Wisła Grupa Azoty Puławy : Chrobry Głogów-

Klichowicz 56,59, Retlewski 77 - Bartlewicz 4
Arbiter: Patryk Świerczek ( Brzesko)

12. Łakota - 88. Flak, 99. Noiszewski, 37. Tkocz, 66. Kaczorowski, 8. Kumoch, 26. Kołtański, 91. Klichowicz (k), 19. Kaczmarek,10. Janicki, 11. Retlewski

22. Dybowski - 5. Bougadis (k) 6. Górski, 7. Bogusz, 8. Plewka, 20. Pieczarka,21. Stuglis, 27. Wojtyra, 30. Bartlewicz, 31. Jesus Angel Paz, 80. Tabiś

Już we wtorek ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się w I rundzie Fortuna Pucharu Polski z Chrobrym Głogów.Początek naszej relacji od 16:45
 16:10 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Około 23 stopni ciepła, słońce w Puławach
 Mamy już składy obu ekip.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
13. Oskar Mielcarz, 3. Radosław Seweryś, 16. Janusz Nojszewski, 17. Danian Pavlas, 18. Łukasz Wiech, 31. Kamil Kargulewicz, 34. Maciej Bortniczul. 74. Przemysław Skałecki, 94. Kacper Szymanek
 Na ławce Chrobrego zasiedli dziś 1. Damian Węglarz, 5. Gabriel E Silva Estrigarrbia, 9. Mateusz Ozimek, 14. Bartosz Biel, 19. Patryk Mucha, 29. Paweł Tupaj, 33. Natan Malczuk, 77. Dawid Hanc, 89. Mateusz Machaj
 Wybiegli na rozgrzewkę wiślacy
 Na rozgrzewce także gracze Chrobrego. Niestety na trybunach pustki. Wtorek godzina 16:26 nie sprzyja wizycie przy Hauke-Bosaka
 Jupitery zgaszone czyli gramy pierwszą połowę przy świetle naturalnym
 Kilka zmian w zespole Wisły Grupa Azoty. Na ławce usiedli dziś Danian Pavlas oraz Łukasz Wiech. Okazję do gry otrzymują Jan Flak, którego ponownie witamy przy Hauke-Bosaka oraz Maksymilian Tkocz
 Delegatem meczowym jest Jan Cicierzyński z Warszawy a delegatem Mariusz Szumigaj z Lublina
 Schodzą powoli puławianie z z rozgrzewki, bowiem rozpoczyna się zraszanie murawy
 Do szatni udali się także zawodnicy Chrobrego. Za kilka minut zaczynamy to spotkanie. Ważne, bo wygrana daje przepustkę do gry z kimś z wyżej ligi
 Niestety ten sam zamiar mają goście co zwiastuje ciekawe spotkanie przy Hauke-Bosaka
 Czekamy na obie ekipy, które w szatni słuchają ostatnich uwag swoich szkoleniowców.
 Składy zaprezentowane chwila muzyki, ale czujemy te emocje. Z Chrobrym nie graliśmy wieki. Żadnego z piłkarzy Wisły Grupa Azoty nie pamięta ostatniego spotkania z Chrobrym gdzie wygraliśmy 2:1. W zespole rywali marcowe spotkanie z 2017 roku pamięta jedynie siedzący dziś na ławce Mateusz Machaj oraz asystent Piotra Plewni Michał Ilków- Gołąb.
 Wychodzą!!!!! Chrobry pomarańczowe koszulki, czarne spodenki, Wisła Grupa Azoty na biało!!!!
 Kółeczka w obu ekipach i za kilka minut zabrzmi gwizdek Patryka Świerczka z Brzeska, który rozpocznie walkę o awans do 1/16 rozgrywek
1'  Zaczyna Chrobry
2' Bogusz do Tabisia, ale za mocno i od autu grę wznowią piłkarze Wisły Grupa Azoty
3' Kołtański do Kaczmarka, ale ten zatrzymany w narożniku
4'  Bartlewicz
 Zły początek spotkania dla gospodarzy. Wydawało się, że będzie to spokojne granie, ale szybka kontra gości zza pok karnego uderza Bartlewicz i piłka ląduje w siatce gospodarzy
8' W ataku goście. Tym razem czujnie w obronie Noiszewski, który uprzedza Bartlewicza
9' Kaczmarek zablokowany odbita piłka trafia do Retlewskiego, który na wślizgu jednak nie daje rady skierować jej do siatki
13' Rzut rożny dla gości.
 Zamieszanie w polu karnym Wisły Grupa Azoty, ale Stuglis nie trafia w piłkę.
15' Kaczmarek zablokowany i tym razem corner dla Wisły Grupa Azoty
 Źle rozegrali to wiślacy, ale piłka nadal należy do gospodarzy
16' Nie oglądamy w Puławach wielkiego spotkania. Goście prowadzą więc im nie zależy na forsowaniu tempa gry, a puławianie grają bardzo ospale i źle
19' No i strata piłki przez wiślaków.
22' Kolejny corner dla Wisły Grupa Azoty. Tym razem rywala nabił Janicki
 Krótko Kumoch, piłka trafia do Kaczmarka ale kolejny raz dobrze obrona Chrobrego
24' Krąży piłka miedzy wiślakami jak w piłce ręcznej, ale bez efektu. Co prawda Puławy i Głogów grają w piłkę ręczną, ale tu gramy w piłkę nożną.
27' Klichowicz do Retlewskiego, ale ten na spalonym
28' Bardzo niecelne uderzenie Górskiego. Od bramki grę wznowi Łakota
30' Pierwsze uderzenie ekipy Wisły Grupa Azoty. Mocno strzelał Klichowicz, ale pewnie łapie piłkę Dybowski
32' Tkocz przerywa kontrę gości. Bez kartki
34' Faulowany Kaczmarek. Od rzutu wolnego ekipa Wisły Grupy Azoty
 Wrzutka Kumocha, ale głową pewnie obrońcy gości i tylko aut dla Dumy Powiśla
 Co nie dziwi goście skupieni na obronie. Cały zespół broni na swojej połowie.
37' Siedzi smutny trener Piros. Dużo będzie miał do powiedzenia w szatni swoim graczom
38' Kolejny corner dla Dumy Powiśla
 Centra Kumocha, ale nie sięga tej piłki Klichowicz. Od bramki grę wznowi Dybowski
39' Kaczorowski zagrywa crossową piłkę do Klichowicza, ale ten na spalonym
42' Nieudana centra Kaczorowskiego trafia do Dybowskiego
42'  7. Bogusz za faul na Janickim
44'  8. Kumich za faul na Tabisiu
45'  +1
45+1' Znowu faulował Janickiego Bogusz. Od wolnego wiślacy
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsza połowa spotkania w Puławach. Co możemy o niej napisać?? Najlepiej po prostu, że odbyła się. Obie ekipy oddały po strzale w tym, że goście oddali jeden jedyny celny strzał i prowadzą w Puławach 1:0
 Oby w drugiej połowie obraz gry uległ zmianie i to ekipa Dumy Powiśla wróciła do gry.
Oddajemy głos do studia
 Rozpalają się jupitery nad stadionem w Puławach
 Światła podobnie jak w piątkowym meczu nie na maxa. Około 800 lux zamiast 1400 lux
 Wybiegają piłkarze Wisły Grupa Azoty na plac gry!!!!
 W zespole gospodarzy nie widzimy żadnej zmiany
 Są też piłkarze Chrobrego. W obozie rywali także nie szykuje się żadna zmiana
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Faulowany przez Górskiego Kaczmarek. Od rzutu wolnego ekipa Wisły Grupa Azoty
 Wrzutka w pole karne Kumocha piłka trafia na nogę Klichowicza ten mocno, ale niecelnie
 Kolejna okazja bramkowa dla puławian. Z prawej strony piłkę dogrywa Kaczmarek uderza Kołtański, ale piłka mija bramkę Dybowskiego
 W Lublinie Motor przegrywa z Puszczą Niepołomice 0:1.
52' I znów piłka chodzi jak w piłce ręcznej przed strefą. Widać inspirację szczypiorniakiem w obu miastach
54' Centra Kaczorowskiego trafia prosto w ręce Dybowskiego
55' Łokciem trafiony przez Wojtyrę Noiszewski, ale bez kartki.
56' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL MATEUSZ KLICHOWICZ!!!!! BRAWO WISŁA !!! BRAWO KLISZI!!!!
 W końcu mamy gola dla Dumy Powiśla. Bardzo dobra centra Flaka z prawej strony piłka trafia do Klichowicza, który szczupakiem daje remis!!!
 Ta obrona w końcu zemściła się na graczach z Głogowa. Oni nie chcieli grać w piłkę tylko bronili od 4 minuty prowadzenia
59' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL MATEUSZ KLICHOWICZ!!!!! BRAWO WISŁA!!!! KLISZI!!!!!!
 No i mamy drugą bramkę dla Wisły Grupa Azoty. Kapitalnie w pole karne podał Kołtański tam w tempo wpadł Klichowicz i z bliska pokonał Dybowskiego!!!!
61'  19. Mucha za 7. Bogusza
14. Biel za 30. Bartlewicza
63'  66. Kaczorowski za ostre zagrani na jednym z rywali
 Goście gdy przegrywają pokazują, że chcą grać w piłkę nożną.
 Pieczarka z rzutu wolnego, ale pewnie Łakota
66' Zespół Chrobrego w ataku. Widać, że po stracie dwóch bramek mają ochotę grać
70' Będą kolejne zmiany w ekipie rywali
71'  89. Machaj za 31. Jesusa Paza
77. Hanc za 20. Pieczarkę
72' Centrostrzał Klichowica mija bramkę Dybowskiego. Od bramki goście
73' Janicki naciskał Dybowskiego i ten zmuszony do zagrania piłki w aut
 Będą trzy zmiany w zespole Wisły Grupa Azoty
 Z rzutu wolnego Klichowicz ale niecelnie!!!
75'  17. Pavlas za 19. Kaczmarka
34. Bortniczuk za 10. Janickiego
77. Skałecki za 26. Kołtańskiego
76'  9. Ozimek za 27. Wojtyrę
77' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL DAWID RETLEWSKI!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO RETEL!!!!
 No i mamy trzecią bramkę dla Wisły Grupa Azoty. Z lewej strony dogrywa piłkę Klichowicz do piłki dopadł Retlewski i z bliska pokonał Dybowskiego!!!!
79' Uraz Flaka kilka minut wiślacy w osłabieniu
 Wrócił Janek i gramy w komplecie. Oby to utrzymać i cieszyć się z awansu do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski
 Będzie kolejna zmiana w zespole Wisły Grupa Azoty. Do gry gotowy Kamil Kargulewicz
82'  31. Kargulewicz za 88. Flaka
84'  14. Biel za faul
86' Kargulewicz dogrywa w pole karne, ale pewnie łapie piłkę Dybowski
87' Kargulewicz do wbiegającego w pole karne Retlewskiego, ale ten nie sięga piłki!!!!
88' Jeszcze jedna zmiana w zespole Wisły Grupa Azoty.
88'  94. Szymanek za 11. Retlewskiego
90' +4
90+1' Presing wiślaków i Dybowski zmuszony do wybicia piłki w aut
90+2' Faulowany Bortniczuk. Jeszcze rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty.
 Sam poszkodowany z rzutu wolnego, ale nad bramką Dybowskiego!!!
90+3'  89. Machaj za protesty
90+4' Kargulewicz wywalcza aut. Jeszcze chwila i będziemy się cieszyli!!!!
90+5' Biel wyszedł z piłką. Aut dla Dumy Powiśla
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!
 Brawo ekipa Wisły Grupa Azoty. Puławianie po bardzo dobrej drugiej połowie wygrywają z Chrobrym Głogów 3:1 i meldują się w 1/16 rozgrywek Fortuna Pucharu Polski!!!!!
 Bohaterem puławian został Mateusz Klichowicz, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Jednym trafieniem może pochwalić się Dawid Retlewski. Brawo!!!!
 Kółeczko wiślaków i pytanie kto wygrał mecz!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA !!!!!