0:1

- Ł. Nowak 20

Penkowec, Edwards,Budzyński Pielach, Fedoriv, Maksymiuk, Litwniuk, Szczotka, Charzewski,K.Nowak, Niezgoda
Sobieszczyk, Cichy, Napierała, Lepiarz, Mikołajczyk, Madejski, Gawęcki, Kotwica, Lampart, Ł.Nowak, Stepankow

Już w sobotę 23 maja puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Puszczy Niepołomice. Początek relacji live od 19:45.
 19:44 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Na stadionie trwa rozgrzewka. Niestety niebo nad Puławami zachmurzone lekko mży deszcz. Około 12 stopni ciepła
 Palą się jupitery nad stadionem. Zaraz składy
 Spiker podał właśnie wynik z hali, gdzie KS Azoty wygrały Pogonią Szczecin i zdobyły brązowy medal w piłce ręcznej. Gratulujemy
 My teraz wracamy na stadion. Na ławce rezerwowych Wisły zasiedli dziś Kadra
Leon Otchenashenko, Patryk Dobrowolski,Tsvetan Flipov, Rafał Lisiecki, Maciej Machalski, Raphael Carioca a także Dawid Pożak
 Na ławce Puszczy zasiedli Marcin Staniszewski, Łukasz Furtak, Kamil Dziewiszewski, Adrian Gębalski, Kamil Łączek, Dawid Sojda a także Dominik Saliga
 Obie drużyny już w szatniach. Za kilka chwil zaczynamy
 W głośnikach Eye of the Tiger a na trybunach rozmowy o zakończeniu sezonu i sprawdzanie jak tam radzi sobie Legia, która prowadzi w Szczecinie z Pogonią 1:0
 Powoli wychodzą obie ekipy.
 Wisła na czerwono, Puszcza na niebiesko
 Kółeczko wiślaków i głośne WISŁA
1'  Zaczyna Puszcza
 Bardzo spokojny początek spotkania. Szczotka zablokowany przez obrońców Puszczy. To dopiero pierwsza akcja
 Rozpoczyna się doping dla Wiślaków. KSW KSW
3' Uraz Litwniuka, który jest poza linią boczną, biegnie do niego masażysta Wisły. Wiślacy w 10
5' Za mocne podanie do Madejskiego. Od bramki Penkowec
6' Rozpoczyna rozgrzewkę Maciej Machalski.
7'  Stepankow
8'  Machalski za Litwniuka
9' Z dystansu Lampart nad bramką Penkowca
10' Kolejny raz groźnie pod bramką Wisły. Penkowec broni a dobitkę blokują obrońcy Wisły. Róg dla gości
11' Ależ szansa dla Wisły. Wydawało się, że za mocne podanie do Konrada Nowaka, jednak niepewnie Sobieszczyk w bramce Puszczy, piłka trafia do Szczotki, ale jego strzał trafia w nogi obrońców gości
 Trzeba strzelać na bramkę gości, murawa jest śliska
12' Z dystansu Madejski. Bardzo niecelnie
15' Za mocne podanie do Fedoriva
16'  Lampart
16' Grać na całego i walczyć do upadłego krzyczą Fanatycy
19' Nieporozumienie K.Nowaka z Niezgodą. Od bramki Sobieszczyk
20'  Ł.Nowak
 Dobra wrzutka w pole karne Wisły Ł. Nowak pakuje z bliska głową piłkę do siatki. Zły początek wiślaków
24' Szczotka centruje prosto w ręce Sobieszczyka
27' Tym razem centra Fedoriva wyłapana przez bramkarza
30' Zakotłowało się pod bramką Puszczy po akcji Konrada Nowaka, ale napastnik puławskiej Wisły nie zdołał oddać czystego strzału. Jego uderzenie trafiło w obrońcę Puszczy, który leży teraz na placu gry
 Wyraźnie zamroczony obrońca z Niepołomic opuścił plac gry
34' Mało się dzieje w Puławach. Puszcza zadowolona z prowadzenia Wisła bez pomysłu na zagrożenie bramki rywali. Szachy
 Dzięki remisowi Kotwicy w Kluczborku Wisła zapewniła sobie utrzymanie w II lidze. Gratulujemy
35'  Lepiarz za bardzo brzydki faul. Nie przebierają w środkach gracze Puszczy
38' Na trybunach pozdrowienia dla układowiczów goszczących na meczu, Pogoni Siedlce i Zwolenianki Zwoleń. Tylko chłopcy z Parkowej i Pogoń Siedlecka niesie się
41' Uderzał z dystansu Charzewski obok bramki Puszczy.
43' Leży na boisku Fedoriv po faulu Łukasza Nowaka. Twardo grają przyjezdni
 Na trybunach salwy śmiechu wywołało pojawienie się na boisku doktora Krzysztofa Doroszewskiego, który sprintem biegł udzielić pomocy Fedorivovi
45' +1
45+1' Penkowec broni w sytuacji sam na sam z Ł.Nowakiem.
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Słaby mecz wiślaków. Widać, że puławianie mają w nogach chyba mecz w Kołobrzegu. Ekipa Puszczy stworzyła sobie 3 sytuacje i strzeliła jedną bramkę.
 Zapraszamy na kilka chwil przerwy. Oby druga część gry dla wiślaków była lepsza
 W przerwie konkurs dla kibiców.
 Zawodnicy już wracają na plac gry
 Za kilka minut zaczynamy.
46'  Lisiecki za Fedoriva
47' Wiślacy jacyś mało skoncentrowani. Brakuje dokładności.
49' Szarża Konrada Nowaka domagają się wiślacy zagrania ręką w polu karnym, ale nic z tego łapie Sobieszczyk. Akcje są ale brakuje strzałów
50' Pielach głową po centrze z rożnego ale niecelnie
 Fanatycy pytają kto dziś wygra, a cały stadion odpowiada że WISŁA. Dobrze, że jest ta wiara w kibicach
 Oby takowowa była w głowach piłkarzy Wisły
52' A teraz wszyscy wstają i śpiewają. WISŁA WISŁA WISŁA niesie się po stadionie. Oby to pomogło
 Postawa prostej nagrodzona brawami przez Fanatyków
55' Centruje Charzewski obrońcy Puszczy w aut
 Jeszcze jedna centra Charzewskiego wyłapana przez Sobieszczyka.
56' Charzewski znowu w nogi obrońców. Puszcza skupiona na obronie
59' Trwa cisza wyborcza nie będziemy cytować co śpiewają Fanatycy. Uderza zza pola karnego K.Nowak obok bramki gości
62' Gawęcki uderza dobrze w bramce Wisły Penkowec
64' Piękna klepka wiślaków przed polem karnym Puszczy ale nawet bez strzału na bramkę Sobieszczyka
 Mnożą się niecelne podania wiślaków.
65' Charzewski kolejna centra w ręce Sobieszczyka
66'  Maksymiuk
 Ostre wejście Maksymiuka, ale co wyprawia gracz Puszczy. Krzyczał jakby co najmniej ucięli mu nogę
67'  Raphael za Charzewskiego
68' Niepołomiczanie dobrze opanowali grę aktorską. Może któryś dostanie Oskara? Każde wejście wiślaków kończy się faulem i głośnym auć.
71' Brzydki mecz. Wisła bezradnie atakuje Puszcza skupiona na obronie
72'  Saliga za Madejskiego
75' Rapahel z rzutu wolnego w mur
75' Ostatni kwadrans spotkania.
76' Napierała głową po centrze z rożnego. Obok bramki
78'  Pielach
Obrońca Wisły trafił w piłkę a sędzia pokazuje żółty kartonik. Parodia
78' Wrzuca Edwards i łapie pewnie Sobieszczyk. Która to centra wiślaków? Z 20???
81' Za mocne podanie do Raphaela
82'  Machalski
Kolejna dziwna decyzja arbitra
83'  Sojda za Ł.Nowaka
 Bardzo bardzo wolno opuszcza boisko Ł.Nowak
 Zeszło mu chyba z minutę
85'  Maksymiuk
  Maksymiuk bo to druga żółta kartka Maksa. Oj słaby sędzia dziś.
87' Budzyński lekko dotknął gracza Puszczy i co?? I wolny. Panie sędzio litości
89' Edi centruje i róg dla Wisły
89' Kontra gości i Lepiarz nie trafia w sytuacji sam na sam z Penkowcem
90' +3
90+1'  Budzyński za co??? Nie wiemy
  Gębalski za Stepakowa
 Oczywiście zmiana trwa wieki
90+2' Ostatnie akcje może teraz
 Wrzutka w pole karne piąstkuje Sobieszczyk
90+3' Ale drukarz !!!!!
Ręką obrońcy Puszczy w polu karnym i nie ma karnego!!!!!!!
90+4'  Koniec spotkania
 Kompromitacja arbitra głównego. Ewidentne zagranie ręką i nie ma karnego. Wisła przegrywa mecz.