy relacje
 Są kibice Stali, który powoli wchodzą do klatki.
2' Spokojna gra z obu stron.
4' Groźna akcja Stali, ale dobrze w bramce Penkowec.
5' Cetra Charzewskiego z rzutu rożnego piąstkuje Wołoszyn
7' Charzewski centruje z prawej strony Wołoszyn wypuszcza z rąk piłkę, ale i tak grę przerywa gwizdek arbitra.
8' Z dystansu uderza Maksymiuk, W ręce bramkarza
10' Fabianowski prosto w ręce Penkowca
13' Na spalonym Damian Juda
15' Charzewski i kolejny róg dla Wisły
16'  M.Nowak za próbę wymuszenia faulu
18' Jesteśmy zawsze tam z klatki. Głośny doping dla Stali
20' Z dystansu Juda, obok bramki Penkowca
22' Kolejna centrę Charzewskiego łapie Wołoszyn
25' Centruje Sikorski nikt jednak nie przecina jego centry od bramki Wisły
27' Leży kontuzjowany Skórnicki. Przerwa w grze
 Pojawiają się nosze.
 Obrońca Wisły właśnie na nich opuszcza plac gry. Puławianie w 10
30' Z dystansu uderza Reiman. Wysoko nad bramka Wisły
 Będzie zmiana w Wiśle
 Do wejścia gotowy Rafał Kursa
32' Szarżował Konrad Nowak, ale uderza zbyt lekko i łapie piłkę Wołoszyn
33'  Za Skórnickiego Kursa
34' Faulowany Martuś od wolnego wiślacy
 Złe wykonanie tego stałego fragmentu gry przez Charzewskiego piłkę łapie Wołoszyn
38' Ładna akcja Martusia, który uderza po długim rogu, ale dobra postawa Wołoszyna w bramce Stali ratuje gości.
41'  Maksymiuk za faul
43'  Kursa. Za faul na wychodzącym na czystą pozycję Fabianowskim.
 Leży Fabianowski. Wiślacy całą drugą połowę w osłabieniu. Ech
45'  +1
 Rzut wolny dla Stali z linii pola karnego
45+1' Uderza Żmuda obok bramki
  Koniec I połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie. Jednak wiślacy sami sobie skomplikowali sytuację czerwoną kartką dla Kursy. Z tego powodu w drugiej części czeka nas ciężka obrona tego wyniku
 Wracamy za kilka chwil
46'  Kwiatkowski za Martusia
46'  Zaczyna Wisła
48' Widz uderza po błędzie Kwiatkowskiego.Na szczęście niecelnie
53' Uderza z 40 metrów Reiman. Pewnie w bramce Penkowec
54' Niepotrzebny faul Wiącka. Stal od rzutu wolnego na 30 metrze
55' Marek Nowak blokuje Reimana. Stalówka od rzutu rożnego
56' Szybka kontra Wisły na spalonym K.Nowak
60' Zimno w Puławach na boisku twarda męska gra. Jeszcze 30 minut
61'  Reiman za faul Jakubcu
 Przerwa w nadawaniu bowiem sprzedawaliśmy jedne z ostatnich szalików
64'  Nowosielski za Charzewskiego
65' Zamieszanie pod bramką Stali. Uderza Konrad Nowak obrońcy z linii bramkowej na róg. Szkoda
68'  Lanucha
69' Na spalonym K.Nowak nie podoba się to kibicom na trybunach
70'  Getinger za Sikorskiego
73' Faulowany Wiącek. Wolny dla Wisły
74'  Wiącek za faul Judzie
75'  Pożak za M.Nowaka
78'  Kachniarz za Łanuche
79'  Kantor za Widza
82' Jeszcze 8 minut. Jak wolno leci ten czas. Dla nas ten remis jest bardzo dobry.
84' Wiącek faulowany w polu karnym gwizdek sędziego milczy!!!!. Dlaczego???
86' Pożak podaje do K.Nowaka ten uderza minimalnie niecelnie. Szkoda
88' Juda fauluje Gawrysiaka.
90' +3
90+1' Błąd Pożaka piłkę przejmuje Getinger uderza nad bramką. Ufff!!!!
90+2' Jak ten czas długo biegnie!!!!!!!! My chcemy końca!!!!!!!
90+3' Panie sedzio. Ile jeszcze???????
  KONIEC MECZU!!!!!!!!!!!
 Drugi remis w rundzie zanotowali dziś piłkarze puławskiej Wisły.Po zaciętym spotkaniu zremisowali oni ze Stalą Stalowa Wola 0:0
 Kibice dziękują piłkarzom a MOSIR gasi jupitery.
 Tak więc i my dziękujemy za uwagę. Ze stadionu MOSIR-u żegna zmarznięty Piotrek. Dobrej nocy