- Paluchowski 52, Drozdowicz 90+3
Arbiter: Artur Szelec ( Krościenko Wyżne)

Libera- Wrzosek, Partyka, Łanucha, Sojda, Makowski, Fedan, Palonek, Kogut, Król, Zygmunt
Kołotyło-Kubań, Pielach, Cyfert, Cheba, Bartosiak, Skałecki, Kacprzycki, K.Puton, Drozdowicz,Paluchowski

Już w środę 26 sierpnia ekipa puławskiej Wisły zagra kolejny ligowy mecz. Tym razem zespół Dumy Powiśla zmierzy się w Dębicy z Wisłoką. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:24 Piotrek wita z Dębicy
 Warunki do nadawania fatalne, ale czego nie robi się dla Wisły. Mamy już składy
 Wiślacy przywitani na rozgrzewkę przez grupkę kibiców z Puław
 Około 25 stopni ciepła w Dębicy. Nie pada
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Dariusz Brągiel, Włodzimierz Puton, Rafał Kiczuk, Wiktor Łuczkowski, Tomasz Zając, Borys Piotrowski
 Na ławce Wisłoki zasiedli Kamil Dybski, Paweł Remut Kamil Rębisz, Damian Lubera, Mateusz Prokop, Filberto Mazur, Łukasz Siedlik
 Trwa rozgrzewka. Około 50 widzów. Połowa to fani z Puław
 Schodzą do szatni obie ekipy
 Czekamy czekamy na ten mecz. Przy okazji dowiadujemy się o planach ligowego rywala ŁKS-u Łagów
 Wychodzą wiślacy. Nasi piłkarze na czerwono dziś
 Są gracze Wisłoki oni na zielono
3' Faulował w ataku Drozdowicz
5' Uderzenie Koguta, ale piłka mija bramkę Kołotyły. Od bramki Wisła
8' Kapitalne podanie Skałeckiego do wychodzącego sam na sam z Liberą Paluchowskiego, ale Paluch nad bramką!!!
9' Faulowany K.Puton. Od wolnego Wisła
10' Uderzenie głową Pielacha spokojnie w bramce Libera
13' Od autu grę zaczyna Wisła
14' Centra Kacprzyckiego, ale nie przeciął jej Paluchowski i ląduje u bramkarza Libery
15' Brzydki faul na Chebie. Leży nasz zawodnik....
 Wstał Cheba centra Kacprzyckiego do Pielacha ten przed pole karne do Skałeckiego, ale piłka nad bramką Wisłoki
18' Bartosiak z lewej strony do Kacprzyckiego ten uderza ale tylko boczna siatka
21 ' Od autu Wisła
22' Bartosiak centruje do Drozdowicza ten głową obok bramki Libery
24' Solowa akcja Sojdy ale pewnie broni Kołotyło
25' Bartosiak faulem zatrzymuje Zygmunta
28 ' Solowa akcja Drozdowicza, ale jego uderzenie mija bramkę Libery
29' Kolejna akcja Wisły Paluchowski do Drozdowicza, ale znowu nad bramką gospodarzy
32' W aut Pielach. Bardzo dużo walki w Dębicy
33' Miejscowi mówią, że to cud że nie przegrywają. Faktycznie kilka akcji Wisły powinno zakończyć się bramkami
35' Bartosiak leży trafiony w twarz przez Koguta.. Bez faulu bez kartki
37' Z dystansu Skałecki, ale piłka mija bramkę Wisłoki
38'  Zygmunt za brutalny faul na Kacprzyckim
40' Kacprzycki ręką, ale bez kartki. Upiekło się Małemu
41' Sojda fauluje Kubania. Bez kartki. Ostro miejscowi
42' To powinna być bramka dla Wisły wpadł w pole karne Drozdowicz, ale szukał kolegów i wybili miejscowi....
43'  Król za brutalne wejście w Kubania
44'  Mariusz Pawlak za protesty
45' +1
45+1' Faulowany Krystian Puton. Około 25 metrów od bramki Libery
 Uderzenie Krystiana Putona, ale pewnie broni Libera
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo trudne spotkanie przy Parkowej. Wiślacy stworzyli więcej sytuacji powinni prowadzić tutaj dwiema trzema bramkami ale brakuje skuteczności
 Oby druga połowa była lepsza dla puławian. Do Dębicy wracamy za kilka minut
 Wychodzą wiślacy
 W Wiśle zmian nie widzimy
46'  Zaczyna Wisłoka
46' Uderzenie Koguta pewnie Kołotyło
48' Wpadł w pole karne Paluchowski jego uderzenie po nodze rywala i róg...
50' Łanucha fauluje Kubania. Od wolnego Wisła
52' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO PALUCH!!!!!!
 W końcu udało się wiślakom trafić do bramki rywali. Kapitalne podanie z głębi pola Skałeckiego w pole karne wpada Paluchowski i pewnym strzałem pakuje piłkę do siatki. Brawo Wisła. Brawo Paluch!!!!!
54'  Kuban
55'  Rębisz za Koguta
Prokop za Wrzoska
58' Solowa akcja Krystiana Putona ale piłka po jego uderzeniu szybuje nad bramką Libery
59' Dużo walki przy Parkowej.
61' Patryka faulem zatrzymuje K.Putona. Od wolnego Wisła
63' Zmienia się pogoda w Dębicy. Za mocne podanie do Bartosiaka szybszy bramkarz
63' Cheba faulem zatrzymuje Sojdę
64' Bronią się wiślacy i róg dla gospodarzy
65' Bardzo złe uderzenie Fedana. Od bramki Kołotyło
66' Uderzenie Łanuchy ale także nad bramką. Ekipa Wisłoki w natarciu.
67'  Siedlik za Palonka
69' Uderzenie Łanuchy broni Kołotyło. Było groźnie pod bramką Wisły
70' Do ławki zmierza Włodek Puton
71'  K.Puton
72'  W.Puton za Bartosiaka
73' Akcja wiślaków i tylko aut
74' Faulowany K.Puton. Od wolnego Wisła.
75' Centra Kacprzyckiego uderzenie głową Cyferta nad bramką Libery
77' Wpadł w pole karne Siedlik upadł w polu karnym ale gramy dalej
78'  Lubera za Zygmunta
80' Niepotrzebny faul Drozdowicza.
 Musimy to obronić...!!!!
 Prokop nad bramką!!!
82'  Brągiel za Paluchowskiego
Kiczuk za K.Putona
83' Gramy do końca Wisełko gramy do końca
84' Leży kontuzjowany Mateusz Pielach
86' Wraca Pielach
87' Faulowany Brągiel. Od wolnego Wisła
88' Ciemno nad Dębicą
89' Kacprzycki wywalcza aut
90' +5
90+1' Grzmi nad Dębicą
90+2' Faulowany Kacprzycki
 Kacprzycki ale wysoko nad bramką Libery
90+3' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!!!!!!! BRAWO DROZD!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Fatalny błąd Libery, który wyszedł za pole karne faulował wislaka ale Drozdowicz przejmuje piłkę i pakuje ją do siatki!!!!!!
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!
 Koniec spotkania!!!! Zasłużona wygrana wiślaków. Mogliśmy wygrać tutaj wyżej ale zabrakło wykończenia.
 Po bramkach Paluchowskiego i Drozdowicza wygrywamy z Wisłoką 2:0